Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) furob válasza ЯΞD (#599) üzenetére


furob
tag

azt próbáltad, hogy...?
go to "steamapps\common\Ring of Elysium\UserData
Delete file name "no_X_version_2"
Re-open game and you can choose yes or no again.

(#602) ЯΞD válasza furob (#601) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Próbáltam igen. Volt egy full játék törlés is.

(#603) ßrainiac válasza ЯΞD (#602) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem (meg egyebkent is ez a logikus) a no x version torlesevel a beta modot lehetett ujbol engedelyezni meg a nagy update elott.

Most a season 2-val meg nem neztem h melyik fut, de baromira zavar hogy kivettek a high AA-t - ez amugy mindenkinek ki lett veve, vagy sima es x versionje valogatja?

hcol7 A-B TESTING!!4

(#604) furob válasza ßrainiac (#603) üzenetére


furob
tag

ha majd rá tudsz lesni és nem az X-et futtatod, mi van a userdata mappádban, milyen fájl/fájlok?

(#605) travix


travix
aktív tag

Az miért lehet, hogy rx 580-al lowon van 60-80fpsem :/
Már felraktam újabb drivert de ez se segített, így meg elég ronda a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#606) hcol7 válasza ßrainiac (#603) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#607) furob válasza ЯΞD (#602) üzenetére


furob
tag

ja, töröltem de semmi eredmény...
X indult el
gondoltam arra is, hogy nvidia contol panelban mivel az X új prg, újra felveszem az ajánlott beállitásokkal, de 70-80nál jobbat nem tudok kihozni
de azért meglett előbb a csirke :)

(#608) Thome válasza travix (#605) üzenetére


Thome
addikt

Nekem az i5-6500 maxon pörög medium grafikán, s ehhez pedig a GTX1060-am 60-70%-on megy 50-70 fps-sel 2560x1080 felbontáson. DX9-es cpu zabáló fos motor átka.

(#609) ЯΞD válasza furob (#607) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ja és ha megnézed az nvidia experience-be a játékoknál 2 ring of elysium van. A részleteknél látszik az egyik az X mappára mutat a másik a simára. Na de ha onnan indítom a játékot mindegy melyikre nyomok az X indul. Tuti el van rejtve valahol egy cfg-ben melyik induljon. Van hivatalos discordjuk. Fel is mentem de nem tudok angolul sajna szóval ott lehet előbb találnánk/kapnánk választ.

(#610) Csokishurka válasza hcol7 (#606) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mi ez az igenezés amit tolsz mindig? :D
Meg mintha valaki más is csinálta volna :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#611) furob válasza ЯΞD (#609) üzenetére


furob
tag

https://www.reddit.com/r/RingOfElysium/comments/ahahtq/fpsoptimization_issue_pc_info_collection/

(#612) ßrainiac válasza Csokishurka (#610) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#613) vaakuum


vaakuum
addikt

2 játékból kettőnél fagyott be, mindkét esetben távcső használatakor...kimeredt a kép, egy darabig volt hang, aztán az sem. Elvileg küldött mindkettőről hibajegyet, de nekem gyanús, hogy a legújabb nvidia driver csinálja... :F Tegnap raktam fel, előtte nem volt ilyen gondom.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#614) travix válasza vaakuum (#613) üzenetére


travix
aktív tag

nekem is megakad amikor elkezdem lőni az ellent néha nagyon béta ez még

(#615) adakiller válasza vaakuum (#613) üzenetére


adakiller
senior tag

Nálunk is fagy, de duos partner gépén nem a legfrisebb nvidia driver van és nála is szinte minden menet fagy. Eddig nem volt ilyen.

(#616) vaakuum


vaakuum
addikt

squad játék esetén hogyan lehet reportolni? Nem szokásom a gyanúsítás, de most nagyon úgy tűnik, mind a négyünket a dombon keresztül daráltak le.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#617) boborjan75


boborjan75
újonc

A heti challenge-eket meglehet csinálni valahogy?
Van például olyan,hogy: menj bmx-el 8000 métert, de nekem nem számolja valamiért.
Esetleg meg kell venni hozzá a seasson passt?

(#618) vaakuum válasza boborjan75 (#617) üzenetére


vaakuum
addikt

attól függ...van mellette három pötty, kattints rá, akkor kinyitja a részleteket. Ha az ezüst felületen van, akkor freeben is tudod csinálni, ha a gold-ban, akkor kell hozzá a pass.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#619) Finkoo1980


Finkoo1980
csendes tag

Sziasztok!

Nektek nem szarakszik a hang az utolsó frissítés óta? Hol hallok bizonyos effekteket, hol nem... hang van, mert az alapzaj mindig hallatszik, de a többi holvanholnem, mint a mesében... eddig nem volt vele gond! Valami beállítási javaslat? Játékon belül nincs semmi lehetőség...

Előre is köszi!

(#620) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki talált már megoldást a pár másodperces fagyásokra?
Első kill után mindig megáll egy 5 mpre. Eddig még nem haltam emg emiatt de sztem ami késik...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#621) sellerbuyer válasza Finkoo1980 (#619) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Igen, valóban. Hozzányúltak a hangokhoz rendesen az utsó frissítésben. Van ami jobb lett (pl. az ellen bizonyos mozgásait sokkal jobban, tisztábban hallani és a távolságnak is jobban megfelel), van ami rosszabb lett (pl. amit leírtál nálam is jelentkezik, de nagyon ritkán hagy ki).

Ami nagyon tetszik az új hangban: egy faág reccsenését is bazira meghallani! Brutális, ilyet még a PUBG-ben sem hallottam, pedig abban nagyon jól el voltak találva a hangok.
Ha odafigyelsz rejtőzködés közben, pontosan meghallod, hol reccsen az ág a lépéstől. Egyéb neszeket is sokkal jobban hallani, amiket az ellen csinál. Szerintem zseniális, nekem nagyon bejön.

(#622) sellerbuyer válasza travix (#614) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Sajnos azt kell mondjam, a gépeddel van a baj, nem a gémmel. :U

(#623) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sokszor szóba kerül az fps kérdése itt.

Nálam i7700k proci, 24GB RAM, 1080Ti = 90 fps van átlagban játék közben, 177 fps körül alakul a menüben.

A fagyások ritkán, de nálam is előfordulnak (report ment a fejlesztőknek), de a nagyobb lagok egy ideje már nincsenek (előtte sűrűn), az főként szerver gond volt.

(#624) ßrainiac válasza Csokishurka (#620) üzenetére


ßrainiac
addikt

Tele van vele a reddit thread, de ott altalaban azt irjak, a 4. utan fagy.

(#625) Csokishurka válasza sellerbuyer (#623) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát pedig ezzel a konfiggal tekintve a gépigényt, játékban is 177 fpsnek kéne lenned...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#626) furob válasza sellerbuyer (#623) üzenetére


furob
tag

hát ennél jóval gyengébb konfiggal megvan az átlag 70-80, akkor nem is sirok...
csak az zavar, hogy a dione-n X előtt 100-110 volt

(#627) Csokishurka válasza furob (#626) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én ezt próbáltam még ki de nem úgy tűnt mintha nagy változás lett volna:

[Ring of Elysium : How to BOOST FPS and performance on any PC!]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#628) furob válasza Csokishurka (#627) üzenetére


furob
tag

jaja, nekem se... :(

(#629) RoMix85 válasza sellerbuyer (#623) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Azért valljuk be nem éppen van optimalizálva a játék. Nekem sima 1080 van , mellette egy 8700 proci de nekem is ugyan ez az átlag, minden grakifai beállítás fullon, mégis malmozik a vga és a proci is. Ami viszont érdekes, haveroknak pl mediumon vagy lowon már hátrány is van: A csúnya kinézet mellett,pl nem látják a megjelenő droppot csak már ha egész közel van. Ki tudja még milyen hatrányokkal jár a full low beállítás, mert ugye itt nincs külön distance állítási lehetőség.

(#630) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

Sziasztok!

Csak nálam nem megy a játék?
Hiába állítok mindent...
Valaki tud vmi megoldást?

Köszi előre is! :W

i don't know, but i need energy

(#631) Csokishurka válasza aboriginal74 (#630) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát eléggé szűken fogalmaztál, miért nem indul? Kiír valami hibaüzit? Vagy ingame van valami baj?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#632) Csokishurka válasza RoMix85 (#629) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah igen jó lenne egy két plusz állítási lehetőség.
De mivel dx9....de elvileg dolgoznak már a dx11-en ahogy olvasgattam.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#633) furob


furob
tag

ezek a fröcsöntött új figurák se túl menők mindennemű customizálás nélkül, pláne, hogy fizetett érte az ember... de gondolom erre is sort kerítenek majd...
most elég sokan sírnak, hogy túl gyors a bmx, igy értelmetlen a kocsik szerepe... :)
a tengeralattjáró, ha jól értem, két kikötő közt megy csak, mert csak ott van kialakitva neki beállóhely?

(#634) Csokishurka válasza furob (#633) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én megvettem a season passt de még mindig a Hikage skint használom.
Még talán azt az Alfons-t fogom megnézni ha meglesz a tier.

A BMX elég gyors jah, azon egy minimálisat tényleg lassíthatnának, de a kocsi nem fölösleges mivel én általában hookal megyek, így jó ha van :D
Aki meg BMX-el azt könnyebb kilőni :)

Már várom azt a challenget hogy menj egy kört a tengeralattjáróval. :DD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#635) ЯΞD válasza Csokishurka (#632) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ez szomorít el engem a legjobban. Ugyan is nekem az X client fut. És az már dx11-be. (sajnos) Mind az 5 csapattársamnak meg normal kliens fut és az dx9-ben. És az jól is fut stabil nem laggos, nincsenek drop-ok stb. Már mindent felkutattam és nincs mód arra, hogy én is normál-ba indítsam. Akiknek X clientbe fut azok xopnak...

(#636) furob válasza ЯΞD (#635) üzenetére


furob
tag

de akkor se értem, nekik hogy maradt sima client, te se, én se nyomtunk X-re, update-tel kaptuk
ők miért nem...

(#637) aboriginal74 válasza Csokishurka (#631) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Igazad van, tényleg eléggé szolidan reprezentáltam a hibáit...
Nos úgy állítottam ahogy kell mive EU-ban még nem elérhető, ha nem csal az információm. Thailand, mert elvileg csak így működik, gondoltam így jó lesz, sajna nem.
Második nekifutásra VPN, Hong-Kong -i ip, a kliensben is HK-ra állítottam és bármit csinálok csak a COMING SOON gomb fogad a feltételezett start helyén. :W

i don't know, but i need energy

(#638) sellerbuyer válasza furob (#633) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Igazából nem a BMX túl gyors, hanem a pálya kicsi, simán átfutható akár. Olyan, mint PUBG-ban a Sanhok.

(#639) dltpwnz válasza furob (#636) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Én most voltam fent a discord szerverükön,moderátor állítása szerint mindenki béta klienst használ season 2 óta,amit nem is lehetséges megváltoztatni sehogy.. :F :U

(#640) Csokishurka válasza aboriginal74 (#637) üzenetére


Csokishurka
őstag

Pár hónapja már euban is elérhető és ingyenesen tölthető :)

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#641) sellerbuyer válasza aboriginal74 (#637) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Hűha, valami időalagútba kerültél, vagy kómában feküdtél eddig? :D Nagyon lemaradtál, kiesett neked jó pár hónap láthatóan. :D

Anno a beta volt a Garenán indonéz, thai szervereken. Néhány hónapja ott megszűnt a beta elérése és early accessként megjelent a játék a Steamen USA, Ázsia és EU területéről is hozzáférhetően (eltérő szervereken). Ez a játék némileg eltér a betától, sokat fejlesztettek rajta és téli pályával indított az első szezonja. Nem rég indult a második szezon, amiben a téli pályát és a régebbi beta mapját ötvözték, alaposan feltuningolva.

Üdv. a jelenben időutazó! Jó gémet immáron az EU szerókon! :C :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#642) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

OMG!

Fel sem merült bennem, hogy a steam-en megnézzem....

Welcome to the jungle :D :D :D

ui.: thx a lot :DD :DD

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#643) Csokishurka válasza aboriginal74 (#642) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jó játékot :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#644) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

Bár korábban nem próbáltam, így arról a verzióról nem tudok mit mondani, a jelenleg Steam-en elérhető legfrissebb verzióval nincs problémám. Összetett és számomra sokkal szórakoztatóbb, mint a PUBG. Nem gondoltam, hogy egy ún. "másolat" ennyire megfog tetszeni. 5-6 kör folyamatos játszás után sem jelentkezett nálam fagyás, talán egyszer vettem észre a már említett hangbeli problémát.

(#645) Stevan87


Stevan87
tag

Sziasztok.
Több év kihagyás után,én most cseppentem vissza egy kis játékba,szóval ez a Battle Royal játékok is újak Nekem. Hogy-hogy ingyenes egy ilyen játék? Vagy később fizetős lesz? Erről lehet vmit tudni?
PubG-t is kipróbáltam a minap,azzal kezdtem, persze kevés Nekem hozzá a gép, de nem is jött át az egész élmény, viszont ez az Elysium eléggé bejön eddig,sokkal letisztultabb számomra az egész játékmenet. Fura.

(#646) travix válasza Sarkadi (#644) üzenetére


travix
aktív tag

majd fog ;)

(#647) Csokishurka válasza Stevan87 (#645) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem hiszem hogy valaha is fizetős lesz.

De abban biztos vagyok hogy lesznek benne mikrotranzakciók. Már most is vannak.
Tudsz venni Adventurer Passt. Szerintem elég sokan megveszik/megvették mivel nem egy nagy összeg. (10€
) És ez ugye két hónapra szól mert akkor van season váltás.

Későbbiekben szerintem lesznek majd fegyver különböző fegyver skinek is. Meg lehet loot boxok is...

Szóval ingyenes, de ha skineket akarsz akkor perkálj :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#648) Csokishurka válasza travix (#646) üzenetére


Csokishurka
őstag

Most valami történt mert nekem is már nem 4-5 másodperces fagyások vannak killek után hanem csak max 1 mp :D
Hol tudom azt megnézni hogy ilyen X-es kliensel fut a játék vagy simával?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#649) furob válasza Csokishurka (#648) üzenetére


furob
tag

az Europa client process-szed helye a Client X mappa, nem az eggyel feljebbi pl :)

(#650) Csokishurka válasza furob (#649) üzenetére


Csokishurka
őstag

És most az egybehangzó vélemények alapján melyik a jobb az X vagy sima?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.