Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) ferret77


ferret77
tag

Én meg 6260-at keresek még mindig. :)

(#18652) ferret77


ferret77
tag

Biztos többen láttátok az apródon a "Sony Ericsson P900+Nokia 7280" hirdetést. Hát én megvettem a 7280-at. 5000+posta.
Hibátlanul működik. Kértem állapotképeket az embertől, kaptam is, de persze olyanok voltak, mint általában szoktak készülni a telókról, vagy a yetiről, loch nessi szörnyről, ufókról :D Szóval nem makulátlan, de rosszabbra számítottam. Az egyik végén, elől és hátul apró pont szerű benyomódások vannak. Szerintem egy csivava, vagy valami hasonló szörny megkóstolta. Hiányzik a sim tartó fedele és a textil címke. De azért tűrhető ennyi pénzért szerintem. A lényeg, hogy működik rendesen.

(#18653) meroly válasza ferret77 (#18652) üzenetére


meroly
veterán

Nagyon szép :C
Egyébként ez a telefon simán úgy néz ki még mindig mint egy koncepció modell, el nem hiszem hogy ezt valaha valaki élesben használta egy hétnél tovább.

Impossible is nothing

(#18654) KSparrow válasza meroly (#18653) üzenetére


KSparrow
senior tag

Minolta5 látott nemréág valakinél. élesben. és nem akarta eladni, hiszen ez a telefonja.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18655) meroly válasza KSparrow (#18654) üzenetére


meroly
veterán

Annak idején én is láttam, sőt el is kértem a vadidegentől tapizni :D
Akkor a nagytestvér, a 7270 volt nekem.

Impossible is nothing

(#18656) gandol


gandol
csendes tag

Halihó!

Van egy pár régi telcsim ha esetleg valakit érdekel.

Nokia N650
Nokia 150
Siemens SL45 gyári dobozában
Siemens C25 szinte új
B&O Beocom 9600 + autós kihangosító
Motorola személyhívó
Euróhívó gyári dobozában
Nokia TFE2 GSM adapter + bbw-1 battery + Audioline készülék

Ha valamelyik érdekel akkor privátban részletesen leírom az állapotát meg küldök képeket is.
Csere érdekel, de 6210, 3210 meg ilyenek kizárva! :(

Üdv. :R

Miért nem akar egyetlen eladó sem árat mondani? Te adsz el, Te mondod az árat! A "Mondj egy árat Te"-re: "Köszönöm, ajándékba elfogadom."- a válasz! :-)

(#18657) zorzy4 válasza KSparrow (#18654) üzenetére


zorzy4
őstag

Jaja láttam a 105ös buszon. Tegnap meg egy utaztam a 75östrolin. Egyszer csak egy nagy fékezés, koppanás, ás hátulról egy 8910es száguldott végig a padlón, majd neki a vezető fülkének ahol darabokra esett.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#18658) susu88 válasza meroly (#18653) üzenetére


susu88
csendes tag

Szerintem teljesen jól használható, ha
- nem kell vele sms-t írni
- nem kell vele hívást indítani
- nem gond, hogy naponta kell tölteni
- sose kell zsebre rakni, különben azonnal elkezd kopni

Amúgy, ha valakinek valami csoda folytán akadna hozzá gyári tok és karpánt, ne habozzon szólni :D

(#18659) KSparrow válasza zorzy4 (#18657) üzenetére


KSparrow
senior tag

:O :O :O :O

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18660) #43960832 válasza zorzy4 (#18657) üzenetére


#43960832
törölt tag

Kemény lehetett. :(

(#18661) Earl_Muttley válasza zorzy4 (#18657) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Uhh... Kellemes :/ Nokia, csak túléli.

Én nem retroval, de láttam hasonlót. Samsung Galaxy S, fazon épp telefonál, és közbe elbotlik majd elesik, telefon meg ki az útra, autók alá... :S Ez nem most volt, még 60-70 körül mentek ezek.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18662) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

én mérgemben egy Nokia 1610-et dobtam ki az emeletről beszélgetés közben:)
bőr tokban volt. puffant egy marha nagyot, (nem kis teló) aztán lesétáltam a kapuhoz, felvettem, de még a hívást sem bontotta a piszok!

Abban az időben még gyártott telefonokat a Nokia :))

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#18663) Earl_Muttley válasza LaciGSM (#18662) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

nálam SE W580 tört össze így. rosszkor, rossz helyen, rossz ember :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18664) KSparrow válasza Earl_Muttley (#18663) üzenetére


KSparrow
senior tag

én még telefont mérgemben nem vágtam semmihez. pedig már szerettem volna. ;] de nem ő tehet róla.

Az előbb leejtettem az E90-est. Akkorát szólt, azt hittem annyi a kijelzőnek, (kb 30 centit ha esett, sarokra koppant) de kutya baja. A parketta ellenben...... :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18665) golya32 válasza KSparrow (#18664) üzenetére


golya32
aktív tag

Hát sajnos én ezt nem mondhatom el havonta 1 telót összeszoktam törni.. :W

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18666) KSparrow válasza golya32 (#18665) üzenetére


KSparrow
senior tag

barbár! :W

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18667) zorzy4 válasza golya32 (#18665) üzenetére


zorzy4
őstag

Én csak a porszívó törtem darabokra mérgemben, telefont még soha.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#18668) golya32 válasza zorzy4 (#18667) üzenetére


golya32
aktív tag

Pedig tudnád milyen jól tudnak repülni...:)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18669) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

én egy Samsung E700-at törtem össze idegből! visszafelé kinyitottam, aztán falhozvágtam. majd mikor lenyugodtam, kivadásztam a roncsból a kártyám, majd összesöpörtem:))

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#18670) susu88 válasza KSparrow (#18664) üzenetére


susu88
csendes tag

30 centi az semmi. Én számos alkalommal ejtettem már betonra, kőre, csempére... Nem mondom, hogy mindent mindig sérülés nélkül túlélt (legérzékenyebb pont a billentyűzet alatti műanyag a bal alsó sarokban), de működésbeli problémája sosem lett tőle :D jó kis telefon :)

(#18671) KSparrow válasza golya32 (#18668) üzenetére


KSparrow
senior tag

Azt tudom, 1-2 halott panelt szúrtam már le a földbe és egy golfütővel (5-ös, vas) csaptam már el párszor, leginkább addig, amíg nem tört ketté :) Beletelt pár ütésbe :)

Susu88: Tudom, bár én vigyázok rá :)

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18672) golya32


golya32
aktív tag

Legutóbbi samsung spica volt az áldozat, csak kicsúszott a kezemből, elakartam kapni lábbal, sikerült egy 11-est bevinnem, a járólapon pattant majd megfogta a vaskorlát. Csak a korlát tett be neki, az üveg összetört a jobb felső sarokba Még működik 6e ért elvitte a haverom, GPS és billentyűzet világítás megszűnt. Így az akku kibír 3 napot.
Most C7 van még bírja, ezt viszont 1-2x szívesen földhöz vágtam volna már, simán kifagy hívás közben..
Pedig független oro sw van rajta.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18673) T0rnad0 válasza meroly (#18653) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is hoztak egyet pár hónapja, hogy állítsak be pár dolgot rajta...Pár percet elvoltam vele, de inkább visszaadtam a nyugalmam érdekében ;]

Z Fold 4

(#18674) KSparrow válasza T0rnad0 (#18673) üzenetére


KSparrow
senior tag

ó, én simán nyúzom, jó kis telefon az.. mondjuk tényleges napi használatra nem jó, de amúgy kiváló. Még az is lehet 1-2 napra használom :D ha megérjük azt a napot, ígérem írok ide a fórumba azzal a telefonnal. :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18675) T0rnad0 válasza KSparrow (#18674) üzenetére


T0rnad0
addikt

Egy blogot is írhatnál a telefonnal :DDD

Mondjuk nekem már a 7260 is sok ( nekem túl csicsás ) :(

Z Fold 4

(#18676) KSparrow válasza T0rnad0 (#18675) üzenetére


KSparrow
senior tag

Az biztos... Csak az a baj, nem lenne mit írni, mert elmenne azzal az idő, hogy megírjam, mi nem történt velem aznap, mert a blogot írom, ami arról szól, hogy mire nem volt időm, mert azt írom, amit a követőim olvasnak. :D Nem lenne sok olvasó, úgy érzem.

Ja, előkerültek a papírok a iállításról, így megvannak a 8210 gyári előlapjai is.majd lefotózom. már csak nem felejtem el, ha eddig emlékeztem rá, és az orrom előtt van a papít is, csak megesik előbb-utóbb :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18677) T0rnad0 válasza KSparrow (#18676) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha videóblog lenne, akkor pár Star Wars rajongó biztos nézné, hogy ki nyomogat annyit egy rossz fénykardot :)

Eladó T10-ese nincs valakinek? ( vodás vagy független, nem leharcolt, nem rózsaszín :) )

Z Fold 4

(#18678) golya32


golya32
aktív tag

Nokia 6710 nagyon olcsón ts érdekel valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18679) golya32


golya32
aktív tag

panasonic x300?
Töltővel függetlenül?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18680) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Közeleg a karácsony... Nyomott áron eladó:

HTC Charmer (t-m mda2) 2000 ft
Kis hibás SE P900 1500 ft

Egyben 3e.

posta on, előreutalással

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18681) allando


allando
tag

Olcsón jót.
Totál új gyári akksival. Megbízható, nem fagy le.
Nokia N80

[ Szerkesztve ]

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#18682) Don Pityu


Don Pityu
csendes tag

Jaj má Dicsak Buksi.Én se maradjak már ki a bolhapiacrú!!!
J70 [link]
:DD :))

(#18683) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

El is felejtettem mondani!

Tegnap postázták Németországból a 2300-ám! 15 Euro postával.

Mennyi idő mire ideer? DHL, nemzetközi csomag (5euro).

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18684) kovy79 válasza Earl_Muttley (#18683) üzenetére


kovy79
őstag

Második munkanapon ott van, max +1 nap.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#18685) Earl_Muttley válasza kovy79 (#18684) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszi :R

Akkor a belevaló akkut nem pakolom el nagyon :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18686) -NOKIA- válasza Earl_Muttley (#18683) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Honnan lehet rendelni?

(#18687) Earl_Muttley válasza -NOKIA- (#18686) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aukción fogtam ki, jó kis pénz lett volna több darab

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18688) kovy79 válasza Earl_Muttley (#18687) üzenetére


kovy79
őstag

Itt Németországban annyira nincs értéke, legalábbis én pár €-kért veszegettem őket. :DDD
Mondjuk olyan semmilyennek néz ki (laikus szemmel) és sokan vannak, akik nem tudják, hogy milyen kincs...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#18689) Earl_Muttley válasza kovy79 (#18688) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

itthon eddig ha 3 eladóval találkoztam.

listán pipa :K

Amúgy a repedt digitizeres, kijelzős, stb. iPhoneok mennyibe mennek el? (1 euroról indulnak, de nem merek licitháborúzni)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18690) kovy79 válasza Earl_Muttley (#18689) üzenetére


kovy79
őstag

Full kopott, hibás 2G/3G/3GS-ek is 60-70€ fölött mennek, amiknek kisebb bajuk van, de kopottak, azok meg 120€+.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#18691) Earl_Muttley válasza kovy79 (#18690) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszi :R

akkor nem éri meg

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18692) Elims


Elims
veterán

E60 előlapot/akkufedelet esetleg komplett házat nem tudtok véletlenül? Gyári esetleg nem nagyon kopott is megtenné.

(#18693) KSparrow válasza Elims (#18692) üzenetére


KSparrow
senior tag

vaterán láttam 4000ért

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18694) Elims válasza KSparrow (#18693) üzenetére


Elims
veterán

Láttam. Köszi!
De az utángyártott. Esetleg volt már ilyennel dolgod?Mennyire passzolhatnak az illesztések?Nem egy bonyolult illesztéses,lehet megtenné. (ha az eladót kérdezném úgyis azt mondaná,hogy jó)
Esetleg bontottban vkinek?
Vmint rs mmc kártya? (Találtam 2gb-osat 2e-ért,de azért itt is megérdeklődöm)

(#18695) KSparrow válasza Elims (#18694) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem csak a prototípusom van, arról nem akarom levenni. nekem se ártana egy burkolat, van egy 4. roncs proto is, de nem tudom, megéri-e rá venni egy házat, hiszen egyrészt proto, másrészt nem ad képet.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18696) #43960832


#43960832
törölt tag

Változatlanul nincs senkinek működő 3510 (nem i!) alaplapja? (Pannonos vagy független)

(#18697) KSparrow válasza #43960832 (#18696) üzenetére


KSparrow
senior tag

nekem csak a családi van, azt meg nem akarom eladni.
de mire kéne? Nézhetek a bolhán, ha arra járok..

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18698) #43960832 válasza KSparrow (#18697) üzenetére


#43960832
törölt tag

Karcmentes komplett készülékem van, alaplap nélkül egyelőre... Saját használatra, tartalék telónak lenne.

(#18699) KSparrow válasza #43960832 (#18698) üzenetére


KSparrow
senior tag

Aha. Amúgy az is nagyon faszán tud kinézni, ha egy sima fehér keretébe i-s panelt teszel, mert úgy ugye a ledek is fehérek. én megcsináltam, és jó lett. :) (a sima panelja halott volt, így a keretet fel tudtam használni.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#18700) #43960832 válasza KSparrow (#18699) üzenetére


#43960832
törölt tag

Igen biztos jól néz ki, az enyém sötétkék, világoskék hátlappal. Nem szeretnék színes kijelzőt viszont. :( Hacsak lehet, igyekszem találni egy sima 3510 alaplapot.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.