Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18139) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Hello all.

Napi jóljártam post:

Voltam kint szokásos lelőhelyemen, és mázlim is volt meg nem is.

Vettem egy (ott be nem kapcsoló) 7360-at kemény 500 ft-ért.
Nokia 1616 és Samsung E1170, töltőkkel 700/db.

Utóbbi kettőt meg elcseréltem egy kicsit lelakott, de hibátlan 8310-re.

Viszont annak ellenére, hogy teljesen legális a piac (hírdetve is van rengeteg helyen), ma kint volt az a drága jó közterületes csapat, meg pár zsaru, akik szépen felszámolták az egészet... :((
Lehet véglegesen, mert nem most láttam először őket, de eddig csak rendre ügyeltek, nem zaklattak senkit...
Nem akarok politizálni, de értelmetlen ez a felszámolgatás... Adott a pár árus. Csöndbe vannak, nem ártanak senkinek, olcsók is, fizetik a helypénzt is. Keresnek 3-5000 forintot alkalmanként... Ez szúrná az állam szemét? (ne flameljünk, nem akarok pihenőre kerülni)
Szerintem szánalmas... Nem lopott, illegál cuccolat árulgatnak, hanem csak azt ami felgyülemlett a lakásban, vagy lomizták. Jó, volt kint olyan aki G6-os Pavilionokat árult u.gy töltővel, de az volt az egyetlen kivétel...

Esetleg vélemények?

Szerk.:

Ez a hely hasonlított egy kultúráltabb Verseny utcaira, olcsó árakkal, hangulattal...
Kicsit zavaró, hogy ilyenekkel úgy törődnek mint valami teljesen illegális, ártó dologgal...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.