Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)

Hozzászólások

(#309) belan válasza Frod (#308) üzenetére


belan
addikt

Harmadik az durva :Y Grat én mèg elsőnél vagyok 2 napja 7 órám van benne , tudom kicsit rozsdás lettem 30 napig nagyon beteg voltam 10 napja vagyok jobban vagyok már ,azért meg nem 100 százalékos vagyok ! Volt egy élet töltöm ,max életem , a kis figura , és pár lövés kellet volna nem meg haltam a első bossnal fel is idegesítetem magam , az baj nem hő követős képesség volt a fegyveren ami nagyobbat lő hanem amit rá kell irányítani és össze vissza pattog ha nem talaja el a lövedék , ha kővetős lett volna nálam akkor már rég meg öltem volna! Mert Boss nem nehéz egy sekiro nehezebb szerintem persze itt is vannak nehéz ellenfelek ,csak itt mentes gáz hogy nincs és mindent el veszítesz , meg rögös út kell végig menni , ne sérüljön meg fullos legyen a élet meg vegyél plus életet és legyen egy jó fegyvered amire ezeket be szerem néha el megy kedved a játéktól jó játék tény ,fárasztó tud lenni egy idő után most egy souls like játékba kemény bossok vannak , de legalább ott egyből kezdhetem a Boss harcot az se számít ha 2,3 óráig tart egy Boss , souls játékba van ami hajt hogy nagyobb szintű legyél jobb páncél fegyver stbi ami meg marad itt annyira nem hajt mert ha meg halsz újra kezdődik minden :DD . Persze azért nem adom fel .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Returnal (PS5)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.