Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Csokishurka válasza Methionyl (#500) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen...és főleg még ha ez mellé párosul az is hogy neked 60Hz-es monitorod van az ellenfélnek meg 144Hz vagy esteleg 240Hz...akkor még nagyobb hátrányban vagy....

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#502) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Csak érdekesség:

[RoE Steam Charts]

Reméljük lesz ez több is :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#503) ßrainiac válasza furob (#499) üzenetére


ßrainiac
addikt

Es ezt milyen VGA-val?

Nvidia control panelt en globalban beallitom, ha egy jatek megkivanja, csinalok neki sajat profilt es eroltetek valamilyen beallitas(oka)t.

szerk. ahogy jobban megneztem az nv control panel beallitasokat, levette eleg 8 bitesre a grafikat, nem csoda h jobban megy. A quality: high performance alapbol jo nagyot butit mindenen.

Na de ha igy jo, akkor igy jo. En VGA-t raknek bele jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#504) furob válasza ßrainiac (#503) üzenetére


furob
tag

nem tudom, pubg-nél is hiába volt isten vga-d, feláldozták az emberek a minőséget az fps oltárán...
mezei 1050TI-m van

(#505) Csokishurka válasza furob (#504) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem 750Ti-al van 50-70fps között.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#506) furob válasza Csokishurka (#505) üzenetére


furob
tag

nekem most 90-100 között van, nem zavar a tufa grafika, cserébe talán jobban megnyerem a párharcokat, de lehet placebo :D

(#507) Csokishurka válasza furob (#506) üzenetére


Csokishurka
őstag

A több fps sosem hátrány, és így full lowon is nekem tökre szép a játék.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#508) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

A beta kliensel konkrétan kifagyott a gém egyszerre a fél sqadnak több körön át 20-40mp-ekre, teljesen játszhatatlan volt sajnos... ráadásul még így is akadtak flickerek, persze nem annyi mint eddig, de voltak.

Az fps-ekkel nekem eddig sem volt gondom (1080Ti), de a flickerek nagyon zavartak... Hát sajnos mivel a beta játszhatatlan így, ezért visszatérünk a normál kliensre és folyhat ki a szemünk megint. :( :W

(#509) furob válasza Csokishurka (#507) üzenetére


furob
tag

ezt a tábortűzes event-et te is tolod? baromi élvezetes volt ma is, átlag 3 kill megvolt, a végén rárontottam egy éppen sütögető bandára egyedül, mert nem maradt csapattársam, de nem lett meg a poén, hogy ledarálom őket a grillezés közben :(

(#510) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok.
Valaki kicsit homályosítson már fel. Miért van külön level, meg külön tier? melyik mi és mitől nő?
Illetve ahol van a tier vagy adventurer pass vagy mi, ott van 2 sornyi cucc. a felső sor mutatja hogy pl tier5 elérésekor, tier 10 elérésekor stb stb milyen cuccot ad. Az alatta lévő sor nem ezüst hanem arany színű, és ott vannak komolyabb cuccok, pl karakterek stb. de azokat hogy lehet elérni? vagy ahhoz meg kell venni az adventurer packot?

Szóval ezeket a level, tier stb szinteket nem értem, meg hogy melyik pont, xp, epoint stb stb mire való. Na meg hogy most az új season-nal ami indul nemsoká, a tier, szint stb nullázódik? egyáltalán a special karaktereket mint pl mostani seasonban Lynn, meg lehet szerezni valahogy vagy csak pénzért?

(#511) Ecsi


Ecsi
csendes tag

https://ringofelysium.hu/

[ Szerkesztve ]

Ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna !

(#512) ßrainiac válasza badxgirl (#510) üzenetére


ßrainiac
addikt

vagy ahhoz meg kell venni az adventurer packot?

Pontosan.

Szerintem a lvl megmarad, a Tier pedig az uj seasonnel nullazodik. Ettol fuggetlenul nagy valoszinuseggel a karakterek meg amiket unlockoltal, azok maradnak.

A lvl nem tudom pontosan mire jo, talan majd most kiderul ha jon az uj season.

(#513) vorosmarti válasza Ecsi (#511) üzenetére


vorosmarti
senior tag

https://ringofelysium.hu/

Jó hogy betetted, köszönet érte. Tartalmat kerestek hozzá? :)

(#514) Csokishurka válasza furob (#509) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem szoktam az eventeket tolni, csak a sima módot :)
Kipróbálni kipróbáltam, nem rossz meg ötletes csak nekem az alap jön be a legjobban :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#515) furob válasza Csokishurka (#514) üzenetére


furob
tag

ez a tegnap behirdetett új pálya (jan 16). mi lesz, a tavalyi kezdeti garénás?

(#516) furob válasza furob (#515) üzenetére


furob
tag

közben megtaláltam, kemény hogy BMX-el kell itt tolni majd :D
https://prohardver.hu/dl/upc/2019-01/10/430678_qhaojk9kwjriacbp_ring-of-elysium.png

[ Szerkesztve ]

(#517) sellerbuyer válasza badxgirl (#510) üzenetére


sellerbuyer
őstag

(#518) Ecsi válasza vorosmarti (#513) üzenetére


Ecsi
csendes tag

Igen, meg hírezőket, és szerkesztőt is...

Ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna !

(#519) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok. Hogy lehet nevet változtatni a játékban? Utána szeretném írni az ingame nevemnek a HUN szót, mert néha megkérdezik hogy magyar vagyok-e voice chaten, de nekem nincs mikrofonom. Egyébként ugyanezen a néven játszok mint az itteni nevem.

[ Szerkesztve ]

(#520) furob


furob
tag

mai első játék squadban, 5 kill, az utolsó 20-ban már csak én maradtam
akkora mázlim volt, hogy a helikopter ott állt meg, pont ahol befutottam, elsőnek felmászás...
mondom én, hogy a dupla fps csodákat tesz, olyan mintha eddig vakon mentem volna, alig nyertem meg párharcokat, most meg én nyerem őket
nem is merek ma másodikat játszani :)

(#521) hcol7 válasza furob (#520) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#522) mojszejev


mojszejev
csendes tag

Uj map trailer:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#523) furob válasza mojszejev (#522) üzenetére


furob
tag

hú, ez nagyon jól néz ki...

(#524) Csokishurka válasza furob (#523) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hm ez tényleg nagyon frankó lesz :)
Várjuk várjuk :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#525) furob válasza Csokishurka (#524) üzenetére


furob
tag

ha jól értem, akkor itt a vulkán kitörés fogja szükiteni a pályát s a végén ugyanúgy kopter
a bmx az pazar, de jól látom, hogy viz alatt is lehet tolni kis tengeralattjáróval?
na meg a hook-olás, tisztára overwatch-os widowmaker megoldás :)

(#526) Csokishurka válasza furob (#525) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen ahogy nézem szerintem is ez lesz a koncepció.
Remélem behoznak egy két új fegyót, mondjuk a Scart :)
Nekem a Black ops 4 ugrott be a hookolásról :D A BMX annyira nem bojgatta meg a fantáziám, a hookolás már annál inkább :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#527) mojszejev válasza Csokishurka (#526) üzenetére


mojszejev
csendes tag

Valamivel tobb reszlet:

[link]

(#528) Csokishurka válasza mojszejev (#527) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát a kettő Heavy gun pont nem hiányzott, de ez a dinamikus időjárás tetszeni fog :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#529) furob


furob
tag

azért elég komoly, hogy egy ingyenes játékba ennyi energiát tolnak...

(#530) mojszejev válasza Csokishurka (#528) üzenetére


mojszejev
csendes tag

Jok lehetnek azok csak optikat ne lehessen rajuk rakni foleg 2x-nel nagyobbat ne.

(#531) hcol7 válasza furob (#529) üzenetére


hcol7
senior tag

valoszinu nem annyira ingyenes, mint amilyennek latszik...:)

(#532) ßrainiac válasza hcol7 (#531) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen?

Amugy mar az in-game purchase-ekkel is elerhetnek nagyobb beveteleket mint mas kiadok, aztan meg ott van az admin jog amit adsz a jateknak.. jo lenne tudni, hogy az mit csinalhat a hatterben ;]

[ Szerkesztve ]

(#533) Methionyl


Methionyl
senior tag

Na hát amióta ezt a mai patch-et behozták, azóta minden alkalommal szét fagy a béta, eddig pedig nem volt vele gondom.. :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#534) Csokishurka válasza Methionyl (#533) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én mióta egyszer arra mentem hogy nem kérem a bate verziót, nem is hozza elő a lehetőséget hogy melyiket akarom futtatni... :F

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#535) ßrainiac válasza Csokishurka (#534) üzenetére


ßrainiac
addikt

Torolni kell a jatek mappajaban a no x version file-t.

(#536) RoMix85 válasza Csokishurka (#534) üzenetére


RoMix85
aktív tag

[link]
Én is ma próbáltam, teljesen jól megy nálam

(#537) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Köszönöm uraim! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#538) regener


regener
veterán

Angolra fordítottak egy dev streamet és kiemelték a lényegeket:
Game developer streaming Q&A on January 11th

(#539) Franklin válasza regener (#538) üzenetére


Franklin
addikt

Nem rossz, de vajon a replay funkciót mikor hozzák be, nekem az hiányzik a legjobban, hogy vissza lehessen nézni a komplett meccset.

(#540) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Kinek mennyi FPS-e van? Mert nekem mindig ilyen 100-110 körül van. Viszont csak 40%-ban használja a GPU-t és CPU-t. Hogy lehetne kicsikarni minimum a 144-et?

(#541) Csokishurka válasza ЯΞD (#540) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jó neked nekem 40-60 körül :)
Amúgy nem tudom, szerintem majd csak ha jobban optimalizálják a gémet

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#542) Komplikato válasza hcol7 (#531) üzenetére


Komplikato
veterán

Eredetileg nem ingyenesnek indúlt, csak nem ment a biznisz annyira. Na de most komolyan. Ott van a Fortnite. Ingyenes. Igen, sokan fikázzák, talán okkal is. És? Az Epic 2018-ra, egy rakat bukott játék után 3 milliárd dollárt könyvelt el és ebből igen vastag szelet volt, amit az "ingyenes" Fortnite hozott nekik mikrotranzakcióval meg ajándék tárgyakkal. Na most ha ez egy bejön a Ring of Elysiumnak is, még ha nem is ennyire, akkor már megérte nekik és jöhetnek az új kontentek, pályák, stb. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#543) Looserke válasza Komplikato (#542) üzenetére


Looserke
őstag

A Fortnite nagy sikerének titka szerintem a cross-platform is. Nálunk a kisfiam (PC) játszik vele és együtt tud játszani az unokatestvérével (XBox), a kereszt gyerekeinkkel (Playstation) és a másik unokatestvérével (Ipad), mindezt egyszerre egy csapatban voice chattel...

[ Szerkesztve ]

(#544) furob válasza Komplikato (#542) üzenetére


furob
tag

ezt a "nem ingyenesnek" indult honnan veszed? :F
oopsz, vagy ez irónia volt? bocs (szerkesztve)

[ Szerkesztve ]

(#545) Franklin


Franklin
addikt

Na ki hogy áll így a szezon vége felé? :)

Novemberben kezdtem, ez az első BR játékom, eddig 100 órát tettem bele:

(#546) ADAM1337 válasza Franklin (#545) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én ma kezdtem, eddig 6 game-ből 4win volt.
Könyebb mint a pubg, de pörgösebb is, nem annyira monoton, meg mozog a környezet is ami jobban tetszik, illetve a zóna kempelés is másabb a jégfalak miatt.

Eddig meggyőzött. (pubg-t meguntam hamar egyedül)

(#547) Csokishurka válasza Franklin (#545) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát én most nem tudom megnézni, de elég vegyesen játszok. 200 órám van benne, azt hiszem 15 körül a solo, duoa meg squad 10 körül, de utóbbi kettőt volt hogy soloban joinolva nyertem.
Nem olyan frankók a statjaim, elején elég béna voltam, most se vagyok egy Shroud de már érezhetően jobban megy.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#548) ßrainiac válasza Csokishurka (#547) üzenetére


ßrainiac
addikt

solo, duo, squad -> 53

(#549) Csokishurka válasza ßrainiac (#548) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mennyi gametimeból?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#550) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

solo 21, duo 39, squad 44, 250 óra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.