Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#1151) Dilikutya válasza TLT (#1150) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt nálam napok óta halványan süt a nap, és felhősödik ;] De nagyon szép, száraz idő van. Olyan lesz ez is, mint a Guns 'N Roses koncert a budaörsi repülőtéren ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1152) TLT válasza Dilikutya (#1151) üzenetére


TLT
tag

fogadunk hogy holnap fog esni! az egész országban! lehet már ma éjjel rákezd...

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1153) Thyb


Thyb
senior tag

Fehérváron tuti semmi, háttal ülök az ablaknak, és ugy süt a nap befelé, hogy nem látom a monitort.
Remélem nem az épület ég mögöttem ....

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1154) Dilikutya válasza TLT (#1152) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt már 2 hete hallom.... egyik péntekre 10 centit igértek, azóta húzódik. Az egyik meg nem nevezett vasárnapi újság szerint a hét vége felé melegszik az idő, eső, ónos eső, 0< hőmérséklet. Másnap kiderül, pont forditva... helyesebben, másnap mást mondanak. Amúgy nem értem az embereket, a só, pancs kinek hiányzik? Legyen jó meleg, hogy a lányoknak ne kelljen annyi szörnyű nehéz ruhát hordaniuk ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1155) TLT válasza Thyb (#1153) üzenetére


TLT
tag

Hi! tudod merre van Pázmánd szfvártól 20 km kb. és itt azért már felhösödik... szóval lehet télleg tűz van :)

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1156) drpele


drpele
senior tag

Balaton keleti part: napsütés + minimális szél. -1°C
Igazi strandidő, csak a hőmérséklettel vannak kisebb gondok :))

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1157) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Pesten süt a nap, mint állat és egy centi havat sem láttam még idén...:O

(#1158) TLT válasza Dilikutya (#1154) üzenetére


TLT
tag

Szia! nem tudom hány éves vagy, de amikor gyerek voltál nem örültél a hónak?
én se vagyok már gyerek, de azért még mindenki ott él a kisgyerek aki szereti ha esik a hó, a hógolyózást meg szánkozást. én pl. imádok sielni és szeretném hoyg legyen már hó...

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1159) tildy válasza TLT (#1158) üzenetére


tildy
nagyúr

Ki kell menni Norvégiába, ott még márciusban is volt elég hó (Februárban mikor kiértünk akkor épp 70 cm:Y)
Bővebben: link

Najó csak vicceltem, de tényleg meseszép:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1160) Dilikutya válasza TLT (#1158) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amikor gyerek voltam, nem nekem kellet ellapátolni a havat, a szüleim hordtak oviba, és a só sem kezdte ki a téli akkor divatos műanyag bélelt csizmácskát :) Most viszont nekem is havat kell lapátolnom, ha esik, magamnak kell mindenhova eljutnom, és rohadtul utálom, ha a drága pénzen vett cipőt a só szétmarja.
Egyébként meg a mostani telek latyakosak, ami esik rögtön olvadni is kezd... ha már egyszer esik, akkor legalább maradjon meg sokáig... ennyi időre nincs értelme.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1161) Cardinella


Cardinella
aktív tag

Na, igen. Amikor esténként az ember nem tud leparkolni a hóbuckáktól és kocsisortól (VI.ker); reggel pedig 10 köbméter fagyott havat-latyakot-mocskot kell ellapátolni az elinduláshoz, az nem annyira korrekt.
Bár lehet, hogy velem van a baj; igaz, már gyerekkoromban is hajas-zombival játszottam...:)

(#1162) TLT válasza Dilikutya (#1160) üzenetére


TLT
tag

1. a hólapátolás igen jó meló, edzi a teste és a szellemet. rendkivül jól fejleszti a türőképességet és az álloképességet.
2. mi nem használunk sót itt falun helyete fürészpor és tsai. elhiszem hogy városban előfordul az ilyen, de mi itt ilyennel ritkán találkozunk.
3. a megoldás: költözz vidékre ( tippem szerint városban élsz )

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1163) TLT


TLT
tag

most nincs igazam? most kaptam a hírt Szekszárdon is esik már a hó! és az légvonalban a Velencei-tótól mindössze 60 km!!! juhéé
:DDD

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1164) potzike válasza TLT (#1163) üzenetére


potzike
csendes tag

Elég érdekes! Szeged: tv szerint esik. Szekszárd esik. Én meg félúton a kettő között (Kiskunhalas) és semmi. :( Lehangoló! :(( Havat akarok!!! :O

''A számítógép olyan berendezés, amely winchesterből, monitorból és billentyűzetből áll.'' by nyelvtankönyv

(#1165) Dilikutya válasza TLT (#1162) üzenetére


Dilikutya
félisten

Falun élek, vagyis falun alszok :) Minden egyébre a városba kell menni. Úgyhogy kijut nekem a hó minden áldásos hatása. A városban a latyak, só, falun pedig olvadáskor a sártenger... a mi utcánkban sem voltak képesek még normális műutat csinálni, de legalább az útalap megvan, így itt nincs már sár. De a legtöbb helyen az lesz hó után.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1166) D4v3 válasza potzike (#1164) üzenetére


D4v3
őstag

Én szekszárdi vagyok és itt most nem esik semmi :F

(#1167) erdesz


erdesz
tag

Pestlőrincen/Kispesten hó nem nagyon volt, de sós a járda rendesen :(

(#1168) TéKrys válasza Dilikutya (#1160) üzenetére


TéKrys
senior tag

Én csak ezt utálom a télben: a végén a latyakot. Tiszta víz és sár minden. Nem lehet normálisan közlekedni (gyalog, bicikli) úgy h ne kelljen ruhátcserélni egy kis városi séta után.:O

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1169) TéKrys


TéKrys
senior tag

Ja amúgy Hajdúszoboszló (Kelet-Mo) még semmi. Kicsit felhős az ég, még hideg sincs. Csapadék még (szerencsére) semmi.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1170) tildy válasza Dilikutya (#1165) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát fura de én múltkor a vonatról azon szörnyűlködtem, mennyi sok út nincs lekövezve pesten sem.
Itt nálunk max 5 utcát tudnék mondani, ahol nincs bitumen...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1171) pofa


pofa
tag

Sziasztok csak ,hogy képbe legyetek ez egy széljelentő portál a zöld szín azt jelzi, hogy erős szél lesz ami 20Km/h-tól kezdődik érdemes megnézni az adatokat,(ez a jelentés a Budakalászi bányatónak a széljelentése,ami a III. kerület mellett van az 1 csillag az erős szelet jelenti a 4 az?)
http://www.windguru.cz/int/index.php?go=1&lang=eng&wj=kmh&tj=c&odh=6&doh=22&vs=1&sc=213

(#1172) Dilikutya válasza tildy (#1170) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóban, Pesten is vannak ilyen helyek, én mondjuk a nyugati vonalon közlekedek, arra csak a 100 éves kihalt gyártelepek fogadnak... az nem rossz, ha nálatok van már út. Itt sose lesz, ennek a rohadék kommuizmusból itt ragadt söpredéknek esze ágában sincs utakat építeni.
Még a viszonylag jól szerepelő NB3-as focicsapatunkat is kifogásolták, csak mert voltak nem helyi játékosaink (ilyen a sport, a helyiek csak isznak...). Mintha a rendszerváltozás meg sem történt volna...
...ez ma Magyarország, a XXI. században.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1173) Qorthral


Qorthral
őstag

Pest - most viszonylag hideg van, érzem mert nyitva az ablak...

Na beiscsukom :P

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1174) drpele


drpele
senior tag

Erős szél, -3 °C.
Nagy bajok lesznek itten ha elkezd esni, akármi legyen is az.

Bár felőlem eshetne amennyi akar, csak az úton/járdán ne lenne 1 szál se.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1175) potzike válasza potzike (#1164) üzenetére


potzike
csendes tag

Éééééss már esik is. Tehát Kiskunhalas: 1 órája szakad a hó (idén először ott), már kb. 4-5centi esett le, enyhe szél, kb. -5 fok.

''A számítógép olyan berendezés, amely winchesterből, monitorból és billentyűzetből áll.'' by nyelvtankönyv

(#1176) TLT


TLT
tag

Nah végre :DDD
megjelentek az első kusza hopihécskék de ez már vmi....
szóval kezdödik a banzáj Pázmándon is...
szóval hajrá tél csak így tovább :D

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1177) TLT


TLT
tag

hi! itt egyre durvább az idő. fél órqa alatt esett fél cm hó! a szél fúj mint az állat.
reggel kiváncsi leszek a közlekedésre, meg a sok örült skoótra akik téligumi nélkül indulnak neki a nagyvilágnak :(
nah sok hóval ébredjetek! jóéjt

- Hogyan avatják fel a pezsgőgyárat??? - Hozzávágnak egy hajót! :D

(#1178) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

BP-n a helyzet változatlan este 10kor esett valami de azóta sincs semmi:O
lehet hogy száraz aszfalton kell hajtanom a verdát munka közben?:F

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#1179) Gleatcher válasza Mr.Skyline (#1178) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Ne aggódj, mostmár sok helyen eshet a hó, nálunk 11-ig száraz volt minden, most meg 5 centis hó van mindenhol...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#1180) brownus


brownus
veterán

VII. ker. még mindig esik, dejó is dolgozni:)

(#1181) Qorthral


Qorthral
őstag

Nos jelentem, Budapesten hajnal óta szakad :)
Ettől függetlenül sztem eddig max 10 centi.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1182) CuKoR válasza Qorthral (#1181) üzenetére


CuKoR
senior tag

Kecskemét
Aprószemű hó...max 10 centi... az utak nincsenek leolvadva de mindenütt járhatóak

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1183) CuKoR


CuKoR
senior tag

Egy jelentést dobna vki pécs környékéről ? Főleg a 6 os ut járhatósága érdekelne Dunaföldvártól pécsig

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1184) Qorthral válasza CuKoR (#1183) üzenetére


Qorthral
őstag

From index:

''Nyugat-Magyarország egyes vonalain és Békésben másfél órát is késhetnek a vonatok.Kötelező a hólánc használata szerda déltől a 6-os főúton, a Baranya és Tolna megyében közlekedő járműveknek. Pécsváradnál és Hidasnál táblák írják elő a hólánchasználatot, aminek betartását a rendőrség ellenőrzi. A rendkívüli intézkedésre a Kelet-Mecsekben uralkodó, nagyon rossz időjárási és útviszonyok miatt van szükség.''

Nem túl biztató ... Arrafele lenne dolgod ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1185) CuKoR


CuKoR
senior tag

Péntek reggel megyek kecskemétről pécsre ;) bár lehet baja felé megyek...(mohácson át)

De busszal :) buszra is tesznek hóláncot ? :F

[Szerkesztve]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1186) CuKoR


CuKoR
senior tag

Laza mi ;];]:C:C

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1187) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

kurva hólapátolás...

(#1188) Qorthral válasza CuKoR (#1185) üzenetére


Qorthral
őstag

LOL :)

Pont péntekig lesz rosszabb a helyzet, utána már javul ...

Sikeres utat. ha akkor is lesz még hólánckötelesség, akkor hogyne kéne a buszra :D, az talán nem csúszik? Mondjuk jó munka lehet felszerelni. Hány meghajtott kereke van?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1189) CuKoR válasza Qorthral (#1188) üzenetére


CuKoR
senior tag

Én még nem láttam buszon hóláncot....élmény lehet felrakni tényleg :D 2 hajtott kerék van amugy...hátsó kerék ( általában 2 bár van ahol 4 :D:D)

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1190) Qorthral válasza CuKoR (#1189) üzenetére


Qorthral
őstag

:DD Hát nem tudom tényleg... inkább reménykedj szebb időben ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1191) CuKoR válasza Qorthral (#1190) üzenetére


CuKoR
senior tag

Start - 23 óra ;)

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1192) tr00p3r


tr00p3r
őstag

BP. XI. ker. kék ég, verőfényes napsütés, minimális szél

(#1193) kavboy


kavboy
tag

valaki tudna mondani egy helyzetjelentést békés megyéből?? mennyire járhatóak az utak, stb. Holnap délután szeretnék menni autóval Budapestről Békéscsabára.

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#1194) kavboy


kavboy
tag

na valakitől egy békés megyei útinfó?

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#1195) Sam válasza kavboy (#1194) üzenetére


Sam
csendes tag

Én is csak akkor nem járok erre, amikor kellene... :B

Békéscsabán jelenleg erőteljes hóesés, erős szél; Szegeden meg fogalmam sincs, a webkamerán csak az látszik, hogy nagy a hó a Kárász utcán, de hogy esik-e...

üdv,

Sam, a Lélek Tükre

(#1196) Sam válasza Sam (#1195) üzenetére


Sam
csendes tag

Mán' megin' esik... ami nem baj, csak reggel lehet legalább fél órával korábban kelni... (lustaság fél egészség)
üdv,

Sam, a Lélek Tükre

(#1197) TéKrys


TéKrys
senior tag

Hajdúszoboszló. Február 6. (vasárnap): reggel 7 óra: -19fok :Y
Február 7. (hétfő): reggel 7 óra: -15fok:Y

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1198) Bash


Bash
őstag

Tampa, FL: Február 7. (hétfő) hajnali 3 óra 13 perc: 58°F (14,4°C), 93% páratartalom. :)

http://bashtravel.com/

(#1199) Gorneck


Gorneck
titán

Tatabánya és környékén a farkasok és jegesmedvék folytatnak élet-halál küzdelmet!

-5 fok van és szélcsend, no meg a nap is erőlködik!

Gorneck#1239

(#1200) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Pilis medence.
T=-6,7°C Tmin: -13,9°C süt a nap. RH: 33% (a szobámban) (este 28 volt. Párásítottam)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.