Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) ßrainiac válasza MikeVanDale (#450) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egyreszt nem ertem, hogy lehet elfelejteni, en sem vagyok fegyverszakerto, de elegge kiszamithato egy masik jatekbol atjove hogy melyik fegyver hogy fog viselkedni (nagyjabol ugyanugy egyebkent), masreszt pedig erre raerez az ember, lo egyet kettot az egyikkel, majd a masikkal, legkozelebb mar tudja h melyiket veszi fel, vagy nem veszi fel.

Az hogy elfelejted, nem biztos hogy a "mocsok, sz@r" stb. jatek hibaja. Ami amugy spottolas es recoil tekinteteben is sokkal elhetobb a PUBG-nel.

(#452) FoLey-v válasza MikeVanDale (#437) üzenetére


FoLey-v
addikt

No füles csak hangfallal toltam. Jó kezdő is voltam meg óvatosabban is játszottam. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#453) MikeVanDale válasza ßrainiac (#451) üzenetére


MikeVanDale
újonc

Most ahogy kiléptem a PUBG-ből az a tapasztalat, hogy ráközelítéssel szinte mind felfele hord. Igaz most se lőttem egyet se, mivel mindig hátulról le is szedtek vagy béna lootom volt, de már meg se lepődök. Erről írtam az előbb is, hogy így mit gyakoroljak? Hogyan legyek bot és frag egy játékban? :D Nagy élmény..

(#454) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem nagyon játszottam még Battle Royale játékkal, napokban próbálgattam csak,de azért összejött:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#455) Franklin válasza GoTReX (#454) üzenetére


Franklin
addikt

De ugye ez nem az első játékod volt, ahol csak botok vannak? :)

(#456) GoTReX válasza Franklin (#455) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem, élő emberek voltak:D Volt kommunikáció, és nem kis vérpistikék voltak. Érdekes amúgy ez a játéktípus. Elég gagyinak hat, körítés is bugos sok helyen, de annyi amennyit beletesztek a játékostársakkal. Ha ők gagyik , akkor maga a játék egy üres keret.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#457) GoTReX


GoTReX
őstag

Valaki Magyar esetleg 1-2 körre betársulna?:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#458) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Squadban is rak be botokat? Ez így eléggé ront az élményen.

[ Szerkesztve ]

(#459) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Skacok egy lehet hülye kérdés. Ha megveszem az adventurer passt, attól ugye nem kapom meg a Hikage skint hanem meg kell vennem külön és úgy kapok hozzá a tier levelekkel skineket, ugye?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#460) RoMix85 válasza Csokishurka (#459) üzenetére


RoMix85
aktív tag

megkapod,csak 45-50 tier körül után oldja fel

[ Szerkesztve ]

(#461) Csokishurka válasza RoMix85 (#460) üzenetére


Csokishurka
őstag

oks köszi az már lassan megvan :) akkor lehet beruházok rá :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#462) Franklin


Franklin
addikt

Amikor 4 ember marad a végére és annyira taktikáznak és bújkálnak, hogy mind megfagy a heli körül :D

(#463) Csokishurka válasza Franklin (#462) üzenetére


Csokishurka
őstag

Haha pont egy ilyen meccsem volt kettővel ezelőtt :D
Utolsó előttinek azt hiszem leszedtek de csóka már nem ért be :D
Lehet te is azon meccsen voltál :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#464) Thome válasza Csokishurka (#463) üzenetére


Thome
addikt

Mi nyomtunk egy pacifista kört duoban ismerőssel.
Nyertünk, elsőként szálltunk a helire. Megvan a komplett felvétel, lehet felteszem yt-ra. :DDD

(#465) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Nincs is annál jobb mikor elszámolod az időt és megfagysz... :DDD #true story

(#466) Csokishurka válasza Thome (#464) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tegnap előtt, volt olyan hogy még 7en voltunk életben. (Solo) Mondom hallom a lövéseket elég messze, akkor most vagy soha. Sikerült először felmásznom a helire :)
Amit már megfigyeltem amint lejön a heli, ez első ember mindig fel tud úgy mászni, hogy senki sem figyel rá, csak miután valaki felment, utána realizálódik a többi playerben, hogy hohó figyeljük a kötéllétrát :)

Tegnap egy winem nem lett, szóval ha olyan az év mint az első napja akkor bajban vagyok :)
Van amikor nagyon adja, de van amikor úgy érzem, hogy Shroudok ellen játszok. Red dottal 500 méterről fejes, meg stb. Illetve egymás után 3 meccsen is aki megölt, 1 hp-val élte túl :W
Eddigi rekord 11 kill duok ellen. (haver hamar kipusztult)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#467) sellerbuyer válasza Csokishurka (#466) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Rengeteg még a csaló player sajnos. Az egyéb fejlesztések miatt nem igazán van még idejük ezzel foglalkozni a srácoknak, de ha esport ready-t akarnak, meg a jövőben több játékost szeretnének, akkor előbb-utóbb muszáj lesz ráfeküdni erre is...

(#468) Csokishurka válasza sellerbuyer (#467) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen reportoltam már én is egy két emberkét, de nagyban segítene ha lenne killcam, de nem csak a report miatt, látnám mit csesztem el, és tanulva belőle legközelebb nem úgy csinálom.
De bízom a roe teamben. Jobban mint a kéklyuk teamben.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#469) Skillerz


Skillerz
tag

Ha valakinek kellene segítség az első Arctic Survival doc-hoz, az egyik asztal tetején van. :)

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#470) Franklin válasza Csokishurka (#466) üzenetére


Franklin
addikt

Volt olyan játék, hogy még több mint 10 ember élt, amikor jött a heli. Mondom nem nézem a létrát, mert ennyi emberből úgyis nézi legalább 2-3... hát a francokat, 2 ember simán felment egymás után.

Bezzeg amikor én akarok 4 embernél felmenni a helire, akkor 3 helyről kapom az áldást egyszerre :D

(#471) adakiller


adakiller
senior tag

nektek is van ilyen kb. 20 mp-es random fagyás? tegnap duo-s partnernél volt ilyen többször, most nekem soloban. 2 játékot nyomtam, elsőnél 1 ilyen volt. 2. játék esetén kettő is. persze a 2. a végjátékban amikor már csak fel kellett volna másznom a helire...

[freeze_1]

[freeze2_endgame]

eddig a 170 óra alatt egyszer sem volt ilyen. nem történt az elmúlt 2-3 hétben semmilyen driver frissítés, hogy esetleg az zavar(hat)na be.

[ Szerkesztve ]

(#472) ßrainiac válasza adakiller (#471) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem 2-3 masodpercesek voltak. Van hogy a fomenuben.

(#473) galaktikus válasza adakiller (#471) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Nálam is előfordulnak pontosan ugyanilyen random fagyások, kb. ugyennyi ideig.. :(((
Ezek szerint nem nálam van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#474) adakiller válasza galaktikus (#473) üzenetére


adakiller
senior tag

remélhetőleg hamarosan javítva lesz ez

(#475) Csokishurka válasza adakiller (#474) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nálam is előjön általában az első meccsen miután elindítom a gépet, utána már nem jellemző.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#476) Csokishurka válasza Franklin (#470) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ha sok ember él akkor mindenki a másikat figyeli hogy nincs a mögötte és nem nagyon mert kimenni a fedezékéből a létrát nézni. Emiatt szoktak sokan az elején felmászni.

Eddig most az egyszer próbáltam elsőnek felmászni, hála istennek sikerült. :C
De nem fogom gyakran csinálni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#477) vaakuum válasza Csokishurka (#476) üzenetére


vaakuum
addikt

Én jártam úgy egyedül duók ellen, hogy vártam a helit, a landpointra dobtam egy füstgránátot, és mellette befeküdtem a bozótba, hogy amíg odaér a szunyog, ne legyek szem előtt. Aztán amint ledobta a létrát, felkeltem, berongyoltam a füstbe, és a létra tövében összefutottam egy élő duóval, akiket lelőttem, de én már utána nem tudtam felmászni a létrán, mert félúton leszedtek :(

Azóta próbálok a tereptárgyak tetejére füstöt dobni, hogy a létra közepét is takarja legalább néhány szögből. Persze ha eljutok élve a heliig, ami azért ritka. :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#478) furob


furob
tag

egész jó ez az új event..
nagyon hangulatos az este, meg a tűzrakás, meg a gyors akciók
bár még el se tudom képzelni, hogy ezt a fajtát megnyerjem :)

(#479) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

(#480) vaki


vaki
aktív tag

Másnak is szokott ilyesmit írni vírusirtó a játék indításakor? Vagy csak én vagyok kiváltságos?

A felhasználóbarát felhasználó

(#481) Franklin válasza vaki (#480) üzenetére


Franklin
addikt

Jelzi a Bitdefender, hogy a kici kínaiak halászni akarnak a gépedről... vagy tényleg azt hitted, hogy ez egy ingyenes játék? Hát nem az, csak nem pénzzel, hanem az adatainkkal fizetünk érte ;]

"In 2015, security testing firms AV-Comparatives, AV-TEST and Virus Bulletin jointly decided to remove Tencent from their software whitelists. The Tencent products supplied for testing were found to contain optimisations that made the software appear less exploitable when benchmarked but actually provided greater scope for delivering exploits. Additionally, software settings were detrimental to end-users protection if used. Qihoo was later also accused of cheating, while Tencent was accused of actively gaming the anti-malware tests."

(#482) vaki válasza Franklin (#481) üzenetére


vaki
aktív tag

Az az érdekes, hogy a mobilos Pubg emulátor is rajta van, arra mégse szól semmit...

A felhasználóbarát felhasználó

(#483) #81556480


#81556480
törölt tag

heheheheh meti

[ Szerkesztve ]

(#484) Csokishurka válasza #81556480 (#483) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ezt most én nem értem :F

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#485) #81556480 válasza Csokishurka (#484) üzenetére


#81556480
törölt tag

áh, semmi extra, csak játszottunk egy másik ph-s taggal

ez meg hajnali eredmény:

(#486) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Egy dolog ami most már tényleg kezd elég zavaró lenni.
Pl egy tegnapi szituáció, befut a gyerek az ajtón, rommá lövöm M4-el, kb 6-7 hitet biztos bekapott és hamarabb kezdem el lőni.
Majd ő meg fordul és pár lövésből kivégez azt hiszem LVOA-al. Úgyanúgy 1-es páncél volt rajta is és rajtam is.

A másik meg osztok a gyereknek 2 fejest meg 1 test lövést, rámfordul és lelő pár lövésből.

Ez mitől vagy én csinálok valamit rosszul?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#487) Csokishurka válasza #81556480 (#485) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tegnap duoban nekem voll egy killem de meghaltam végül, de haver 0 killel mászott fel a helire 3 hpval mert közben lőtték :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#488) Methionyl válasza Csokishurka (#486) üzenetére


Methionyl
senior tag

Detto ugyan ez..szerintem LaciCRM tudna mit mesélni miker rage-elek ilyenkor..:D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#489) Csokishurka válasza Methionyl (#488) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor majd tolunk egy két squadot, haver is nonstop rage-el, mindegyik halálnál, kivétel nélkül :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#490) Csokishurka válasza Methionyl (#488) üzenetére


Csokishurka
őstag

Talán valamilyen szinten válasz:

[Ring of Elysium Netcode Analysis & Security Concerns]

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#491) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Beta client infok:

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#492) furob


furob
tag

ROE-nél eddig nem foglalkoztam balga módon az FPS számlálóval, de mióta optimalizáltam nvidia-ban és játékon belül is, majdnem dupláztam az fps számot, s lőn elkezdtem megnyerni a párcsatákat, s jönnek a kill-ek...
tábortűzes event továbbra is szuper :D

(#493) ßrainiac válasza furob (#492) üzenetére


ßrainiac
addikt

De konyorgom, ket grafikai beallitas van, hogy lehet ezt optimalizalni? :Y

Marmint annal jobban hogy kiiratod az fpst es lejjebb veszed azt ami fps-t zabal.

Mas: betanak adtam mar ket eselyt is, nalam ketszer kifagyott a kep ugy hogy tudtam mozogni es loni, de nem latszott semmi. Egy havernal ugyanez. Mas is tapasztalta?

[ Szerkesztve ]

(#494) hcol7 válasza #81556480 (#485) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#495) furob válasza ßrainiac (#493) üzenetére


furob
tag

jóvanna... :)

(#496) Stylerr válasza furob (#492) üzenetére


Stylerr
addikt

Leírnád ezeket a beállításokat, amiket eszközöltél? Nekem is jól jönne a plusz FPS. 🙂

(#497) #81556480 válasza hcol7 (#494) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#498) Csokishurka válasza Stylerr (#496) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én anno a BUGP-hez ezeket állítottam be:

[link]

Gondolom a RoE-hoz is jók.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#499) furob válasza Stylerr (#496) üzenetére


furob
tag

in-game:
Monitor Mode: Full screen
Resolution: Unchangeable at this time
V-Sync: Off
Graphics Quality: Low
Anti-aliasing: Low
Render Style: Vibrant
Auto Record Highlights: Off

NVIDIA/Manage 3D Settings/ Program Setting/Ring Of Elysium
Anistropic filtering: Off
Antialiasing – FXAA: Off
Antialiasing – Gamma Correction: Off
Antialiasing – Mode: Off
Antialiasing – Setting: None
Antialiasing – Transparency: Off
Maximum Pre-rendered Frames: 1
Power Management Mode: Prefer Maximum Performance
Shader Cache: On
Texture Filtering – Anistropic Sample Option: Off
Texture Filtering – Negative LOD Bbias: Allow
Texture Filtering – Quality: High Performance
Texture Filtering – Trilinear Optimization: Off
Threaded Optimization: On
Triple Buffering: Off
Vertical Sync: Off

(#500) Methionyl válasza Csokishurka (#490) üzenetére


Methionyl
senior tag

Igen valahogy én is erre gondoltam..tegnap is mikor már csak 4-en voltunk (solo match) előjött egy ilyen jelenség..

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.