Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) meroly válasza golya32 (#17797) üzenetére


meroly
veterán

Egész jó és még helyben is van.... amúgy ritka ez a teló is mint a fehér holló, kíváncsi vagyok a gyerekeink ebben a fórumban hány százezerért fogják kínálni majd ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17802) golya32 válasza meroly (#17801) üzenetére


golya32
aktív tag

jaa addigra már forint se lesz. Csak euro vagy dollár, vagy az isten tudja..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17803) meroly válasza golya32 (#17802) üzenetére


meroly
veterán

A szürke vagy a sárga?

Impossible is nothing

(#17804) golya32 válasza meroly (#17803) üzenetére


golya32
aktív tag

asszem sárga este találkoztam vele.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17805) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

SonyEricsson T610-re nincs valakinek egy új / újszerű GYÁRI PIROS színű elő- hátlapja ? :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#17806) Next Win ®


Next Win ®
tag

Sziasztok!

Nos, mint ígértem .. leírom a story-t.

velekio kollégának köszönhetően, a tegnapi nap megbizonyosodtam róra 110%-ig ,hogy az én ..
csodafonomat hirdetik az adott oldalon. Valóban nem akartam sem cirkuszt, sem kellemetlenséget okozni
főképp saját magamnak. A mai nap folyamán sikerült elérni pár barátomat, akik tudtak rám egy kis szabad időt szakítani. Nem akartam én felhívni az adott illetőt, mivel tartottam attól ,hogy túl közel lakik hozzám, felismeri a hangom, talán bukom a telót.. így őket bíztam meg ezzel a feladattal.
Sikeresen végig is vitték, majd az illető közölte ,hogy a kelenföldi piacon vette, bár
azt hozzá kell tenni, picit bele lett keverve a rendőrség, mivel ténylegesen bm-es számot használok-használtam. Nos a piacon vette 7000 Ft-ért. Nagyon együttműködő volt, le a kalappal előtte.
Sajnos a kártyám nem került meg. Elmonduk az ismertetőjeleit, mivel nem akart kellemetlenséget okozni magának.. átadta a telót, amiért megvette a piacon. " az eladó c" volt. Megjegyezte ,hogy látott már valahol..
természetesn a telót tettem ,hogy nem az enyém, mert nekem is ismerős volt a srác..
mégpedig a "c" szomszédaim által. Mit áld Isten ? Sétálunk haza, kézben a csodafonnal..
a drága szomszéd siet le oda arra a helyre, ahol nekem az illetővel meg volt beszélve a találkozó.
Tehát sokat nem tévedtem a dolgokban, az eladó kifejezetten együttműködő volt, a grátisz a dologban..
hogy kaptam a telóhoz töltőt, headsetet, és adatkábelt. Elvileg így vette a piacon. Szóval kicsit érthetetlen számomra a dolog, de végre a kezemben van újra. Még ma le sem nagyon raktam :) Be lesz kereteztetve valahol. :)

(Az eladó és a szomszéd, jó barátok )

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17807) Next Win ®


Next Win ®
tag

Ja, és még egyszer köszönöm a segítséget, és tanácsot mindenkinek! :R :R

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17808) KSparrow válasza Next Win ® (#17806) üzenetére


KSparrow
senior tag

Szuper! bár érdekes lenne mindezt meghallgatni a telefon szemszögéből.
És most írd fel biztos helyre az IMEI-t... :DDD
puszta érdeklődés: SMS-ek, kontaktok, képek megvannak benne, vagy kitöröltek mindent?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17809) Next Win ® válasza KSparrow (#17808) üzenetére


Next Win ®
tag

Sajnos semmi nincs, a fóliát is leszedték róla. :( Majka -Belehalok csengőhang volt beállítva.. :O
Valahová felírom majd az imei-t, bár tényleg komolyan gondoltam ,hogy be fogom kereteztetni. .:D

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17810) meroly válasza golya32 (#17804) üzenetére


meroly
veterán

Most látom nem is te hirdeted :B

Impossible is nothing

(#17811) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Sagem my850V Ez mond valamit?Érdemes rajta rugózni? :R

(#17812) pszili8 válasza LaciGSM (#17755) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ez most komoly?? :W Találsz egy "szaros" 5-10k-s telefont és meg sem fordul a fejedben,hogy visszaadd,hát gratula akkor.Én SGS2-t is adtam már vissza a tulajának,igaz már le volt tiltva mire találtam. A gyűjteményemből lehet csemegézni,sok eladó teló van,de nem ingyen.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#17813) zorzy4 válasza pszili8 (#17812) üzenetére


zorzy4
őstag

Én sem biztos hogy rohannék a tulajt felkeríteni. Aki meg annyit iszik, hogy az sem tudja mit csinál az megérdemli. Kb egy éve találtam egy 6310est, szívbaj nélkül adtam el. És ennek ellenére becsületes embernek tartom magam.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17814) Next Win ® válasza zorzy4 (#17813) üzenetére


Next Win ®
tag

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akivel előfordult már ez.
Az, hogy piáltam még senkit nem jogosít fel arra, hogy ezt
nyereségvágyból kihasználja.

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17815) zorzy4 válasza Next Win ® (#17814) üzenetére


zorzy4
őstag

De most elvette mikor részeg voltál, vagy, elhagytad nem mindegy. Velem amúgy még nem fordult elő, pedig nem vagyok antialkoholista. Te vissza adnád ha találnál egy telefont, őszintén?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17816) Next Win ® válasza zorzy4 (#17815) üzenetére


Next Win ®
tag

Mivel a lépcsőházba adták a kezembe, ezt pedig leírtam és az ajtóig ott volt velem a teló, ez 100%.
Nem biztos ,hogy elvette. Ez, már rejtély marad. Volt rajta egy 30cm-es nyakba akasztó is.
Találtam már telefont, visszaadtam. Olyankor csak annyin kell elgondolkozni, hogy ha Te elhagynád,
hogy éreznéd magad. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17817) zorzy4 válasza Next Win ® (#17816) üzenetére


zorzy4
őstag

Olyankor csak azon gondolkozom, hogy senki nem hozná vissza :K . Na jó amikor én megtaláltam a 6310est, két számot felhívtam róla, de senki nem tudta kié lehet, utána meg lemerült róla pénz. Többet nem veszkődtem vele.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17818) KSparrow válasza zorzy4 (#17817) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem apa talált egy Samsungot, low-end vacak, asszem 2121B. akku volt, de hátlap, SIM, microSD-semmi. szám vagy sms nem volt benne, úttesten találta, bicajozás közben, a Népligetben.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17819) orion1025


orion1025
őstag

Egy nyithatós Motorolát én a sulis időkben találtam a padban, a gazdája meglett, de egy "kösz" sem hagyta el a száját csak elhúzott.Ha ezt tudom úgy kezdem, hogy beleépítem a fejébe a göncét :O

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17820) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

szerintem ne rugózzunk ezen a témán!
bárki bármit mond, a többség igenis örül ha talál valamit, és esze ágában sincs visszaadni!

Egy saját sztori:

Étteremben dolgoztam anno.

csávó bejött ebédelni, elment, táskája meg az asztal alatt maradt!

elvettem, bevittem!

Tartalma:
1 elég komoly laptop, 1db 9200 Communikátor ami akkor elég menő volt még! ( 2005)
egy csomó papír, meg egy boríték 1,5 millával!

rögtön az ugrott be hogy húú bazze gazdag lettem!
Aztán előjött a kisangyal és sikerült értesítenem a tulajt hogy a "kis csomagja itt van"

kb 4 óra múlva visszajött, kivette a táskát a kezemből, belenézett, majd megfordult és elment!
Se egy köszönöm, se semmi!

Azt hiszem akkor fogadtam meg hogy soha többé senkinek semmit vissza!!!

Nade:

van esetleg valakinek Nokia E51 akkufedele??
illetve Sony ericsson P900 akku!

Nah ezek kellenének nekem de nagyon!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17821) -NOKIA- válasza LaciGSM (#17820) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

bunkó emberek mindig is voltak/vannak/lesznek.
Nekünk anno egy jogsiért egy egész ajándékcsomagot hoztak.
Inkább 9210 nem?

(#17822) meroly


meroly
veterán

Én többször költöztem cégen belül új irodákba és mindig találtam kincseket. A legnagyobb a 2110 volt, ami mint kiderült a későbbi főnökömé volt ;]

Egy kérdés, ha hirdetésben (előlap) írják, hogy swap, akkor szó szerinti fordításban azt jelenti hogy bontott (cserélt)?
Csak mert a minap levált a 3720-am fém kerete, a pillanatragasztó meg nem sokáig fogta, úgyhogy vettem egy csak előlapi keretet kemény 1200 Ft-ért, kicsit keveslem, mert most hogy nézem 4-5k körül mozog. Csak nehogy utángyártott legyen... Jó nekem a használt, tök mindegy, úgyis szétstrapálom.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17823) Mulderpapa válasza meroly (#17822) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

A swapos cuccok 100%-ig gyáriak, a 72 órán belül visszavitt hibás készülékek bontott alkatrészei.
Én is azt rendelem elsősorban, ha kell valami nem az újat, mert általában feleannyiba kerülnek és idáig minden hibátlan volt. Persze gondolom ez a bolttól is függ.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#17824) KSparrow válasza Mulderpapa (#17823) üzenetére


KSparrow
senior tag

ó, hol lehet ilyet kapni? :D lehet megoldüódna pár telefonalkatrész-problémám. ;]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17825) Mulderpapa válasza KSparrow (#17824) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Nem akarok reklámozni, úgyhogy ment egy PÜ. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#17826) LaciGSM válasza -NOKIA- (#17821) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

9210i volt bocs.. :)

A legszebb hogy a csávó, nem hogy nem köszönte meg, vagy dobott volna valamit... el sem köszönt!!!!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17827) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Ilyennel se találkoztam még.Cseréltem a Vaterán alfonsoval kukafonokat.Az enyimeket már egy hete megkapta,erre tegnap írt egy mailt,hogy az én csomagomat 10-e körül lesz pénze feladni.Akkor kap fizetést.Ha nem velem történik nem hiszem el!!! :W :W :W

(#17828) LaciGSM válasza Don Pityu (#17827) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

mi ebből a tanulság?? soha ne küldj előre semmit!!
én is jártam már így! elküldöd a cuccod, aztán hetekig irogatsz,könyörögsz meg aggódsz a cserecuccért!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17829) Don Pityu válasza LaciGSM (#17828) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Na ja,csak ő már előre kikötötte,hogy én küldjem először.Most ha adok neki egy minuszt még ő lesz felháborodva,viszonozza és még a cumomat se kapom meg.De kizártam az aukcióimról,ugyhogy többet nem lesz vele gond.Ekkora......-t..

(#17830) LaciGSM válasza Don Pityu (#17829) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

egyébként ismerős a neve! én régebben asszem kerültem összetűzésbe vele! tiltottam is! kaptam tőle egy bosszú negatív értékelést, amit a vaterával töröltettem! :)

Más:

Ismét gyarapítottam Sony gyűjteményem!
érkezett még 1db J6 működő akkuval
Sony Z5, működik, akku gyenge, gyári töltő+ dokkoló
Jah és a Z7... első tulaj, doboz,töltő papírok, és még a vásárlási számlája is megvan:))

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17831) zorzy4 válasza LaciGSM (#17830) üzenetére


zorzy4
őstag

Gratula. Korábban marék számra tudtam volna tábla csokiért sonykat hoznia de ez a lehetőség már elúszott sajnos.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17832) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#17831) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azt hogy?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17833) meroly válasza Mulderpapa (#17823) üzenetére


meroly
veterán

Jó tudni, köszönöm, elvileg ma érkezik, remélem nem lesz vele gond.

Impossible is nothing

(#17834) Elims válasza Don Pityu (#17827) üzenetére


Elims
veterán

Szép ember! Az "ilyen" miért üzletel????
Egy-két napot megért az ember,bármi lehet,de ez...
Mondta volna előre,hogy mivan..

Minolta előtt le a kalappal!!

(#17835) Don Pityu válasza Elims (#17834) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Most,egy hét eltelte után írta,hogy Emberek vagyunk,mindenkinek lehetnek problémái és részéről lezárta a sztorit.Most két hétig pénz nélkül lesz?Áttér a fényevő üzemmódra.Nem értem mi ezzel a célja. :F

(#17836) meroly válasza meroly (#17833) üzenetére


meroly
veterán

Meg is jött, csudiszép, érdemes swap dolgokat venni :K

Impossible is nothing

(#17837) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Létezik,hogy egy telefon Vodával,telenorral szuperál,T-mobillal meg csak a hálózatot keresi?Mit csináljak vele??? :W

(#17838) golya32


golya32
aktív tag

Valakinek van eladó működő R210?
Töltő is kellene

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17839) susu88


susu88
csendes tag

Sziasztok!
Ha valakinek van Sony CMD-Z1-hez felesleges töltője, az írjon hamar :)

(#17840) Next Win ® válasza golya32 (#17838) üzenetére


Next Win ®
tag

Nekem van működő R210-em, Telenorfüggő, hibátlan darab.
Azt hiszem töltő is van. Mit érne meg neked ? ;)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#17841) KSparrow válasza Don Pityu (#17837) üzenetére


KSparrow
senior tag

nem nagyon, ha tiltott is lenne, ha megy t-vel, telenorral is kéne, a tiltólistájuk közös. Olyan is volt nekem, hogy csak vodával ment, ott frekvenciagond volt. De hogy csak a pannont ne komálja, a t-t igen... Nem járt le a kártyás?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17842) Don Pityu válasza KSparrow (#17841) üzenetére


Don Pityu
csendes tag

Más telefon elfogadta a t-t.Vadi új dominó.De már végül is túl vagyunk rajta.A vevő Vodás azzal meg nem volt gond.Megszabadultam az SL55-től.Régen baromira tetszett,,most hogy használtam pár napig,hát nem kéne hosszú távon.Olyan picike,ráadásul legömböjített mütyür,hogy mindíg attól féltem elejtem.

(#17843) LaciGSM válasza susu88 (#17839) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Gratula a Z1 hez! ha esetleg eladnád szólj nekem! ha már rám licitáltál és elvitted az orrom elől:)

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17844) susu88 válasza LaciGSM (#17843) üzenetére


susu88
csendes tag

Bocsi, de már én is jó ideje vadásztam egy Z1-re. De ígérem, több Sony-t nem halászok el előled :) És amúgy az is lehet, hogy te jártál jól, hisz nem tudni, hogy egyáltalán be lehet-e röffenteni. Aztán a végén itt maradok egy dummyval...
Szóval a kérdés továbbra is fennáll: valakinek felesleges töltő Sony CMD-Z1-hez?

(#17845) LaciGSM válasza susu88 (#17844) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

bikázd meg az akksiját. valószínűleg sokat állt!
bár asszem Li-ion akku van benne, én a régi Sony Akksikat hiába bikáztam, az full kuka!
de sok szerencsét! És az ajánlatom fenn áll! ha eladod,szólj!
Nekem polcra kell a gyűjteményembe ,tehát nem gáz ha nem indul...

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17846) susu88 válasza LaciGSM (#17845) üzenetére


susu88
csendes tag

Szerintem majd cellákat cserélek benne, ha odáig jutok. A múltkor egy Motorola Startac akku celláját cseréltem ki egy 8910-esből valóra. Dettó ugyanaz volt bennük. Persze kiderült, hogy nem is az akku volt a rossz, még szalagkábelt kellett benne cserélni...
Jó, ha nem tudok életet lehelni belé, lehet, hogy megkapod. Bár telefont még sosem adtam el, de asztaldíszt nem akarok gyűjteni :D

(#17847) LaciGSM válasza susu88 (#17846) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Hajrá!! majd szólj!

Megbolondulok...

Van egy rendkívül szép állapotú J5-öm és külföldi függő:(((( pedig használni akartam!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17848) draco31 válasza LaciGSM (#17847) üzenetére


draco31
veterán

Turbo simmel nem megy?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17849) LaciGSM válasza draco31 (#17848) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

ha lenne turbo simem lehet hogy menne:)

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#17850) Elims válasza LaciGSM (#17847) üzenetére


Elims
veterán

Írd meg az imei-t.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.