Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Stevan87 válasza furob (#949) üzenetére


Stevan87
tag

Ahol mindig ugyan azt kapod,én legalábbis :D
S kapok érte 1 jegyet v. mit,amit majd min 50-nél beválthatsz. Reális :D

(#952) furob válasza Stevan87 (#951) üzenetére


furob
tag

furi, 3-szor vettem mindig mást, famas, mp5, pkm meg a pink lvoc pluszban...

(#953) regener válasza furob (#941) üzenetére


regener
veterán

Az a Barrett kódneve, az pedig nem DMR, hiszen .50cal :D

Vagy ez valami Rambo of Elysium már ? :DDD

(#954) furob válasza regener (#953) üzenetére


furob
tag

(#955) A_ScHuLcZ válasza regener (#953) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hát igen, akárhogy is nézzük, ez bizony nagyon nem DMR kategória. :Y

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#956) Stevan87


Stevan87
tag

Ki hogy fejezte be a S2-t statisztikailag? :D

(#957) Csokishurka válasza Stevan87 (#956) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát most nem tudok screent csinálni.
Solo: kb 20-25 win; 500-550 kill; 2,5-3 K/D
Leaderbordnál valahol 2300-2350 nél zártam szerintem.

Tegnap 0:11 perckor lett meg a tier100 :D
1 revive kellett már csak, szóval haver felrobbantotta magát én meg felszedem, illetve MK12 vel kellett 1 darab ki****tt kill. Egyet knockoltam vele azt nem adta be, aztán az utolsó meccsnél mikor már a szemem kifolyt olyan fáradt voltam, sikerült megcsinálni,. és még a végén egy 10 killes win is lett.

Szóval várjuk az új seasont :C

A Barrett meg remélem nem olyan lesz mint a VKS hogy, 50 méter után esik le a golyó.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#958) Csokishurka válasza A_ScHuLcZ (#955) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát de nem is bolt-action sniper hanem semi-auto....vitatható sztem a kettő között van :D De akkor már inkább sniper mint DMR az biztos. Nézzük el Tecentnek biztos izgulnak az új season miatt, hogy maradnak e még játékosok :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#959) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek nincs meg a kezdőoldalon levő kép? Jó lenne háttérnek de sehol sem találom
[https://www.ringofelysiumonline.com/]

Update: Megvan már :)

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#960) Stevan87 válasza Csokishurka (#957) üzenetére


Stevan87
tag

Olvasna a sorokat, kicsit olyan dejavu érzésem van. Mintha...
De nem fedem fel magam,s a privátra se reagálok :DDD

Viszont örülök,hogy a végén akkor összejött a 100-as tier :C

(#961) Csokishurka válasza Stevan87 (#960) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen de elég necces volt :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#962) HaloMC válasza Stevan87 (#956) üzenetére


HaloMC
csendes tag

A garenat megnyertem soloban, a steames fosadékról letettem. Majd ha lesz időm próbálok egy szkrínsátot.

(#963) Csokishurka válasza HaloMC (#962) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én azt hittem a Garenas megszűnt hogy kijött a Steames verzió, mitől másabb a Garenas verzió? Ott nem szarabb a pinged?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#964) HaloMC válasza Csokishurka (#963) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Januárban újra kiadták garena-ra is.
A ping amit a játékban ír ki, az 70-80% hogy nem valós, csak parasztvakítás. Garena-n kb. egy kezemen meg tudom számolni hányszor fagyott le, a steam-est kb. le se tudom rakni tálcára.
Steam-esen perceket kell várni a játék elején, hogy betöltsön a pálya, közben jó eséllyel kinyírnak. Harc közben is gyakori a lag, garena-s verzióban is előfordul, de ritka és elviselhető.
Valamint a garena-snak van ultra low beállítása ami hasznos tud lenni.

(#965) Csokishurka válasza HaloMC (#964) üzenetére


Csokishurka
őstag

De játékmenetben is van különbség? Mert ha nincs akkor nem értem minek két kliensen is futtatni.
Ha meg különbözik akkor nem értem miért nem lehet egységes és legalább a két kisebb játékosbázis lenne egy nagyobb... :F

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#966) furob


furob
tag

hú, de szidják ezt a "visszatérés a régi leugrunk a repcsiről/hajóról" módot...
én azt hittem mivel event, hogy a havas event helyett lesz, de a főműsor marad a szokásos bejelölgetős
erre ez a főműsor 1 hétig... :(
baromira nem hiányzik, hogy fogalmad sincs hányan érkeznek oda, kinek fog előbb megjelenni a grafika, mert nekem sokszor nincsenek még falak, 20mp mire kirajzol mindent, akinek előbb az már levadásssza a többieket
a társaid se látják hova jelöltél állitólag
teljesen jól müködött, hogy milyen kedve volt az embernek, vagy beugrott sok közé és akkor ki marad talpon, vagy messze a többiektől, lootolgatás és körök közti vadászgatás...
értem én, hogy csak 1 hét, de ez rossz szájíz lesz...
valaki már nyomta ma élesben?

[ Szerkesztve ]

(#967) HaloMC válasza Csokishurka (#965) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Játékmenetben nincs. Az eventek mások szoktak lenni, most pl. pont a repülőből ugrás volt terítéken pár hétig.
Kínában nincs steam, a garenanak meg nincs szervere ázsián kívül - bár utóbbit csak valószínűsítem.

(#968) Csokishurka válasza furob (#966) üzenetére


Csokishurka
őstag

még nem toltam de most mi van?
a rendes (értem nem event) játékban is ugrálgatni kell spawn helyett?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#969) furob válasza Csokishurka (#968) üzenetére


furob
tag

ja :(

(#970) furob válasza furob (#969) üzenetére


furob
tag

visszaszívom
van egy ilyen nosztalgikus garenás feelingem tőle, ahogy siklóernyőzőm az elején, kibirható :))

(#971) Dency01


Dency01
aktív tag

őőő, valami változott a fegyverek sebzésével kapcsolatban? Olyan mintha nem lenne rajtam vest.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#972) fornettisuti válasza Dency01 (#971) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szerintem is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#973) furob


furob
tag

NINCS még egy ilyen fejlesztő brigád, srácok
le a kalappal!!!! :C
[link]
holnap visszacsinálják a spawning rendszert a régire a visszajelzések miatt...

(#974) Csokishurka válasza fornettisuti (#972) üzenetére


Csokishurka
őstag

Engem MP5-el daráltak le úgy mintha meztelen lettem volna :D Én meg AK15 nem tudtam ledarálni :D
A kettes sisak VKS fejest nem védi le? Mert egy kettes sisakos tagot instantba öltem meg...mákom vagy ez tényleg ennyire kemény a 100 dmgel?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#975) Csokishurka válasza furob (#973) üzenetére


Csokishurka
őstag

Így kéne csinálni mindenkinek!!!
Remélem eljön a nagy siker a fejlesztőknek! Megérdemelnék mert nagyon kitartóak és tényleg figyelnek a játékosok visszajelzéseire!
Én már csak két dolgot szeretnék:
- 4 scope változik snipereknél (igen ugy mint bugpben, valamiért az jobban fekszik)
- meg a kihajlás, de végül is ez nem is annyira fontos

Végül is megvagyok mind a kettő nélkül. Tegnap sajnos nem jött össze egy win se...pedig már csak 3-an voltunk. De hogy mostanában meccs közepén is mennyi a bokorlakó meg budin trónoló...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#976) Stevan87 válasza furob (#973) üzenetére


Stevan87
tag

Pedig izgalmas volt. Dobott 1 kis feelinget a játékmeneten,bár Nekem is jobban tetszett,hogy tudtam mennyien vannak/lehetnek körülöttem,így ért meglepetés.
3 kört mentem csak,egyiknél megjelent a kalózhajó a térképen. Erről mit kell tudni? Map másik felén volt,rálesni sem tudtam :D

(#977) furob válasza Stevan87 (#976) üzenetére


furob
tag

igen, nem volt annyira rossz, már az elején full para volt vajon ki jött még ide :)
a fő baj az, hogy emiatt a rendszer miatt az első pár percben elhullott a fél ellenfélbázis, s unalmas volt a végkifejletig...
+ a térkép nagy része nem volt kihasználva, csak a hajó sávjában
a kalózhajóra ha rámész elvileg folyamatosan érkezik rá loot, meg ahogy felszállsz kalóz skined lesz ami marad a játék végéig, akkor is ha leszállsz
de elvileg a viz alatt is vannak okosságok, búvárkodni kéne

[ Szerkesztve ]

(#978) Stevan87 válasza furob (#977) üzenetére


Stevan87
tag

Kicsit hagyhatták volna még ezt a kirepülős megoldást :)
Pár napot legalább.
Tiszta túlélő játék volt,főleg mikor 4 házat átkutatva egy fegyver sem volt...
Ezt a kalózos részt megnézem ma :) hogy hogyan néz ki. S igen,a vízen sokat javítottak ahogy láttam,aljnövényzet szép lett,meg a parton közelében is. Meg ahogy láttam, part széle sokkal átláthatóbb lett,így ha valaki sunyin kiúszna,jobban látod.

(#979) Csokishurka válasza furob (#977) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én ezt a hajót nem is láttam még...csak a hordó dropokat de mintha az több lenne...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#980) HaloMC


HaloMC
csendes tag

https://youtu.be/XPz0QuQN_wo

Szép volt fiúk!

(#981) Dency01 válasza HaloMC (#980) üzenetére


Dency01
aktív tag

Az igen, erről a pubg jut eszembe. Abban is ugyanilyen bug volt, nem töltötte be a házak modelljét még anno a 2.5-ös early accesben.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#982) Csokishurka válasza HaloMC (#980) üzenetére


Csokishurka
őstag

Kicsit kopár a pálya :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#983) RoMix85 válasza HaloMC (#980) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Lehet nem egy kenyérpirítóról kéne játszani ;]

(#984) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah első epic skin nyitás...Blaze Lvoa-c.
Jobban örültem volna egy AK-15-nek mert főleg azzal tolom vagy M4-el mint mindenki de örülni kell ennek is :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#985) HaloMC válasza RoMix85 (#983) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Na, közhelykapitányt is a körünkben tisztelhetjük. Másvalami esetleg, ami 50 karakter környékén ugyanekkora semmit tesz hozzá a témához?

(#986) RoMix85 válasza HaloMC (#985) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nyugi már, nem kell azért így magadra venni. Ha sértésnek szántam volna nem tettem volna oda a smiley-t!

(#987) Stevan87


Stevan87
tag

S3-ban azon kívül,hogy kivették a legnagyobb "újítást", a kezdési kiugrálást,s kaptunk 3 karaktert,meg 2 fegyvert. Ezzel akarják megmenteni a játékot? Csak úgy kérdem. Aki jobban olvasgat,mi a céljuk? :)

(#988) Csokishurka válasza Stevan87 (#987) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem húzzák az időt a dx12-ig, és reménykednek hogy az majd meghozza az áttörést.
Remélem a gépigény nem lesz majd sokkal nagyobb.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#989) furob válasza Stevan87 (#987) üzenetére


furob
tag

extra nagy feladatnak gondolom a DX12-es motort, vannak kb 80-an (kiváltak a Tencentből ezért a projektért), ez eloszlik a tervezők, programozók stb között
egyszerűen túl sokat akarnak az emberek egy ingyenes játéktól...
egyszerre legyen optimalizálva, 2havonta jöjjenek új map-ek, bugfixek, fegyverek, skinek folyamtosan stb
nem emlékszem hogy a pubg-nál ezek a dolgok olyan gyorsan történnének, két térkép volt több mint egy évig, néha bejött egy event, amikor csak 1 fegyverrel lehetett kisebb területen stb...
szerintem a játék megmentése a DX12 után kezdődhet, ha kezdődik, addig nincs miről beszélni
most inkább jobb lenne egy vadiúj térkép szar fps-sel ugyancsak, s mindezt 2 havonta rakják le újra és újra, persze új közlekdési eszközökkel, ja és persze ingyen?
ez az első játék, ahol ennyire közeli kapcsolatot látok a fejlesztő-játékosbázis között, szinte családias
igen, valszeg lassacskán elpusztul a játék, mert pár ezren fogunk játszani, egyre nagyobb várakozási idővel - de nem fogom ezt a szemükre vetni
ebben a BR közegben óriási a harc, s a pubg, fortnite, apex trión kivül sztm senkise fogja túlélni, de szép emlék lesz a ROE
eleve visszarakták az eredeti zenét a garénás időkből, az nekem libabőr :)

(#990) sellerbuyer válasza furob (#989) üzenetére


sellerbuyer
őstag

"nem emlékszem hogy a pubg-nál ezek a dolgok olyan gyorsan történnének, két térkép volt több mint egy évig"

Csakhogy akkoriban a PUBG nagyon sokáig egyeduralkodó volt, így megengedhette magának (le is tojták szépen a rajongói igényeket). Ma már nagyon más a helyzet. Sajnos RoE-t fejlesztő srácok nagyon le vannak maradva, ezért nincs nagyjából semmi esélyük sem a játék életben tartására. Az h valakik még csak most kezdjenek egyáltalán DX12-re a semmiből újkódolni egy játékot... hát a mai világban már elképzelhetetlen... Kb. azzal egyenlő, mintha eddig nem csináltak volna semmit sajnos. És ma már nulláról indulni... nagyon kemény...

Annak, hogy a játék klasszikusként vonuljon be a történelembe és túlélje akár pl. a CS, ma már alapfeltétele, hogy esport ready legyen és rendszeresen rendezzenek bajnokságokat vele. Attól tartok, a RoE nem fog idáig eljutni. Viszont ha mégis, akkor az emberfeletti teljesítmény lesz, én nagyon szorítok nekik, mert szívem csücske volt mindig is a gém, már a Garena-s időkben is.

Egyébként nem a RoE az egyetlen jó minőségű ázsiai BR, bár vitathatatlanul a legjobb minőségű. Ott van pl. a Knives Out is, ami mobilról portolt, de PC-n is baromira élvezhető, csak hát sajnos nincs angol nyelv benne, úgy kell találgatni, hogy mi micsoda lehet. El lehet boldogulni vele egyébként simán, úgyhogy én olykor mikor rám jön, játszok kicsit vele. Olyan jó ötletek vannak (voltak) benne, mint pl. a trapot (sőt a kúszás hangját is) vizuálisan is kijelezte (irányát is), mutatta ha van a közelben autó, meg ilyenek. Nagyon jó cucc, reménykedem benne, hogy egyszer lesz angol nyelv is hozzá és akkor sűrűbben játszom majd sztem.

(#991) Csokishurka válasza furob (#989) üzenetére


Csokishurka
őstag

100%-kig egyet értek. A bugp fizetős volt aztán kanyarba se haladtak ennyire, játkosokkal a community egy kalap sz*rt nem ért.
Csak az a baj most van más, akkor nem volt csak a fosnite meg pubg.
Én a helyükben most megállnék egy kicsit, és ráfókuszálnék a DX12-re. Max kövi seasonben visszahoznám Dione-t, de azt már DX12-ben.
Reméljük a legjobbakat, nagyon szeretném leírni még a játékot! Egyik BR-t se élveztem ennyire.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#992) furob válasza Csokishurka (#991) üzenetére


furob
tag

de hát pont ez az, hogy a DX12-re fókuszálnának, mégis miért nincs új map, miért csak ennyi a Season3? :((
kicsit próbálnak adni addig is mig elkészül, de semmi se jó most már, akkora a harc a BR-k között...

(#993) Csokishurka válasza furob (#992) üzenetére


Csokishurka
őstag

Azért még ilyen könnyen nem szeretném leírni RoE-t, igaz nagy a harc de ingyenes és gyengébb gépen is szépen fut.
Az a nagy baj hogy, a menőbb streamerek mind leszólták, hogy mobilos gém, egyedül Grimmz aki jókat mondott róla talán.
Ha minden kötél szakad még azt a kiutat látnám, hogy valami nagyobb kiadó megveszi és tolja bele a dellát, lesz több erőforrás és talán hamarabb elkészül a DX12 --> több verseny ésatöbbi ésatöbbi

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#994) furob válasza Csokishurka (#993) üzenetére


furob
tag

de hát ott van mögötte a világ legnagyobb kiadója a Tencent :)
akinek majdnem fele (48%) részesedése van pl az Epic-ben (Fortnite), Blizzardban (Overwatch) 25% ha jól emlékszem, pubg mobile révén Bluehole összefonódás, ubisoft 5% stb stb
ők mozgatják a piacot érdekük szerint, mondjuk az Apex betehetett nekik
ez a gyengébb gépeken is jól fut-ra sajnos ott lesz a pubg lite, már van garenán, de valamiért nem mozgat meg, hogy feltegyem...

[ Szerkesztve ]

(#995) Stevan87 válasza furob (#989) üzenetére


Stevan87
tag

DX12-re kíváncsi leszek.
Én abban bízok,hogy ezáltal akkorát nem fog a gépigény változni majd.
PubG Nekem alapból nem tetszett,hiába ez ingyenes,sokkal letisztultabb,élvethetőbb az egész.
Én se szólom le a játékot,meg engedem el,ugyan úgy játszható,csak érdekelt hogy mi lehet a "terv".
Nem tudom mennyi volt a negatív visszajelzés aránya,de hosszú idő után ez a kiugrálós dolog most adott 1 plusz élményt, már az se így.
S Season3-ról beszélünk,de + dolog nincsen semmi jóformán.
Kb olyan mintha egy sorozatnál várod a 3. évadot,kijön,s annyit csináltak vele,hogy beletettek minden részbe 1 kimaradt jelentet :D
Legalább tették volna vissza a másik pályára (Nekem pl az is új lenne),de így S3-at kiadni ezért felesleges volt. Emelték volna meg 200-ra a Tiereket,új challengekkel,s kész.

(#996) furob válasza Stevan87 (#995) üzenetére


furob
tag

hát abban megegyezhetünk, hogy nem túl profin viszik a dolgot... ;]
gondolom akartak valamit adni, amivel csendesitik a dolgot amig elkészül az új motor, de nem volt rá elég erőforrásuk, igy ez a "szinte semmi" jött ki, ami újabb problémákat szült
szerintem nem kellett volna kijönniük steamre szeptemberben, nekem tök váratlan volt...
garenán csendben megcsinálni jó motorral s majd aztán, mert igy lement egy első körös hype ősszel, ami gyorsan el is tűnt, s még egy hype-ra már nincs esély, bár mit is csinálnak, mert a köztudatban van a játék egy ideje

(#997) Csokishurka válasza furob (#994) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah az nem tudtam hogy ennyire janik :D Jól tájékozott vagy :)
Én majd csak akkor nézem meg a pubg litetot ha normálisan steames lesz.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#998) Csokishurka válasza furob (#996) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen, Apex jól csinálta azt meg kell hagyni, csomó streamer, mindenki csak azt nyomta, ha valaminek akkor annak volt hype rendesen.
Amúgy a DX12-ról valami infómorzsákat tényleg szórhatnának már el, pár screenshot vagy rövidke vidi, mert tényleg olyan mintha sehol nem tartanának.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#999) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Azt nem mondanám, hogy gyengébb gépeken is szépen elfut.

i7 3770: 60%-os kihasználtságon

1070Ti 8G: 40%-on

12GB Ram

FPS: ~45-65 között ugrál beállítástól függően

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1000) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nem tudja valaki, hogy a Groza RTI Elite skint hogy lehet megszerezni és mikor? Kedvenc fegyverem és nagyon tetszik a skin.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.