Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Csokishurka válasza furob (#748) üzenetére


Csokishurka
őstag

MP5 egy nagyon jó fegyver, még grip nélkül is mocskos pontos.
Amint viszont tegnap nagyon különösnek találtam, mintha az ADS MP5-el gyorsebb lett volna mint mondjuk egy AK-val. Vagy csak én haluztam be?
Nekem a PKM-el mákom volt mert egy konkrét squadot sikerült kiirtani egy tárból, akkor megtetszett a fegyó de amúgy sosem használom max ha megint ilyen küldi lesz :D De mozgó kocsi ellen kiváló :)

Evolúció:

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#752) RoMix85 válasza ASDGamer (#747) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Jogos...
Az AK még hagyján de hogy egy uzi is?!

(#753) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Hát megint nem jött ki semmi optimalizáció, de egy csomó fölösleges dolog igen amiket persze meg lehet venni...

[Early Access Patch Notes - 1.30.2019, Introducing 4 Brand-new Systems!]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#754) adakiller válasza ASDGamer (#747) üzenetére


adakiller
senior tag

be lehet állítani pubg-ben, hogy defaulton single vagy auto módban legyen a fegyver

(#755) RoMix85 válasza adakiller (#754) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Hol van ilyen? Hirtelen rákéretem de nem találok érdemi infót erről

(#756) Nono76 válasza RoMix85 (#755) üzenetére


Nono76
tag

A mai patch-el rakták bele. Fegyverenként be lehet állítani.

(#757) adakiller válasza RoMix85 (#755) üzenetére


adakiller
senior tag

options/gameplay asszem

[ Szerkesztve ]

(#758) ASDGamer válasza Csokishurka (#750) üzenetére


ASDGamer
tag

Akkor nem én vagyok az egyedüli. :D

(#759) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Sziasztok,csak nálam ilyen rossz a cpu kihasználtság? Más játékok kihasználják 80-90 akár 100%ban a cpu-t ez meg...Amint kilépek valami nyílt terepre lezuhan az fps a béka segge alá.Dione-n nem volt ilyen problémám és már elég kiégős lett a játék így. Így néz ki a dolog: [link]
Ez a vas : I5 4570, 8gb ram,rx560 4gb

(#760) hcol7 válasza dltpwnz (#759) üzenetére


hcol7
senior tag

gpu limitnek tunik az overlay alapjan. cpu multithreadinget meg ugy altalaban nem hasznaljak ki a jatekok.

(#761) hcol7 válasza dltpwnz (#759) üzenetére


hcol7
senior tag

ja, hogy valszoljak is:) nalam is 50% koruli cpu hasznalat van vegig, igaz gpu sem sokkal tobb. nem tul optimalizalt jatek, az teny. mivel dx9, tenyleg jobban kene ennie a procit, de mivel ott gpu limit van, szerintem nemfogja akkor sem, ha tudna.

(#762) dltpwnz válasza hcol7 (#760) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Csak ezt nem értem,hogy egy sokkal nagyobb gépigényű játék full high grafikán miért tud akkor így futni [link] (gta 5)
Meg ahogy olvastam,ez a játék inkább a cpu-t kéne zabálja a dx9 miatt.Nem értem az egészet...Egyik ismerősnek is hasonló a konfigja és sokkal stabilabb az fps-e.
Szerk.közben látom válaszoltál is,hát akkor így jártam..elég elszomorító ez az optimalizáció :( Hogy lesz meg így a top1 :F

[ Szerkesztve ]

(#763) hcol7 válasza dltpwnz (#759) üzenetére


hcol7
senior tag

ha jol remlik nalam siman megeszik 6+ giga vramot a jatek, pedig alacsony felbontason tolom (1680x1050). ha betudod allitani az overlayt, tedd be, hogy azt is kiirja mennyit hasznal, de 99%, hogy az egeszet.

[ Szerkesztve ]

(#764) dltpwnz válasza hcol7 (#763) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Nevetséges :))

(#765) hcol7 válasza dltpwnz (#764) üzenetére


hcol7
senior tag

hat... eleg sokan(k@rva sokan) fejlesztik, es ugy tunik surun maintainelik a kodot. tekintve ezt kisebb esellyel lesz abandonware a kiadas utan fel-1 evvel a jatek(mint az utso 4-5 cod release sajnos..). ugyhogy ne adjuk fel, lesz ez meg jobb is ennel :)

(#766) dltpwnz válasza hcol7 (#765) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Én úgy tudom már dolgoznak a dx12 adaptáción,április fele várható.Addig meg napi kétszer elvisz az agyvérzés :DD

(#767) hcol7 válasza dltpwnz (#766) üzenetére


hcol7
senior tag

legalabb valakik korulotted begyujtik a sok revive bonust

(#768) Tasli


Tasli
csendes tag

Miért van az hogy a menüben pörgeti a videokártyámat folyamatosan 95%+,
(rx 480 oc 8gb) de a proci is 50-60%-on megy?

(#769) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Hol lehet hibát reportolni? Ha csak reddit akkor részemről felejtős mert nincs redditem.

Szóval kicsit már bosszant, hogy eddig egyszer sem kaptuk meg az 5000xp-t amit feladatokért kap az ember ha mind megcsinálja. Még a seasson 1-nél figyeltünk fel rá de még mindig nem adja meg. Se utólag se később, se azonnal. Lehetséges, hogy nem is tudnak róla, hogy az bug-os? Valaki jó angolos jelezné a supportnak?

[ Szerkesztve ]

(#770) hcol7 válasza ЯΞD (#769) üzenetére


hcol7
senior tag

elvileg roe@tencent.com emailen varjak cheater reportokat, ha ingame nem sikerult benyomni. ez alapjan ugytunik az egy olyan postafiok, amit olvasnak:) szerintem oda lehetne irni nekik.

(#771) ßrainiac válasza hcol7 (#770) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#772) wildpig


wildpig
tag

Sziasztok!
Tutibiztos vagyok benne hogy néha nem számolja a találatokat. Szét taktikáztam az emberünket, aminek a végeredménye az volt hogy ő 15 méterrel előttem állt, nekem háttal, mozdulatlanul. Meg is kínáltam hát a G28 táramban lévő utolsó 4 skulóval a háta közepét. Fröcskölt a vér, ömlött a hányás, már hallottam ahogy gyászolja a rokonság... erre megfordult és lelőtt. Alt+F4, többet soha nem játszok ezzel, de a kommentem megírása után megy a dupla-klikk az ikonra ;]

Egyébként másnak is van olyan hogy FPP-ben néha 3-4 perceket kell várnia a matchmaking-nél?

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#773) sellerbuyer válasza wildpig (#772) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Ez nem bug. Tele van cheaterrel a játék egyelőre sajnos. A legutolsó kis hüpegyerek Pistike is megtalálja neten 5 dolcsiért a legkülönbözőbb csalásokat hozzá és sajnos nem szűrik ki egyáltalán, max. reportolhatod. A reportolás viszont nem ér sokat, főleg egy ingyenes játéknál, amit max. letölt egy másik accal simán aztán játsza megint a nyomorult. Egy tisztességes szűrőrendszer kellene.

Sajnos előre látható, hogy ennek a gémnek ez lesz a halála, ha a csalókkal nem foglalkoznak többet a fejlesztők. Tele kell nyomni már most is botokkal, hogy elegendő játékos legyen és még sokkal többen ott fogják hagyni ha a csalók miatt játszhatatlan, élvezhetetlen lesz.

Úgy ismered meg a csalót leginkább, hogy nem bújik fedezék mögé (úgysem sérül, persze ez attól is függ, milyen csalást használ), tök szabadon kiáll és úgy lő le, persze egyetlen halálpontos találattal, Mp5-el, baromi messziről, fejbe, akkor is ha superior sisakban vagy... Ja és közben természetesen te nyugodtan beleereszthesz két tárat is bármiből, nem sérül mellény meg sisak nélkül sem.

Az fps módot sokkal kevesebben játszák, ezért tart ott tovább a matchmaking.

[ Szerkesztve ]

(#774) wildpig válasza sellerbuyer (#773) üzenetére


wildpig
tag

Most hogy így ezt leírtad, kicsit utánajártam, nem tartott sokáig eljutni a cheat paradicsomának fórumába...
WH+AIM alap, azon nem lepődtem meg. De ezek már ott tartanak hogy átírták a hitboxot, eltüntették a fákat, a füvet, és a bokrokat a játékból, satöbbi...
A fejlesztők mondjuk próbálnak küzdeni ellenük, megy a sírás néha a fórumon hogy ROE kémek vannak köztük, mert elég gyakran csak 10 percig működnek az új "fejlesztéseik". A gond az, hogy hiába a hardveres ban, már azt is kijátsszák ezek a fantasztikus játékostársaink... Egy lemeztöredezettség-mentesítés és megfelelő sorrendben indítás feloldja a HWBAN-t. Jól indult ez a játék pedig, azt hittem PUBG magasságokba tör.

[ Szerkesztve ]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#775) sellerbuyer válasza wildpig (#774) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Ez a játék nem most indult. Ázsiai szervereken már rég óta működött és messze agyonverte a PUBG-t, ahogy jelenleg is (páran játszottunk Európából is rajta, én nagyon megszerettem már akkor, sokkal jobban mint a PUBG-t, ami akkor atombugos volt és messze le volt tőle maradva minden téren). Az más kérdés, hogy rengeteg a cheater benne és ez ellen nem bírtak még hathatósan fellépni a fejlesztők... ami késik, nem múlik, csak azért drukkolok nekik, nehogy túl késő legyen. Manapság a játékostömegek nagyon hamar el tudnak pártolni... a BR is nagy szenzáció volt, mostanra meg már a nagy többség megunta.

[ Szerkesztve ]

(#776) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Az utsó frissítés óta van egy új bug.

Aki bekapcsolta, hogy az egér görgője csak a főfegyverek között váltson (gránátokra ne), az sajnos megszívta, mert a legutolsó frissítés utántól ezzel a funkcióval nem csak gránátra nem vált át, hanem a legalsó fegyver slotra sem. Magyarul csak a első két slot között vált így a görgő. Egyértelmű bug, szerintem nem veszik észre a fejlesztők, hogyha nem reportoljuk minél többen. :U

(#777) tribandi


tribandi
csendes tag

(#778) tribandi


tribandi
csendes tag

nézzétek meg a linket R.O.E-val kapcsolatos nyereményjáték [link]

(#779) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

A BMX új egykerekezős lassításos gurulása megőrjít... Csak engem? Teperek ezerrel, aztán egyszercsak elkezd magától egykerekezni és lassított felvételként megy egy ideig tovább. Január végi frissítésben láttam, hogy hozzányúltak... nem kellett volna. :(

(#780) wildpig válasza sellerbuyer (#779) üzenetére


wildpig
tag

Az elöző hozzászólásodra: Tudom, hogy régebben indult, de akkpr még csak külső szemlélő voltam. Reméljük a legjobbakat!
Sok, ehhez hasonló idegesítő dolog van sajnos. Például ha hasalok, és olyan helyre kúszok ahol a játék szerint nem lehetne, feláll a karakter. Szerintem kifizetődőbb lenne ha példálul nem kúszna tovább... :U
Nem egyszer állt már fel a cimbi a legdurvább kommandó közepén... Na jó, ez kontextusából kiragadva furán hangozhat :DD
Vagy amikor egy tereptárgy előtt random elrakja a bmx-szet...
Mind ezek ellenére ez az egyetlen játék ami teljesen lekötött az elmúlt 5 (!) évben, és nem túlzok.

[ Szerkesztve ]

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#781) akimaki86


akimaki86
újonc

Ez most komoly? És ezek után merre?

[ Szerkesztve ]

(#782) furob válasza akimaki86 (#781) üzenetére


furob
tag

röpke tíz év, gyorsan elszáll...
addigra tuti kijavítják a bug-okat is
fogd fel pozitivan :)
"Send your email to support team : roe@tencent.com, make sure you provide as much detail as possible."

(#783) Franklin válasza furob (#782) üzenetére


Franklin
addikt

Ha tudna angolul, gondolom nem kérdezte volna... szóval írj nekik emailt és elmondják miért kaptad a ban-t.

(#784) furob válasza Franklin (#783) üzenetére


furob
tag

oké, nem tud angolul...
akkor hogy is ir levelet nekik, magyarul???? :W

(#785) Stevan87


Stevan87
tag

Engem,az zavar,hogy egy killcam-ot nem tudnak beletenni. Bár lehet pont azért,mert lennének érdekes megmagyarázhatatlan dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#786) furob válasza Stevan87 (#785) üzenetére


furob
tag

egy jó kis aimbot
[link]

(#787) Csokishurka válasza furob (#786) üzenetére


Csokishurka
őstag

Haha ugyanezt a gyereket néztem tegnap én is pont ugyanezen a meccsen, ugyanezt a jelenetet :)
Engem azt hiszem 7.-nek vagy 8.-nak ölt le...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#788) akimaki86 válasza Franklin (#783) üzenetére


akimaki86
újonc

Köszi a válaszokat, az idegtől nem tudtam mitévő legyek. Pedig csak 2 embert szedtem le egymás után, aztán kidobott. :D Írok nekik aztán meglátjuk..

(#789) furob válasza akimaki86 (#788) üzenetére


furob
tag

szűk körben elárulhatnád melyik hack-et vetted meg? :D

(#790) Stevan87 válasza furob (#786) üzenetére


Stevan87
tag

Nagyon gáz. Nem is értem miért jó csalni bármelyik játékban is,mi okoz benne örömet. Sosem fogom felfogni/megérteni.
Jobb is h nincs killcam,lehet nem is véletlen :D

(#791) furob válasza Stevan87 (#790) üzenetére


furob
tag

gondolom, lehet villogni a statisztikákkal
meg kimaxolni a pass-t pár hét alatt
de nem hiszem el, hogy ugyanazt az örömöt érezheti, ha nyer, mint pl én a fakezemmel :)
multiban sose jutna eszembe csalni, régi single player játékokban azért néha én is használtam pár cheat-et, több pénz, jobb fegyver...

(#792) Csokishurka válasza furob (#791) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát persze iddqd, idkfa :C ...csak az különbség hogy ott senkinek sem basztad el a játékélményét...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#793) Franklin


Franklin
addikt

Épül a fal ;]

(#794) ßrainiac válasza Franklin (#793) üzenetére


ßrainiac
addikt

Legalabb tudni h nem botok xD

(#795) Finkoo1980 válasza Franklin (#793) üzenetére


Finkoo1980
csendes tag

Ezmiez? :Y

(#796) furob válasza Finkoo1980 (#795) üzenetére


furob
tag

00:01-re rendeződik az a vonal... ;]

(#797) Franklin válasza Finkoo1980 (#795) üzenetére


Franklin
addikt

Ez az emberi természet egyik jellemzője avagy egy bolond százat csinál :D

Elég, ha csak 4-5 ember egymás mellé teszi a körét és tuti lesz másik 4-5, aki folytatja a sort :)

Többször láttam már ilyet, volt hogy vonalat csináltak/csináltunk. Persze a vége előtt mindenki szétszéled, senki nem akar a semmi közepén kezdeni :)

(#798) furob


furob
tag

ezt az új ingyenes BR-t, Apex Legends, próbálta valaki? kicsit overwatch, kicsit fortnite, de főleg BR 3-as csapatokban...

(#799) hcol7 válasza furob (#798) üzenetére


hcol7
senior tag

igen

szerintem nagyon igenyesen megvan csinalva, jol atgondoltnak tunik, es nem volt semmi bug ket ora alatt, viszont kevesbe realisztikus, inkabb konzolos arkad erzes. cserebe sok jatekos garantalt, mert multiplatform. szvsz roe melle jo, de nem helyette.

(#800) furob válasza hcol7 (#799) üzenetére


furob
tag

ez jó hír...
természetesen ROE-t nem cseréljük le, de mivel szeretem az OW-t meg a br-t is, elég jól hangzik a dolog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.