Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) stufen2


stufen2
tag

Azért ilyen billentyűket se sűrűn lát az ember... :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#22402) kovy79 válasza stufen2 (#22400) üzenetére


kovy79
őstag

Én meg ha a lomos dobozt nézem, kb 500 van. :DDD
Ebből most 328 van szépen rendbe téve (persze valamelyik csak a lehetőségekhez képest).

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22403) stufen2 válasza kovy79 (#22402) üzenetére


stufen2
tag

Annyiból már egy előszoba falat lehetne építeni :D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#22404) zorzy4


zorzy4
őstag

Ezt olvastátok. [link]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22405) T0rnad0 válasza zorzy4 (#22404) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, már itt is linkelték. Azt hittem, legalább kisebb kategóriás telefonokban tovább viszik...

Z Fold 4

(#22406) MurdR válasza T0rnad0 (#22405) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem azért felejtős mert a symbian fenntartásához komolyabb fejlesztőbázis szükséges, mint ahoz, hogy a gyengébb telókra rápakolják a zárt oprendszert.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22407) alufelni


alufelni
tag

Szép siemens c60 -as valakinek? szép állapot,pannon függő(sajnos töltőm nincs meg hozzá)

(#22408) meroly válasza zorzy4 (#22404) üzenetére


meroly
veterán

Engem nem különösebben hat meg, a multitaskingon kívül semmi pluszt nem adott a symbian az S40-hez képest. És már az S40 is nagyon sok mindent tud (exchange támogatás stb) és mégiscsak egy stabilabb, zárt rendszer.
Aki okosat akar az úgyis androidot vesz (a barom ;] ) mert az a menő, vagy winfost, mert telefonban is biztos olyan megbízható mint a számgépben :DDD

Impossible is nothing

(#22409) quailstorm válasza meroly (#22408) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Aki azt mondja hogy a windows nem megbízható, az nem tudja használni a számítógépét. Sokan vannak... nagyon sokan...
Nekem a saját gépeimen soha semmi bajom nem volt. Egy két apróságot leszámítva, ált user error.
Titkom az állandó frissítés, a NOD32, havonta karbantartás, gép hőmérsékletének biztosítása, észnélküli warezolás. Igazából semmi extra.

Symbiant is egyszer összerakod, hónapokig ki se kell kapcsolni. A legstabilabb nyílt OS...

[ Szerkesztve ]

(#22410) kovy79 válasza meroly (#22408) üzenetére


kovy79
őstag

Azért lebarmozni csak nem kellene embereket, mert valamihez jobban értenek, mint te...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22411) meroly válasza quailstorm (#22409) üzenetére


meroly
veterán

Én nagy winfos gyűlölő vagyok, úgyhogy nem fogsz meggyőzni ;]

(#22410) kovy79: csak viccnek szántam, de egy haverom szív az androidos telefonjával, állandóan kifagy, hívás közben megszakad, kikapcsol, újraindul, stb, stb. Új telefont akar venni és mit nézeget? Természetesen androidos-at, kérte hogy segítsek, mondom majd akkor ha telefont veszel nem játékot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22412) zorzy4 válasza meroly (#22411) üzenetére


zorzy4
őstag

Amióta a wim7et, sőt a vistát feltalálták, azóta semmi gond a windowsal. Telefonon sem lenne, csak egy pár funkciót nem tudnak megoldani rendesen, mert nem értenek ahhoz, hogy kell telefon szoftver írni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22413) meroly válasza zorzy4 (#22412) üzenetére


meroly
veterán

Win7 so-so, de a vista az egy nagy fos volt. Na mindegy ne menjünk bele, nem ide tartozik :DDD

Csak annyit hogy nálam nem egyenlő a biztonság és megbízhatóság sem az androiddal sem a windows-al, így egy telefonban, amire bármikor mint életmentő lehet számítani, nem szeretnék hasonló oprendszereket. S40 még sosem hagyott ilyen téren cserben.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22414) Misi1979 válasza zorzy4 (#22388) üzenetére


Misi1979
őstag

Írtam anno: a továbbiakban tartózkodj a személyemet érintő MINDENNEMŰ minősítgetéstől. Nehéz felfogni? Mert szívesen segítek :R

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22415) KSparrow válasza Misi1979 (#22414) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem neked írta, mi közöd hozzá? véleménye már csak lehet...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22416) Misi1979 válasza KSparrow (#22415) üzenetére


Misi1979
őstag

Írtam anno neki, hogy ne minősítgessen. Ha azt írja rám: "nem normális", az sértés. Semmi köze hozzám és ahhoz, mit és mennyiért hirdetek. Következő ilyennél nem moderációt fogok kérni, hanem komolyabb következménye lesz a dolognak. Akik ismernek, tudják, nem szoktam fenyegetőzni:)

Véleménye meg lehet, de tartsa meg magának. Én se minősítem őt, pedig tudnám, nagyon is, meg a simliskedéseit is.

A 2 topiklakónak meg köszönöm a jelzést.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22417) gaborba81


gaborba81
tag

Sziasztok!
Ez mennyire új?

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#22418) alufelni válasza gaborba81 (#22417) üzenetére


alufelni
tag

Szia,lehet hogy új,de szerintem ennyiért veszel kettőt......
Amúgy szép darab. :K :K

(#22419) zorzy4 válasza Misi1979 (#22416) üzenetére


zorzy4
őstag

Simliskedés. Én utoljára úgy emlékszem én segítettem neked, megvenni valamit, aztán te arra sem méltattál, hogy válaszolj a érdeklődésemre. Lebuktatlak, és ez volt a simliskedés. Amúgy meg nézd meg mit reagáltak itt a topikban a hirdetésedre. Mindamellett ez ne személyes, régi szokás itt, hogy az agyament telefon hídestéseket belinkeljük. De részemről megpróbáljhatjuk tiszta lappal.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22420) KSparrow válasza gaborba81 (#22417) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem gyári szín, a fólia se eredeti. Kínai ház van rajta, az tuti, felújított, tuti nem új.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22421) alufelni


alufelni
tag

Kiállítási darab volt egy 3210-es (pannon függő) szép (mivel egy vitrinbe állt) eladó,akkut cseréltem mert a régivel meg se nyekkent,töltő nélkül(nem volt már meg hozzá :DDD :DDD )
Valakinek???

(#22422) golya32 válasza Misi1979 (#22416) üzenetére


golya32
aktív tag

Az áraid tényleg az egekben vannak, van akinek csipi a szemét..Nekem se nagyon tetszik, de nem érdekel.
Minolta5 pártján állok, soha nem vágott át és mindig segített.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22423) Misi1979 válasza golya32 (#22422) üzenetére


Misi1979
őstag

Milyen "áraim"?

Mihez képest magasak? Mutatsz másik eladó n400at?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#22424) golya32 válasza Misi1979 (#22423) üzenetére


golya32
aktív tag

Nem tudok, de azért mert régi, még nem kellene ennyiért adni, ezen az elven a 21 éves Camryt adhattam volna 1misiért..

Mind1, nem akarok veled vitatkozni, te dolgod. Ha találsz olyan balekot aki megveszi ennyiért akkor add el.

Tudom, ha felrakod az ebayra, ott biztos megveszik, kint jobban van az embereknek pénze..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#22425) stufen2 válasza Misi1979 (#22416) üzenetére


stufen2
tag

Már ne haragudj, de ez a "retró telefonok topikja" és nem a "hisztiző misszpicsa" topik. K.rvára nem érdekel szerintem még rajtam kívül, még jó pár embert a hisztid. A retró telefonokkal való kérdéseidet - hozzászólásaidat szívesen vesszük, de többinek nincs itt helye!!! (Hozzáteszem letiltathatsz - mint, ahogy fenyegetőztél - de tudd, hogy tehetsz utána egy szívességet is!)

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#22426) meroly


meroly
veterán

Hagyjátok abba srácok, nincs értelme.

Impossible is nothing

(#22427) zorzy4 válasza Misi1979 (#22423) üzenetére


zorzy4
őstag

Szerintem (és nem kötözködésből), a reális ára 15-20000ft. Eladni max 8-10000ért lehet. Ezt nem lehetett 10000ért eladni. És én is a legdrágább telefonjaimat, pl ezt max egy tízesért vettem, pedig az eredeti forgalmazótól van és ő aztán tuja milyen ritka. Tehát teljesen irreális 80000. Ha ebayon adnak érte ennyit, azonnal add oda.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22428) alufelni válasza zorzy4 (#22427) üzenetére


alufelni
tag

Nagyon szép a telefon,UPP neki :R :R :R :R
Ne vitázzatok,én azt mondom mindenki annyiért ad el valamit amennyiért akar,ha ő annyira tartja hát legyen,nekem is mondták már hogy sokra tartom a termékem,(ezt az eladónak mérlegelni kell,és ha úgy gondolja lejeb viszi az árat)azóta megnézem előtte mennyiért-mi hogy megy. :K :K :U :U

(#22429) zorzy4 válasza alufelni (#22428) üzenetére


zorzy4
őstag

Már nem vitázunk, ez beszélgetés remélem.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#22430) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,ha lenne valakinek Nokia 7610(6670)-hez kamera takaró fedele,és bekapcsoló gombja vagy a komplett középrész kérem küldjön üzit. :R :R :R

(#22431) ferret77


ferret77
tag

Ha valaki találkozik eladó nokia medallionnal, kérem szóljon. Első sorban az 1-es érdekel.

(#22432) meroly válasza ferret77 (#22431) üzenetére


meroly
veterán

Ez nagyon klafa, mennyire szerettem volna régen egy ilyet :)

Impossible is nothing

(#22433) TommyX_ válasza ferret77 (#22431) üzenetére


TommyX_
őstag

Tényleg vanvak jó Nokia "tartozékok". ;)
Pl akinek van 6630-a, annak jó lehet a gyűjteménybe a PT-8-as állvány.
Akkor ott van még a PT-3 és HS-1C kamera, ezek mellé még jól jönne a SU-2-es kép nézegető is. :)

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#22434) meroly válasza TommyX_ (#22433) üzenetére


meroly
veterán

Az a képnézegető is jó cucc lehetett anno. :K

Impossible is nothing

(#22435) ferret77 válasza TommyX_ (#22433) üzenetére


ferret77
tag

HS-1C-t 100ft-ért vettem a piacon. :) SU-2-t 500-ért is láttam már, talán az apródon.

[ Szerkesztve ]

(#22436) TommyX_ válasza ferret77 (#22435) üzenetére


TommyX_
őstag

És nem vetted meg a SU-2-t?
Pedig annyiért jó fogás lett volna. :D
Amúgy jó Neked, hogy ilyen olcsón szerzel be cuccokat a piacról, majd adok egy listát esetleg beszerezhetnéd Nekem is az adott dolgokat. :B

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#22437) meroly válasza ferret77 (#22435) üzenetére


meroly
veterán

:Y
Én olyan 5k körül láttam még régebben vaterán, meg is tetszett, de aztán asszonynak elmondtam és már nem is kellett :DDD ;]

Impossible is nothing

(#22438) ferret77 válasza meroly (#22437) üzenetére


ferret77
tag

Nem vettem meg. Itt van egy 2000-ért [link]

(#22439) meroly válasza ferret77 (#22438) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, de most már okafogyottá vált, nem nagyon van időm/kedvem/pénzem a gyűjteményt bővíteni, pedig ez érdekes darab tényleg. :K

Impossible is nothing

(#22440) KSparrow válasza TommyX_ (#22433) üzenetére


KSparrow
senior tag

most mondjam, hogy ezek nekem mind megvannak, vagy inkább ne fájdítsam a szívetek? :D
a bluetooth képnézegetőt pl. Ingyen kaptam.
Mivel most minden egymás hegyén-hátán van, majd vizsgaidőszak után, ha végre lesz időm, összerakok mindent, és lesz egy közös fotó.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22441) gaborba81


gaborba81
tag

Köszi mindenkinek az infókat!
Itt az én telefonom 2003-ból,mind a mai napig használatban van 2. telefonként.
[L:/dl/upc/2013-06/19/212454_bqxw4wjnhrwel4lx_n73_me170.jpg](IMG:/dl/upc/2013-06/19/212454_bqxw4wjnhrwel4lx_n73_me170.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Majd csinálok jobb képeket is! :D

[ Szerkesztve ]

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#22442) TommyX_ válasza KSparrow (#22440) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem nem a szívem fáj, max csak az irigység ez meg. :DDD
Amúgy én a SU-2-es képnézegetőt nézném meg működés közben.
Meg persze a Ferret által mutatót Nokia medált is kéne használni, biztos csomóan néznének, hogy milyen míves ékszer van az ember nyakába.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#22443) KSparrow válasza TommyX_ (#22442) üzenetére


KSparrow
senior tag

a képnézegető nagyon macerás, de jópofa azért. Majd kipróbálom a medált is, holnap lesz egy. Azért azt nem mondom, hogy fel is veszem, majd egyszer, ha lesz esküvő a még ismeretlen barátnővel, majd TALÁN f felveheti... :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22444) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

N97 valakit érdekel?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#22445) KSparrow


KSparrow
senior tag

ki vitte el előlem a medalliont? :W

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22446) ferret77 válasza KSparrow (#22445) üzenetére


ferret77
tag

Nem mondod komolyan? :Y Pedig még nekem sem akarta eladni, mert azt mondta, hogy másnak ígérte. Mit mondott? Rád licitáltak?

[ Szerkesztve ]

(#22447) KSparrow válasza ferret77 (#22446) üzenetére


KSparrow
senior tag

ja, valami "Nokia őrült"...Pedig nálam nagyobbnak lenni képtelenség.. :C
Nembaj, egyszer úgyis lesz. Így legalább megmaradt a pénzem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22448) MurdR válasza KSparrow (#22447) üzenetére


MurdR
veterán

Mennyibe mennek?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22449) KSparrow válasza MurdR (#22448) üzenetére


KSparrow
senior tag

5-re megbeszéltük, ma mentem volna érte. (már két nappal ezelőtt, csak NEKI nem volt jó) a mát lebeszéltük, ma regel jön az sms, hogy 8-ért eladta másnak tegnap este. Nem mondom, jó, hogy megmaradt a pénzem, (a 808 hazavágott rendesen, vissza kéne hozni) de a medallionnak jobban örültem volna.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#22450) zorzy4


zorzy4
őstag

Értékeld korrektségét a megfelelő helyen.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.