Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) vaakuum


vaakuum
addikt

Ügyesen titkolják, hogy mi lesz ez... sehol egy zombi, egy kósza hörgés, cafatos maradványok...
vagy ruhát kell gyűjteni, mint a division survi módjában? Fát vágni? Lövésem sincs... :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#402) vaakuum


vaakuum
addikt

Nekem ma kezdte el a gép csontra fagyasztását taskváltásnál... :(((
Volt valami "friss"ítés?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#403) Argh!


Argh!
aktív tag

Hello.

Nem tudom volt e róla szó nem olvastam vissza. Nálam az a probléma hogy villognak sok helyen a texturák. Olyan értelemben hogy mintha két másfajta lenne egymáson és váltakozva látszodnak, nem tudom máshogy megfogalmazni. :U Távoli helyeket nézve nagyon zavaró. Nem látom tőle a mozgást. Valakinek hasonló? Vagy tud valaki megoldást? :R

(#404) ßrainiac válasza Argh! (#403) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem ez a 14-i vagy melyik patch ota van. Asszem amikor az alt-tabozast javitottak xD

(#405) adakiller válasza Argh! (#403) üzenetére


adakiller
senior tag

nekem is ilyen, mióta van EU server én azóta játszok és folyamatos jelenség. megoldást nem tudok, de nagyon zavaró

(#406) Finkoo1980 válasza RoMix85 (#386) üzenetére


Finkoo1980
csendes tag

Jó lenne valami közösséghez csatlakozni, de azt írja ki, hogy a meghívó már nem érvényes... szívesen tolnám csapatban, ha lenne rá lehetőség... Most jön a téli leállás, így lehet még rá is érnék... lol... :D

(#407) RoMix85 válasza Finkoo1980 (#406) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Szia!
[link]

(#408) Finkoo1980 válasza RoMix85 (#407) üzenetére


Finkoo1980
csendes tag

Köszi... Béna vagyok, de lelkes... :D

(#409) sellerbuyer válasza Finkoo1980 (#406) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Várunk szeretettel!

[link]

(#410) csiak válasza vaakuum (#402) üzenetére


csiak
tag

Nekem már péntek óta tapasztalható volt... folyamatosan szívtam miatta, és nem jöttem eddig rá mi a baj. :(

"Sok loot disznót győz!"

(#411) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah első solo winem meglett :D Meg az egyetlen mert kb csak solozom :D Nincs csapat.
A fent két discordos link közül lehet csatlakozni valahova? Nem vagyok egy vérprofi...
Igaz már volt valaki a repcsin de azt nem is figyeltem mert élet-halál harcot vívtam lent :D Jó dolog a végén ez az adrenalin rush mert másképp kipurcantam volna :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#412) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nem tudok játékba belépni és sajnos nem is találom. Mennyiért lehet most megvenni az adventurer pass-t?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#413) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Ez az autopeek hogy működik pontosan? Mert elvileg be van kapcsolva de sose látom hogy csinálná.
Illetve nem lehet bindelni valamire?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#414) galaktikus válasza Csokishurka (#413) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Hello!

Ha odamész egy sarokhoz, vagy egy ablakkeret széléhez, akkor a megfelelő irányba megjelenik a célkereszt mellett egy kis nyíl. Ilyenkor ADS-elsz és akkor peekel. Én kikapcsoltam az egészet a bánatba, mert többször zavart mint haszna lett volna.. Olyankor is csinálta véletlenül amikor nem akartam.. Főleg amikor állandó ads-ben vagy és úgy próbálsz meg egy saroknál jobbra-balra mozogni. Ilyenkor 2 métereket hajolgat az ember oda-vissza. Lehetetlen így megtanulni peekelni majd pontosan lőni. De a többiek véleményére én is kíváncsi vagyok, lehet csak nekem nem fekszik ennyire ez az autopeek. Nekem maradt a klasszikus cs:go-s peekelés amit megszoktam.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#415) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
A From dusk till dawn nálunk (Magyarországon/EU -ban) mettől meddig lesz elérhető?

Köszönöm

(#416) nzozz válasza nzozz (#415) üzenetére


nzozz
aktív tag

Megfejtve: december 23. 1:00-3:00 (CET) szerveroldali frissítés, utána minden nap 5:00-7:00, 13:00-15:00, 21:00-23:00 (CET) lesz játszható az új From Dusk Till Dawn játékmód.

(#417) Jokerdapro válasza nzozz (#416) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Üdv! Van már valami tapasztalat az új játékmóddal? :)

(#418) Csokishurka válasza Jokerdapro (#417) üzenetére


Csokishurka
őstag

Még closed

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#419) sellerbuyer válasza Jokerdapro (#417) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Itt van már teszt: [link]

(#420) hunmarkov válasza Jokerdapro (#417) üzenetére


hunmarkov
csendes tag

Kipróbáltuk mi is, 4-ből 3 win, szerintem jó kezdeményezés, hogy ne csak a szokásos br elemek legyen egy játékon belül, ráadásul már látjuk azt is a menüben ("coming soon"), hogy érkeznek hamarosan a következő ilyen mode-ok is.
Aki szeretne ránézhet az utolsó 9 kill wines meccsünkre:
https://www.youtube.com/watch?v=qKlrmnzR9_w

[ Szerkesztve ]

Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

(#421) galaktikus válasza sellerbuyer (#419) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Fú de rosszul játszik a gyerek.. Ráadásul annál a résznél ahol van nála egy csupasz M4 meg Groza, hulla lootolás közben otthagyja a 2 db AR kompit.. :F
Amúgy tudom, hogy nem ez a lényeg, csak szemet szúrt.

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#422) orc88


orc88
őstag

Sziasztok!

Ma kipróbáltam én is ezt a gamet H1z1 és Fortnite után, kifejezetten tetszik. :K
1 problémám van vele: szinte semmit nem számít milyen grafikai beállításokkal játszok, alig használja a CPU/GPU-t és nincs fix 60 fps. Gyakorlatilag 40 és 80 között ugrál, mikor mennyi.. :U

GTX1060 + i7 3770

Van valami config fájl amit érdemes tweakelni? Előre is köszi! :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#423) MarkusSchulz válasza orc88 (#422) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

100+ fps van nekem 1060-l, valami nem kóser
Nem hiszem, hogy ennyire gyenge az a proci

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#424) Thome válasza MarkusSchulz (#423) üzenetére


Thome
addikt

Nekem is lowon van, s 50-60 fps, az adatlapomon szereplő konfigon full hd-n. Valami keksz lehet.

Shadowplay be van nálad kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#425) orc88 válasza MarkusSchulz (#423) üzenetére


orc88
őstag

Nem is gyenge, nem azzal van a gond. Gyakorlatilag CPU és GPU kihasználtság 40-50% környékén ugrált. Neten utána néztem, low részletesség és max antialiasing kombóval már fixen tartja a 100+ FPS-t. Elég érdekes.. :))

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#426) MarkusSchulz válasza Thome (#424) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

igen be van

minden lowon van van / vibrant

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#427) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Én elég új vagyok Battle Royale játékban, de szívesen játszanék magyarokkal. Valaki esetleg?:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#428) sellerbuyer válasza GoTReX (#427) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Ha gondolod: [link]

(#429) Thome


Thome
addikt

Kinek hogy megy ez a játék?

PUBG-ben konkrétan katasztrófálisan lőttem, jó ha minden második meccsen volt 1 kill (néha több, mikor jól adta ki a helyzet), itt viszont 2 feletti a kd-m.

(#426) MarkusSchulz: Majdnem ugyanez, mégis alacsonyabb az FPS (vibrant helyett realistic).

(#428) sellerbuyer: Csatlakoztam. :)

[ Szerkesztve ]

(#430) Csokishurka válasza Thome (#429) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is meglepődtem hogy sokkal jobban megy mint a pubg. Lehet azért mert itt elérem az 50 fpst. De volt hogy haver kihalt és duok ellen volt 11 killem. Valamiért jobban fekszik mint a bugp.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#431) adakiller


adakiller
senior tag

könnyebb ez a játék :)

(#432) ßrainiac válasza adakiller (#431) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azontul hogy konnyebb, arkadabb, azert ott van az is hogy nincs olyan desync.

Itt pl. ha fedezekbe vonulok tuzharc kozben, valoban eltakar a fedezek. PUBG-ben meghalok mogotte.

Egy olyan jatekban ahol egymast lovik az emberek nem kell mondanom, hogy kulcsfontossagu a fedezek xD

All in all szazszor jobb majdnem minden tekintetben (kivetel a realizmus es a kidolgozottabb grafika, bar az utobbi sztem baromi jo igy is) es elvezetesebb jatek a ROE.

(#433) vaakuum


vaakuum
addikt

Az egér érzékenység beállítás itt hogy van? Nem az van, hogy az alap érzékenységhez képest szabályozza a különböző célzásoknál használatos érzékenységet (hogy hány százaléka az alapnak), hanem egyenként kell mindent beállítani?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#434) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

hali
Valaki jön?
Nevem: Szabee90
reedem code: EACQPL3GJIS

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#435) MikeVanDale


MikeVanDale
újonc

Ma reggel kipróbáltam. Lehet nem nekem való ez a Battle Royal játékok. Inkább idegesítő és ellenszenves, akár a pubg. Számomra semmi játékélmény nincs csak idegbaj, mert mindig-mindig-mindig knock 0 kill. Nem értem a server miért nem a hozzám hasonló kezdő noobokhoz rak be. Franc se érti az egész játékot a fegyverek is akár a pubgben össze vissza hord. Kajak nem értem, hogy tudnak ezzel ennyire játszani, hogy 1-2 lövés és fekszek. Sz.r, mocsok, hulladék játék otthonülő 10 éves majmoknak akiknek erre van idejük.

(#436) galaktikus válasza MikeVanDale (#435) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Azt tudom tanácsolni, hogy gyakorolj többet és legyen hozzá nagyobb türelmed. Ne a kezdeti sikertelenséged, szerencsétlenül alakult első harcaid miatt hozz elhamarkodott ítéletet. A spray controlt is meg kell tanulni és akkor nem fog össze-vissza hordani a fegyver, ez sem 2 játékóra után lesz. A kiegészítőktől függően ez is sokféleképpen működik, ezeket is meg kell tanulni, rá kell érezni. És a BR játékokhoz teljesen más taktikai gondolkodás kell, mint mondjuk egy cs:go-hoz, ezt is meg kell tanulni, át kell látni.

Én mondjuk 30 éves vagyok és nem "10 éves majom", és elég jól megy a játék, jobb napokon 5-10 kill egy meccsen megvan, és elég gyakori win. Szóval az ilyen alpári és általánosító kijelentéseknek elég kevés fedezetük van.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#437) MikeVanDale válasza galaktikus (#436) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Sajnos gyerek és munka mellett nincs időm. Nem a korosztályt szidom, hanem, hogy csak ezeket a no-life-only-game srácokat fogom ki, akik rohadtul ráérnek erre és ilyen önelégült fejjel nyomják ,hogy mekkora sztárok ezen. PUBG-ről -> Ha van időm traingezek, de rájöttem a training mode és a normal között is sok a különbség. Fegyvereket próbálok kitapasztalni és mikor úgy érzem nem lesz gond a fizikai részével, valahogy normal mode alatt ugyanúgy 600méterről kiszednek. Nemtudom mi az a spray control és ugyanúgy semmit se. Ráadásul ami idegesít, hiába EU serverre szeretnék menni, mindig a mocsok vietnámi meg ázsiai kutyák közé rak, akikről köztudott, hogy ez az életük. Ismerősömmel néha játszunk duo-ban is, ha van idő, de lehetetlennek tartom, hogy ez a játék nekem menjen... Persze közrejátszik a türelmetlenségem is, hogy egyből kb. 24 kill-t akarok/kör. Én nem tudom, hogy az a kis gyökér shroud is mitől játszik ennyire pontosan, hol ott nem olyan régi játék ez. Érdekes... Sajnos 15 év CS-ről nehéz átállni. Ráadásul CS:GO-ban nekem a pörgős, 10perces DTM világ
jött be, de már unalmas. A PUBG-n is van a War Mode, deidegesít a hosszú respawn és az ejtőernyőzés, mert amint földet érek, már headshot. Én úgy érzem nem tudom kiélni benne magam ezekben a játékokban és ezek nem is nagyon engedi ezt egy kezdőnek.. A PUBG mobile-on pl. egyszintűekkel rak össze, ott már volt win sokszor, de mivel telefon, így nem akarom rongálni a szemem. Ezért utálatos ez számomra, hogy pro-k közé rak és esélyem sincs. Plusz néha az értelmetlen lootok, valahol ez nekem ilyen szerencsejátékszerű.

(#438) orc88 válasza MikeVanDale (#437) üzenetére


orc88
őstag

Sokaknál tabu mint BR, de a Fortniteot próbáltad már? Elmondásod alapján jobban illene a stílusodhoz a pörgősebb-árkádabb játék mechanika. Az építést meg nem kell túlzásba vinni ha nem megy, idővel úgyis rákap az ember a technikájára.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#439) MikeVanDale válasza orc88 (#438) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Nem tudok rá mondani se jót, se rosszat. Nézegettem a Fortnite-ot ytb-n, de ez a magaaláépítős, szétlövős játékmechanika kicsit erős. :D Láttam, hogy pörög, de a grafikai világa kicsit érdekes.

(#440) Thome válasza MikeVanDale (#435) üzenetére


Thome
addikt

Sorozattal lősz vagy egyes lövésben? Ott hozza meg a sikert a játék ha egyessel lősz, kattintgatva egymás után.

Legjobb kombó ami bejött számomra és brutál jó:

G28 + 4x acog + vertical grip + SR compensator (+ ext mag).

Próbálj egy ilyet összerakni, s egyből máshogy fogod érezni. ;)

Duoban egyébként sokkal jobban megy nekem is, solo-t nem csípem.

[ Szerkesztve ]

(#441) MikeVanDale válasza Thome (#440) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Az egeremen változtatom az Auto-Burst-Single módokat. (Persze amin lehet) Távolra egyesével csipegetek, de ha hallom, hogy közel van akkor Auto. Én squadba szoktam, csak ugye ismeretlen külföldi arcok és mindenki 4 fele megy. Viszont a RoE-ban ma úgy haltam meg, hogy valami Yrim volt kiírva és -25 fokos szélfúvós havas hideg jött, az életem pedig ment lefele.

(#442) ßrainiac válasza MikeVanDale (#437) üzenetére


ßrainiac
addikt

34 ev, 2 gyerek.

No training ever, cod4-gyel kezdtem el a competitive fps-ezest (azt is keson).

Nem csak a tizeveseke a vilag ;]

(#443) MikeVanDale válasza ßrainiac (#442) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Elismerésem a kitartásodért és a türelmedért! :R Bár, gondolom neked nem ugat az asszony 5 percenként, hogy "mi f.sznak kell mindig nyomogatni azt a szart, mint egy 5 éves???" :W

(#444) Franklin válasza MikeVanDale (#443) üzenetére


Franklin
addikt

"Nemtudom mi az a spray control és ugyanúgy semmit se"

Én sem tudom, hogyan kell cselezni, ezért nem is járok le focizni a haverokkal.

Szerintem ez nem a te játékod.

Quake Champions esetleg? Pörgős és ha megy az aim, akkor lesz benne sikerélményed.

(#445) MikeVanDale válasza Franklin (#444) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Világos! Viszont, ha Te szereted a focit és szeretnél játszani, de ilyen Messi, Ronaldo, Zidane kaliberű emberek jönnek ellened, mert ők már nagyon tudnak, akkor neked is lehúzzák gyorsan a játék iránti érdeklődésed és olyan véleménnyel jössz le, hogy "dugjátok fel a labdátokat". Hiába mondják, hogy gyakorolj sokat blabla... jó, oké, de hogy mikor esélyt se kapsz ilyenek ellen? :D Mondjuk úgy írok erről, mint ha ez lenne a legnagyobb problémám, de legalább itt értik. Szeretek játszani, mert kikapcsol egy kicsit, az se baj, ha leölnek mit bánom én nem vagyok az a rage quit fajta, csak akkor ne legyen egyoldalú és szemtelen a játék. Megvan a Quake, csak ritkán játszom vele :)

(#446) ßrainiac válasza MikeVanDale (#443) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha barki ebren van a csaladbol, a nagyon ritka es 0 kozott ulok le a gephez :)

(#447) MikeVanDale válasza ßrainiac (#446) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Akkor gondolom lejött, miért írtam az első hozzászólásomat 6:55-kor :) hajnalba tudok kicsit leülni vagy nagyon későn, de akkor már nagyon álmos vagyok hozzá...

(#448) GoTReX válasza sellerbuyer (#428) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm!Benéztem, bár elég üresnek tűnt.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#449) orc88 válasza MikeVanDale (#437) üzenetére


orc88
őstag

Nem mellesleg ha CS:GO-val vannak tapasztalataid és be is jött, akkor tudnod kéne azt is hogy mi az a spray kontroll szvsz. :B

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#450) MikeVanDale válasza orc88 (#449) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Nem nagyon foglalkoztam ilyesmi megnevezésekkel, de utána néztem mi ez. Sejtettem, hogy a fegyverek szórásának az irányítása/kontrollálása. Igen, mint CS:GO-s nagyjából ismerem az ott használt fegyverek szórását (M4, AK). Valahol írtam is, hogy PUBG-n a gyakorló módban kísérleteztem ezekkel, de élesben mindig elfelejtem. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.