Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) Antonius1978 válasza Aarpok (#18600) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi szepen, nos mint latom szinten 600at sebez.Ha van eleg loszered, akkor senki sem allhat az utadba :)
Erdekes, elvittem az aktataskat a monolitosokhoz, de nem engednek a fonok ele...te is igy jartal ?
A masik kekebb Gauss az mifele ? A videon lattam hogy valami attetszo cucc, az miert van, es kitol kapod es miert ?
Hogyhogy van ikertesod ? Ez a tortenetben van benne, vagy hibas programozas eredmenye ?
Most mennek le a laborba, es megint kiakad.
Zatonban szinten ezzel a hibaval akadt ki, ott volt 1 jo mentes es 50 lepesenkent mentettem Quicksavvel es toltottem is vissza azonnal, es legvegul letoroltem az automentest, ujraprobaltam es akkor ateresztett Pripjatyba.Most ugyanezt a modszert kezdhetem elolrol...

FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : INCORRECT LOAD [_CTreasureManager].[116][47085]

(#18602) Aarpok válasza Antonius1978 (#18601) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha akkor akartál bemenni mikor odaadtad és nem engedtek be az oké.Várj 1 napot vagy csináld a gauss megszerzése,könyvesbolt megtámadását és utána be kell engedjenek.Igen az egy áttetsző gauss és a monolith szerelő (Alf) küldetésének jutalma.Neki kell valami modulokat megkeresni (mutatja a térképen a helyeket).Szerintem valami bug lesz 4 - szer visszatöltöttem és ez a 2 tag mindig itt maradt (szerencsére halhatatlanok).Amúgy ma nekem is sokat crashel automentést nem használok ennek ellenére ki tud akadni.Nekem is ezzel az üzenettel szokott kilépni,de nem tudom,hogy lehetne korrigálni vagy javítani.Az is lehet valami programozási hiba. :U

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18603) shield válasza hubai1979 (#18527) üzenetére


shield
Topikgazda

Neki álltam ;) , ha karod használni akkor kicsit lassítanod kell, mert elég sok munka lesz vele, de igyekszem.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#18604) Aarpok


Aarpok
őstag

Befejeztem a Geo - t,mert megkeveredett :((( Az egy dolog,hogy kidob,de aztán 3 - 4 mentést kell visszamenni,mert csak azt tudja betölteni az már a pofátlanság.Kár érte,mert jó ötletes mód.

Аарпок

(#18605) Antonius1978 válasza Aarpok (#18602) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.

Szal befejezted ? Azert meg ne add fel, probalgatni kell a dolgot.
Ez a hiba nagyjabol - ahogy utannaolvastam - arra utal, hogy valami targyak osszekeverednek valahogy, azaz a mentesben nem az van, mint valahol mashol, vagy ilyesmi. A ketto nem egyezik, es azert akad ki...Esetleg azert, mert maga a mentes hibas...talan.

(#18606) Aarpok válasza Antonius1978 (#18605) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudom egyenlőre lehiggadok aztán majd meglátjuk.Az a bosszantó ha ez így fog menni sosem lövöm le a 400 zombit,mert mindig vissza kell mászni korábbra amit betölt meg most már az utazások sem mennek,mert kifagy.

Аарпок

(#18607) Antonius1978 válasza Aarpok (#18606) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, engem is bosszant a dolog, de mit tegyunk...
Varom majd hogy ertesits, hogy mi tortent a tovabbiakban...

(#18608) Yroll


Yroll
csendes tag

Sziasztok!A Legendary moddal játszom és olyan problémám van,hogy a szeméttelepnél mindig kifagy ugyan azon a helyen.Amikor mennék segíteni a stalkereknek a banditák ellen.Esetleg találkozott már valaki hasonló problémával?Köszönöm.

(#18609) shield válasza Aarpok (#18604) üzenetére


shield
Topikgazda

Akkor talán jelent valami kis vigaszt, hogy idén ahány moddal játszottam mindegyik produkált ilyet. A Legendary-nál amivel most játszok, volt olyan nap amikor sorra rosszak lettek a gyors mentések. Volt olyan is hogy több mentést vissza kellett mennem és más küldetést kezdtem el, mert különben ugyan azt a hibát csinálta.

Yroll igen volt, egy-két mentéssel visszább kellene menned és újra neki vágni és esetleg egy ideig más küldetést csinálni ahogy feljebb is írtam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#18610) rétisün válasza Aarpok (#18604) üzenetére


rétisün
veterán

na ez nem valami jó hír, én a braz uitán a geo-nak akartam nekiállni fogok nekiállni, de ez így nem túl bíztató :(

nem akarom elkiabálni, de nálam pl. a braz is alig crashelt eddig, pedig volt itt is aki panaszkodott rá, hogy mennyire nem stabil.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18611) Aarpok válasza Antonius1978 (#18607) üzenetére


Aarpok
őstag

Megpróbáltam újra.A rádiózavarásig visszamentem bekapcsoltam az autosave - t.Csinálgattam a dolgokat és a kivonulás befejeztével megint maradt strelok meg az őrnagy úr szellemnek.Nem foglalkoztam vele csináltam tovább.Megkerestem a dokumentumokat visszamentem jupiterre beszéltem akivel kellett.Hermann - tól felvettem a 6 ismeretlen arti küldetést.Zatonban kezdtem meg is lett 2.Mennék vissza pripyatba kidob Incorrect load hibával.Próbálom jupitert,de már be sem töltötte amikor ott állok navigator előtt.Szóval most megint nem megy.Nagyon kezd már elegem lenni belőle. :(((

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18612) Antonius1978 válasza Aarpok (#18611) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, kozben visszatoltottem egy regebbi allast, azt amikor a jutalmat kell felvegyuk a monolittol.
Utanna osszeszedtem Furge fegyveret, ugyanott megtalaltam a Gauss pisztoly doksijat, utanna elmentem az X8as laborba.Az volt az elvem, hogy ha valakit lelovok, nem veszek el semmit.
Ha meg muszaj volt felvenni valamit (gauss pisztoly, a dokumentuma stb) az adott helyen elmentettem az allast, es kileptem a menube, es ugyanazt visszatoltottem.Ezt megcsinaltam minden fontosabb, vagy jobb targynal, es nem akadt ki.
Utoljara kinyirtam a zsoldost es az osszekotot, felvettem a piros kartyat, es ott sem akadt ki.
Na gondoltam, elmegyek a tudos szajrejaert, akit a vizparton talalunk a kikotonel.
A cuccai kozott van egy zold exo, Vasilisk, penz, X akarhanyas labor papirja, es egy tudos gazalarc.
Amint ezeket felvettem, mentettem, es a jatek kiakadt. Most vagy a Vasilisk, vagy a tudos sisakja lesz a ludas.Holnap kiprobalom, de ha lesz idom, akkor meg ma.

UI : eszrevettem, hogy van nalad olyan monolitos keszulek, ami az agyat nem engedi 90% ala menni psi tamadas eseten.Amikor kiserletezgettem a jutalmas dobozokkal, ha ezt a ketyeret valasztottam, akkor kifagyott, ugy emlekszem. Lam szabadulj meg tole, pl tedd az ujrahasznosito dobozba, aludj egyet, majd mentsd el, es ugyanakkor toltsd is vissza az allast, lam mukodik-e ?
Egyszoval, ha felveszel valamit, mentesz, toltesz, akkor latod a LOG alapjan, hogy azzal a targgyal hiba van valamiert, probalgasd a dolgokat, kar lenne abbahagyni...

UI2 : ha a LOGban Out of memory hiba van palyaatkelesnel, akkor az auto mentes betoltheto, nincs semmi gubanc...

[ Szerkesztve ]

(#18613) Aarpok válasza Antonius1978 (#18612) üzenetére


Aarpok
őstag

Az a baj hogy a játék akkor dobálja az "incorrect load" - kat amikor csak akarja.Próbáltam azt is,hogy nem veszek fel senkitől semmit és ennek ellenére pályaváltáskor kiakadt.A másik durva dolog hogy az adott pályán lévő akár 3. - 4. mentést is hazavágja.Komolyan nem értem a dolgot nálam egészen a kivonulásig alig volt probléma a móddal,de azóta csak a szívás megy. :(((

Аарпок

(#18614) Antonius1978 válasza Aarpok (#18613) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, eddig tapasztalatom : vasziliszk kiakasztja, agyas doboz amit nalad lattam kiakasztja - most probaltam, ha Pripyatban a tuzanomaliabol veszek fel kepzodmenyt, kiakad - most probaltam.
Erdekes, hogy amiota nem veszek fel uj targyakat (par cuccomtol is megszabadultam, ami nem kellett), a jatek valahogy szaggatasmentesebben megy, komolyan mondom...
A menteseket azert vagja haza, mert nalad van egy targy ami a fagyast okozza. Ha azzal a targgyal csinalsz 5 mentest, akkor mind az 5 rossz lesz...hidd el.
A ket dologtol amit fennebb irtam szabadulj meg mindenkepp...

(#18615) rétisün válasza Antonius1978 (#18614) üzenetére


rétisün
veterán

erről mintha már régebben is lett volna szó, hogy ha túl sok cuccod van, jobban akad a játék. valaki kipakolt vagy 50.000 (szó szerint! :Y ) lőszert, és utána kevesebb gondja volt, hamarabb betöltött, meg hasonlók.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18616) Aarpok válasza Antonius1978 (#18614) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is kiakadtam újra ment a levesbe az egész úgy ahogy volt.Már így is sokat toleráltam neki.Azért köszi az infókat. :R

(#18615) rétisün nekem nem voltak tonna számra cuccaim még is akadozott atmosfear3 és társai miatt.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18617) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Hello.
Biztosan rengeteg ilyen kérdés volt de előre is bocsi.
Windows 7 Starter
Nvidia GeForce 7300Gt
Intel Celeron CPU 2.81Ghz
1Gb RAM

Szerintetek elfutna? A fő kérdés nekem a win7 mert a min.gépigényt azért tartja a vasam bár cserélem majd ha lesz egy kis pénz. Előre is köszi.

(#18618) rétisün válasza Zolly444 (#18617) üzenetére


rétisün
veterán

nem tippelgetek, inkább link

de mivel már viszonylag régi játék, annyira nem vészes a gépigénye, én a te gépednél gyengébb laptopon is játszottam vele, igaz ott azért 2 giga ram volt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18619) Zolly444 válasza rétisün (#18618) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Köszi a gyors választ. Már szedem is a témát;) Win 7en fut? vagy a progi az oprendszert is nézi?

[ Szerkesztve ]

(#18620) rétisün válasza Zolly444 (#18619) üzenetére


rétisün
veterán

fut win7-en is, 8-on is....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18621) rétisün


rétisün
veterán

né' má' mit találtam.... :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18622) Zolly444 válasza rétisün (#18620) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Köszi.

(#18623) Aarpok válasza rétisün (#18621) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt hiszem ezt már linkelte valaki hasonlónak tűnik,mint a Chernobyl terrorist attack.

Аарпок

(#18624) #67605760


#67605760
törölt tag

Hát gyerekek, én nem tudom mi van ezzel a játékkal. Annyira akarok vele játszani, próbálok vele játszani, de nem megy. Kezdem feladni lassan. Egy mentést nem tudok visszatölteni, mert "nincs elég tárhely a művelet végrehajtására" vagy "out of memory"

Ha dx8ban, statikusan, full lowon játszok akkor megy minden, csak konkrétan élvezhetetlenül ronda az amúgy sem túl szép játék. Ahogy átállítom object dynamic lightningra, már fagy. Nem hiszem el, hog 2 giga ram nem elég neki. nem tudom feldolgozni. És ahogy utánaolvasgattam erre még gyógyír sincsen, csak új proci és új ram.

(#18625) hubai1979 válasza shield (#18603) üzenetére


hubai1979
őstag

Nos ezt örömmel hallom, bármennyi időt várok. :C :C :C :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#18626) marked one94


marked one94
őstag

Nincs valami megoldás arra hogy a technikusok a rosszabb állapotú fegyvert is megjavítsák? (SGM 2.2 Enot edition)

You'll Never Walk Alone

(#18627) Antonius1978 válasza Aarpok (#18616) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat akkor sajnalom, en meg probalgatom, amig engem is tonkre nem tesz idegileg :DD

rétisün azt nem tudom, hogy igy volt-e, a kepekre mondjuk meg emlekszem...
Valoszinu, hogy a lemasolt targyak okozzak a gondot, pl leklonoztak egy fegyvert, es valamit elcsesztek a beallitasaiban.Ugyanez ervenyes lehet a kepzodmenyekre is, es meg ki tudja mire...
Egesz jonak tunik ez a Chernobyl 3, de a cementgyarat kiloptak a Stalkerbol :DD

kakaduka azert a monitorkartyat se felejtsd ki belole...(az en haverom pl egy 256-os alaplapi monitorkartyaval, es 1 giga rammal jatszik).

marked one94 csak ha belepiszkalsz a beallitasokba, de en nem tudom hogy hol kell, pedig regebb mar volt rola szo, amikor en is az Enottal jatszodtam, akkor valaki leirta a muveletet ha jol emleksze, vagy eleve adott egy allomanyt, ami elvegezte a valtoztatast...

(#18628) Aarpok válasza Antonius1978 (#18627) üzenetére


Aarpok
őstag

Eltudod képzelni én mennyire sajnálom,mert nagyon bejött ez a mód.A többiek (talán te is) tudják(tok) nem vagyok az a könnyen feladós fajta,de ez már nekem is sok volt.Sok szerencsét kívánok neked hozzá.

(#18626) marked one94 Sünit kérdezd ő tudni fogja. :K

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18629) #67026816


#67026816
törölt tag

Sziasztok! Nemrég volt egy olyan problémám, hogy Topol meg volt halva, vagy valami hasonló, még mielött Hermann küldetéseit elkezdhettem volna. Kitaláltam egy nem túl elegáns, viszont hatékony megoldást a dologra: Kiválasztottam Topol egyik emberével történő beszélgetést(azt amikor a pszi mezöröl kérdezem, de végülis mindegy kivel és mit...), a COP Sdk dialog editorával megnyitottam azt a nyelvi fájlt, amiben ezek szerepelnek(jupiter_dialog) és a hozzá tartozó dialog_managert. Megkerestem a Topolos beszélgetést, és a give_info ablakból kimásoltam azokat a script neveket, amik a helyszínre teleportálnak minket, meg a küldetést indítják, stb... és ezeket átmásoltam a még élő emberével kiválasztott dialog megfelelő szövegrész give_info ablakába. Játékba vissza, és működött. Bár Topolunk ettől még nem lett, de innentől a program már nem is számolt vele. Logikusnak tűnt ez az egész, ettől függetlenül nem gondoltam, hogy működni is fog. Csak azért fárasztalak ezzel Titeket, hogy ha esetleg más is elakad hasonló gondok miatt, mint pl. ChrisG, akkor hátha segít majd másnak is. shield: igazán nincs mit!:)

(#18630) Antonius1978 válasza Aarpok (#18628) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom, es remelem hogy egyre tobb tapasztalatot szerzek, hogy mit ne szedjek ossze, hogy ne fagyjon ki.Meg 1 utolso kerdes : az 5 villamon kivul, volt meg valamilyen kepzodmenyre szukseged ? (ameddig eljuttal a tortenetben, persze)

redzsi84 es meg masok, pl a hutoben meghalt katona eseteben keresgeltem valamiket, es talaltam egy olyas nyelvu leirast az SGM 2.1-rol. Az F1 az a csalas, F2-vel meg talan vissza tudsz hozni karaktereket.Mindjart kiprobalom, hogy valoban mukodik-e a 2 gomb...

[ Szerkesztve ]

(#18631) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Hotkeys:
These combinations can be activated only in the main menu:
[Q] - out of the game to the desktop.
[F5] - Call options fashion.
[Right -] - turn on the screenshot.
[Right +] - disable the screenshot.

Additional combinations, work only with a note-cheat_mode the icon:
[Open the properties of the icon on the desktop RFP, and by the end of the field "Object:" a space write a phrase-cheat_mode]
::::::::::::::::::::
[F1] - call the cheat menu.
[F2] - call the spawn menu.

Ezt nem ertem, hogy hogyan kell....

(#18632) Aarpok válasza Antonius1978 (#18630) üzenetére


Aarpok
őstag

Úgy rémlik,hogy nem semmihez nem kellett már képződmény.

Nézd mit találtam csak egy jó oroszul tudó kéne aki ezt megfejteni:

Решение только такое:
1. Скачать.
2. Применить фикс из "Заглушка 1".
3. Загрузиться с последнего рабочего сохранения.
4. Сохраниться заново.
5. Выйти из игры.
6. Применить фикс из "Заглушка 2".
7. Загрузиться с нового сохранения и играть дальше.

Внимание! Все сейвы сделанные ДО использования этих заглушек - работать больше не будут, дадут вылеты с INCORRECT LOAD.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18633) Antonius1978 válasza Aarpok (#18632) üzenetére


Antonius1978
addikt

Letöltés.
Alkalmazza rögzítse a "Cover 1"
Indíts a korábbi munkája a megőrzése.
Flush újra.
Ki a játék.
Alkalmazza rögzítse a "Cover 2".
Indíts az új menteni, és újra játszani.

Figyelem! Minden ment arról, hogy ezeket a dugókat -, hogy tovább dolgozzanak ad eltérni terhelés helytelen.

Na, megfejtettem a heiroglifakat, most rajtad a sor hogy ertelmezzed oket :)
Atmentem Janovba, ugy hogy Zatonban mindent megneztem,fejlesztettem, eldobtam, es most a jatek Not enough memory Loggal lepett ki, ugyhogy van esely hogy be tudom tolteni az automata mentest.
Meg is nezem, kesobb amikor megint kiakad, benezek.

(#18634) Aarpok válasza Antonius1978 (#18633) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszönöm szépen most már mindent értek :DDD Ezt sigerous.ru - n találtam és az első pontnál letölthető egy kis fájl. [link] le kell nyitni a plusz jelet az Incorrect résznél.

Аарпок

(#18635) McTuja válasza Aarpok (#18634) üzenetére


McTuja
tag

még1 kérdés van ojan mod ami magyarítással megy és eléggéstabil ?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#18636) hubai1979 válasza McTuja (#18635) üzenetére


hubai1979
őstag

[link]

Ennél stabilabb nincs és eben benne van minden. :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#18637) Antonius1978 válasza Aarpok (#18634) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, cirill hieroglifafejtot csinaltal belolem :D
Es elszartam, nem leptem be a jatekba, eszembe jutott hogy a youtubon nem valaszoltam egy szenttamasi szerb sracnak, beleptem hogy irjak, es elkalandoztam masfele is, most jutott eszembe hogy benezzek.

Nezze meg akinek van kedve, 2 jo zene, + meg egy rakas mas, Arany Zoltan nevu eloadotol.
[link]
[link]

[link] - ez allatira tetszik :C

(#18638) Aarpok válasza McTuja (#18635) üzenetére


Aarpok
őstag

A stabilitás az egy furcsa dolog ennél a játéknál,de amit hubai kolléga linkelt az annak mondható.Aztán még mondhatnám a Way in Pripyat - t is bár itt már volt olyan emberke akinek meggyűlt vele a baja.

(#18637) Antonius1978 Akkor már megérte ez után csak téged foglak ilyenekkel zaklatni :DDD

(#18639) dodopek Ha tényleg így volt akkor megint jól beletenyereltem az ajánlásba :B

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18639) dodopek válasza Aarpok (#18638) üzenetére


dodopek
addikt

Asszem épp Tuja volt...

(#18640) Antonius1978 válasza Aarpok (#18638) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is egy Google Fordito nevu munkatars segitett :C

Na most igazan huzok jatszani.Lam Janovon osszeszedem ami kell, es irany vissza Piripocsba, mert a monolitos vezer meg meg fog dobni valami kuldivel...

Na, minden mentes omlik ossze, most egyelore felhagyok a Stalkerrel, majd holnap idegelem magam :)

[ Szerkesztve ]

(#18641) Dhampir válasza Antonius1978 (#18637) üzenetére


Dhampir
félisten

Az első és az utolsó nagyon tetszett nekem is.

Ajánlok egy gitárosat:
Tolcsvay Béla előadása

(#18642) rétisün válasza Aarpok (#18628) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudja, de megkereste :DD

a gamedata\configs\misc\engineer\stalkers_upgrade_info.ltx fájlban a "bad_cond" értékét kell átírni, minden területnek (szerelőnek) külön-külön. minél kisebbre írod át, annál lepusztultabb cuccokkal is boldogul.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#18643) McTuja válasza Aarpok (#18638) üzenetére


McTuja
tag

nekem volt vele gondom, :)

Misery az milyen ? van magyarba ?

[ Szerkesztve ]

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#18644) marked one94 válasza rétisün (#18642) üzenetére


marked one94
őstag

Köszönöm :-)

You'll Never Walk Alone

(#18645) marked one94


marked one94
őstag

Az miért van hogy átmennék a mocsárba és betöltésnél kifagy a játék?

You'll Never Walk Alone

(#18646) Aarpok válasza rétisün (#18642) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor még is csak jól mondtam te legalább kitudtad keresni :C

(#18643) McTuja Na akkor csak eltaláltam.Milyen a Misery?Elég nehéz könnyen elpatkolhat benne az ember.A grafikája elégé nyomasztóra sikerült.Magyarítással megy az első része,de kiakadhat tőle.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#18647) Antonius1978 válasza marked one94 (#18645) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne izgasd magad, nalam is altalaban kifagyott.Akkorjaban (1 eve) nem neztem a LOG allomanyt, de valoszinu, hogy Out of memory hibaval allt le.Viszont az automentest (amikor a palyak kozott lepkedsz), azt visszatolti.Nincs kep hozzarendelve olyankor, de tuti hogy visszatolti, legalabbis nalam igy tortent.
Ha nem tolti vissza, vagy sokat vacakol, akkor inkabb hagyd a fenebe, mielott nekilendulnel, mert marha hosszu az Enot (ugy sacc/kb 1-2 honap) es csak idegbajt kapsz ha nem tolt vissza rendesen - mint az en es Aarpok eseteben a Geo 2.
Ma reggel melo elott kiprobaltam, pripjatybol nem zatonba, hanem janovba mentem, es a mentes jo.Kesobb elinditom a jatekot, most filmet nezek, most ertem haza megfaradva a melo + a sorozes miatt :D

(#18648) dodopek válasza Antonius1978 (#18647) üzenetére


dodopek
addikt

Borzasztó lehet sörözés után megpihenni... Én mindjárt megyek dolgozni...

(#18649) marked one94 válasza Antonius1978 (#18647) üzenetére


marked one94
őstag

Sikerült elindítani már pusztítom elfele a banditákat a mocsárba, csak annyi a baj hogy ha 1x meghallok és töltenék vissza akkor mindig kifagy a játék :W Így mindig kilépni elindítani és betölteni nem kis idő.
Egész mocsarat kiirtom mire megtalálom a katonai szállítmányt :D

You'll Never Walk Alone

(#18650) kislaki92


kislaki92
senior tag

Sziasztok! valaki tudna segíteni nekem a misery 2.0-ban?tehát felteszem a módot (exe) és elindítom és még az intrók előtt kilép azzal ,hogy az xray 1.6 működése leállt . válaszotokat előre is köszönöm!

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.