Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Pastika válasza Stimpy001 (#5499) üzenetére


Pastika
tag

IGEN :DD :DD
Ott lesznek a limitált és egyedi telefonok. Sajnos angol ábrát nem találtam ez pedig ha jól látom franciául van.

(#5502) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Az van, hogy kb négy évvel ezelőtt szert tettem egy 8850-re, gyönyörű állapotban! (Egy telefonszerelő barátomnak elvittem, mert valami kis pöcköt elcsesztem rajta pár napon belül,neki pedig még volt alkatrésze hozzá! Mondta, hogy évekkel ezelőtt nem találkozott már ilyen megkímélt darabbal) Borzasztó boldoggá tett a tudat hogy van egy ilyen a tulajdonomban, mert mint sokatoknak(beütöttem a topic keresőjébe a 8850-et és átolvastam minden hozzászólást) nekem is az eddig kiadott legszebb telefon! A hülye fejemmel viszont pár hónapon belül anyagi megfontolásból (új "modern" telefon vásárlás) eladtam!
Azóta bánom, és még mindig erőss bennem a "tulajdonlási" vágy egy ilyen készülékre!
Nem vagyok gyűjtő, ráadásul PDa-zok évek óta, de szeretnék egy ilyet! Nagyon! Megtaláltam ebay-en azokat,az árusokat ahonnan mint láttam ti is rendeltek....A kérdés....:Ha az ember nem szőrszálhasogató gyűjtő, pusztán csak szeretné azt a fémes érzést a kezében, és a tudatot hogy van egy ilyen készüléke....(néha használja,,vagy csak családi kapcsolattartásra pld.) Arra egy ilyen "hong-kong-i minőségű" megfelel valóban? Nem lesz keserű az ember öröme? Műanyag, lötyögős érzés, vagy hasonlók? Látom hogy nem olyan hatalmas összeg mert kb10 rugóbol itt van...de én inkább csak a csalódástól félek....remélem értitek...nyugtassatok meg :) Esetleg valaki pesten akinek van ilyen "ebay-es" 8850-e? Egy sörre, vagy csokira a vendégem ha megtapizhatom a telefonját :))
üdv
twine
Basszus ez jó hosszú lett igy "kiütve" elnézést érte :R

[ Szerkesztve ]

(#5503) Magnum_ válasza twine (#5502) üzenetére


Magnum_
nagyúr

fullextrának van ilyene 8850-e, keresd meg őt.

nekem is volt, pont a napokban adtam el (fogok még ilyet venni rövid időn belül), teljesen jó, de ne tedd gyári makulátlan 8850 mellé. mellette érződik, hogy más, egyebekben teljesen fasza.

I humbly and respectfully decline™

(#5504) Pastika válasza Magnum_ (#5503) üzenetére


Pastika
tag

Hogy áll a 8910 project?

(#5505) twine válasza Magnum_ (#5503) üzenetére


twine
addikt

:R Köszönöm....olvastam hogy volt a kezedben mind a kettő egyszerre (gyári vs. ebay)
Súlyban van különbség? Amennyire az emlékeimben él méretéhez képest volt sulya a kis telónak....tehát nem volt sokkal könnyeb vagy ilyesmi a "felujitott"? :F Egyébként pedig miben látszik egymás mellet? Szinben? Vagy a króm nem olyan szép mint a gyárin a kijelző körül? Vagy a hézagok? Vagy mindez egyszerre? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5506) Magnum_ válasza twine (#5505) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem pillekönnyü teló a 8850, de súlykülönbséget nem éreztem. a krümozás, illesztések teljesen rendben voltak az én utángyártott házas telkómn is (najo, azért a gyári 8850 nagyon penge) ill. a szine kicsit sötétebb volt meg picit durvább volt rajta a festék felülete. na ne smirglire gondolj, csak egymás mellett észrevehető.

I humbly and respectfully decline™

(#5507) pszili8 válasza twine (#5505) üzenetére


pszili8
aktív tag

Gyári BLB-2 akkuval 98g,én BLD-3-mal használom,azzal 88g.Most mértem :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5508) pszili8 válasza Magnum_ (#5506) üzenetére


pszili8
aktív tag

Mihez képest könnyű,az Ericcson T66-om 60g,ez kb annyi mint egy PET palack súlya :DDD Egyébként tényleg könnyű telefon,ahhoz képest,hogy fém.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5509) Magnum_ válasza pszili8 (#5508) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a 1610-esnél könnyebb :DDD
de a 8800-nál is.

I humbly and respectfully decline™

(#5510) zorzy4 válasza pszili8 (#5500) üzenetére


zorzy4
őstag

Ott van egy leharcoltabb 4000ért.
saint a vestendben láttam kb 10000ft-ért
Akkor az a fekete 8850 amiről annyit beszéltetek az sem eredeti házas?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5511) Magnum_ válasza zorzy4 (#5510) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi van 10 rongyért westendben?

jaja, a fekete nem eredeti. csak jol néz ki. gondolom a 8855 mintájára találták ki.

ill. ha válaszolsz vmire, a posztnumbert írd oda, mert tul aktiv vagyok itt és igy már nem tudom, mire reagálsz. :R

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5512) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

A 7200 ami szőnyeganyaggal van bevonva? Pár éve volt a kezemben, annyira nem nyűgözött le. Most már ez is ritkaságnak számit? Vagy miért olyan különleges? :F

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#5513) zorzy4 válasza Magnum_ (#5511) üzenetére


zorzy4
őstag

A kék 8850.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5514) zorzy4 válasza Stimpy001 (#5512) üzenetére


zorzy4
őstag

Hát itt pesten nem annyira ritka de csak gsm boltokban láttam én is: Gondolom szilinek el kell gondolkoznia rajta mielőtt visszamegy,.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5515) pszili8 válasza zorzy4 (#5514) üzenetére


pszili8
aktív tag

Sztem nem veszem meg,csak kérdeztem.A mammutban viszont nagyon szép előlapok vannak(6310-re kéne)csak nagyon drága.Nem kérdeztem meg de van egy olyan sejtésem hogy 8k körül van.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5516) meroly


meroly
veterán

Megvan a 3650, fenn van az oldalamon.
Igen király :DDD

pszili8: ha jó állapotban van a 7200 simán megér 10k-t, nagyon ritka telefon.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#5517) KSparrow válasza pszili8 (#5515) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát akkor már inkább vegyél egy 7200-t, és cseréld el vele m egy jó állapotú 6310i-re.. :D van kettő, egyiket szívesen cserélem. :DDD :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5518) KSparrow


KSparrow
senior tag

lenne egy 3315, 3000ért. megvegyem, vagy ne? mert érdekel, de az eladó nem akarja olcsóbban.. :( márpedig az nekem sok. :((

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5519) csoda120 válasza meroly (#5516) üzenetére


csoda120
tag

Gratula hozzá :C
SMS írást gyakorolod? :P :D

Jut eszembe!Anyagi okok miatt nem tudom megvenni a 6800-t ezért,ha valakit érdekel,akkor írjon PÜ-t és megadom az eladó e-mail címét.5k+postáért adja.

Plusz gyűjteményemből a Nokiákon kívül a többi telefon 90%-a eladó.500-1000ft között/db
Érdeklődni szintén PÜ-ben

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5520) KSparrow válasza csoda120 (#5519) üzenetére


KSparrow
senior tag

6800 stipstop.. :D még. 2 nap türelmi időt pls! :DD :U
:R :R
(amíg gyorsan eldöntöm, mennyire nagyon kell.) :D kicsit nagyon, és sok, vagy nagyon nagyon, és beáldozom rá a pénzt... :K :K

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5521) csoda120 válasza KSparrow (#5520) üzenetére


csoda120
tag

Ez tetszik stipstop tiszta Raiffeisen reklám :C :DD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5522) KSparrow válasza csoda120 (#5521) üzenetére


KSparrow
senior tag

gyorsnak kell lenn.. :D mail már ment is.. :DD :DD
Olyan szmájli miért nincs, ami fogatlan, és pattog? :DD + :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5523) ligeti8 válasza csoda120 (#5519) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Érdekes hogy mindenki a Nokiáit szeretné csak megtartani :D

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5524) Magnum_ válasza zorzy4 (#5513) üzenetére


Magnum_
nagyúr

fényképezd le :D

I humbly and respectfully decline™

(#5525) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Szerintem nem ér 10k-t semmiképp, hacsak nem zsír dobozos...

Én 6.500 ért vettem dobozosan,

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5526) pszili8 válasza ligeti8 (#5523) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én vagyok a kivétel :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5527) zorzy4 válasza pszili8 (#5526) üzenetére


zorzy4
őstag

Meg én.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5528) meroly válasza csoda120 (#5519) üzenetére


meroly
veterán

Köszi :D
Hát mire beírtam a pint meg beállítottam a dátumot, eltelt egy kis idő. Úgy éreztem magam mint a kezdő titkárnő, kerestem a gombokat :DDD

Ráálltál a működő nokiák gyűjtésére, vagy mivan?

Impossible is nothing

(#5529) csoda120 válasza ligeti8 (#5523) üzenetére


csoda120
tag

Nem csak a Nokiákat,hanem a többi kb 10%-a is marad :D
Egy hete eladtam 30db telefont és meg se látszik... :DDD
Pszili8 kolléga már érdeklődött is.3db telót írt ami kéne neki,de pont beletrafált,mert a 3-ból csak 1 van amitől megválok. :)

#5528) meroly Gyakorolja Emese gyakorolja :P :D
Már egy jó ideje csak Nokiákért adok ki pénzt.Néha becsúszik más is,de az csak üzlet...Jelenleg egy 6210-et és 6310-et próbálok cserélni.Mind a kettőnek be van törve a kijelzője,de szép állapotban vannak. :K

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5530) meroly válasza csoda120 (#5529) üzenetére


meroly
veterán

Akkor jó útra tértél ;] ;)

Impossible is nothing

(#5531) pszili8 válasza csoda120 (#5529) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nekem is megkéne már ritkítani a gyűjteményt :DDD Nem fér a polcon :N

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5532) Magnum_


Magnum_
nagyúr

fekete nokia 8850 fekete dokkolóval megrendelve. (tudom, nem gyári szín.. oszt'?)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5533) Pastika válasza Magnum_ (#5532) üzenetére


Pastika
tag

:Y :Y
De hát a 8910???

(#5534) Magnum_ válasza Pastika (#5533) üzenetére


Magnum_
nagyúr

majd... lesz az is a háznál.

I humbly and respectfully decline™

(#5535) zorzy4 válasza pszili8 (#5531) üzenetére


zorzy4
őstag

Én ezért találtam ki, hogy csak ritkaságokat gyűjtök. Így lassabban gyűl és ezért rezeg a léc egy ericsson r520as alatt ami most került hozzám, tetszik de nem elég ritka.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5536) KSparrow


KSparrow
senior tag

na sikerült rászánni magam, meglesz a 6800. már csak időt kell szakítani, hogy elmenjek érte. :C :C :U
Tetszik a Telefongurun a leírása alján a státusz... :D

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5537) Magnum_ válasza KSparrow (#5536) üzenetére


Magnum_
nagyúr

múzeális.. :D

I humbly and respectfully decline™

(#5538) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Végre nekem is jött valami izgalmas, sosem fogtam még kézbe, csak láttam kirakatban...
30euroért jött...
hmmmm...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5539) meroly válasza ligeti8 (#5538) üzenetére


meroly
veterán

Tyűha, 30€....
szép, gratula :C

Impossible is nothing

(#5540) zorzy4 válasza ligeti8 (#5538) üzenetére


zorzy4
őstag

Ez ritkább mint a 6800?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5541) ligeti8 válasza zorzy4 (#5540) üzenetére


ligeti8
csendes tag

ez a 68xx séria nem volt soha nagy show itthon,mivel nagyon drága volt és nem lehetett kihasználni, ráadásul pont akkortájt jelent meg kamera nélkül amikor már ilyen áron kamerásat is lehetett .
Nekem azért ért meg ennyit mert tudom hogy így dobozzal Itthon soha nem fogok kapni ráadásul egy karc van rajta...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5542) ligeti8 válasza zorzy4 (#5540) üzenetére


ligeti8
csendes tag

de hogy pontosan válaszoljak a kérdésedre, nem tudom. Itthoni viszonylatban és külföldön is nehezebb jót találni a 6800ból.

[ Szerkesztve ]

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5543) csoda120 válasza meroly (#5530) üzenetére


csoda120
tag

Próbálkozok :o :D

(#5531) pszili8 Tele a 3 polc + van egy doboz amibe még van vagy 25-30db...Mikor eladtam a 30db-ot,na mondom lesz egy kis helyem.Persze,meg se látszik :N :W

(#5536) KSparrowSzivesen :DDD És gratula ;) :C Majd muti képeket

(#5542) ligeti8 Gratula a 6810-hez.Nagyon szép :K Széthajtva,bekapcsolva teszel fel képeket? :U
A témához m,eg hozzászólva szerintem a 6800-6810-6820 szinte egy helyen áll a ritkaság témában.Inkább a 6822 amihez piszok nagy szerencse kell,hogy találjon az ember. (működőt) :D

Ma reggelt elutaltam a 7710-ek és a 7600 árát. :DD Elvileg ma feladta a srác a 7710-eket és holnap már meg is kapom :o :o :o :DD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5544) pszili8 válasza csoda120 (#5543) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én szabadulnék a néptelefonjaimtól amikből kezdőként bevásároltam,de ma már tudom mi mennyit ér,érdemes-e megvenni stb.
A weboldalamra feltettem a fórumtalálkozós képeket,aki akarja nézze :D
Csoda120: Nézd meg a weboldalam főoldalán a képeket ott látszik az enyémek mennyi helyet foglalnak,az ágyneműtartómat le sem fényképeztem inkább,bár ott csak töltők,tartozékok,alkatrészek vannak,meg olyan telók amiből van több db,vagy nem méltó arra hogy a polcra tegyem(A35,A40 ;] ) :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#5545) Pastika


Pastika
tag

Nem volt ma semmilyen S series bemutás a Nokia Worldön... :(
Majd holnap hátha, érdekelne már az a rohadt kémény :DD

[ Szerkesztve ]

(#5546) csoda120 válasza pszili8 (#5544) üzenetére


csoda120
tag

A gyűjtés hevében a kezdetekkor mennyi "szemetet" összevettem :W :W

Megnéztem a képeket,szépek nagyon :C :C :R Főleg a sok antenás téglafon :C :Y
Nekem kissebb polcaim vannak,mégis szorítottam helyet egy A35 és A40-nek.Az is egy korszak. ;)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#5547) ligeti8 válasza csoda120 (#5546) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Én a kezdetektől Nokiát és csak zsírt vagy leharcoltat amit fel tudok újítani gyárira.Mindenből egy darabot.
Ami plusszom van az általában felajánlás.

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#5548) Pastika


Pastika
tag

Én kezdetben csak 8xxx-et, aztán kicsit sokba került... Mostmár ami kapok, illetve olyat veszek meg ami számomra különleges vagy nagyon jó árban van.

Egyébként mivel olyan jó kis társaság lett itt kiváncsi volnék, hogy a retro mellett napi szinten, főleg munkára mit használtok?
Nekem az iPhone van mindennapra. A net meg a mailek miatt nekem elsőosztályú.
( majd ha egyszer az iphone is retro lesz, én meg vén f*sz) :DD :DD

(#5549) KSparrow válasza csoda120 (#5546) üzenetére


KSparrow
senior tag

na ma sikerült elmenni a 6800-ért. megvan, fasza. nagy a boldogság. kicsit fura, hogy a joy nem megy be középen (olyan, mint a 3200, h. csak 4 irnyú... :F ) de amúgy szuper darab. végre kihasználom a 200 ingyen sms-t. :DDD anno nekem is kellettek a szarok, de ki azért nem dobom őket.
Pastika: én nálam változó. eddig Benefon ESC volt, most lesz a 6800, mellé van egy Nokia 3200, de azt is cserélem, vagy 7250i, vagy 9110, vagy 6680, vagy akármi.. :DDD az egyetlen biztos pont, az az 5310, csak azzal meg nem telefonálok, mert csak egy félig lejárt (hívást már nem indít, nem fogad, de feltölthető) 30-assal használok, zenehallgatési célra. (mert én szegény gyerek vagyok, nekem nem tellik Mp3 meg MP4 lejátszóra. én kénytelen vagyok 3 telefont használni... :DDD :DDD :O ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#5550) pszili8 válasza csoda120 (#5546) üzenetére


pszili8
aktív tag

Köszönöm :R :R :R Én szeretem ezeket a régi tuskókat,tudom én hogy nem tudnak semmit szinte telefonáláson kívül,de nagyon érdekes menüszerkezeteke,kezdetleges megoldásokat lehet találni.A Motorola 3200-nak ha 1 napot legalább bírna az akksi akkor használnám. :DDD A régi siemensek közül szinte mindet lehetne használni,ezeknek a legjobb az akksijuk.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.