- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- eBay-es kütyük kis pénzért
- BMWFan: Akasztófa
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- Gergosz2: Emlékezzünk!
-
LOGOUT
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Riot Gin
aktív tag
Köszönöm a válaszokat!
Nekem nem tetszik a Diverzáns mód. + elvette azt a fajta tulajdonságát az alapjátéktól a feltelepítése, hogy ha ránézek egy NPC karakterre megfelelő ideig, akkor megtudom hova tartozik és mi a neve. (Nem nagy szám, de azért, elég érdekes. Megszoktam már hogy ha ránézek tudom hova tartozik.)
És a leghihetetlenebb: Megy a Misery 2.1.1. Pedig, nincsen meg a rendszerkövetelmény amit megírtak a honlapon. (8 giga ram om meg tényleg nincs.)
Persze, az is hozzá játszik a dolgokhoz, hogy amikor feltettem a misery-t, akkor patcheltettem a 3gigás memóriás bizgetnyűvel a stalker-COP.exe-t.
Nem a legrosszabb grafikán fut: közepesen. Rookie-ban nyomom, mert nem vagyok olyan kemény mint a Misery.(Felteszem rá a TAZ-t is. (The Armorded Zone)
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- Nexigo PJ40 okosprojektor / Számla + Garancia /
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest