Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Csokishurka válasza ЯΞD (#550) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az szép, sokat pubgztél?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#552) ЯΞD válasza Csokishurka (#551) üzenetére


ЯΞD
senior tag

1200+ óra van pubg-be. De mióta megjelent a Roe csak ezt tolom pubg-t már le is töröltem :)

(#553) furob válasza ЯΞD (#552) üzenetére


furob
tag

gondolom nem család mellett :D

(#554) Csokishurka válasza ЯΞD (#552) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah akkor már értem :D 1200 óra az nem gyenge :D nekem olyan 150 órám van benne azt hiszem. Rájöttem hogy kevésvolt hozzá a gépem meg lehet skillem is de a roe sokkal jobban fekszik :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#555) ßrainiac válasza Csokishurka (#549) üzenetére


ßrainiac
addikt

212

(pubg 534)

(#556) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Kinek mi a longest killje? Nekem 311 méter 4x R700, azt hiszem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#557) titetoyz


titetoyz
tag

Ki mit gondol az új mapról?
Elég pöpec lett szerintem, a karakterek is jók lettek.

Ti megvásároljátok az AP-t?

(#558) Franklin


Franklin
addikt

Na már fut az új pálya.

A régit viszont csak időszakosan lehet majd elérni, magyar idő szerint 12:00 - 14:00, 20:00 - 22:00, 04:00 - 06:00 között. Állítólag azért, mert nem elég nagy még a játékosbázis, hogy 2 mapot "eltartson" hosszabb várakozási idők nélkül.

A rangot, statokat, killeket resetelik. A barátmeghívást is resetelik, újra lehet ismerősöket hívni a saját kódoddal és új cuccok járnak érte.

A premium pass-t megvásárlóknak 3 új karakter jár: Sylvia, Bradley, Alfonso.

(#559) Gigant20


Gigant20
tag

Szerintem nagyon király az új map.
Engem ezzel meg is fogtak, a másik mappon alig játszottam, az sem baj ha törlik! :)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#560) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Áhh még nincs meg az új VGA...már viszket a tenyerem :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#561) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nekem az europa_client X fut. De soha nem kértem a béta verziót és fel sem kínálja... De a havernak nem az X client fut. Hogy lehet megoldani nem azt futtassa?

(#562) regener


regener
veterán

A lobbyban írja, hogy Friend exp bonus meg ilyesmi és mindkettő 0%

Ez valami bug vagy csak a referralosoknak működik?

(#563) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Minden resetelődött, szint, tier, bónusok

(#564) regener válasza RoMix85 (#563) üzenetére


regener
veterán

De nem fogadja el a kódokat, gondolom mert nem friss fiókok...

(#565) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok, premium passot hogy kell megvásárolni?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#566) ßrainiac válasza regener (#564) üzenetére


ßrainiac
addikt

Season 2 pass kell a bonushoz.

(#567) Franklin válasza PeAdam (#565) üzenetére


Franklin
addikt

E-pontot kell vásárolnod, 950-et.

(#568) redingitell


redingitell
senior tag

Fut rendesen mindenkinek?
Egy görög város terén áll a karakterem és nincs tovább. Kell itt valahova kattintani, vagy valami bibi van?

(#569) Franklin válasza redingitell (#568) üzenetére


Franklin
addikt

Ott valami bug lesz. Eddig rendesen ment?

Esetleg a havas pályát is próbáld meg (event mode).

(#570) redingitell válasza Franklin (#569) üzenetére


redingitell
senior tag

Újra telepítettem, nincs változás. Tulajdonképp ott vagyok a menüben, de nincsenek menü pontok, konkrétan semmi nincs. Igen, a frissítés előtt futott rendesen.
Konkrétan ezt látom:

[ Szerkesztve ]

(#571) Demo07 válasza redingitell (#568) üzenetére


Demo07
aktív tag

Volt pár köröm mire sikerült életre kelteni a játékot a firssítés után... előtte a béta client néha kifagyott, de 10/9x szépen működött

Lefrissített mindent, azt mutatta hogy rendben.. játék indít... black screen, kattintok, kifagy winfos hibaüzennettel, alk bezárása vagy várjam meg.. :(((

Első körben ráküldtem a steam ellörzést, hogy esetleg a frissítás nem volt teljes,stb.. ellenőrzés sikeretelen, 1 hibát írt, letöltésnél semmit nem töltött le, pedig valami hiányzott neki.. vagy 3x nekifutottam

Nálam a megoldás az volt, hogy steamen a telepített játékok közül eltávolítottam(részlegesen letörölte a játékot), majd utána reset és újból feltelepítettem, utána már szépen elindult, igaz elsőre picit várni kellett 2-3 mp-et.

Esetleg még érdemes lenne töröltni a régi bug riportokat... hátha ott van valami gondja...

Illetve még a nagy DPI beállítást megnézni hátha..

[ Szerkesztve ]

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#572) furob


furob
tag

hát, hangulatilag a havas pálya nekem jobban bejött, ez kicsit ilyen Sanokh-os lett
bmx persze királyság...
de annyira nincsen optimalizálva még, hogy megint 60-70fps-em van a 100-110 helyett :(

(#573) redingitell válasza Demo07 (#571) üzenetére


redingitell
senior tag

Most végeztem az újratelepítéssel, sajnos nem változott semmi. Alszok rá egyet, talán eszembe jut valami, esetleg másnak is lesz ötlete.

(#574) ßrainiac válasza furob (#572) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem sokkal durvabb atlag fps-em van, es picit tobb a max fps is.

(#575) pandaillumin


pandaillumin
újonc

Na hát sziasztok! Ez a játék valmi fenomenális élményt ad!

(#576) ßrainiac válasza pandaillumin (#575) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#577) AmeliaE


AmeliaE
csendes tag

Nekem nagyon bejön az új map... Brutális hangulata van, nagyon élvezem. Nekem nem változott az fps-em, sőt van hogy jobb mint a Dione map-on. Picit sajnálom, hogy kikerült, de nyilván tesztelni kell az új mapot minden szempontból.
Azt hiszem megint rá fogok függeni picit. :C

Ps.: Nem tudom, hogy lehet-e ref. kódot írni, de itt az enyém. Aki újoncként vág bele a játékba, skint kaphat érte, és persze én is. Ezt kell bemásolni, de csak az első 2 órában van erre lehetőség. Tehát a kód: 9WZV2A9FP3T

[ Szerkesztve ]

(#578) titetoyz


titetoyz
tag

Nekem a melós laptopomon kb +20fps avg.
Játszós PC-n meg folyamat lag mentes, egy fagyást se észleltem még soha, de érdekes, nekem eddig semmilyen bajom nem volt RoE futtatásával, de mindenkinél látom, h legalább egyszer már befürdött vele :D

Lehet csak én vagyok ilyen szerencsés..

A BMX elég király, bár az, hogy Grappling Hookkal bárhova feltudsz menni, lógni a híd alatt, vagy a cirkusz tetején, az azért kicsit morbid :D

Előző seasonben vagy snowboardot vagy glideot használtam, de itt mindhárom jóra sikerült.

Ti melyiket részesítitek előnyben, mi az instapick?

(#579) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Új térkép ... Hát nem tudom. Gyönyörű lett az tény. De az, hogy alapértelmezett beállításokon 40-50 fps között mozog a számláló esős időben szabad téren, azért elég durva. Ennyire még a havas pályán sem volt alacsony fps ugyanezzel a beállítással. Persze, vegyem lejjebb a grafikát, de akkor meg csúnyán vibrálnak az élek-szélek, szóval remélem ezen még alakítanak. Ami nagyjából a beta klienst engedélyező kérdés óta fenn áll, vagyis, hogy bizonyos szitukban, általában tűzharc közben-után nem ritka, hogy 4-5 másodpercre egy az egyben befagy a kép. A bmx jó cucc, sokkal gyorsabb (akár 50 km/h) mint gyalog és vicces ahogy használat után az ember zsebre gyűri a cangát :D Ami nem gyere be, az a grappling hook ... Ezzel házak, konténerek között olyan kiszámíthatatlanul tudnak mozogni az emberek, hogy az hihetetlen. Ez kicsit olyan COD-os összevisszaságot szül szerintem. Amit még sajnálok az, hogy a téli map kikerült ... Erről, hogy visszakerül e van valakinek infója ?!

(#580) Csokishurka válasza zo-lee (#579) üzenetére


Csokishurka
őstag

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#581) vaakuum válasza Demo07 (#571) üzenetére


vaakuum
addikt

Ezt hol állítottad be? Nekem csak egy olyan roe linkem van, ami
steam://rungameid/szám formátumú url hivatkozás, sehol nincs mellette ilyen lehetőség, hogy kompatibilitást állítsak be indítás előtt.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#582) Franklin válasza Csokishurka (#580) üzenetére


Franklin
addikt

Annyit pontosítanék, hogy +1 órát hozzá kell adni az ott megadott időpontokhoz, tehát pl. este 9 és 11 között elérhető a régi pálya, Event mode néven, viszont csak squad játszható, solo és duo nem (tegnap kipróbáltam, 40-en kezdtünk, kongott a pálya az ürességtől :) )

Nekem is furcsa elsőre az új pálya, sokkal nehezebb észrevenni az ellenfelet, illetve sajnálom a glide-ot is, mert alig lehet használni, kevés a hegy.

(#583) Csokishurka válasza Franklin (#582) üzenetére


Csokishurka
őstag

Még nem tudom sajnos ma vagy holnap jön meg az új VGA, de csak egyszer jöjjön meg :)

Amúgy mindenki BMX-el tolja?
Nekem codban bejött a hook nagyon...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#584) furob válasza zo-lee (#579) üzenetére


furob
tag

na végre, azt hittem csak én szivok fps csökkenéssel...
pedig nem állitotta vissza alapra, amit lehúztam rajta, mégis sokkal gyengébb...
pont erre irtam én is, hogy olyan sanokh-os (pubg) szines a pálya, de majd megszokom
az időjárás is elég durva, mikor zuhog meg villámlik az orromig se látok, de persze hangulatos
a bmx-szel olyan szuperül lehet menekülni pl, baromi gyors + ha folyamatosan ugratsz vele alig tudnak eltalálni, tegnap is sikerült össztüzeket túlélnem
megvettem az adv pass-t támogatás jelleggel, nem mintha szüksége lenne rá a Tencent-nek :)
elég naiv kérdés, de teljesen esélytelen ilyenkor már megszereznem a season1-es skineket ugye?
jobban tetszettek, de akkor még nem áldoztam rá sajnos, most ezzel a motoros csajjal tolom, elég fluid kinézete van a ruhájának, a harcos nekem elég csgo-s, nem bejövös

(#585) Looserke


Looserke
őstag

egy dx11 vagy dx12 mód sokat dobna a sebességen, nekem a konfigomon az új pályán 40-60 fps körül mozog standard grafikán fullHD-ban

(#586) Csokishurka válasza furob (#584) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem majd visszahozzák őket és meg lehet venni külön - külön. Lehet kicsit borsos ára lesz...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#587) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Lett egy kis ugrás :)

[STEAMCHARTS]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#588) regener válasza Looserke (#585) üzenetére


regener
veterán

DX11 pedig a tudtommal :D

Majdnem ugyanaz a konfigom mimt neked (Ext4, 3770), viszont 1070-em van, 70 alatt nem láttam még az fps-t.

Szerintem elég szép is a játék, csak tényleg nehéz észrevenni másokat ha kempelnek egy sötétebb részen vagy egy ablakban.

(#589) RoMix85 válasza Looserke (#585) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Miért is?!
Eddigi tapasztalatok alapján pont hogy kevesebb az fps nagyobb dx esetén...

(#590) Franklin válasza furob (#584) üzenetére


Franklin
addikt

Elvileg nem lehet már megszerezni a szezon 1-es skineket, legalábbis ezt hazudták, aztán majd meglátjuk :)

Én megvettem anno a pass-t, 10 dolcsi volt, de most már csak 5-be került, mert menet közben kaptam annyi E-pontot, hogy már elég volt 500-at venni hozzá, hogy meglegyen a 950.

(#591) ßrainiac válasza RoMix85 (#589) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem feltetlen, jatek- es VGA fuggo. De olyan eget rengeto kulonbsegek nincsenek egyebkent: [link]

Franklin en is kitermeltem jatekkal a season 2 passt, konkretan a megvetele utan meg maradt 250 e pointom ^^

[ Szerkesztve ]

(#592) Thome válasza ßrainiac (#591) üzenetére


Thome
addikt

Hogy tudtátok kitermelni? A napi/heti küldetéseket kell csinálni? :R

(#593) ßrainiac válasza Thome (#592) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, mindet + Tier 100

[ Szerkesztve ]

(#594) Szeszkazán válasza Looserke (#585) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Azt írják Redditen, volt egy kínai Q&A, ott kérdezték ezt, nem készültek el vele a Season2-re , gőzerővel fejlesztik a DX12-őt , jön.

(#595) furob


furob
tag

https://www.reddit.com/r/RingOfElysium/comments/aglq6b/we_need_fps_improvements/

de tényleg mitől lehet, hogy valakinek (köztük nekem) gyengébb fps-t produkál az új map, miközben itt is a reddit-en is egy csomónak meg nagyobbat...
ezt hogy az új season 2-es ROE már alapból beta client X-el indul, ezt csekkolta valaki?

[ Szerkesztve ]

(#596) Looserke válasza RoMix85 (#589) üzenetére


Looserke
őstag

nekem a pugb is sokkal jobban fut, mint ez, pedig az ritka fos optimalizációval rendelkező játék... :D

(#597) Komplikato válasza furob (#595) üzenetére


Komplikato
veterán

Néztem Twitch streamben két ismert magyar videóst. Az egyiknél totál levett grafikával GTX1080-on úgy droppolt mint az állat. A másik meg dícsérte mennyivel jobban megy mint az S1, nála kimaxolva ment. Szóval igen érdekes és jogos a kérdés.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#598) ADAM1337 válasza Komplikato (#597) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

R9 280oc-val játszok és stream közbe fhd lowon is 60fps felett vagyok.

(#599) ЯΞD válasza furob (#595) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nagyon egyszerű. Én már két napja szopok vele mert nekem is beta x client-el indul. MIKÖZBEN a barátaimnak meg a normál. És sehol nem lehet állítani. Az unokatesómnak gyengébb gépe van mégis normálba indul. A havernak nagyon high end gépe van neki is normalba futtatja. Nekem közepes gépem van és x client fut. Mind hármunknak intel+nvidia páros. Szóval... Ki érti ezt.

De egyébként nekem is mindig normálba indult majd jött az új map és azóta x client.

(#600) furob válasza ЯΞD (#599) üzenetére


furob
tag

majd ird meg légyszi, ha sikerül megtalálni a megoldást a régi client-re
amit olvastam, full új windows, új ROE letöltés után is X-et kapott
el sem tudom képzelni, mi alapján...

akkor végülis kimondhatjuk, hogy aki X-et használ fps droppot szenved a régihez képest, aki meg régit, annak ugyanolyan jó vagy jobb a season 2-re?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.