Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) zorzy4 válasza Earl_Muttley (#22700) üzenetére


zorzy4
őstag

Pofátlan volt az eladó, és nem engedett a 300ftból ;] . Még jó hogy nem vetted múltkor meg tőlem a roncs 9@9et, mert kellet antenna donornak. Amúgy karcmentes.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22702) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#22701) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

No akkor ez meg egy jo deal. Komolyan, nekem is bele kene futnom egy ilyenbe :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#22703) csoda120


csoda120
tag

Motorola V70

Facebook: szerelem a négyzeten

(#22704) golya32


golya32
aktív tag

Én már licitáltam is egy két érdekesebb darabra.
Van sk65 telója hátlappal , sajnos szalagkábeles a teló.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22705) quailstorm


quailstorm
nagyúr

egy kis segítséget szeretnék kérni!

Írok egy cikket és elfelejtettem hogy megy a samsungokba a szövegbevitel
sonyban abcá2, nokiában aábc2, samsungban meg nem emlékszek. abc2á? vagy abcá2?

(#22706) quailstorm válasza quailstorm (#22705) üzenetére


quailstorm
nagyúr

haver megmondta:
"abc(a mindenféle ékezettel)(ae együtt)(cirill g)2"

(#22707) sto1911


sto1911
veterán

Hu, micsoda topik :D

T65 vagy T100-as telot lehet meg kapni valahol hasznalatra? Regen volt mindketto, egyiket eladtam, a masikat osszetortem motorozas kozben :(

[ Szerkesztve ]

(#22708) golya32


golya32
aktív tag

N79 van valakinek felesleges?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22709) MurdR válasza sto1911 (#22707) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem max 1000-1000 ftért lehet kapni mindkettőt ;)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22710) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy most szeretnék vásárolni használtan egy Nokia N90-es mobiltelefont. Mik a telefon típus hibái? Mire érdemes oda figyelni vásárláskor és mit érdemes kérdezni vásárlás előtt? Valamint mennyire volt strapabíró ez a széria. Amiket eddig megkérdeztem az eladótól a telefonnal kapcsolatban, kijelző, beszédhangszóró állapota, szalagkábellel kapcsolatban a telefon szétnyitásakor mindent elsőre patentra felismer-e a telefon és jól működik-e, nem lötyög, feszes, nem esik szét stb., az akksi állapota(cserére szorul 1 napot bír) annyit jegyzett meg az illető, hogy ő szerinte a mai telefonokhoz képest lassú az N90. Mondjuk engem ez nem zavar, mivel jelenleg is egy E50-est nyúzok és ha jól tudom ugyanaz a Symbian fut mind a két telefonon. Mindennapi használatra venném meg a készüléket. Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#22711) MurdR válasza ZsizsiZsozsó (#22710) üzenetére


MurdR
veterán

Kamerára figyelj oda, nyitogasd a flipet, hogy lásd nem e szalagkábeles, illetve nem-e lötyög meg ilyenek.
Kifejezett tipushibáról nem tudok.
Jó az napi használatra, megveszed, nyomsz egy resetet, ami alapra teszi a rendszert és elvileg kész. Mennyiért?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22712) ZsizsiZsozsó válasza MurdR (#22711) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

15e Ft-ért, de megpróbálok még alkudni, eredeti árból már így is alkudtam. Adatkábellel, töltővel, 2gb-os gyári memóriakártyával, egyetlen esztétikai hibája a telefon jobb oldalán lévő kopás, amúgy még a kijelző is fóliás, állítólag 1 éve nincs használatba véve. De korrektnek tűnik az eladó nagyon szívesen benne van a személyes átvételbe, kipróbálásba stb. Az akksi az ami mindenképp cserére szorul, tényleg mennyit érnek ezek valójában jó állapotban? Régóta vágyom egy N90-re. Emlékszem anno a Carl Zeiss kamera és a telefon kijelzőjének a felbontása, akkoriban példaértékű volt Nokiáéknál. Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#22713) novinyul válasza ZsizsiZsozsó (#22712) üzenetére


novinyul
veterán

Max. a rezgő hiánya az ami egy kicsit fura az N90-n.Nem is értettem hogy miért hagyták ki :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#22714) KSparrow válasza ZsizsiZsozsó (#22712) üzenetére


KSparrow
senior tag

Én használtam N90-t, a szalagkábel bírja a strapát. A kijelző tényleg szép, de a kamera ma már csak dísznek jó kb. Sajnos. Pedig fontos darab a Nokia történelemben.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22715) novinyul válasza KSparrow (#22714) üzenetére


novinyul
veterán

Anno sem volt egy nagy szám,a K750 elverte,csak a videó volt jobb az N90-n. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#22716) MurdR válasza ZsizsiZsozsó (#22712) üzenetére


MurdR
veterán

Én egy picit sokallom azt a 15 ezret, de az az igazság, hogy nem jön Veled szembe minden utcasarkon.. Azért próbagarit kérjél pár napot.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22717) sto1911 válasza MurdR (#22709) üzenetére


sto1911
veterán

De hol? :D Amiket lattam, azok hianyosak, nem mukodoek, leharcoltak voltak, vagy rossz halozathoz tartozoak voltak. Es ezzel lefedtem mind a 3-at, amit a V...ran lattam :D

(#22718) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,ma szereztem egy Motorola accompli a008 ast,nagyon szép állapotban,függetlenül. :K :K :DD :DD

(#22719) Earl_Muttley válasza alufelni (#22718) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mennyibe sikerült? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#22720) alufelni válasza Earl_Muttley (#22719) üzenetére


alufelni
tag

Csere ügylet volt,a srác 10-re tartotta,(nyilván az érték arányban én jártam jobban,amire cseréltem 5K-ért szereztem) :DD :DD

(#22721) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,most olvastam a Miskolci Metropol újságba hogy van már rendőr kutya,ami kiszagolja a mobilt is.
Hogy a pics@ba csinálja?megérzi a rádiófrekvenciát?
Vagy külön képeznek ki Pannon,t-mob,meg vodára specializált kutyákat???

(#22722) alufelni


alufelni
tag

Az accompli 008.

(#22723) MurdR válasza sto1911 (#22717) üzenetére


MurdR
veterán

Apródon is nézz körül :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22724) golya32


golya32
aktív tag

N95 8Gb telóm van nem megy a gps, nem talál műholdat mi lehet a gond?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22725) alufelni válasza golya32 (#22724) üzenetére


alufelni
tag

Szerintem frissítsd a térképet,tesómnál bevált. :K

(#22726) golya32


golya32
aktív tag

Már próbáltam a sygicet wazet egyikkel sem talál

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22727) Mulderpapa válasza golya32 (#22726) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

GPS adatok -> Műhold állapota menünél lát műholdat?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#22728) ZsizsiZsozsó válasza KSparrow (#22714) üzenetére


ZsizsiZsozsó
tag

Rendben, köszönöm a segítségeteket. Emlékszem a 2 megapixeles kamerára, hogy akkoriban mekkora szám volt. Legelső Carl Zeiss optikás és N szériás Nokia volt. Ha jól tudom ez a Nokia tudott elsőként VGA felbontású videót is rögzíteni. Ezek még minőségi darabok voltak, épp a múltkor gondolkodtam el azon, hogy anno 2004-2005 környékén micsoda újdonság volt egy 1,3 megapixeles telefon kamerája vagy egy ne adj isten 2 megapixeles csúcs kamera. Az idő megszépíti az emlékeket, ma visszanézve az akkori kamerás mobilokat elavult és ronda képeket készítenek, ép tavaly mikor beszereztem a régóta várt N8-at döbbentem meg és csalódtam óriásit a telefon multimédiás képességeit illetően, hogy ez csak ennyit tud, sokkal jobbra számítottam. Nagyon elszaladt a telefongyártókkal és a felhasználókkal(is) a ló, óriásit fejlődtünk cirka 10 év alatt. Félelmetes. Emlékszem még 2002 környékén a Nokia 7650-es 3MB-os belső memóriájára, hogy az akkoriban mekkora szám volt, elvoltam hűlve mikor meghallottam, valamint a "profi" VGA kameráról szuper lavituszokban beszéltünk. Ma meg ott tartunk, hogy 41megapixel...

The Power Is Yours!

(#22729) ZsizsiZsozsó


ZsizsiZsozsó
tag

Tényleg emberek ez vajon igaz lehet? Hallottam már elfeledett új SWAP telefonokról, de ez most tényleg nagyot ütne, ha az lenne.

[ Szerkesztve ]

The Power Is Yours!

(#22730) Earl_Muttley válasza ZsizsiZsozsó (#22729) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ennél az eladónál igen :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#22731) MurdR válasza ZsizsiZsozsó (#22729) üzenetére


MurdR
veterán

Mi az a swap? :$

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22732) KSparrow válasza ZsizsiZsozsó (#22728) üzenetére


KSparrow
senior tag

azért az a 41 Mpixeles nagyon ott van ám. Hang, tudás, Gps, kijelző, meg persze a kamera... Tényleg megkoronázta a Symbian korszakot.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22733) MurdR válasza KSparrow (#22732) üzenetére


MurdR
veterán

Maga a lencse mérete is illik a 40mpx-hez?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22734) zorzy4 válasza golya32 (#22726) üzenetére


zorzy4
őstag

Még az e63, e6, 8080 is veszett nehezen talál jelet, ha olyanja van, főleg beépített részen. Lehet akár húsz perc. De állítólag tanulnak, mimnél többször használod, annál gyorsabban fog.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22735) KSparrow válasza zorzy4 (#22734) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem nincs gond vele, 1-1 alkalommal, vonaton, buszban nehezebben fogja meg, de szabad ég alatt nincs fél perc se. villámgyors a 808.
MurdR:
1: a SWAP az csere. azaz mikor nem javították már a telefonod, akkor újat kaptál, ezek raktáron voltak erre a célra, vadi új telefonok, de saját dobozuk nincs. Gaborpecs-nek van sok ilyen, nekem a 8850-em, és az E70-em ilyen.
2: A kamerát általában 8 Mpixelen használom, nyilván nem akkora a lencse, mint a Nikonomon a 70-300VR, de azért nem is egy kis lyuk. Teljes felbontással viszont nincs zoom.

Sztori: Barátom eljött meglátogatni,(Londonban él, csak leugrott Plymouthba) és átküldtem neki egy 38Megapiceles képet. a droid kiakadt, nem nyitotta meg a galériát. Át a kártya a 3720-ba, nagy képet töröltem, és megy! :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22736) zorzy4 válasza KSparrow (#22735) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó de ha csak a beépített gps használod akkor. Akkor azért nem hiszem, hogy olyan gyors.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22737) golya32 válasza Mulderpapa (#22727) üzenetére


golya32
aktív tag

Azt írja nincs műhold
Az a baj nem kapcsolódik, amikor vettem még ment most meg semmi..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22738) ferret77 válasza golya32 (#22737) üzenetére


ferret77
tag

Szabad ég alatt, álló helyzetben próbálod? Esetleg egy kis netes segítséggel(A-GPS) próbáld meg. Beállítások-Helymeghatározás-Helymeghatározó módszerek és itt legyen kipipálva a kiegészített GPS, a beépített GPS és a hálózatalapú.
Ha nem megy, akkor nyomnék egy hard resetet, belső memória resettel együtt, ha akkor sem, akkor valószínűleg hardveres a hiba.
Esetleg megpróbálhatod phoenix-szel újrahúzni, de ha a hr nem segít, akkor szerintem felesleges.

(#22739) alufelni


alufelni
tag

Ha valaki valamit keresne: itt nézzetek szét nálam,köszönöm. :R :R

(#22740) KSparrow válasza zorzy4 (#22736) üzenetére


KSparrow
senior tag

hogy érted, hogy csak a beépített GPS? Angliában nincs mobilnetem, offline navigálok a Nokia maps-szel.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22741) zorzy4 válasza KSparrow (#22740) üzenetére


zorzy4
őstag

Nézd meg alk beállítások/helyzetmeghatározás/saját hely/helyzet módszerek

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22742) meroly válasza KSparrow (#22735) üzenetére


meroly
veterán

3720 is the best ;]

Impossible is nothing

(#22743) MurdR válasza meroly (#22742) üzenetére


MurdR
veterán

:U ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22744) meroly válasza MurdR (#22743) üzenetére


meroly
veterán

:D

Impossible is nothing

(#22745) KSparrow válasza zorzy4 (#22741) üzenetére


KSparrow
senior tag

a Bluetooth van kilőve, a többi megy, de nem fizetős, mobilnet lenne, de az meg nincs, mert offline van a rendszer.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22746) MurdR


MurdR
veterán

Kis felvilágosítást kérnék, kb árakra lenne szükségem.

-Motorola V70
-Nokia 5140i

Az 5140ihez kéne egy ház is ha van esetleg valakinek. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22747) alufelni válasza MurdR (#22746) üzenetére


alufelni
tag

Szia a Moto v70 (állapot függő) csúnyák 5000-6500 ig,a szépek 7000-9000 ig mozognak.
5140i-t nemrég szereztem 1500ft-ért,a ház drága hozzá,én 3500-ért szereztem hozzá.

(#22748) MurdR válasza alufelni (#22747) üzenetére


MurdR
veterán

A v70re egy kicsit többet saccoltam :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22749) alufelni válasza MurdR (#22748) üzenetére


alufelni
tag

Pedig nem több,ezt nézegettem valamelyik nap,nagyon pipec állapotban van.
V70

(#22750) MurdR válasza alufelni (#22749) üzenetére


MurdR
veterán

Ahh ezek a telefonboltok... egy ilyen hirdetéssel teljesen le tudják vinni az árakat :(
Emlékszem tavaly volt hogy egy gsm boltos 3000ért árulgatta a 6310ijeit. 5darab volt neki. Neten is fent volt a hirdetése, 2 hónapig állt rajtam az az 5 darab 6310i. Nem tudtam eladni. De annyiért nem is hagyhattam ott őket ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.