Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) furob válasza Csokishurka (#650) üzenetére


furob
tag

1értelmű, hogy a sima... tele a reddit az X bugokkal
de ez költői kérdés, mivel nem állhatsz vissza simára

[ Szerkesztve ]

(#652) Csokishurka válasza furob (#651) üzenetére


Csokishurka
őstag

jah az akkor bukó...azért köszi

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#653) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Brutál mennyiségű RoE tartalom itt: [link]

(#654) ßrainiac válasza sellerbuyer (#653) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#655) Csokishurka válasza sellerbuyer (#653) üzenetére


Csokishurka
őstag

Párba belenéztem, mintha loot szimulátort játszana a gyerek.
De amúgy már gondolkoztam én is hogy feldobok pár vidit kritikára. Min javítsak még a vélemények szerint.
Érdekelne valakit?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#656) furob


furob
tag

ilyen csirkém se volt még
lelöttek helikopter létrájáról, majd elkúsztam, társ heal-elt, majd újból felmásztam sikeresen :)
egyébként nekem ez a megoldás egy 10-15fps-t hozott
[link]

(#657) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nektek be van kapcsolva ez a HRTF a hangoknál?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#658) ßrainiac válasza Csokishurka (#657) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen.

(#659) Csokishurka válasza ßrainiac (#658) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen? :))

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#660) Thome válasza Csokishurka (#657) üzenetére


Thome
addikt

A HRTF mit tud pontosan?

(#661) furob válasza Thome (#660) üzenetére


furob
tag

"HRTF should be on as it helps you pinpoint sound accurately."
gondolom, jobabn be tudod lőni, melyik irányból jönnek a hangok...

(#662) ßrainiac válasza Thome (#660) üzenetére


ßrainiac
addikt

Valami olyasmi mint a binaural audio hogy egy mufejre rakott ful alaku mikrofonnal veszik fel a hangokat, igy brutalis minosegu terhatast ernek el: [link]

A HRTF is ilyen, mert Head Related, vagyis ugy hallod a hangokat ahogy az eletben a fejedtol fuggoen, milyen tavolsag, milyen irany, stb.

(#663) czilit


czilit
újonc

Sziasztok laptopon szeretnék játszani, november felé még működött rendesen a játék viszont ahogy múlt az idő egyre kevesebbszer indult el és most már ott járok hogy 10-ből 1x. Minden alkalommal töltőképnél fagy be fekete/fehér képpel vagy instant kék halál ezért nem is sűrűn probálgatom. már mindent megnéztem neten hogy miket kéne ujra raktam gépet (nem ez miatt), a játékot frissitettem a drivereket, steamen ellenőriztettem a játékot persze mindig talál vmi de csak néha tölti is le. Admin ként inditom stb stb. Egy barátom komplett ugyan ilyen laptoppal játszott az elején és viszonylag egyszerre kezdett el neki is rosszalkodni azóta asztalin nyomná ha menne nekem ....xD
Nincs vmi ötletek?

Proci i5-7300HQ
VGA nVidia 1050
win 10

köszi :(((

(#664) Thome válasza ßrainiac (#662) üzenetére


Thome
addikt

Köszi mindenkinek.

Bekapcsoltam.
Brutális a különbség 7.1 fülesen a hrtf nélkülihez képest.

:R

(#665) Csokishurka válasza czilit (#663) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nincs ötletem, szerintem írj a supportnak, képekkel stb...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#666) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nálatok is van olyan, hogy a fa mögött vagytok elvileg fedezékben, szemben az ellen majd kilő a francba.
Havas mapon nem volt ilyen, de most már a második volt hogy rejtekből kilőttek és ha jól emlékszem fejessel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#667) ßrainiac válasza Csokishurka (#666) üzenetére


ßrainiac
addikt

En lottem ki ugyanigy embert, valszeg nem latja h mije log ki, de engem nem szoktak.

(#668) hcol7


hcol7
senior tag

mas is tapasztalta, hogy csutortok este ota duo/squad ban a "jatekosok" haromnegyede bot? solot nem probaltam, valoszinu ott is. ezzel kb kinyirjak az egeszet, kinek van kedve nagyon gyoker AI vel rendelkezo botok ellen "jatszani"..

(#669) furob válasza hcol7 (#668) üzenetére


furob
tag

eddig csak a pubg-ben tapasztaltam gyökér társakat, de most sikerült itt is...
jönnek kocsival, megállnak mellettem beugrok, ők kiugranak, lövik a kocsit, amig fel nem robban, aztán kilootolnak engem...
mondjuk reportoltam őket, de nem hiszem, hogy lenne szankciója :(

(#670) Franklin válasza hcol7 (#668) üzenetére


Franklin
addikt

Minél jobb játékos vagy, annál kevesebb bot lesz a pályán.

(#671) travix válasza Franklin (#670) üzenetére


travix
aktív tag

elég nagy hülyeség ez, multiplayer de botok is vannak, akkor mi a kihívás, nehogy sírva fakadjon a gyerek mert lelőtte valaki aki jobb nála és inkább a "safe zoneban" tartják :(

(#672) ßrainiac válasza Franklin (#670) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az egyik botos meccs kozvetlenul a 8 killes korom utan jott xD

Valami 2+ os a KDR-em..

(#673) hcol7 válasza furob (#669) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#674) ßrainiac válasza hcol7 (#673) üzenetére


ßrainiac
addikt

IGEN?!

[ Szerkesztve ]

(#675) hcol7 válasza Franklin (#670) üzenetére


hcol7
senior tag

ez logikus, de az nem, hogy a statom folyamatosan javul, nem pedig romlik, az 50%+os bot arany pedig egyszercsak -csut ejfel fele- kezdodott

szerk: ugy ertem, hogy vszeg korabban is lehetett bent meccsenkent par db, de most ket napja egycsapasra a jatekosok tobb, mint fele az

[ Szerkesztve ]

(#676) venom8888


venom8888
őstag

sziasztok. Nincs valami ROE csoport discordon vagy valami? Nem talalni jatekosokat.

(#677) venom8888


venom8888
őstag

amugy vannak botok duo ban is? mert meg nyertem 8 killel,es eleg analfabetak voltak,csak azert kerdem.

(#678) furob válasza venom8888 (#677) üzenetére


furob
tag

“After the training stage, if players have a relatively low rating, a small number of Bots will be added into their games in order to help them get the practices they need. Once players’ rating gets higher, they will stop encountering Bots completely.”

(#679) venom8888 válasza furob (#678) üzenetére


venom8888
őstag

es mi az a rating amikor kiveszik a botokat teljesen?

[ Szerkesztve ]

(#680) Thome válasza venom8888 (#679) üzenetére


Thome
addikt

Az nem csak tőled függ, hanem a többi játékostól is szerintem, mert nem mindenkinek ugyanannyi a ratingje, s ha olyan meccsbe dob be ahol másnak alacsonyabb, ott lenni fog bot.

(#681) ßrainiac válasza Thome (#680) üzenetére


ßrainiac
addikt

De egeszen kb csutortokig nem lattam botot a jatekban es EU megjelenes ota tolom :U

Most minden meccsen vannak kb.

(#682) venom8888 válasza ßrainiac (#681) üzenetére


venom8888
őstag

Ha squad ban mentek,akkor nincs bot,en ezt vettem eszre.

(#683) Csokishurka válasza venom8888 (#682) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nálunk pont squadba volt egy csomó soloba, duaba nem volt inkább.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#684) venom8888 válasza Csokishurka (#683) üzenetére


venom8888
őstag

Az fasza:( tudsz valami discord csatornat a ROE soknak?

[ Szerkesztve ]

(#685) vaakuum válasza venom8888 (#682) üzenetére


vaakuum
addikt

Van ott is, és szerintem még játék közben is random spawnolnak.
Legalább is olyan helyeken tudnak minden előzetes nélkül megjelenni, ahol korábban senki nem volt, és az egész squad ott járkál fel-alá.
Egyet autóval is kiszedtem, annál sem jöttem rá, hogy jelent meg a búzahalmok között ácsorgó autó mögött a mezőn vagy 20 méterre. De békésen megvárta, míg véletlenül rátolatok :U

Lehet kicsit szeparálni akarják a játékosokat mondjuk k/d arány alapján, hogy ne haljanak azonnal meg a kezdők, ha valami öregebb rókával összeakadnak...és ez kell ahhoz, hogy ne legyen negyed órás sorbanállás játékonként.

Vagy csak durván beesett a játékosbázis :Y

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#686) Csokishurka válasza vaakuum (#685) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem mondanám, hogy visszaesett:
[link]
Sőt ha jól emlékszem valami 25k körül volt pár hete.
Ezért nem is értem miért van erre szükség.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#687) sellerbuyer válasza venom8888 (#676) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Tessék, itt van egy: [link]

(#688) sellerbuyer válasza vaakuum (#685) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Sőt még mélyen a fagyban/tűzben is simán elő tudnak jönni játék közben és lövöldöznek vaktában.

(#689) RoMix85 válasza vaakuum (#685) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Honnan tudjátok hogy valaki bot vagy sem, hogyan ismertek rá? Mozgásuk, vagy a lövésük jellegzetes?

(#690) Csokishurka válasza RoMix85 (#689) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát csak futnak a vak világba, meg lőnek de nem találnak el. (Igaz ez egy bénább player is lehet :D )
Meg nagyon minimál loot van náluk...

Meg ha a spawn választásnál látod hogy valaki olyan helyre rak ahol semmi épület nincs akkor az esélyesen bot lesz.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#691) furob válasza RoMix85 (#689) üzenetére


furob
tag

én is rákerestem mitől bot a bot youtube-on, volt egy vicces videó, hogy egy BOT pisztollyal a kezében rohangál és lövöldöz, a srác követte fától fáig, konkrétan egy játékot rááldozott, hogy a nyomában legyen
a BOT mindig megfordult, amikor észrevette, leguggolt és lött, de sose találta el, aztán továbbfutott, megint letérdelt lőtt s ez végtelenségig
csak pisztolyuk van, nem lootolnak semmit, mozgásuk elég értelmezhetetlen
engem is idegesitene, ha ilyenekkel lenne tele a pálya, de sose találkoztam velük, pedig mindennap játszok...

(#692) RoMix85 válasza furob (#691) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én ilyet mobil pubg-ben láttam,de itt még soha!

Csokishurka: "Meg ha a spawn választásnál látod hogy valaki olyan helyre rak ahol semmi épület nincs akkor az esélyesen bot lesz."

A bot miért jelölne ki bármit is?! Egyébként az hogy random helyre jelöl valaki, azért van mert ha nem jelölsz semmit a játék megteszi helyetted. Akár solo akár squad.

Szerk.
Nem értem mi alapján vannak a botok, mert 1 körüli a k/d-m , igaz van több winem de tényleg nem találkoztam még bottal a játékban, legalább is az elmondottak alapját nem viselkedett senki furcsán.

[ Szerkesztve ]

(#693) Csokishurka válasza RoMix85 (#692) üzenetére


Csokishurka
őstag

Pedig hidd el szoktak jelölni a botok is. Tudom mert seafoodnál spawnoltunk és attól nem messze a mező közepén, direkt odamentem és ott rohangált a bot mint a fejelten csirke. Majd csinálok screenshotot ha tolom.
Tudom hogy rak a játék helyetted, néha direkt szoktam random helyre rakatni magam.

Milyen ratingen vagy?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#694) furob


furob
tag

reddit:
"It is not effected by your mmr/rating (i’m top 70, and I can still meet bots)
The bots scale (the more you lose increases the bot count)"
tehát csak a konkrét aktuális teljesítményedtől függ, ha vesztesz több bot köv. meccsen, ha nyersz kevesebb...

(#695) RoMix85 válasza Csokishurka (#693) üzenetére


RoMix85
aktív tag

1,50 k/d solo 0,60 squad kb 10 win össz ebben a sesonban

(#696) venom8888


venom8888
őstag

Mondok jobbat, a duo tarsam is bot volt, onnan jovok ra hogy par perc utan kilep a jatekbol.
A botokat eszrevenni ugy lehet ahogy a kollega irta elobb, csak futnak a vak vilagba,futnak veled szembe es 10m-re vesz eszre kb. Nem futnak fel sziklakra korulnezni, nem bicikliznek, es mindig MP5 van naluk ha lelovod oket. a jatek vegefele sincs lootja,csak pisztoly,es smg,kis heal. Jah es lonek valamire,de nincs valasz az ellenfeltol akire lonek.

[ Szerkesztve ]

(#697) Csokishurka válasza RoMix85 (#695) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az leaderboardra gondoltam, de akkor ahogy kolléga írta fentebb teljesen mindegy mennyi bot van a meccseben.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#698) RoMix85 válasza venom8888 (#696) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én ezt megértem, sőt mondom pubg mobilba is hasonló volt, de én nem találkoztam ilyennel 100+ órám van a gémben. Egyik társamtól is kérdeztem és ő sem. Ezért nem értem

186x a rank rating-em

[ Szerkesztve ]

(#699) venom8888 válasza RoMix85 (#698) üzenetére


venom8888
őstag

de csak soloban, es random duoba csinalja. Ha vannak normalis tarsaim, akkor megy a dara.

(#700) furob válasza venom8888 (#699) üzenetére


furob
tag

akkor ezért nem látok egyet sem, két hete csak squad-ot tolok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.