Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Dency01


Dency01
aktív tag

Kicsit ránéztem a beállításokra, egyértelműen a view distance húzza le nagyon a teljesítményt. Csak a view distance high-on többi lowon és átlagban több fpst vesz el mintha view distance LOW-on és az összes többi high-on.
Csak a messzi droppot meg nem rajzolja ki ha leveszem. :(

[ Szerkesztve ]

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1352) ßrainiac válasza Dency01 (#1351) üzenetére


ßrainiac
addikt

Annyi baj legyen, a csapattarsak ugyis jelolgetik orulten, vagy nem megyek erte, na bumm :DDD

(Mondjuk en most csak MW 2019-et tolok allandoan)

(#1353) fornettisuti válasza Dency01 (#1351) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1354) venom8888


venom8888
őstag

Most volt Kupa. 2. lettunk :D

(#1355) sellerbuyer válasza Dency01 (#1348) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Tökjó. Kár, hogy solot már gyakorlatilag nem bírok játszani, mert egy örökkévalóságig nem meccsel, annyira kevesen játszanak a játékkal. :( De legalább most már lesz részletes gfx settings...f@sza... :C Jövőre megjelenik a CoD-hoz a BR mód PC-re is, az majd végképp kinyírja a maradék maroknyi játékostábort is. :O

[ Szerkesztve ]

(#1356) ßrainiac válasza sellerbuyer (#1355) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ahogy a BO4 BR-ja is lesoport minden konkurenciat :U

(#1357) Dency01 válasza sellerbuyer (#1355) üzenetére


Dency01
aktív tag

Igen egy módot tudsz vele játszani ahol vannak is emberek az pedig a Squad. Solo-ra kell várni rendesen akkor is 15-20 játékost dob be. Délelőtti órákban pedig még annyit se. Akik meg megmaradtak ennél a játéknél az kb a kemény mag. :D Szóval már az sem olyan élvezetes mert elég magas fokon művelik a játékot.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1358) sellerbuyer válasza ßrainiac (#1356) üzenetére


sellerbuyer
őstag

És akkor még örülhetünk, hogy a BF BR-ja überfosra sikeredett, mert az így legalább nem konkurens. A CoD MW BR lesz jövőre a nagy dobás, az vinni fog mindent várhatóan. :((

(#1359) sellerbuyer válasza Dency01 (#1357) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Igen, pontosan így látom én is. Bár önmagában élvezném a squadozást, nem rossz az (persze idegenekkel messze nem olyan jó mintha ismerősökkel játszana az ember), csak hát az ellen olyan pro, ahogy te is írod, hogy így már messze nem akkora élvezet az egész. Nagyon sajnálom, hogy ide jutott ez a minőségi gém. :((( :O :W

Off: legalább az Apexben most van DUO mód, bár én ott is a solo állandóra történő bevezetését várom (nincs kivel játszanom).
A másik BR gém még a PUBG Lite, amit játszom. Nekem ez sokkal nagyobb élvezet, mint a "nagy gém". A 4v4 zseniális szerintem, kár, hogy csak egyetlen pálya van.

[ Szerkesztve ]

(#1360) venom8888 válasza sellerbuyer (#1358) üzenetére


venom8888
őstag

A loot menutol fugg, ha azt is elbasszak mint a FB ben ,akkor nem jatszok majd vele. A menuje olyannak kell lennie mint a roe,vagy pubg.

(#1361) sellerbuyer válasza venom8888 (#1360) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Igen, pont ez az, amit a BF BR-ban pl. nagyon elcsesztek. Ahogy ott a loot is kinéz, valami förtelem.

(#1362) hcol7 válasza sellerbuyer (#1358) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#1363) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Na mi van, erről a szezonról nem is kapunk szkrínsátot? :)) :DD

(#1364) Skillerz


Skillerz
tag

Csak gratulálni lehet a fejlesztőknek, ahogy szépen leépítettek a játékot az egyre feleslegesebb újításokkal. Tavaj év elején még 29.000 volt a napi átlag játékos szám, mára ez 4000 körülire csökkent...A legjobb az egészben, hogy lesz*rják a még megmaradt játékosok igényeit...duo mód, új pálya, balance, normális hitboxok...minek? Kaptunk helyette egy invisible cloakot...ezzel a hozzá állással jövő ilyenkor már állni fognak a szerverek. Mondom ezt úgy, hogy több mint 1000 órát raktam bele, folyton reménykedtem, hogy megjön az esze a fejlesztőknek és próbálják ki szolgálni a maradék embert aki még hisz ebben a trágyadombban. Egy teljes év alatt nem sikerült össze tenniük egy új mapot.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1365) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Az alap karakter ruhái és kiegészítői nagy része is csak kiszürkülve vannak, ahelyett, hogy unlockolták már volna mindet.
Inkább csinálnak mesefigurákat ,(manga), robotokat, középkori bádogembereket meg kalózkapitányokat stb...most meg harry potter köpeny, agyfasz, ami a fejlesztőknél megy.
Senki se kérte ezeket, amit még kérnek azt le se szarják.

Azt nem értem, ha ez kell az ázsiai playereknek, akkor miért nem a garenás verzióba rakják ezeket a dolgokat?! Abba még ultra low graf beallitás is van, nekünk meg nincs.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1366) Dency01 válasza Skillerz (#1364) üzenetére


Dency01
aktív tag

Itt látszik hogy a készítőknek fogalmuk sincs hogy mit is kellene kezdeni a játékkal. Bugyuta újítások mellett folyamat újabb skinek, 45. BMX-et adnak ami a kutyát sem érdekli mert nem is használja senki. Glider ugyanez repülsz vele, nem látni hogy mégis hogy néz ki. Fizetős ládákat hoznak be, próbálják kisajtolni ami még maradt a játékban pénzügyileg. Közel 1 éve ugyanazt a mapot toljuk. Ezek a taktikai újdonságok még rosszabb irányba viszik a játékot, egyszerűen nem lehet rejtve maradni a játékban. Semmi értelme. Win turbineokat is behozták 3 hétre a játékba, majd kivették. Értelme?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1367) HaloMC


HaloMC
csendes tag

janos85
XX-ZOLI-HUN
Larity
xGFRx
Ezúton gratulálok, hogy a négyes teamningből hárman egyszer eljutottatok a helikopterhez. Ez számotokra kb. már a csúcs, akár el is mehetnétek máshová. :C

(#1368) ßrainiac válasza HaloMC (#1367) üzenetére


ßrainiac
addikt

O.K.

(#1369) regener válasza HaloMC (#1367) üzenetére


regener
veterán

Tehát soloban csapatoztak?

(#1370) HaloMC válasza regener (#1369) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Solo játékmódban négyen, csapatot alkotva játszottak. Ha esetleg nem lett volna egyértelmű mindenki számára. Squadban mi értelme lenne teamingelésről beszélni?

(#1371) Dency01 válasza HaloMC (#1370) üzenetére


Dency01
aktív tag

Akár squadban is összefoghat 2 csapat. Amúgy én is találkoztam 2 emberrel akik teamingeztek solo-ban, összeaprítottam őket :D

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1372) Skillerz válasza HaloMC (#1370) üzenetére


Skillerz
tag

Hát igen, ez van mikor alig játszik valaki a játékkal, és a "random" solo-ba mindenkit ugyan arra a szerverre tesz és még így sincs meg az 50 ember a meccsre :)

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1373) Dency01


Dency01
aktív tag

Ingyé VKS skin

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1374) fornettisuti válasza Dency01 (#1373) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kódot hova kell beírni?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1375) Dency01 válasza fornettisuti (#1374) üzenetére


Dency01
aktív tag

Főmenüben lennt van az a furcsa jel arra nyomj rá:

[ Szerkesztve ]

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1376) fornettisuti válasza Dency01 (#1375) üzenetére


fornettisuti
veterán

Köszi, majd megnézem, amúgy rá nem jöttem volna.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1377) zola09


zola09
aktív tag

Egy twitch prime skin pack, én nem játszom a játékkal: GAJGQAABGwPeMYmV

(#1378) #46105344


#46105344
törölt tag

Ps4-en voltam egy ideig, közben nem figyeltem a játékot. Most akartam visszatérni. Szomorúan olvasom, hogy lecsó lett a játék. :( Délután azért teszek egy próbát...

(#1379) #46105344


#46105344
törölt tag

3 perc után talált egy 14 fős meccset... A latency miatt mikrolaggok, 50fps-be zuhanások. A játékot halottnak nyilvánítom :(((

[ Szerkesztve ]

(#1380) ßrainiac válasza #46105344 (#1379) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem este tobben jatszak.

Bar MW ota en nem inditottam el, nem tudom, mi van ott pontosan.

(#1381) #46105344 válasza ßrainiac (#1380) üzenetére


#46105344
törölt tag

Hullaszag, este 8-kor is. Azok a kevesek akik tolják, meg rohadt profik.

[ Szerkesztve ]

(#1382) Dency01 válasza #46105344 (#1381) üzenetére


Dency01
aktív tag

Attól függ mit akarsz tolni, de amit leírtál az Solo-ra vall ami ki van halva. Abban van max 12-15 ember, egy játékmódban tudsz több játékossal találkozni az pedig a Squad. Csökken még mindig a játékosbázis átlagban olyan 4000 játékos van már csak. Így van akik pedig maradtak a játékban azok már nem kevés órát öltek bele. Bár solo-t már nem nagyon tolják ezek a játékosok csak a squadot. Délelőtt ugye még kevesebb játékos , de délután 3-4 körül már azért talál hamar squadban.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1383) venom8888


venom8888
őstag

Delelott toltuk gyorsan talalt squasod. 5000 jatrkos volt akkor online. Jolat tolunk, szeretjuk, otomet okoz még a jatrk. Bar amikor meg ol 1 ember mindanyiunkat,majd kilep a jatekbol ,az gyanus. Majd masnap ugyan azt latjuk,megol 4 rmbert,majd kilep.

(#1384) HaloMC válasza Dency01 (#1382) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Milyen solo?

(#1385) Dency01


Dency01
aktív tag

Miújság srácok? :D Próbáltátok az új mapot?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1386) fornettisuti válasza Dency01 (#1385) üzenetére


fornettisuti
veterán

A map kicsi, a dzsip es a motor irányíthatósága és hangja is vicc. A scar-h hanga is el lett bszva, olyan mintha ágyúval lőne az ember.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1387) Dency01 válasza fornettisuti (#1386) üzenetére


Dency01
aktív tag

Igen az irányíthatóság ebben a játékban eléggé a béka segge alatt van, mind a karakter mind a járművek. Annyira nehézkés a mozgás, és most hogy bejött ez a sziklás terep még bosszantóbb főleg a végjátékba. Map kicsi ez tény, ha elkezdesz fightolni szinte rögtön megjelennek további csapatok, ez eléggé megöli a játékélményt. Nincs egy hely se ami tetszene a mapon, úgy mint európán fishermen vagy resort. Egyhangú az egész. Jónak jól néz ki de ebben ki is merül az egész. Motor meg hogy külön classba van :D ne is beszéljünk róla, ráadásul bmx ugyanúgy választható. Talán még a bmx jobban is használható ezen a terepen, nincs nagy táv amit megkell tenni, csendesebb mint a motor könnyebben lehet navigálni vele.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1388) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Megint lemaradt a screenshot a leaderboardról. :))

(#1389) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Ingyenes Snake Skin LVOA-C Weapon Skin.

[ Szeretkezve ]

(#1390) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ismét játszható dione. Sajnos solo mod kilőve max 1 man army vagy csapatba vergődsz. Jo egy kis nosztalgia...milyen jo kis jatek lett ez volna ha maradnak ezen a vonalon.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1391) Stevan87 válasza Csokishurka (#1390) üzenetére


Stevan87
tag

S annyi a csaló,mint égen a csillag. :U

(#1392) fornettisuti válasza Stevan87 (#1391) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ráadásul a csaló streamerek videóit pakolják fb-ra is fel. Jó játék lehetne, ha normális kezekbe kerülne, én már fél éve elengedtem, ezt a játékot.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1393) Csokishurka válasza fornettisuti (#1392) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem a solo nagyon hiányzik de igen jó pár cheaterbe belefutottam én is. Én akkor engedtem el mikor bejöttek a drónok meg a többi vacak cucc. Miért nem tudták tartani azt a viszonylag normális vonalat ami meg europa elejen is volt. Csak a 3 specko cuccod és kész. :(

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1394) gytallian


gytallian
tag

Sziasztok! A jelenlegi sok frissítés után mi a minimum gépigénye a játéknak?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1395) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki tolja még? :D
Én most az elmúlt pár napban kicsit toltam, sajnos soloban 2-3-4 játékos van csak, többi bot szóval néha 1vsSquadban tolom, csak ugye az nem mindig fair :D
Ha jól láttam solo rank1 valami magyar srác.
Jó lenne megint visszajönne a playerbase

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1396) fornettisuti válasza Csokishurka (#1395) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szponzorált csaló twitcherek + azok fanjai.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1397) Csokishurka válasza fornettisuti (#1396) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen volt egy kés érdekes player, egymás után kb 10 headit lőtt sniperrel, de utána végül is leszedtem szóval....
Tényleg nagyon sajnálom ezta a gémet, nagyon jól indult csak hát rossz döntések....

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1398) furob válasza Csokishurka (#1397) üzenetére


furob
tag

én még tolom pár naponta...
a wiki azt irja, hogy mint garena game megszünik január 22-ikén, lehet ez a teljes vég vagy a steames marad?

(#1399) furob


furob
tag

2023.12.01 R.I.P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.