Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#2301) tomazin


tomazin
veterán

XXII.kerület csodás egypulcsis idő :)
Nincs valaki Egerből aki pénteken reggel jelentene,hogy bundát kell-e venni otthonra vagy pólót? :U

(#2302) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: délután 6 nemsoká, 27°C, 65% páratartalom. A medencében már egyre hidegebb a víz, utoljára két napja úsztam, de már tényleg kicsit csípős. :)

http://bashtravel.com/

(#2303) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Gyönyörű nap volt ma! És az éjszaka is enyhe. Remek! Elégedett vagyok az időjárással. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2304) Motion_Blur válasza Algieba (#2303) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, reggel fél5-kor az orromig se láttam akkora köd volt, ráadásul hideg is, délután meg laza pulcsi...

inkább szakadna már a hó! :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2305) Algieba válasza Motion_Blur (#2304) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Reggel még az ágyban szunyókáltam. A ködről lemaradtam, amit nem is bánok. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2306) Sárpac válasza Algieba (#2305) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nálunk egész nap marha nagy köd volt délre kicsit tisztult, db e később újra összezárult és megint full köd lett.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2307) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs, most, megint pipec idő van, én meg idebenn rohadok az irodában :W :)

(#2308) Janoska26


Janoska26
addikt

Kicsit ködös, kicsit hűvös, olyan őszies idő van, de nagyon enyhe, szerintem ma is tűrhető idő lesz :)

(#2309) Motion_Blur válasza Janoska26 (#2308) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az volt, de a nap nem sütött ki, esélye se volt rá ;] Ma is ugyanilyen ködös, szutykos idő lesz, de legalább enyhe...10-12fokos...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2310) Janoska26 válasza Motion_Blur (#2309) üzenetére


Janoska26
addikt

Nemtom, most sötét van :F :DDD .Egyébként így hajnalban tök enyhe idő van, az utak vízesek, mert egész este csepergett.Derűs napot :)

(#2311) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: 10 °C, szélcsend, takony idő :( erre szokták mondani, hogy blee időjárás. ráadásul november 21-e van...

(#2312) Janoska26 válasza ngabor2 (#2311) üzenetére


Janoska26
addikt

Itt meg jó nagy köd lett hirtelen, lehet hogy hajnalban is volt mikor jöttem, csak akkor még a fejemből se nagyon láttam ki, a takony idő itt is stimmel ;)

(#2313) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ugyan volt egy kis eső, de összességében kellemes nap volt a mai, és még a nap is sütött egy órácskát. Jól esik az enyhe idő. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2314) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs:Hétágra süt a nap, olyan 13-15 fok körüli hőmérséklet.Ilyen november vége se volt még mióta az eszemet tudom, remélem így is marad az idő, mostmár nem hiányzik a hideg :DDD

(#2315) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: akárcsak tegnap, ma is csendes, napos idő. Jelenleg 27°C, 43% páratartalom.

http://bashtravel.com/

(#2316) ngabor2 válasza Bash (#2315) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kűggyél ide is belőle egy kicsit :D elférne, mert utálom a hideget. bár most nem is olyan vészes.

(#2317) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: 4°C, szélcsend, derült ég, napsütés. bicajjal is lehet haladni, annyira nem vészes az idő.

(#2318) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Csodaszép idő volt Békéscsabán. Enyhe, napsütéses napunk volt.
Kimentem a reptérre gombászni és szedtem egy adag lilatönkű pereszkét. Ők is élvezik a számukra ideális időjárást. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2319) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Elképesztő gyorsan megjelent a köd naplemente előtt. Délután egykor eloszlott, és délután négykor hipp-hopp szétterült. Akkora tejfel van, hogy az utcai lámpák közül csak a melletted lévőét és az utáni fényét lehet látni. Elképesztő. Utálom a ködöt!
Remélem, holnap is lesz napsütés!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2320) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: este 9 múlt, 23°C, 86% páratartalom. Köd nincs, csak néhány felhőcske meg jó nagy csend. A medence víze még elfogadható, de lubickolásra már nem igazán alkalmas, csak néhány perces felfrissülésre.

http://bashtravel.com/

(#2321) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: 5°C, akkora köd, hogy szeget lehet bele verni, a látótávolság 100m alatt van.

(#2322) Dictator^


Dictator^
veterán

17. ker mellett, ultranagy köd... nem tudom hány °C fok hideg lehet kint annyira nem vészes

a köd viszont reggelre elmulhatna mert holnap megyek utoljára vezetni rutin vizsga előtt :R

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2323) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs, marhára korán van, de tuti jó idő, olyan 6-7 fok, azért december 1-én szerintem rekord, ennél rosszab ne legyen ha lehetséges :)

(#2324) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Felhős az ég, csúnya, szürke, késő őszi idő van Békéscsaba mellett.
Megyek befűtök a kazánba. Legalább a házban meleg lesz. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2325) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Gyönyörű idő van. Kellemes, napos, nagyon jó. :) Békéscsaba.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2326) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fejér megye:

4˚C, felhős, 90% páratartalom.

Ahogyan nézem az előrejelzést, még 2 hétig biztosan nem lesz nagyobb mennyiségű hó, de fagy se :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2327) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs, 8 fok árnyékban :DDD .Kezd őszies lenni az idő így december elejére :)

(#2328) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A mai időjárás igazán pazar volt, enyhe, napsütéses, felhőmentes, tiszta kék ég. Nagyon kellemes volt. :)
Aztán majd meglesz ennek az ára... A tél előbb-utóbb hirtelen megjön. A novemberi eleji hidegbetörés a bizonyítéka, hogy mennyire gyorsan lejátszódik egyik évszakból a másikba az átmenet. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2329) mynames


mynames
senior tag

Skócia, Grantown-on-Spey: kb 7 fok van és pouring rain (esik is meg nem is)

(#2330) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Pilis: Este van... :D

Na jó... olyan 5° lehet kint, és tiszta az ég... Vagyis reggel eléggé hideg lesz...Már alig várom.

Üdv. H

(#2331) KrAt válasza Hasek (#2330) üzenetére


KrAt
veterán

Én más a havat várom, de nagyon :(

(#2332) Sárpac válasza Algieba (#2328) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát ja hétfőtől gyorsan hűlni fog vagy 12C fokot!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2333) Algieba válasza Sárpac (#2332) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Magam is megnéztem az előrejelzést. Talán van remény a Fehér Karácsonyra. Szép lenne. Tavaly volt hózápor Békéscsabán napközben, és eleve fehér volt a táj egy kisebb havazás miatt. Közben az ország nyugati fele teljesen hómentes volt.
Reméljük, idén normálisan kiszakad a hópaplan és maga alá temeti az országot. :)

Fa van a kazánházban. Nem rémíszt a közelgő tél. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2334) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fejér megye:
Süt a nap és 8fok. :D

(#2335) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: süt a nap, kissé szeles. 26°C, 46% páratartalom.

http://bashtravel.com/

(#2336) rii


rii
nagyúr

budapest nulla óra húsz perckor:

nulla fok (a vísgzínháznál, jászai mari térnél levő hőmérő tanulsága szerint)

lágymányosi hídnál budai oldalról a pestre a köd miatt nem lehet ellátni, csak a lámpák fénye szűrődik át fátyolosan.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2337) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Csákvár (Fejér megye):

-4°C, napsütéses, száraz idő, majd összefagytam, mire hazaértem :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2338) .:Kristian:. válasza Motion_Blur (#2337) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Barcikán is, csak itt 0°C van

(#2339) Dictator^


Dictator^
veterán

17ker mellett Maglódon: -6° (du volt napsütés is).
Azért karácsony napján eshetne egy picit a hó, hogy legalább a hangulat meglegyen..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2340) Gorneck


Gorneck
titán

Fehérvár, -2, felhős idő van...utálom...mikó lesz mán hó?! Március?! :D

Gorneck#1239

(#2341) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Reggelre ez várható:

[kép]
:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2342) Bash válasza Motion_Blur (#2341) üzenetére


Bash
őstag

Reggel van, egész pontosan 7 óra 13 perc.
22°C, 81% páratartalom, a nap kb. 5 perc múlva jön fel. Utána melegedés várható és talán kis eső is lesz. :)

http://bashtravel.com/

(#2343) Slax


Slax
senior tag

Nyíregyházán süt a nap, kis szél tengleng, ja és +6 fok van. Hol a francba van már a tél? :O

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2344) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Reggel kinéztem az ablakon és: :O

az tuti, hogy fehér karácsony idén se lesz.

(#2345) tkazmer


tkazmer
addikt

Solymár, nemhogy hó nincs, szinte meleg van, egy darab North Face polárban mászkáltam a kertben, és még csak meg sem éreztem, h hideg lenne :O

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2346) várnarancs válasza tkazmer (#2345) üzenetére


várnarancs
addikt

AZ idő világos, m ár amennyire világos lehet vmi télen. Hó. Az nincsen, d emajd lesz, mert kedvem van a k9ollégával biciklizni menni:DDD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#2347) student


student
őstag

sajnos nincs 20fok :( halál a télre ;]

(#2348) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: Karácsony reggel 8 óra 20 perc, szépen süt a nap, 27°C, 81% páratartalom, kis szél, kis felhők, ma estére nagyobb vihart jósolnak.

http://bashtravel.com/

(#2349) student válasza Bash (#2348) üzenetére


student
őstag

csak 27 :O te szegény :W

(#2350) SzalaiG válasza student (#2349) üzenetére


SzalaiG
addikt

Menni kell Amerikába.... :D

Fejér megye: süt a nap, szélcsend, +8fok.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.