Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#958) MasterDeeJay válasza Silenzio (#954) üzenetére

Azért 8600gt-vel ne lehessen már maxon játszani egy újonnan kiadott játékkal. 8800gt sem egy csúcs, megértem hogy nem megy igazán fullon. Meg egy bughalmaz a kód.
Ami effekt van és én is spórolok rajta az a napnál van minden low-on, de én nem látok különbséget hogy az most high nap vagy low. Ez nagyon sokat befolyásol. 8800Gt-vel játszok ami azért mára elérhető kategória (vagy a kistestvére 9600gt nagyon jó ár/teljesítmény aránnyal) és szépen kényelmesen fut a játék az említett nap low beállítással és AF/AA nélkül.
A dx10-nek nevezett valamik-et én még nem láttam, mert sima xp x64 alatt játszom. Vista alatt a dx10-es cuccokról nincs infóm. Nem tudom megmondani hogy azokhoz milyen gép kell. De ha találok megoldás hogy dx9 alatt bekapcsoljam akkor le fogom írni ide hogy hogyan csináltam. Krízis alatt volt hozzá egy mod (very high mod vagy mi), az valóban előhozott olyan dolgokat amelyeket a dx10-es módban láthattunk, de az csak egyszerű konfigolás volt. (itt meg ötletem sincs hogyan kezdjek hozzá)

Stalker motorja nem egy mai darab, nagyon régóta irkálják és nem hiszem hogy csak úgy egy pillanat alatt átírnák az egészet dx10 alá (nem is fogják). Még várnunk kell hogy igazi dx10-es játékok jelenjenek meg ahol valóban jobban ki lehet használni a karik teljesítményét. (értsd szebb graf kissebb vga erővel) A piac mindig is arról szólt hogy szebbet csak drágábbal/gyorsabbal. Szvsz a dx10 csak a programozók munkáját könnyítené meg elsősorban az a lényege. Persze hogy a stalkerban sztem egy deka dx10 kód sincs.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.