Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Csokishurka válasza furob (#800) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is kipróbálom majd, de nekem így a videók alapján soknak tűnik, RoE-ben még elmegy a hook meg a többi.
De ez már kicsit...jó mondjuk az OW se jött be nekem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#802) furob válasza Csokishurka (#801) üzenetére


furob
tag

visszaszívom, élesben nagyon nem jött be, se a mozgás, se a grafika...
ROE rulez, bár érzésre egyre több a cheater
a glidert kicserélhetnék valami értelmesebbre, mert ezen a pályán nem sok haszna
ja meg a hook hangjából is levehetnének, mert bántóan hangos

(#803) Csokishurka válasza furob (#802) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én most kicsit visszatértem pubghez, majd ha lesz valami javítás és lesz FPS akkor visszatérek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#804) hcol7 válasza furob (#802) üzenetére


hcol7
senior tag

nalam inkabb a jarmuvek hangosak nagyon, autozva/hajozva alig hallom a tobbieket discordon. ha meg felhangositom, akkor meg utana nem jarmuvon ulve a jatekot nem hallom a discordtol.

amikor ottvan a heli akkor meg vegkepp semmi mas nem hallhato, csak az.

[ Szerkesztve ]

(#805) Stevan87 válasza furob (#802) üzenetére


Stevan87
tag

Én csak normálisan bemérni nem tudom a hangot,hogy honnan,mindig hallom. De h merről,fogalmam sincs.

(#806) furob válasza zo-lee (#749) üzenetére


furob
tag

tényeg szuper ez az MPX, gyengének könyveltem el, de tényleg brutál közelre...
mostani favoritjaim: mpx, m4a1 és egy g28
még mindig van ez az AK47-es 5 killes challenge-m, de annyira nem csipem az ak-t...
kicsit én is aggódok, hogy el fog tünni a süllyesztőben a roe, mostanság mitnha többet kellene várni a játékra, pedig igényem lenne folyamatos 2 térképre, de kicsi a játékosbázis, s mitől nőne... :(

(#807) Stevan87 válasza furob (#806) üzenetére


Stevan87
tag

Nekem a G28-as okoz problémát, ritkán is használom. De használom is,akk minimum 3 lövés kell.
S valóban sokat kell várni ,egyre többet du. is. Egyszer reggel próbáltam volna egyet játszani gyorsba,de 4 perc keresés után feladtam. Ami nem túl jó jel.

(#808) Csokishurka válasza Stevan87 (#807) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát néha nézek streamet, tegnap már 1000 alatt voltak akik a RoE-t nézték.
Az Apex nem tett túl jót egyik BR-nek se, pedig szvsz nem nagy szám.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#809) furob válasza Stevan87 (#807) üzenetére


furob
tag

igen, nyugtatgatják az embert, hogy még mindig early access, meg március végére kész a DX12-es support, de vajon rajtunk kivül marad-e addig elég rajongó s tolnak-e a marketingbe pénzt, hogy szerezzenek új játékosokat
eleve magas részesedésük van a fortnite- és pubg-ban is, nem látok bele a fejükbe sajnos, hogy képzelik a jövőt...

(#810) furob válasza Csokishurka (#808) üzenetére


furob
tag

nekem se jött be az Apex, két külön liga, mégis megy a riogatás, hogy az Apex fogja taccsra vágni a ROE-t (ja meg a fortnite-ot, amit meg pláne nem hiszek)...
redditen sokan szidják az új map-ot is, hogy amiatt hagyták abba, hogy alig elérhető a Dione, meg utálják a hook-ot is, stratégiailag tönkrevágja a játékot...

[ Szerkesztve ]

(#811) Csokishurka válasza furob (#810) üzenetére


Csokishurka
őstag

[https://steamcharts.com/app/755790#7d]

Minimális csökkenés érezhető.

Hát a hook tényleg fun de én sem raktam volna bele. Meg egyáltalán semmilyen kit-et, mondjuk a glide a havas mapon elég jó volt de itt meg useless, a bmx-et néha totál nem lehet hallani.

Reméljük a legjobbakat és hogy a DX12-t mihamarabb berakják mert az tényleg morbid hogy a bugp-be több fpsem van.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#812) furob válasza Csokishurka (#811) üzenetére


furob
tag

ez igy igaz, de ez a 19e éppen aktiv játékos borzasztó kicsi szám (miközben a pubg-nek 627e)...
na mindegy, amig max 5percet kell várni egy játékra, azt még kivárom

(#813) hcol7 válasza furob (#812) üzenetére


hcol7
senior tag

es mivel keves a jatekos, majdnem minden meccs televan bottal..

eddig mar ketszer volt olyan, hogy nem kerultek be botok, es elindult 25 jatekossal a palya.

ha meg sok ilyen lesz, vagy sokaig lesz ilyen, akkor tenyleg eltunik a sullyesztoben, pedig jo jatek szerintem, jobban bejon, mint a pubg.

(#814) furob válasza hcol7 (#813) üzenetére


furob
tag

én az ingame bugoktól is felcseszem nap mint nap magam...
elkezdődik a játék, látom a tárgyakat, de még az épületek, falak nem rajzolódtak ki, miközben már rég lootolni kéne, mert direkt ellenségre raktuk a jelet (szinte mindig igy kezdődik). az is gáz, hogy állsz a cuccok előtt és várod megjelenjen az F gomb, hogy végre felszedhesd
futnék be a házba de egy apró küszöbben megakadok, amit máskor simán átlép
bmx-ről tárgyakkal való ütközéskor random leszáll
azt sem értem, ha én nem látok ki egy szikla mögül guggolva, akkor mégis hogy találnak el szemből, ennek semmi értelme (ha kilóg a fejem, akkor meg én miért nem látom őt)
egyébként a mai napig nem láttam bot-ra hasonlitő dolgot: gondolom egy alapfelszereléssel rohangáló valaki lenne béna skillel, de semmi ilyennel nem találkoztam, tök furi

(#815) ЯΞD válasza hcol7 (#813) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Én nem értem ezt a bot-os dolgot. Aktívan játszok egyedül, duo és squad-ban de sosem voltak még botok eddig. És én játszok délelőtt, délután, este, éjjel...

(#816) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Miert nem tudom a baratomat beinvelni a partyiba? Ott van jobb oldalt az ismeroseim kozott,online is van. Es nincs a neve mellett az invite gomb! HELP

(#817) Csokishurka válasza venom8888 (#816) üzenetére


Csokishurka
őstag

Lehet hülyeség, de nálam is volt ilyen akkor mikor soloban próbáltam, aztán rájöttem, hogy csak akkor tudom invelni ha előtte átrakom duoba. Akkor jelent csak meg az invite gomb.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#818) hcol7


hcol7
senior tag

erdekes, hogy tobben azt irjak, hogy nem talalkoztak meg bottal. nalunk allandoan vannak bent, barmilyen is legyen a duo/squad atlag KDR-ja. jellemzoen ejszaka (11utan) jatszunk. amugy nem mindig alap cucc van a botnal, de siman felismerheto, meg akkor is, ha nem latod, mert sajatos ritmusban lo 2-5ot, aztan elkezd futni, altalaban az embertol tavolodva.

(#819) venom8888 válasza Csokishurka (#817) üzenetére


venom8888
őstag

lehet igazad van amugy, ki sem probaltam ugy:)

(#820) furob válasza hcol7 (#818) üzenetére


furob
tag

de jó lenne néha összeakadni velük kill ratio javítás céljából...
de valahogy mindig pro hook-os csákókkal futok össze :D

(#821) venom8888


venom8888
őstag

tudtok valami csoportot ahol lehet jatekosokat keresni? Nincs kivel jatszani , 20 ev felettiekkel leginkabb

(#822) furob


furob
tag

öröm, boldogság - kijött az új patch
Valentin napi cuccok... szinte semmi egyéb
megnyugodtam, hogy van jövője még a játéknak :))

(#823) sellerbuyer válasza venom8888 (#821) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Discord: [link]

(#824) venom8888 válasza sellerbuyer (#823) üzenetére


venom8888
őstag

Mar voltam ezek a DC on,de nincs semmi mozgas,semmi.

[ Szerkesztve ]

(#825) sellerbuyer válasza venom8888 (#824) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Amikor játszol, be kell menni egy csatornába, hogy tudjanak veled beszélni játék közben. Rád írni jellemzően nem szoktak.

(#826) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Beallitom a push to talk ot a U-ra. Es hiaba kiabalok,nem halja senki, az miert van??

(#827) hcol7 válasza venom8888 (#826) üzenetére


hcol7
senior tag

van mikrofonod?

(#828) venom8888 válasza hcol7 (#827) üzenetére


venom8888
őstag

Persze hogy van 30 ezer FT volt, Roccat

(#829) furob válasza venom8888 (#826) üzenetére


furob
tag

amikor beszélsz megjelenik a hangerő kis ikon a neved mellett?
ha igen, akkor csak olyanok a társaid , mint én, akik leveszik a csapathangot, mert eleget cseszték már fel a frusztrált emberek...

(#830) venom8888 válasza furob (#829) üzenetére


venom8888
őstag

Nem jelenik meg.

(#831) furob válasza venom8888 (#830) üzenetére


furob
tag

bocs, ha nagyon sértő a kérdés, a voice channel az all vagy team-en van?
minden más progiban müxik a mikrofon? dischord pl...

(#832) venom8888 válasza furob (#831) üzenetére


venom8888
őstag

Team ra van allitva, es mindehol mashol mukodik a fulesem, discord es TS is. Amugy 1x mukodott a fulesem jatek alatt,hallottak,de szinte kiabalnom kellett akkor hallottak,mert amugy nem villant fel a mikrofon jel a nevem mellett.

(#833) furob


furob
tag

szegény usákok csak squadot tolhatnak...
szerencsére az EU még él
valahogy úgy érzem, hogy ez a nagy csend még egy nagy dobást tartogat, pl dx12-vel új map vagy vmi extra
csak nem hagyják a süllyesztőbe, nagyon hiányozna :((

(#834) ßrainiac válasza venom8888 (#832) üzenetére


ßrainiac
addikt

Akkor fel kell tolni a rogzito eszkozoknel a szintet; hangero es mic boostot.

(#835) hcol7 válasza ßrainiac (#834) üzenetére


hcol7
senior tag

de aztmondja, hogy mas appban(discord pl) mukodik neki. perpill nem vagyok gepnel de ugy remlik, hogy talan apexen belul is van mic level bar, amin lehetne allitani.

(#836) hcol7 válasza hcol7 (#835) üzenetére


hcol7
senior tag

+ ha meg sem jelenik neki a hangszoro ikon, akkor vagy nem U ra van rakva, vagy nincs nyomvatartva. annak akkor is meg kene jelennie, ha nem eleg eros a hangero hozza, hogy hallatszodjon is.

(#837) hcol7 válasza hcol7 (#835) üzenetére


hcol7
senior tag

jol van, kozben rajottem, hogy ez nem az apex forum...

de ettolmeg ottkene lennie a mikrofon ikonnak, ha nyomvatartja a PTT gombot

(#838) ßrainiac válasza hcol7 (#837) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#839) furob


furob
tag

[link]
- vizuális ADS gunfire animációs javítás (ma jön ki a patch)
- 64bit és DX12, tudják ez a legfőbb, gőzerővel dogloznak bla-bla, én mondjuk hiszek nekik, nem két perc egy ilyen
- anti-aliasing javítás
- elvileg már majdnem kész az admin jog nélküli tenprotect csalásvédelem
- bevezetik az LTM-et, limited time mode-okat, elöször Dione-on, heti forgással
- új fegyver, AK15, a többi fegyver balansz javítása
- fegyver skinek (érdektelen)
- season 3 új karakterek bemutatása
- új event, pinnacle challenge
- Bangkokban esport event

szerintem ezekből az derül ki, hogy nincs ez feladva, csak idő kell a fejlesztésekre és nagy lesz még a ROE, ha lecseng az apex örület, meg dx12 müködni fog...

[ Szerkesztve ]

(#840) ßrainiac válasza furob (#839) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az apex orulet miert csengene le?

ROE sztem a legjobb idoszakaban sem volt akkora durranas mint az apex. Felreertes ne essek, en szeretem es apex mellett mi is elinditjuk neha (bar nagyon durva kulonbseg van a ketto teljesitmenye kozott, a roe olyan mint egy stop-motion animacio, mig a masik vajsima), de valahogy nem robbant be ugy a koztudatba mint az apex. Ez nagy szivfajdalmam volt foleg, amikor elkezdett nehezebben talalni meccset vagy hogy mar hetek ota elleptek a botok a lobbykat, mert en szerettem volna jatszani de ugy tunt, mindekozben haldoklik a jatek.

Egeszen addig volt ez kellemetlen amig meg nem jelent az apex ami ugyan teljesen mas, megis megfelelo mennyisegu gyakorlas utan mar eleg jatszhato es ugy tunik, nagyobb jatekos taborral rendelkezik.

Na de kivancsi vagyok erre a dx12 dologra en is. Bar kicsit elkestek vele :/

Ha kiadnak ujrairva, mas nevvel, mas designnal de hasonlo jatekmenettel, azt gondolom lehetne konkurenciaja az apexnek siman.

[ Szerkesztve ]

(#841) furob válasza ßrainiac (#840) üzenetére


furob
tag

számomra nem összehasonlitható az apex meg a ROE eleve...
azonkivül hogy BR mindkettő, milyen alapon hasonlithatnánk össze?
tök más játékmenet, megvalósitás, apex inkább egy fortnite overwatch összeollózás, grafikáról nem is beszélve
én ezt az apex őrületet nem is értem, vagyis vágom, hogy ráugrasztották a menő streamereket első nap, s ezzel akkora hype-ot kapott, hogy BR gyilkos lett - na de ennyire nem jó játék szerintem, hogy mindenki erről beszél
ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne illetné őket dicséret, hogy viszonylag bugmentesen összehoztak egy jól optimalizált játékot
a ROE-t csak a PUBG-vel hasonlitanám össze, de valszeg sose fogja letaszitani a realisztikus BR trónról, mert a ROE fejlesztők hibás döntéseket hoznak (dione elvétele, bugos új pálya, botok - bár én még mindig nem láttam egyet se, most meg az amcsik squadra korlátozása stb), s ezt nem lehet az early access-re fogni folyamatosan, ezek hibás döntések, inkább már csak lereagálják a játékos-vesztést...
de van annyira jó az alapjáték, hogy én kitartok, amig le nem csukják, vagy nem 20p lesz egy meccskeresés :)

ps: ezt a balhét nem is tudtam, hogy Lynn-t konkrétan egy instás csaj fotójáról csinálták (persze bármiféle engedély vagy jogdij fizetése nélkül)...

(#842) ßrainiac válasza furob (#841) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem tudom, te melyik napszakban jatszol, de este nagyjabol az elso meccs botmentes csak. A spawnpoint megjelolesenel latni hogy nagyjabol 20 valos ember rak le jelolot, majd elkezdenek elszaporodni a botok.

Eleinte ugy felk*rt h kileptem, nem is akartam vele jatszani.

(#843) furob válasza ßrainiac (#842) üzenetére


furob
tag

biztos azért nem látok egyet se, mert registry-ben a bots értéket false-ra állitottam... :D

(#844) ßrainiac válasza furob (#843) üzenetére


ßrainiac
addikt

lol

(#845) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Annyira felkúrt a bugp hogy na mondom tolok egy ROE-t, kb egy perc alatt behívott és simán hoztam egy 7 killes solo win-t.
Remélem nem tűnik el a süllyesztőben mert nagyon jó kis játék lenne amúgy.
Ha lenne benne normális peekelés, annak nagyon tudnék még örülni.

De igen az apex nagyon sok játékost elcsaklizott innen is és a kéklyuktól. Pedig szvsz nem nagy szám, csak agyon mivel streamer ezt tolta...és már sajnos Diego is nyomja pedig azt hittem ő kitart a ROE mellett, de hát hírnevet akar.

És még jön majd a pubg lite is szóval fel kell kötni a gagyát a Tecentnek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#846) furob válasza Csokishurka (#845) üzenetére


furob
tag

ez a pubg lite nekem új, utána olvastam, s garena-n lehet tesztelni (de ismerős)...
gondolom, akkor ezt is a Tencent csinálja, mint a mobile verziót
akkor meg nem féltem a ROE-t, mégiscsak a saját gyermekük
a téli pályát is előbb hozták ki ROE-ra, mint pubg mobilra

(#847) Csokishurka válasza furob (#846) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom most keresgéltem, de nem láttam volna, hogy a Tecent lenne a kiadója a lite-nak.
Szerintem ezt a pubg corp. adja ki, de nem biztos.
De ha a Tecent csinálná akkor én viszont félteném a RoE-t, PUBG-nek jóval nagyobb a hátszele ergo játékosbázisa van, tuti hogy a PUBG Litera sokkal többen lesznek kíváncsiak mint a RoE-re és ha úgy látják hogy ez jobban bejön a népnek akkor ebbe tolják majd ez erőforrásokat, a RoE meg megy a süllyesztőbe.
De reméljük csak zöldségeket beszélek és nem lesz így. De hazudnék ha azt mondanám nem várom a Lite-ot.

Egyébként nincs egy squad ahova esetleg beférnék? Esetleg duo? ( Lehetőleg 20+ :) )

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#848) furob válasza Csokishurka (#847) üzenetére


furob
tag

"PlayerUnknown’s BattleGrounds aka PUBG’s developer Tencent is working on a Lite version of the game which is currently being tested in Thailand. "
[link]
már a garenából gondoltam, hogy Tencent lesz
sztm elég trén néz ki, a dx12-es ROE reméljük azért más liga lesz
de igazad van, hogy nagy kihivó... :((

(#849) Csokishurka válasza furob (#848) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor nem kerestem eléggé :)
Hát van fent egy video ahol ultra grafikon nyomják, úgy egész tűrhetően néz ki.

Reméljük a legjobbakat... :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#850) HaloMC válasza furob (#839) üzenetére


HaloMC
csendes tag

még kettő:
I. 8x távcsövet többé nem lehet föltenni bizonyos gépkarabélyokra.
+/-?
Szerintem negatív, az Ak-47 hangtompítóval és 8-as távcsővel nagyon hatékony volt. Fórumok tanulsága szerint a M16-ossal is jó párosításnak bizonyult. Világos miért nem passzolt a Vectorra, vagy akár a Groza-ra, de nekem nagyon tetszett, realisztikus volt.

II. A mentő alatt amikor a hamu eléri a 80%-ot mindenki aki addig kihúzta instant meghal.
+/-?
Ez is negatív, egyértelműen. Nekem eddig sem volt világos a ranking rendszere, de ez most betette a kaput. Ha öten kihúzzák addig, senki nem mászott fel a helikopterbe, akkor mindenki ötödik lesz, és senki nem kap pontot? De ha három embernek sikerül felmászni, négy marad lent, akkor az első hét mind pontszerző?
Szerintem ez nem sima átgondolatlanság, össze-vissza, egymáson keresztbe dolgozás eredménye.

+
Nem javították most sem, hogy fuldoklik a karakter, a víz alatt, a hamutól. Biztos van kopoltyúja....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.