Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) KSparrow válasza novinyul (#23400) üzenetére


KSparrow
senior tag

:W :W :C

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#23402) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

[link]
na kíváncsian várom, hányan fognak jelentkezni! :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23403) MurdR válasza gandol (#23392) üzenetére


MurdR
veterán

Stresszes vagyok, mert korrekt ajánlatot tettem, Te meg ennek ellenére leszólsz engem. De hagyjuk. Ritka, u.úgy mint a t290i, csak éppen azt már nem kapsz.
Téma off.

Meroly az egy palmV.
Azokat is gyűjtögetem, de nem raktam már ki az asztalra. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23404) sz.balazs.95 válasza MurdR (#23403) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és az amelletti? :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23405) MurdR válasza sz.balazs.95 (#23404) üzenetére


MurdR
veterán

Operating system Windows CE 1.0
CPU 44 MHz Hitachi SH3
Memory 4 MB
Display 640x240 pixels, 4 gray scales
Input Keyboard, touchscreen
Connectivity CompactFlash type I and II

HP320 LX (Ericsson MC12). Érintőkijelzős, van egy rögzíthető asztali dokkolója is :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23406) sz.balazs.95 válasza MurdR (#23405) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:Y :R
gondolom megjelenéskor ez volt az „ultimate mobile pc” :D
az biztos, hogy nagyon frankón néz ki! messziről látszik, hogy komoly cucc.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23407) gandol válasza MurdR (#23403) üzenetére


gandol
csendes tag

Szerintem rajtad kívül mindenki értette a poént! ;) Nem leszólni akartalak, de gondolj bele légyszi és olvasd vissza amit írtam üzenetben mikor érdeklődtél. Írtam, hogy korrekt ajánlatra megválnék tőle. Te konkrétan egy, azaz 1db timeport-ot ajánlottál érte, amire akkor is és most is viccesen válaszoltam! :K De igazad van, dobjuk a témát. :R
Egyébként minden eladó, mindennek van ára, de nem mindenáron... Lehet felteszem az egészet valami aukciós oldalra és fillérekért fog elkelni! ;)

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#23408) MurdR válasza gandol (#23407) üzenetére


MurdR
veterán

Egy, az az egy darab 10k-t érő timeportot ajánlottam, de rohadt vicces :D
Akkor cseréld el egy iPhone7re, azt csinálsz amit akarsz :R
Nem szeretem a szar poénokat. :D

Balázs:
Komoly kis cucc volt, de a maga idejében.
Mondjuk ha szereted az ilyen kütyüket, akkor szerintem az első komolyabb-minőségibb darab az az Ericsson MC218 volt. Na az előtt le a kalappal :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23409) gandol válasza MurdR (#23408) üzenetére


gandol
csendes tag

10ezer? 2ezret kérnek érte a telefonos boltokban, mert szégyellnék kevesebbért kitenni! :DD
Nekem nem Iphone-ra kell a pénz elhiheted, én nem apuci zsebpénzéből guberálok. Ha találok egy igazi gyűjtőt akinek olyan is a hozzáállása akkor ingyen fogom nekiadni mert tudom, hogy nem itt fog kéjelegni, hogy "váááá de óccsón szereztem". :R

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#23410) zorzy4 válasza gandol (#23409) üzenetére


zorzy4
őstag

Független "szakértőként" hadd szóljak bele. A moto t290 tényleg 500-2000ft-os telefon, de a mai világban e b&o sem lehet 5000nél többért eladni. Mondom úgy hogy talán nekem van a legtöbb ritka és különleges telefonom, és volt b&o, és van t290 csak úgy mert az mint nem ritkaság, nem is számít a gyűjteményembe.
Más, lassan én is kénytelen vagyok csoport képet csinálni, mert az oldalamon senki nem nézi meg.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23411) MurdR válasza gandol (#23409) üzenetére


MurdR
veterán

Ha gondolod akkor személyesen is elbeszélgethetünk egy kávé mellett pl holnap a Nyugatiban, mert elég érdekes kép alakult ki benned az én személyemre vonatkozóan. Sosem voltam apuci kedvence, és ezt szerintem ne is feszegesd itt, mert nem egy 12 éves kis hülyegyerek vagyok.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23412) MurdR válasza zorzy4 (#23410) üzenetére


MurdR
veterán

Én sosem találtam 500-2000 forintért, de mindegy. Miután ajánlottam érte a timportot és írta hogy az kevés, akkor írtam Rád, hogy mennyit érthet a telefon. De tényleg mindegy, nem érdemes vitázni ezen.
És senki se legyen álszent, főleg egy ilyen drága hobbinál, hogy a saját értékét adja a telefonért.
Aki egy telefont akar magának venni, az megvesz egy 6310i-t is 15000ért, aki meg gyűjti, és szereti a teledonjait, az meg 7000et is sajnálhat érte. De nem azért mert nem ér annyit, hanem mert az csak 1db telefon.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23413) zorzy4 válasza MurdR (#23412) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem jársz eleget piacra. De vaterán is előfordult.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23414) MurdR válasza zorzy4 (#23413) üzenetére


MurdR
veterán

Nem nagyon találtam amikor kerestem, egyet talán szegeden, de nem szeretek postázni, az talán 6 rongy volt, de nem a legszebb állapotú. Van egy kopottas is, azt valóban talán 2000ért vettem, de hát ki a francnak kell egy kopott timeport. :DD

Más.
Hölgyek-Urak. Szükségem lenne pár előlapra-házra.
-6100
-5210
-5140
-6210

És ha esetleg kell valakinek, akkor esetleg van nekem 6310i kopott de szép gyárim, meg u.gy 6310i komplett házam.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23415) gandol válasza MurdR (#23411) üzenetére


gandol
csendes tag

Na ez egy jó gondolat, az ilyen kultúrált megoldásokat szeretem én is! ;) Nem tudom mikor, de jó lenne összeülni egy kicsit. Hol vagy elérhető? A nyugatinál dolgozol?

"Aki egy telefont akar magának venni, az megvesz egy 6310i-t is 15000ért, aki meg gyűjti, és szereti a teledonjait, az meg 7000et is sajnálhat érte."

Ilyen megfontolásból nem akarok mindenáron megválni tőle. Mikor ezt vettem a tv-m és a cd lejátszóm is B&O volt, megvannak a mai napig és működnek hibátlanul, bár eljárt felettük az idő. Nagyon kevés ember érzi a B&O feelinget, de ha igen akkor mindent megér. Pont azért mert nem tömegcikk, nem jön veled szemben az utcán és nagyon-nagyon ritkán hallasz olyat, hogy: jééé nekem is ilyen van! Tudom ez egy Ericsson, de nem az van rá írva, és ha a B&O a nevét adja valamihez az jelent valamit! :K Én nagyon tisztelem ezt a dán cégecskét. ;)

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#23416) ferret77


ferret77
tag

Én most kéjelegnék újabb olcsó szerzeményemmel. :) Még nyáron vettem 500-ért egy gyári, fóliás, kék előlapot, hátlappal, gombsorral 3660-hoz. Gondoltam majd csak találok olcsón egy leharcolt 3660-at. Ma eljött ez a nap. 1000ft-ért vettem egyet. Most így néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#23417) ferret77


ferret77
tag

Amúgy én úgy vagyok ezzel kinek mit ér dologgal, hogy mivel nem egy telefont veszünk, hanem több tucatot szeretnénk összegyűjteni, így nem mindegy, hogy mennyért. Sok kicsi sokra megy. Ha csak egy telefont vennénk, akkor kiadnánk többet is, hiszen némelyik jobban megér mondjuk egy tízest, mint egy mai alap szutyok 10000ft-os semmit mondó telefon, még akkor is, ha az utóbbi teljesen új. Így visszanézve van néhány telefonom, amit még az elején vettem és akkor olcsónak gondoltam, de ma már nem adnék értük annyit sem.

(#23418) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szia Mindenki!

Most sikerült a helyi krimóban elseftelni a 6600 egy 8800 sirocco-ra, mondjuk eléggé oda van a ház, de a készülék működik faszán. A hangszorója gyárilag ennyire gyenge? Nincs valakinek eladó használt, de még használható háza? :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23419) novinyul


novinyul
veterán

Fasza,telefonról nem megy a link.Na akkor majd gépről.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#23420) Dr.Zoo válasza novinyul (#23419) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Rossz a link.. :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23421) ferret77


ferret77
tag

Itt van novinyul linkje a gyűjteményéhez :) [link]

(#23422) Dr.Zoo válasza ferret77 (#23421) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszi..

Mindíg is vágytam egy T28-ra........ :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23423) novinyul válasza ferret77 (#23421) üzenetére


novinyul
veterán

Köszi! :R Sajna S3-l nem tudtam berakni rendesen :(
[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#23424) ferret77 válasza novinyul (#23423) üzenetére


ferret77
tag

S3-mal? Milyen böngészővel? Én Note1-gyel raktam be opera classiccal.

(#23425) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

iPaq H3900-hoz tud adni valaki hozzávaló ceruzát?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23426) zorzy4 válasza ferret77 (#23417) üzenetére


zorzy4
őstag

Én nem sajnálok kiadni 10000ft-ot sem egy telefonért, de ez a max, és csak ritkán. Pedig engem csak is az ilyen B&O szintű telefonok érdekelnek. Végül is nem tudom, hogy a kolléga menyit kér érte, de én nem teszek rá ajánlatot, mert csak kétsávos telefonokat gyűjtök. Ezért adtam el anno az enyémet is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#23427) golya32


golya32
aktív tag

Valaki gyűjti a beneq telókat?
Van 2db dobozos Ef61

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23428) KSparrow válasza zorzy4 (#23426) üzenetére


KSparrow
senior tag

én, ha úgy hozza a sors, akkor kiadok többet is. Több került 15-be, de a rekord nekema 25. ennyit kétszer is adtam, egyszer N82-ért (akkor ez még jó ár volt érte dobozosan) illetve a 6650-em, újonnan, boltból, és ez nem a fold. de arra vigyázok is, ott áll, fóliásan, kicsit nyomkodtam, de amúgy kártyát se tettem bele :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#23429) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#23418) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ha valakit érdekel,friss szerzemény:
Nokia 8800 Sirocco

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23430) draco31


draco31
veterán

Találkoztatok már olyannal, hogy nem megy újabb simmel egy telefon. Nálam valószínűleg ez az eset áll fenn. Az N70-esemről van szó, független. A jobb oldali simmel ha bekapcsolom, akkor megfagy a készenléti képernyőn amikor bekapcsol, és semmire sem reagál, viszont ha hívom, akkor hallani, hogy csörög a fülemben az a telefon, amiről hívom, de az N70 nem jelez semmit, teljesen megfagy. A bal oldalival viszont működik hibátlanul. Mindkettő 70-es. 2 éves 20-as kártyával is működik, de azon nem figyeltem még az érintkezők méretét.
[link]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23431) ferret77 válasza draco31 (#23430) üzenetére


ferret77
tag

Nekem volt ilyen, csak telenoros kártyával, 8250-nél. Még írtam is itt. Csak nekem az újra azt írta, hogy korlátozva, vagy valami ilyesmi, mintha függő lenne, pedig nem az.

(#23432) ferret77


ferret77
tag

Nem 8250, hanem 7280 :D

(#23433) MurdR válasza gandol (#23415) üzenetére


MurdR
veterán

A Nyugati metróban dolgozom, ott meg lehet találni egész nap holnap. Kiugrunk egy kávéra meg cigire és eldumálunk mellette :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23434) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na a fentebbi Nokia pakk a kezemben van, eredmények

6310i off
6210 megy
6021-ek mennek
3510i offos
3510 megy
3410 megy de lelakott
6610i akku kell
3210 passz még.

2550et megért :))

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23435) ferret77 válasza draco31 (#23430) üzenetére


ferret77
tag

Csak nokia suite-tal frissítetted, vagy phoenix-szel? Hard reset volt már?

(#23436) meroly válasza Dr.Zoo (#23429) üzenetére


meroly
veterán

Szép nagyon.
Én szerettem, mert annak ellenére nem csúszott úgy mint a sima 8800, viszont nagyon gyűjtötte az ujjlenyomatot.

Impossible is nothing

(#23437) Dr.Zoo válasza meroly (#23436) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszi :)
Kicsit kitakarítottam, de nem ártana burkolatot cserélni rajta..

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23438) sz.balazs.95 válasza Dr.Zoo (#23437) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

gondolom nem olcsó dolog a komplett burokcsere egy ilyen mobilnál.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23439) Dr.Zoo válasza sz.balazs.95 (#23438) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Sajna nem tudom, egy 6600 boltoltam el..
Megpróbálom holnap a cégemnél a telefonosoknál, hátha tudnak segíteni, napi kapcsoltban vannak a nokiával.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#23440) KSparrow válasza Dr.Zoo (#23439) üzenetére


KSparrow
senior tag

Hm. akkor majd írok neked holnap privátot :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#23441) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na ki szokott még illegálisan szervízelni? :DDD [link] [link]
kovy79 talált rá :)

Z Fold 4

(#23442) draco31 válasza ferret77 (#23435) üzenetére


draco31
veterán

Hard reset volt. Nokia Suit nem volt hajlandó frissíteni, felismerte a telefont, írta, hogy lehet nem fog minden funkció tökéletesen működni. Aztán írta, hogy nincs frissítés, de újrarakja azt ami rajta van. El is kezdi, aztán kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat. Akármit csinálok, mindig ez van. Phoenix-el nem próbáltam még. Itt találtam meg az FW-ket, mert ugyebár a Navifirm fizetős lett, vagy legalább is kód kell, ami nincs.
0524090 és 0524092-es product kóddal is próbáltam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23443) ferret77 válasza draco31 (#23442) üzenetére


ferret77
tag

Phoenix-szel kellene megpróbálni újrarakni. Van trükk a navifirmes letöltésre. Én a 2. módszerrel töltöttem le [link]
Azért nem 100% hogy megoldja. Utána kéne járni, hogy más N70 is ezt produkálja-e azzal a simmel.

[ Szerkesztve ]

(#23444) kovy79 válasza T0rnad0 (#23441) üzenetére


kovy79
őstag

Fú vazze... :W
Írt valami hasonló okosságot priviben is, de el sem olvastam, tiltottam (ph-n először valakit).
Totál fogalmatlan és ilyenek írása megy címlapra...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#23445) T0rnad0 válasza kovy79 (#23444) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én sem akartam elhinni, mikor elolvastam :N

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#23446) draco31 válasza ferret77 (#23443) üzenetére


draco31
veterán

Holnap kipróbálom a linket.
Másik N70-el? Esélytelen, ismerősök ismerős körében sincs N70.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23447) stufen2 válasza kovy79 (#23444) üzenetére


stufen2
tag

mérhetetlenül sötét... :W

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#23448) Earl_Muttley válasza kovy79 (#23444) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez egy harmadreg...
Valami okoskodo no asszem. Volt vele vitam anno.

Rajtam meg kiakadna, mert "illegalba" csereltem anno a 9780 qwertyjet... :DD

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23449) MurdR válasza T0rnad0 (#23441) üzenetére


MurdR
veterán

Uhh :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#23450) zorzy4


zorzy4
őstag

Ehhez képest amit én árulok 7000ftért az ingyen van, és senki nem viszi?!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.