Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) KSparrow válasza novinyul (#5200) üzenetére


KSparrow
senior tag

én sajnos nem tudok végig ott lenni, csak egy 2, legjobb esetben (ha annyira jó a buli) 3 órát. előrehoztam az emelt angol érettségit, és még osztályozó vizsgát is kell tegyek előtte. és ezzel nem lehet szórakozni. Mindenesetre időre megyek. ki semmiképp nem hagyom.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5202) csoda120 válasza Magnum_ (#5186) üzenetére


csoda120
tag

:D

(#5188) pszili8 Ha nem találsz akkor küldök egyet ;) Többit PÜ-ben :)

(#5189) minolta5 Nem hívja,úgyhogy tuti térerő hibás,pedig CSAK 2óra 29 perc beszélgetés van bene :Y

(#5200) novinyul Én már láttam,hogy miket visz Novinyul kolléga :DD :P Gyönyörűűűek,aki megteheti mennyen el :)

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5203) csoda120 válasza KSparrow (#5201) üzenetére


csoda120
tag

Egy kalappal ;)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5204) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ugyan már nem foglalkozok retro (régebbi telefonok) gyűjtésével, de a Nokia 7650 örök kedvencem marad(t). :)) Ezért is van belőle kettő. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5205) pszili8 válasza csoda120 (#5202) üzenetére


pszili8
aktív tag

:R :R :R Nem tudom mi lesz a reggeli vásározásból mert szakad az eső :W

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5206) Magnum_ válasza Algieba (#5204) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szép is nagyon.

I humbly and respectfully decline™

(#5207) KSparrow válasza csoda120 (#5203) üzenetére


KSparrow
senior tag

kösz! a 1112 meg lehet még olyan bajos, hogy az antenna nem érintkezik. szedd szét, és javaslok egy pucolást.
Pszili: csak ide, pestre ne jöjjön...

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5208) xXmartXx válasza KSparrow (#5207) üzenetére


xXmartXx
tag

Sziasztok! szerintem a régi telefonok közöztt a sony ericson w800-w810 telefon angyon eltalált széria. jól összevan rakva,jó a fogása,kamerájuk se rossz.jo kis telefonok. :K

Üdv. xXmartXx

(#5209) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok, akkor azért tisztázzunk valami. nem gondoltam, hogy itt ez előferdül, de ezekszerint mégis.

ha felajánlok egy telefont, hogy elvihető ingyen, a lakhelyemen átvehető, akkor az nem azt jelenti barátok között sem, hogy Olcsó Jánosnak én a saját költségemen el fogok juttatni.
Kaptam privát üzenetben tegnapi kisbarátomtól, hogy ajánlottan feladva X összeg, ennyit csak ki tudok fizetni
Ki ám, többet is szerencsére, de ez nem így működik. Ha ingyen felajánlottam egy telefont, még ha semmi értéke nincs is, nem fogok azért fizetni, hogy máshoz kerüljön. A minimum az, hogy a postaköltség ára a bankszámlámra kerül ls akkor elküldöm olcsójánosnak.

eszem megáll, mit gondolnak az emberek.

I humbly and respectfully decline™

(#5210) pszili8


pszili8
aktív tag

Srácok ma reggel megérte felkelni,és a sárban vásározni!Vettem egy Nokia 1011-est,aminek ugyan berepedt a plexije és a gombjai is kopottak,de feláll hálózatra!!!Valamint vettem megint egy szinte új állapotú banán nokiát(ez a 4. db :)) ),magyar,független,és egy Sagem MW3026 Load-A Game verziót.Ez utóbbi eladó mert sajnos külföldifüggő de működik,töltője is van!Szvsz jól kezdődőtt a nap reméljük délután a folytatás is jó lesz! :)
JA ha van valakinek egy aránylag szép(pici gombkopás megengedett :) )Nokia 1011-ese azt megvenném,ha nem működik az sem baj!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5211) Magnum_ válasza pszili8 (#5210) üzenetére


Magnum_
nagyúr

8110? mennyiért szerezted? működik?

I humbly and respectfully decline™

(#5212) KSparrow válasza pszili8 (#5210) üzenetére


KSparrow
senior tag

ami nekem van, abba csak akku kéne, eg meg kéne csinálni a füles hangszórót, mert az le van szakadva. de amúgy feláll nekem is (a teló a hálózatra, rossz aki rosszra gondol... :P ) múltkor töltőn másik akkuval ki is csengett rendesen... :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5213) Magnum_ válasza KSparrow (#5212) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerencsére még nekem is mindig feláll - az összes

I humbly and respectfully decline™

(#5214) KSparrow válasza Magnum_ (#5213) üzenetére


KSparrow
senior tag

amúgy azt tudtátok, hogy a feketepiacon megadnak akár egy millió eurót is egy 1011esért? csak a legelső szoft kell rajt legyen. azzal be lehet törni némely bank biztonsági rendszerébe...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5215) pszili8 válasza Magnum_ (#5211) üzenetére


pszili8
aktív tag

Persze,hogy működik,lehet,hogy eladó lesz,mert van 4db.Kéne mostmár egy szép 8110i előlap...Valaki tudja a megoldást--> 8110-nek mikor feltolom a flipjét,jobb oldalon azt írja mailbox,bal oldalon meg számot akar hívni azt írja bal,de ha megnyomom a C-t rendesen előjön a menü,memória felirat?Persze nem annyira zavaró csak na. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5216) csoda120 válasza Magnum_ (#5209) üzenetére


csoda120
tag

Jogos! :K

A felajánlott telefonoknak én is kifizetem legalább a postaköltségét,de volt olyan,hogy azt sem kellett :N

(#5210) pszili8 Gratula hozzájuk. :) Az egyik "banánod" esetleg elcseréled? :DDD

#5207) KSparrow Az lesz,de szerintem amilyen gyönyörű állapotban van látszik,hogy vigyáztak rá nem az lesz a gond :(

#5214) KSparrow Én nem tudtam :N :U :Y

#5217) Saint_ Teljesen igazad van!Ingyen odaadod,meg még Te fizess is érte... :N
2 hete egy srác felajánlott egy 6220-at.Mondom posta utaljam vagy borítékban elküldjem?Elkezdi meghívott a postára :D Ez tetszett nagyon :DD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5217) Magnum_ válasza csoda120 (#5216) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ennek örülök, ettől függetlenül nem verem magam költségbe.

I humbly and respectfully decline™

(#5218) KSparrow válasza pszili8 (#5215) üzenetére


KSparrow
senior tag

az a beállításoknál van, asszem a gyorstárcsázás talán?... mindjárt megnézem
Hívásbeállítások- gyorsívás. meg lehet adni telefonszámokat meg nevet mellé, és azt írja ki a menü és memória helyett. :K :K

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5219) sgsm


sgsm
tag

50 db retromobil,eladnám ha valaki esetleg.....igazán egybe de db is ha megfelelő az ár.

Siemens s6 (szine új karcmentesek 15db) nokia 1610 , 5db, nokia 2110 ,6db, 3110, 3db,nokia 2010es , 3db,Motorola startec 5200 , 1db, 7200, 1db., Motorola cd920(flippes) , 1db, M3888 , 1db,alcatel vegyesen, one touch, easy,club,kicsi,nagy, 8db,panasonic g450,2db, panasonic, gd90, 2db, motorola d160 , 1db,Philips fizz, 1db, siemens s10 ,1db, ericsson 628, 1018 ,1-1 db.

(#5220) csoda120


csoda120
tag

Kivásároltam magam,így mutatok egy oldalt ahol egy eladó szerintem elég olcsón ad telefonokat!Vannak igazi ritkaságai is!Minden féle fajta:Nokia,Ericsson,Alcatel,Siemens,Sagem,Motorola stb...
zsibvasar.hu

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5221) Magnum_ válasza csoda120 (#5220) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem meg igen drága a legtöbb
[link] töltő nincs, ezért semmit sem tud róla.... szóval vegyük úgy, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5222) csoda120 válasza Magnum_ (#5221) üzenetére


csoda120
tag

Jó oké amit már úgy ír,hogy nincs töltő,emiatt nem tudja az elég sanszos,hogy hibás!DE
6800 5k
3300 4k
N-gage kijelző nélkül 2k
9210 3k
7600 6k
7710 1,5k
8210 1,7k
6610 1,7k
5510 1,3k
Ha bele gondolsz szerintem nem sok értük!Főleg,hogy sok ritkaság,még alkatrész ként is megéri sok darab (magánvélemény)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5223) Magnum_ válasza csoda120 (#5222) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezeket nem láttam... linkelnéd? :) 9210-est nem is talál...
söt, amiket írsz, egyet sem találok.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5224) csoda120 válasza Magnum_ (#5223) üzenetére


csoda120
tag

itt a link
Ezeket már elkapkodták és azért nem találja a kereső,de a rendszerben még benne van.A 6800,3300,N-gage,2db 5510-et én vittem el,de a 7600-ről és a 9210i-ről lecsúsztam :O

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5225) csoda120


csoda120
tag

De irigylem azt aki megvette :B Ebben a fekete házban még gyönyörűbb mint az ezüstben :C
Na mi ez a pangás???Mindenki talin van??? :DD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5226) KSparrow


KSparrow
senior tag

na megvolt a tali, rendbe volt... :D képeket csináltam párat, meg Pszili is (ahohgy láttam :P)
de majd egy pár nap múlva teszem csak ki őket... most nincs időm sorry.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5227) csoda120 válasza KSparrow (#5226) üzenetére


csoda120
tag

Angol érettségid hogy sikerült? :)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5228) Magnum_


Magnum_
nagyúr

lehet, hogy nem fogok bírni magammal és a 8850 árából rendelek egy 8910-est.. majd még meglássuk, hogyan alakulnak a pénzügyek.

I humbly and respectfully decline™

(#5229) zorzy4


zorzy4
őstag

Na feladtam hirdetésbe mert innét senkinek nem kellet. [link]
SAint 8910es feketébe, vagy szürke, szerintem a fekete a szebb. Az egyetlen 8xxx amit bevállalnék.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5230) Magnum_ válasza zorzy4 (#5229) üzenetére


Magnum_
nagyúr

2x :(((

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5231) Magnum_ válasza zorzy4 (#5229) üzenetére


Magnum_
nagyúr

fekete a legjobb szerintem is.

I humbly and respectfully decline™

(#5232) csoda120 válasza zorzy4 (#5229) üzenetére


csoda120
tag

Voltál talin?Milyen volt? :U

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5233) zorzy4 válasza csoda120 (#5232) üzenetére


zorzy4
őstag

Voltam??? Én szerveztem. Szerintem jó volt. Bár sose lesz olyan jó mint az első. A fénypont az volt amikor az egy srác behozott egy sittes zsáknyi penészes ericsson r310et, és mindenki foghatta és vihette. Hibátlanok csak t mobilosak.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5234) KSparrow válasza zorzy4 (#5233) üzenetére


KSparrow
senior tag

telenorosak... ost lógnak az akkuk a töltőn, hogy beinduljanak a li.ionok.. :D
csoda:
majd októberben, meg utána... :D most csak a felkészülés kezdődött... :Y :Y

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5235) zorzy4 válasza KSparrow (#5234) üzenetére


zorzy4
őstag

nekem idáig egy indult be a kettőből amit feltettem. Ja és ezek sincsenek benne a függetlenítő programomba :(

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5236) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Irigyellek titeket!
Én sajnos a Budafoki Bor és pezsgőn szívtam :D
Úgy néz ki jönni fog egy 6810es.

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5237) KSparrow válasza ligeti8 (#5236) üzenetére


KSparrow
senior tag

én a 6810ért irigyellek...
nekem az egyik akku elindult, a másik kettő meg kinn pihen (nem fogom behozni őket amíg mocskosak, azaz egy pár napig még kint lesznek, de ez bírja.. :D a legrozzantabb de legtisztább van benn, sz állt fel hálóra a talin is, csak azért hoztam el. most tölt, aztán majd ha feltöltöttem az akkkut, vacakolok a többivel is kicsit.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5238) csoda120 válasza zorzy4 (#5233) üzenetére


csoda120
tag

Ki volt az a srác?Innen valaki?Hány db-ot vitt?Remélem sok képet csináltatok :D Hányan voltatok?

(#5236) ligeti8 :Y 6810 uhh de irigyellek,majd muti képeket :)

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5239) ligeti8 válasza csoda120 (#5238) üzenetére


ligeti8
csendes tag

:R :R :R
Érjen egyszer csak ide...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5240) Magnum_


Magnum_
nagyúr

lenne egy Nokia 7110-em eladó bagóért, de szigorúan alkatrésznek, mert kapott az élettől (tőlem) rendesen. érdekel valakit, vagy toljam vaterára?

I humbly and respectfully decline™

(#5241) meroly


meroly
veterán

Srácok!

Fotókat merre találunk a taliról?

Impossible is nothing

(#5242) zorzy4 válasza meroly (#5241) üzenetére


zorzy4
őstag

Pasz! A gyerekkel a kép az oldaladon zseniális.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5243) meroly válasza zorzy4 (#5242) üzenetére


meroly
veterán

Köszi :DDD

Impossible is nothing

(#5244) Pastika


Pastika
tag

[link]

MEGALOLLL!!! :C :Y :Y

(#5245) ligeti8 válasza Pastika (#5244) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Mindenre megjön a marha...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5246) KSparrow válasza meroly (#5241) üzenetére


KSparrow
senior tag

képeket Pszili meg én csináltunk, én majd felteszem rapidra, de még a kártyát se vettem ki a gépből... nincs időm... :O :O

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5247) Pastika válasza ligeti8 (#5245) üzenetére


Pastika
tag

De ekkora marha lesz?

(#5248) Magnum_ válasza Pastika (#5247) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én gondolkodom rajta :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#5249) ligeti8 válasza Pastika (#5247) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Simán .

Ha valaki olvassa a következő soraimat biztos azt fogja gondolni hogy kamuzok. Pedig nem.
Elég sokat üzletelgetek, nem csak telefonnal hanem minden mással. Ma éppen a munkaadómnál voltam megbeszélésen. Odahív az asztalhoz, hogy megmutatson valamit a monitoron. Nézem nézem , erre a figyelmem egyszer csak az íróasztal fiókjára téved...Figyel benne 2 6650 es. Kérdezem . Szabad megnézni ?
Persze?
Látom hogy zsírak, egyik fóliás másik nem.
Kérdezem: Esetleg nem akar egyiktől megvállni ?
Nem ! Tedd le gyorsan !
5 percel később újra megkérdeztem, kivette az egyiket a fiókból, körmondattal: Ez úgy sem megy ! Vigyed ! (ingyen)
Kérdezi: Boldogság van ?
Mondom: Félorgazmus.

Hazahozom, sajnos nincsen hátlapja, és egy karctól eltekintve makulátlan.
Belerakom a 3310 akkut rá a töltőt, Bekapcs : Nincs sim !
Köszönöm Istenem !

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5250) Magnum_ válasza ligeti8 (#5249) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én hiszek neked, de hogy jön a történethez az első sor, hogy üzletelgetsz, nemcsak telefonokkal? mert szerintem teljesen független a 6650 történetétől, vagy összefügg?
ill a régi 6650 vagy az újabb 6650 fold?

amugy megjött ma a 8800-hoz a hangszóró, de megvárom a beszerelésel az új házikót.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.