Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Default órajelen és feszültségen futó E8400-nál mennyi lenne a normális hőmérséklet? Csak mert nálam szerintem valami hiba lesz, 58-61 fok között ingázik, Hyper TX2 hűtő van rajta. Abból figyeltem fel rá, hogy akadozik a gépem, pl a videólejátszás már egy dvdrip-nél is!
2 nappal ezelőtt hasonlót tapasztaltam, és everesttel megnézve 70 fok fölött volt a proci, úgyhogy bekukkantottam a gépházba. Megnyugodtam, mivel észrevettem, hogy a hűtő egyik tartója nem húzza oda teljesen a bordát, mert letört róla a pöcök. Szerencsére volt itthon gyári hűtő, így arról le tudtam szedni és kicseréltem, tegnap úgy tűnt, hogy jó is lett, mert 40-50 között volt azt hiszem. Most viszont ismét akadások és 60 körül van, ami szerintem sok.. :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2902) BRIKLY válasza A_ScHuLcZ (#2901) üzenetére


BRIKLY
veterán

A gyári max 72.4°C
szerintem nézd meg azt a hűtőt még egyszer, mert ott nem stimmel valami. esetleg pasztázd újra.

(#2903) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#2901) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Azt elfelejtettem írni, hogy videó közben ennyi a hőfok, de pár fok a különbség csak az üresjárathoz képest.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2904) MortimerxD


MortimerxD
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy, egy q9400-nak 1.4v sok 3.6ghz körül 24/7-be? Ja és bocsi ha rossz helyre írtam.

(#2905) Forestal válasza A_ScHuLcZ (#2901) üzenetére


Forestal
tag

Szintén alap 8400-as van. Szerintem is a tapadással nincs valami rendben. Nálam 42 fok jelenleg

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#2906) mitkov77 válasza MortimerxD (#2904) üzenetére


mitkov77
aktív tag

1,3625V a gyári max. vedd vissza, mert füst lehet a vége.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2907) A_ScHuLcZ válasza Forestal (#2905) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igazgattam rajta, utána lement 43-44fokra, de ingadozott 44-54 között kb, szerintem még ez is sok. Lehet ma újrakenem, ha hazaértem. Pedig ezüst paszta van rajta.. :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2908) mitkov77 válasza A_ScHuLcZ (#2907) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Azt nem is kérdeztem, merre áll a venti? VGA felől fúl felfelé, vagy hátra kifelé? Ez még adhat pár + °C-t a CPU-ra.
De javaslom, h igazítsd meg a tappancsokat, h erőssen tartson, és pasztázd le újra. De egyébként jók a hőmérsékletek.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2909) Dj Meister


Dj Meister
csendes tag

Melyik procit érdemes megvenni?
Intel Pentium D 925 3Ghz-s procit
Vagy
Intel Pentium Dual Core E5500 2,8 Ghz-s Procit?

(#2910) mitkov77 válasza Dj Meister (#2909) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Attól függ milyen lapba teszed. Egyébként az E5500-es a jobb választás.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2911) Ribi válasza Dj Meister (#2909) üzenetére


Ribi
nagyúr

D925 semmiképp sem, SOKKAL lassabb mint a másik core 2 duo alapu proci.
Alaplap max annyiban érdekes, hogy bele lehet-e tenni.

[ Szerkesztve ]

(#2912) Dj Meister válasza Dj Meister (#2909) üzenetére


Dj Meister
csendes tag

MSI p35 NEO alaplapom van!

(#2913) mitkov77 válasza Dj Meister (#2912) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Ebben az esetben természetesen az E5500. Ha régebbi lap lenne, nem biztos, h támogatná a C2D-t, de ez igen.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2914) andras87 válasza Dj Meister (#2912) üzenetére


andras87
tag

Én nem vagyok benne ennyire biztos, játékoknál pl a gyorsítótár mérete is rengeteget számít az órajelről nem is beszélve... (mondjuk az órajelet vszínűleg hozza a dualcore is) az fsb meg (gyárilag) ugyanolyan...

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2915) Ribi válasza andras87 (#2914) üzenetére


Ribi
nagyúr

A két proci teljesen más.
A D925 a régi P4-re épült, míg az E5500 core 2 duo alapú.
Én D820-ról váltottam amit 3,5GHz-n hajtottam(D9xx és D8xx széria sebességben kb ugyanott volt). Arról váltottam E6300-ra ami 1.8GHz-n futott. Hát nem kicsit alázta le szegényt. Fogyasztásbeli különbség pedig csak adalék.

[ Szerkesztve ]

(#2916) mitkov77 válasza andras87 (#2914) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Csatlakozom "Ribi" kollégához. A gyorsítótár egy dolog. Az AMD Phenom II prociai tele vannak cache-el, L2-L3, de akkor sem tudnak teljesítményt felmutatni. Jah de, a 3d tervezésben.. Na gondolom pont nem arra akarja használni. De Már áttértünk az E6xxx szériára, tehát az meg egyértelmű fölény.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2917) A_ScHuLcZ válasza mitkov77 (#2908) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hátra kifelé, Hyper TX-2 van rajta 720-as fordulattal. A ház pedig egy jól szellőző HAF 932.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2918) mitkov77 válasza A_ScHuLcZ (#2917) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Tökéletes hőmérséklet. Nem kell izgulni :D Ha csökkenteni szeretnéd válts CM hyper 212+-ra, garantált a +5-10°C csökkenés :D

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2919) Ribi válasza A_ScHuLcZ (#2917) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet már kissé beszáradt a paszta.
Mindenképp tisztítsd meg a hűtőt és a procit is és nézd meg rendesen rászorul-e.

(#2920) andras87 válasza #12540160 (#199) üzenetére


andras87
tag

biosban, de csak ha tud ilyet az alaplapod...

SZERK: JOBB KÉSŐBB MINT SOHA! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2921) mitkov77 válasza andras87 (#2920) üzenetére


mitkov77
aktív tag

szerinted 8 hónap után még érdekes?

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2922) andras87 válasza Topee2 (#196) üzenetére


andras87
tag

FRAPS nem tud ilyet? vagy az csak fps-t ír?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2923) mitkov77 válasza andras87 (#2922) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Szeretném felhívni a szíves figyelmed, hogy ha egyéni kérdésed van, tedd fel, ha egyéni válaszod van tedd meg. De csak azért, h növeld a hozzászólásaid számát ne szemeteld tele a topikot. Most is egy olyan hozzászóláshoz szólsz, ami 8 hónappal ezelőtt született.
Hidd el, ha "mod" szól akkor cs olvasgatni jársz majd fel, vagy már azért sem.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2924) andras87 válasza mitkov77 (#2923) üzenetére


andras87
tag

bosi én csak segíteni próbáltam a kollégának. Nem tudtam hogy ha nem vagyok 100%-ig biztos vmiben akkor már nem is írhatok... Te például tudod, hogy írja a a FRAPS a magok kihasználtságát? Ha nem akkor nem értem...

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2925) andras87 válasza mitkov77 (#2923) üzenetére


andras87
tag

Jó most látom tényleg igazad van az már 8 hónapja íródott... :DDD Nem vettem észre. Az első hozzászólásomnál azért szerkeztettem, mert ott még időben feltűnt. Bocsi! Viszont azt még mindig nem értem hogy fenyegetőzni minek kell... Legközelebb igérem 100x megnézem mielőtt írnék vmit. Jó lesz így?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2926) mitkov77 válasza andras87 (#2924) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Nem azt mondtam, h nem segíthetsz. De az a hozzászólás "2010-12-24 21:41:27"-i.
Számszerint a 196., most a 2925-nél tartunk. Véleményed szerint ha még nem is kapta meg a választ akkor, fogja még foglalkoztatni a téma?
Ha megkérdezed "most", hogy a "Tudtok írni egy olyan programot ami cpu terhelést(esetleg ram,vga terhelést) ír játék közben???ez lehet % vagy mHz az mind1" akkor elkezd valaki foglalkozni vele, és neked ad rá választ. DE TE láttál az elmúlt 6 hónapban olyan hozzászólást, ami Mátyás királyig van visszadátumozva?

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2927) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!

Lenne egy "láma" kérdésem..
Ebben a kánikulában ugyebár jobban melegszik a proci...Rég volt már átpasztázva...Segitene valamit ha ujrapasztáznám?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2928) mitkov77 válasza BeerBier (#2927) üzenetére


mitkov77
aktív tag

ha régen volt pasztázva akkor talán... De sok különbségre ne számíts. :D 40-45°C szerintem ami az átlag, no ennyi marad is .

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2929) BeerBier válasza mitkov77 (#2928) üzenetére


BeerBier
senior tag

Hm....talán év elején lehetett kencézve...
Most alapjáraton 43 fok,megterhelve felmegy 60-65 ig..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2930) rukh


rukh
aktív tag

Hi, Kedves Szakértők!
Egy Lenovo 3000 C200 notebookban cseréltem az eredeti mobil Celeront egy Core 2 Duo T7200 (2 GHz) procira. BIOS frissítve, minden működik rendesen (XP Prof SP3 frissítve). Nyugodt is voltam, amíg a Speccy rendszerelemző progival el nem kezdtem vizsgálódni: a procival kapcsolatban azt mutatta, hogy az egyik mag 6x szorzóval kb. 1 GHz-en megy, a másik az elvárt 12x szozóval 2 GHz-en. Mondanom sem kell, nem nyugodtam meg - több tesztelő progit (Right Mark CPU Clock Utility, CPU-z, Aida, SiSoft Sandra,...) is kipróbáltam, volt amiben az előző eredményt kaptam, volt amiben a várt (magonként 12x szozó, 2 GHz freki). Teljesen tanácstalan vagyok, hogy a procival van-e valami gond, a tesztelő programok hibáztak-e, vagy valami más...
Kérem, ha valaki tud segíteni, ne fogja vissza magát ...
Kösz és üdv,
Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#2931) andras87 válasza rukh (#2930) üzenetére


andras87
tag

Helló!

Először is leszögezném, hogy nem vagyok szakértő. Ráadásul notikkal kapcsolatban nincs is vmi nagy tapasztalatom. Viszont: Azt nem hiszem hogy a két mag külön órajelen menne, ugyanis ezeknek a mai többmagos processzoroknak (a legújabb fejlesztéseket leszámítva) közös az órajelgenerátoruk, tehát csak azonos frekvencián képesek működni... Állítólag a Bulldozer már nem ilyen lesz... Az, hogy a szórzót terhelés hiányában visszavesz teljesen normális, ugyanis, ha vmi processzorgyilkos progit kezdenél futtatni szerintem egyből visszaugrana az eredeti szorzóra.

Szvsz nincs miért izgulnod teljesen hibátlan a procid. Notiknál inkább a hőmérsékletekre figyelj oda főleg ilyen melegben! Remélem segítettem!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2932) rukh válasza andras87 (#2931) üzenetére


rukh
aktív tag

Kedves András!

Kösz a megnyugtató választ!

További szép napot, üdv:

Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#2933) mitkov77 válasza rukh (#2930) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Semmi probléma nincs a procival. A notikba szánt CPU-k másképpen működnek mint az asztali társaik, ennek oka, h az energia takarékosság a fő szempont. Álljon itt egy kis ízetítő egy bemutatóból:

Forrás : Santa Rosa platform - álszent vagy megváltó?

"A Santa Rosa platform processzorkezelésével kapcsolatos talán legfontosabb újítás az Enhanced Dynamic Acceleration Technology névre keresztelt eljárás bevezetése. Ez éppen azoknak a programoknak a futási sebességére gyakorol jótékony hatást, melyeket az imént említett egymagos processzorokra (azaz egy utasításszálra) optimalizáltak. Ilyen alkalmazás (például a legtöbb játékprogram) futtatása esetén a rendszer képes kiiktatni az inaktív processzormagot, miközben az aktív egység órajelét ideiglenesen megnöveli, azaz anélkül nőhet az egyszálas számítási teljesítmény, hogy a CPU áramfogyasztása és hőkibocsátása jelentős mértékben változna.

Az új Core 2 Duo processzorok energiagazdálkodása ettől eltekintve alapvetően mit sem változott az elődökhöz képest; a CPU-k két magja egymástól függetlenül kerülhet különböző energiatakarékos állapotokba (halt, stop clock, deep sleep), ugyanígy kikapcsolható vagy dinamikusan átméretezhető a megosztott másodszintű gyorsítótár. A jó öreg Enhanced Speedstep Technology természetesen itt is jelen van, a CPU-k jelen esetben is minimum hatszoros értékre csökkenthetik az órajelszorzót, miközben üzemfeszültségük típustól függően 0,9–1,035 voltra csökkenhet. A hatos szorzó egyben azt is jelenti, hogy a processzorok minimális órajele a gyorsabb rendszerórajel miatt 1,2 GHz-re nőtt, ám az Intel egy ügyes trükkel felezi ezt a frekvenciát (ezzel egyszersmind elérve a 400 MHz-es rendszersebességre optimalizált, szép emlékű Banias és Dothan CPU-k minimális órajelét)."

[ Szerkesztve ]

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2934) andras87 válasza rukh (#2932) üzenetére


andras87
tag

Nagyon szívesen!

Neked is szép napot!

Szerk: @mitkov77 : Komolyan gondoltam, mikor azt mondtam igazad van, és valóban nagyon frappáns ez a Mátyás királyos dolog... :P

#2933 akkor a notikban egyszerre különböző órajeleken is működhetnek a magok?

[ Szerkesztve ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2935) rukh válasza mitkov77 (#2933) üzenetére


rukh
aktív tag

Hi mitkov77!

Kösz a részletes tájékoztatót, lassan teljesen megnyugszom :K

Neked is szép napot, kellemes hétvégét!

Üdv,
Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#2936) mitkov77 válasza rukh (#2935) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Köszönöm, neked is. :D És nyugodj meg... ez megfelelő működés.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2937) Sandrew


Sandrew
őstag

Helló!

Kérdésem, játékra 1280*1024-ben melyik proci a jobb?

E3200@3600Mhz vagy Phenom X3 8650@2700Mhz?

HD4830 512MB-ot kell meghajtani

:R

(#2938) andras87 válasza Sandrew (#2937) üzenetére


andras87
tag

Helló!

Én az E3200-at mondanám, mert a magas órajel nagyon fontos a mai játékoknak... Milyen FSB-vel hozza a 3,6 GHz-et? Hogyhogy ez a kettő csak a választási lehetőség? Ebből arra következtetek, hogy még a lap sincs meg hozzá... Igazából mindkettő kicsit gyengus, mert a gyorsítótár is kevés (az E3200-ban nagyon), a phenomnak meg az órajele alacsony szerintem a játékokhoz...

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2939) Sandrew válasza andras87 (#2938) üzenetére


Sandrew
őstag

300-as.

E3200 már megvan:

Csak lenne egy tag aki cserélné X3 8650-re vagy X4 9850 Black Editon-ra :R

(#2940) mitkov77 válasza Sandrew (#2937) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Véleményem szerint az utóbbi három magos drágaság.
Az E3200 órajel tekintetében gyorsabb, de az AMD pedig 1 maggal többel bír.

Ez a teszt megadja a választ a kérdésedre :D

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2941) andras87 válasza Sandrew (#2939) üzenetére


andras87
tag

Hát a 9850 BE az már jobban hangzik... Arról nem tudni hogy meddig megy?

Mondjuk a 300-as FSB az elég jól hangzik... Akkor az azt jelenti hogy 1200-as effektív?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2942) Sandrew válasza mitkov77 (#2940) üzenetére


Sandrew
őstag

X3 gyenge... 1280*1024-ben órajel kell ahogy nézem. E3200 jelenleg alapfesz alatt megy 3600-at. 4Ghz-rn szerintem elég lesz :D

(#2943) andras87 válasza Sandrew (#2942) üzenetére


andras87
tag

A 9850 BE már nem kerül szóba? Vagy az drágább lenne?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#2944) BeerBier


BeerBier
senior tag

Tisztelt Urak!

A prime95 nevü program által terhelt proci mennyire van "valósan" megterhelve?
Úgyértem pl egy játék jobban terheli,vagy kevésbé?Mert a kihasználtság a prime alatt is 100%-os..
Csak a hőmérsékleti adatok miatt kérdezem,hogyha prime terhelésre nem megy túl magasra akkor elvileg játékok alatt se kellene,ugye? :B

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2945) mitkov77 válasza BeerBier (#2944) üzenetére


mitkov77
aktív tag

Ha prime alatt teszteled sokkal jobban kihajtja a procit, mint a hagyományos használat. Mivel a játékok elsősorban a GPU-t terhelik, ezért feltételezhető, h a CPU játék alatt alacsonyabb hőmérsékleteket fog produkálni.

CPU-VGA-SSD összehasonlító teszteket itt találsz http://www.anandtech.com/bench . Ezért feleslege újabb hozzászólást írni. Engem úgy tanítottak, hogy ha hozzám szólnak - kérdeznek, válaszolok. Ha írok egy privát üzenetet te is tedd meg ugyan ezt.

(#2946) BeerBier válasza mitkov77 (#2945) üzenetére


BeerBier
senior tag

Köszi,igy már nem izgulok :R
Valamit félrenézhettem az egyik játékból kilépve,mert 2 órányi prime95 után is csak 56 fokos a proci..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2947) Sandrew válasza andras87 (#2943) üzenetére


Sandrew
őstag

14k lenne. De sokat eszik nagyon.

(#2948) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak,megint zavarnék kicsit..

Tegnap ugye terhelgettem prime95-el a procit,ott max 57 fok volt 2 óra után is.
Ma kipróbáltam a crysis2 nevü járékot,és kilépéskor 61 fokos procchőmérséklet fogadott :Y
Gondolom ideje hűtőt cserélnem,ha nyáron is akarok néha játszogatni..
Vagy mit tegyek?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2949) BRIKLY válasza BeerBier (#2948) üzenetére


BRIKLY
veterán

a nyár sajnos ilyen.nekem 2 nap alatt 6 fokkal lett melegebb a procim Freezer 7 Pro Rev. 2 alatt...
mivel már a gyári maximumot is elérted,így muszáj lesz hűtőt cserélni,vagy esetleg adj kevesebb feszt a procinak.

(#2950) ETOM válasza BeerBier (#2948) üzenetére


ETOM
addikt

crysis 2 nálam is duva volt kétmagoson úgy befűtött még most is emlékszem rá :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.