Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Dency01 válasza fornettisuti (#999) üzenetére


Dency01
aktív tag

+1

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1002) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

S3-al opcionálisan választhatóként visszahozták az eredeti menü zenét, ami még a Steam-es megjelenés pillanatában volt.

Bár az igazi az lenne, ha a garena-s verzió kerülne bele, nekem nagyon visszahozza a régi map hangulatát. :)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1003) Dency01 válasza A_ScHuLcZ (#1002) üzenetére


Dency01
aktív tag

Kb a 3. indítás után ki is kapcsoltam a menü zenét.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1004) Csokishurka válasza fornettisuti (#999) üzenetére


Csokishurka
őstag

Értsd jól atomerőműn és egy kernyérpirítón is ugyanúgy fut :)

Végre meglett S3 első win, már azt hittem valami átok ül rajtam:

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1005) Csokishurka


Csokishurka
őstag

A jó magyar színvonal.... :(

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1006) HaloMC válasza Csokishurka (#1005) üzenetére


HaloMC
csendes tag


Légyszíves....

(#1007) furob


furob
tag


remélem valakinek még rémlik...

(#1008) sellerbuyer válasza furob (#1007) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Naná! :)

(#1009) Csokishurka válasza HaloMC (#1006) üzenetére


Csokishurka
őstag

"A garenat megnyertem soloban, a steames fosadékról letettem. Majd ha lesz időm próbálok egy szkrínsátot."

Akkor azért csak nem tettél le annyira :)
Eddig mennyi gameből mennyi win?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1010) ADAM1337 válasza fornettisuti (#999) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam ennél azért jobban fut.
ryzen 5 2600x 4ghz
16gb ram ddr4 3000
1060 6gb

80-120 fps között vagyok fhd-ba, standard grafon, az antialiasing levéve.

(#1011) Csokishurka válasza furob (#1007) üzenetére


Csokishurka
őstag

Most láttam ezt a képet redditen :D
Onnan copyztad vagy te töltötted fel oda is? :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1012) furob válasza Csokishurka (#1011) üzenetére


furob
tag

persze, nem saját, én sajnos akkoriban nem mentettem le semmit
csak nosztalgia végett raktam fel ide is azt a képet...

(#1013) HaloMC válasza Csokishurka (#1009) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Az előző szezont kérdezted. A jelenleg folyóhoz sem fűzök komoly reményeket, ahhoz az kéne, hogy ne csak minden harmadik-negyedik játékindításnál tudjak valóban játszani is.
59 játék, 13 győzelem. Amúgy gyanítom, hogy ha üres helikopter alatt utolsónak hal valaki, az nem win, viszont a rankingban ugyan úgy jár érte a tizen plusz pont. Igazán leírhatnák ezt valahová....

(#1014) Csokishurka válasza HaloMC (#1013) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az elég jó stat :)
Amúgy igen lehetne valami minimális leírás hogy mondjuk egy 2 killes vesztes körért mennyit buksz, vagy egy 10 killes bukott körért mennyit kapsz...
Egyszer volt egy 1 killes nyertes köröm, az utolsó emberre rádobtam vagy 5 granyót és belehalt, egy darabot nem lőttem.
Kíváncsi lettem volna mennyit kaptam érte. Mondjuk nekem a kill rating húzza az overallt, a rank ratingem elég takony...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1015) HaloMC válasza Csokishurka (#1014) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Gránátot csak gyáva férgek használnak.

(#1016) Csokishurka válasza HaloMC (#1015) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah oké főnök, akkor gyáva féreg vagyok :)
Meg még rajtam kívül a playerek 95%-a, de akkor verheted a melled, hogy 5%-hoz tartozol akik semmilyen körülmények között nem használnak gránátot hanem, természetfeletti skilljüket használva lelőnek mindenkit.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1017) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Nem verek semmit, nincsenek természetfeletti képességeim, vannak helyette elveim. Például híve vagyok a fair küzdelemnek, meg a kulturált fórumozásnak.
És például a barátaimat sem lövöm le.

(#1018) Csokishurka válasza HaloMC (#1017) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor lenne unfair, hogy ha csak neked lenne gránát és te használnád, de mivel neked is van és az ellenfélnek is szerintem az így fair, de végül is igen ez a te nézőpontod.
Kulturált fórumozáshoz meg annyit, hogy én nem gyáva férgezném le a másikat csak mert az használ gránátot és ez ütközik az én szikla szilárd elveimmel.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1019) ADAM1337 válasza HaloMC (#1015) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez komoly kijelentés ? (Nézd meg a profi esports scene-t kérlek).

(#1020) Skillerz válasza HaloMC (#1017) üzenetére


Skillerz
tag

Szóval te ezek szerint úgy játszod a játékot, hogy mikor meglátsz valakit aki háttal van neked, elösször 2x-er a levegőbe lősz, hogy megfordulhasson és egyenlő esélyekkel induljatok? :))
A kultúrált forúmozásba beletartozik a férgezés is?

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1021) Csokishurka válasza Skillerz (#1020) üzenetére


Csokishurka
őstag

"elösször 2x-er a levegőbe lősz"

majdnem lefordultam a székről :D :D :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1022) sellerbuyer válasza HaloMC (#1017) üzenetére


sellerbuyer
őstag

"híve vagyok a fair küzdelemnek, meg a kulturált fórumozásnak."
"Gránátot csak gyáva férgek használnak."
:U

Ez aztán nagyon kulturált! :C

"És például a barátaimat sem lövöm le."
RoE-ban nem is tudod, így ez itt egyáltalán nem releváns. Elég kulturáltan fogalmaztam? :DD :P

A gránát pedig pont ugyan olyan fegyver, mint bármi más. Ha béna vagy a használatához, akkor ne azokat szidd, akik nem azok, hanem tanuld meg használni! Ha béna vagy elkerülni, elszaladni előle, akkor dettó... :U

[ Szerkesztve ]

(#1023) fornettisuti válasza HaloMC (#1017) üzenetére


fornettisuti
veterán

Lehet valamelyik Farm szimulátor jobban illene az elveidhez.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1024) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Én nem személyeskedtem. És nem idézgetek, meg keresem a csomót még a konzerv kásán is.
És csak szólót játszom, ott minden eszköz adott még a barátok kinyírására is. Egyébként minden játékban gagyi, ha nincs frendlyfire.

(#1025) Skillerz válasza HaloMC (#1024) üzenetére


Skillerz
tag

Az elveidben az fair, hogy solo-ban a barátaiddal együtt coopozol? Bocsi ezt veszem ki a szavaidból. Igen mondhatod hogy gagyi az, hogy nincs friendly fire, az sokkal jobb mikor elmész egy random duo/squadra és a toxic player lelő mert nem adtad neki az aktuális fegyvert...

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1026) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Meg nem értés, és szándékos félremagyarázás. Én meg ezt veszem ki a szavaidból.
Az, hogy a barátommal nem lövünk egymásra nem jelenti azt, hogy teamingelünk. Mint ahogyan azt az a hármas csinálta, akiket sikeresen kicsináltam...
Olyan szinten egyedül vagyok az elveimmel, hogy úgy tűnik mintha nem is értenétek hogy ez mit jelent. Na erre jár a szomorú fej. Meg a magyarozásra. :( :W

(#1027) Dency01 válasza furob (#1007) üzenetére


Dency01
aktív tag

Mit kell nézni?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1028) HaloMC


HaloMC
csendes tag

(#1029) Csokishurka válasza HaloMC (#1028) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem tudom minek satírozod ki a neved mikor pár post-al fentebb, linkelted a screen-t, hogy mi a játékban a neved :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1030) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nem tudom mi volt tegnap de brutális mennyire nem ment, helikopterig se jutottam el...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1031) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Még azért nem írnám le a RoE-t:

[https://gamer.hu/2019/04/01/apex-legends-ring-of-elysium-battle-royale-gamer-hir/]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1032) furob válasza Csokishurka (#1031) üzenetére


furob
tag

csak ápr. 1-jei tréfa , a ROE sose volt még lyen erős, APEX RIP :D

(#1033) Csokishurka válasza furob (#1032) üzenetére


Csokishurka
őstag

Felgyújtanám azt a rohadt APEX-et. :((( :((

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1034) furob válasza Csokishurka (#1033) üzenetére


furob
tag

valamelyik nap valszeg (biztos) egy csalóval voltam egy csapatban, Mr AimHacker néven futott (nem a neve miatt gondolom :D)
folyamatosan ölt, én konkrétan mellette voltam, de nem is láttam azokat akiket lelőtt, csak koslattam az események után, tök megalázó volt :)
aztán jött a helikopter, voltunk még vagy 8-an, erre 1perc alatt legyakott mindenkit, csak néztem a folyamatos kék kiirásait, aztán ketten maradtunk, nekem persze 0 kill
elkezdte lőni a helikoptert mint egy örült percekig, én felmásztam, de ő továbbra se, hanem felült a bmx-re és körözött a heli alatt, mindezt a vihar közepette, azt nagy kegyesen mikor már elfogytak a healpack-jei, felmászott
mit tudnak ezen élvezni ezek az arcok?
na most ha kiderül hogy valamelyikötök ez a csóka, akkor elnézést :))

[ Szerkesztve ]

(#1035) Dency01 válasza furob (#1034) üzenetére


Dency01
aktív tag

Nem biztos hogy csalt.
Squadban ketten maradtunk, legyalultam az elleneket a végééig, folyamatosan azt hallgattam hogy "you cheater" a társamtól. Ő nem sokat tett hozzá a játékhoz kb 2-3 kill, végén 15 killel zártam és megnyertük.
Sok minden még mindig a szerencsén múlik. Tegnap szintén volt 1 meccsem azt hiszem az 14 killel zárult, squadban voltam, de úgy voltam végig hogy kb csak én harcoltam, szinte semmit nem tettek hozzá a társaim. Ki is osztottam az egyiket, knockolják a másik társamat és ő kb semmit nem csinál csak figyel a távolból, én meg harcolok. Lelövöm az embereket mondom addig kilootolom és felszedi addigra, a nagy lófaszt még nekem kellett felszedni, na akkor elpattant az agyam és osztottam a srácot. És ez ment a játék végéig, infózok ki merre van nagyba lövöm őket, 2 knockolok, társam meg csak szaladgál körülöttem kb semmire sem volt jó.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#1036) HaloMC válasza Csokishurka (#1029) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Ment Facebook csoportba is.

(#1037) Csokishurka válasza furob (#1034) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jóformán csak solozom, ritkán van ismerős akivel mehet a duo, squadot meg isten tudja mióta nem tudtam tolni mert nincs team, randomokkal meg olyan lutri. Van amikor a botokkal többet érnék azok legalább el terelnék az ellenfél figyelmét, de ezek bebújnak megvárják míg megölök párat majd lelőnek, majd utána jönnek elő lelövetni magukat. Zseniálisak :C
De lehet hogy nyomni kéne, abban van kihívás ha magam maradok :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1038) Csokishurka válasza HaloMC (#1036) üzenetére


Csokishurka
őstag

Láttam, ott sem értették mit akartál a gif-el.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1039) Franklin válasza furob (#1034) üzenetére


Franklin
addikt

Játék végén azért szokták lőni a helit (meg kb. bármi mást, pl. fák), hogy gyakorolják pl. a rota kontrollt.

Ugye nincs tréning mód a játékban, ezért ilyenkor nyílik lehetőség tesztelgetni kicsit a fegyvereket, lövésmódokat.

(#1040) Csokishurka válasza Franklin (#1039) üzenetére


Csokishurka
őstag

Van egy csomó hely ahol senki nem szokott rakni spawn pontot. Baywater meg Bay city, gondolkoztam már én is, hogy ott kezdek és minden lőszert kilövök :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1041) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nektek is vacakol a steam?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1042) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Csak hogy tudd mit basztál el kell legközelebb másképp csinálnod.

(#1043) RoMix85 válasza HaloMC (#1042) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Most komolyan szerinted a fórumtagokat érdekli hogy az ótvar, pixeles képeddel meg a fain, kreatív neveddel együtt kirakott képen épp kit lőttél le egy játékban?!

(#1044) HaloMC válasza RoMix85 (#1043) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Ezt úgy mondod mintha minimum a HVG címlapján jelentetném meg.
Amúgy én kérek elnézést, hogy segíteni próbálok a honfitársaimnak. Nekem szégyen milyen amatőr módon próbálkoznak....

(#1045) sellerbuyer válasza HaloMC (#1044) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Hány éves vagy te, most komolyan? Úgy viselkedsz itt mint vmi hüpegyerek... :W

(#1046) HaloMC válasza sellerbuyer (#1045) üzenetére


HaloMC
csendes tag

Igen, személyeskedni is én kezdtem, meg magyarozni. Az nem ütötte meg az ingerküszöböt?
Pont annyira kezelem komolyan a témát, amennyire megérdemli. Ti ellenben nagyon nem éreztek bizonyos határokat.

(#1047) Skillerz válasza HaloMC (#1046) üzenetére


Skillerz
tag

Csak azt nem értem, hogy beszélsz itt az elvekről, közben sem abban az ominózus videoban amit tegnap sikerült posztolnod, sem a mai screenshotban nincs fű, a videoban a fán nincsenek levelek...Ez hogy lehet? Én is low-on játszom még is van mind a 2. (Lehet én vagyok a béna, és nem találtam ilyen beállítást, de inkább gyanús...azért valljuk be, ha így játszol ahogy a videoban látszik az eléggé unfair.)
Az meg, hogy papolsz a kultúrált forúmozásról, közben pedig enyhén kompromittáló névvel, eléggé kompromittáló felvételeket közölsz ide, és mind ezt olyan stílusban mintha te lennél a messiás. Próbálod kimagyarázni, hogy te csak építő jelleggel teszed mind ezt, közben meg nem tetszik, hogy mi is próbáljuk hasonlóan jelezni, hogy fejezd be ezt mert nem tesz jót neked. Mikor 5-6 ember mondja, mindenféle összebeszélés nélkül, hogy gáz amit csinálsz, akkor elkéne gondolkodni kicsit.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1048) Csokishurka válasza Skillerz (#1047) üzenetére


Csokishurka
őstag

és még ráadásul gránátot is használunk... :))

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1049) furob válasza Skillerz (#1047) üzenetére


furob
tag

garenás verzión van ultra low vagy mi...

(#1050) HaloMC válasza furob (#1049) üzenetére


HaloMC
csendes tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.