Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#2451) Thrawn válasza Bash (#2450) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezekkel a hírekkel mindig kikészítesz :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2452) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Pécs, ismét intenzív havazás a Mecseken! :D:D:D

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2453) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Aztamindenit! Esett 2 cenit hó! Húhúú! Hólánc, rendkívüli állapot, katasztrófavédelem, hókotró, senki ne induljon útnak!

LOL

1 méteres havat, -20 fokot a népnek!

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2454) Kobe válasza Motion_Blur (#2453) üzenetére


Kobe
veterán

megnézném mennyire LOL oztál volna ha ilyen időben ótókáznál errefel....amikor az úton ahol jöttem 5 kocsiból 3 nem tudott felmenni, vagy az úton maradni pedig nem egy durva emelkedő, még a kamion se aminek azért van súlya összegyűrni maga alatt a havat meg a jeget, akkor elgondlkozik az ember hogy gáz van

[Szerkesztve]

(#2455) Motion_Blur válasza Kobe (#2454) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az a LOL, hogy a gagyi netes hírportálokból ez a baromság ömlik + ugye a 200km/h-s hurrikán! Figyelemelterelés rulez...

Megoldás : Lada Niva + egy mázsa homok :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2456) EQMontoya válasza Motion_Blur (#2455) üzenetére


EQMontoya
veterán

vagy félreállsz arra az 5 percre, amig ekkora a vihar :)) Amúgy Veled vigyázni kell, még a virágokat is megtaposod :DDD

Miskolc: hideg, enyhe szél, sztem már fagy, és hullik vmi havas-jeges-esős baszás, de ezt még nem nevezném esésnek...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#2457) Kobe válasza Motion_Blur (#2455) üzenetére


Kobe
veterán

perpill nálunk megint esik egész rendesen, nem szakad, de reggelre megint ott fognak artani mint most....a vihar meg nem is azokat érte akik otthn maradtak, hanem akik úton voltak, mondtam, mire én elértem gitártanárom házától a legközelebbi buszmegállóig - cca 1 perc gyalog meg előtte esett vagy 3 percig - addigra lett másfél centi jég, namost álljá félre arra az időre vagy érjél haza 5 perc alatt :) nem tudsz, viszont ha nem indulsz el, jobban jársz, amint vége lett a jéghullásnak jött rá a hó ugyanolyan intenzitással, nem gyenge szembeszéllel....tudom, itt ért először talajt a manna, épp kint voltam nyílt utcán, szar volt, na....hogy mennyire, azt példázza hogy leírtam 35 perces távolsági buszútból lett 8 perc, ugy hogy gyalogoltam és előbb értem be gyalog
az aki ugy gondolta félreáll, megszívta, mert mire elállt a hó, nagyobb mennyiségen kellett keresztülvergődni, ellenben ha rákapcsolt simán célbaért amg nem lett nagy a gebasz.....hókotrók is csak kb 1 óra reagálással láttak neki a munkának

[Szerkesztve]

(#2458) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még ilyen enyhe telet nem éltem meg. Rügyezésnek indult a rózsa, a ribizli. Hajtanak a tavaszi hagymások, már majdnem elvirágzott a hóvirág, és a téli jázmin.
A mogyoró teleszórta a környezetét pollennel.

Valószínűleg, ha még nő 2-4 fokot a hőmérséklet, a gyümölcsfák is beindulnak.

Békéscsabán, enyhe idő van, az eget középvastag, csapadékmentes felhőzet takarja.

A föld egyáltalán nincs megfagyva, az ásáshoz már majdnem jó, de még száradnia kellene. Hamarosan nekikezdek a kerti szezonnak.

Te jó ég, hogy mennyi kártevő lesz...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2459) Motion_Blur válasza Sárpac (#2434) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hát ez nem igazán jött be :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2460) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: derült ég, száraz idő, 0 °C. kicsit hideg van a bicajozáshoz, de túléltem.

(#2461) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Starján, ~0°C, havas/ónoseső szakad, éppen nem fagy.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2462) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Itt a tavasz, ennyi volt a tél :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2463) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Érdemes megnézni a met.hu-n a radarképet.
A déli határunkon túl egy szép, csapadékgócos vonal van. Jó sok eső zuhoghat belőle.

Békéscsabán délelőtt felhő vonulásos, szeles idő volt. A kora délután érkezett zárt felhőzetből még mindig esik az eső.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2464) Sárpac válasza Motion_Blur (#2462) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Gyönyörű napos időnk van kb 20C!:)
Jövő7en tél több napon át tartó havazással a skystef szerint!: :Y :Y :Y
[link]


[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2465) student válasza Sárpac (#2464) üzenetére


student
őstag

banyek má nem akarom bekapcsolni a konvektort :((( :P

(#2466) Motion_Blur válasza Sárpac (#2464) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez se jött be ennek a skystef-nek :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2467) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki mondani,hogy olyankor, mikor nincs felhő fölöttünk, a páratartalom is 40-50% között mozog, és a harmatpont-deficit is is 10 fok felett van, akkor miért olyan az égbolt már hetek óta,mintha erős köd lenne?
Mitől függ az,hogy mennyire ''fekete'' az ég,ha nem a páratartalomtól?

(#2468) marsu válasza Spirit (#2467) üzenetére


marsu
addikt

Mitől függ az,hogy mennyire ''fekete'' az ég,ha nem a páratartalomtól?

Esetleg a szmog, a füst?

:Y :Y

Press any key to continue ...

(#2469) Spirit válasza marsu (#2468) üzenetére


Spirit
őstag

Lehet,hogy nem voltam elég érthető.Szóval.
Amtőr csillagászattal kezdtem foglalkozni kb fél éve. November-december tájékán ha nem volt felhő, és köd, gyönyörű, fekete égboltunk volt a fényszennyezést leszámítva. Szabad szemes hmg 5 körül volt. Január óta viszont a legtisztább éjjeleken is világos az ég, és 2,5m a szabad szemes láthatóság. Pedig a páratartalom, és egyéb értékek hasonlóak a decemberben mértekhez képest. Erre lenék kíváncsi.

(#2470) Kaics


Kaics
tag

Mindszentgodisa: felhős az ég, csapadéknak nyoma sincs, 15 °C. ;]

(#2471) alitak


alitak
senior tag

Révkomárom, reggeltől ferőfényes napsütés, 15-20 fok. Igen jó. Sokáig maradhatna így.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#2472) DarkSmile


DarkSmile
tag

Sásd, derűs tiszta ég, hűvös szellő, 0 °C :(

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2473) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba, szemkiverős verőfény, jó idő, cirka 16-18 fok.

Ne maradjon így, szükség lesz esőre! A vetemény sekélyesen fekszik a talajban, és ez a 2-3 centi nagyon hamar kiszárad. Kell neki egy könnyű, áztató eső. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2474) DarkSmile


DarkSmile
tag

Sásd, tiszta ég, éjszakához és felhőtlen éghez képest egészen magas, 12°C-os hőmérséklet, szélcsend! Jah és folyamatosan ugat a szomszéd kib*szott kutyája ezért nem tudok aludni... :W :((( :O

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2475) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Esőt hozó front még jó ideig nem látszik az előrejelzésekben. :(
Pedig a veteménynek egy áztató eső lenne a legjobb. Pluszba a szántókon hogyan fognak vetni, ha csontszáraz lesz a föld?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2476) DarkSmile válasza Algieba (#2475) üzenetére


DarkSmile
tag

Majd kiküldöm a néger rabszolgáimat öntözni, éhbérért... ;] :U

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2477) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Durva zivatargócok itt-ott az országban.
Az összes időjárási honlapot érdemes meglesni, és akinél éppen tombol egy erős felleg, az készítsen fotókat. :)
Remélem, nálunk is lesz ''műsor'', már régen fotóztam szép zivatarfelhőket.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2478) akom


akom
senior tag

KECSKEMÉT 5 CENTIS JÉGDARABOK !!!!!!! :Y
KOCSISZÉLVÉDŐKET TŐR BE !!

(#2479) Whaskes válasza akom (#2478) üzenetére


Whaskes
senior tag

tapasztaltam:D

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2480) Algieba válasza akom (#2478) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy erős szupercella vonul át. Talán tornádó örvény is van benne.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2481) Whaskes


Whaskes
senior tag

szép... [link]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2482) Olcsi válasza Algieba (#2480) üzenetére


Olcsi
senior tag

Mi az a szupercella? Jó kis jéghullás volt... Nem tudom, hogy milyen károkat okozhatott, de durván nézett ki!

(#2483) tildy válasza Olcsi (#2482) üzenetére


tildy
nagyúr

barátod a google:
Mi az a szupercella?


- hosszú életű heves zivatarcella
- mezociklont tartalmaz, mely forgó feláramlást, ill. az ehhez kapcsolódó alacsony légnyomású, frontális jellegű struktúrát jelent
- a többi zivatartípushoz képest ritkán fordul elő, de a pusztítások nagy százalékáért felelős


[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2484) Algieba válasza Olcsi (#2482) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Különleges, nagyon brutál, saját örvénylést folytató, nagyon nagy zivatarfelhő.
Igen magas, mint a Himalája, rendkívül erős benne a feláramlás, hatalmasra híznak épp ezért benne a jégszemek, mert a heves áramlás jó sokáig magasban lebegteti őket. A saját örvénylő mozgás pedig megteremti az egyik feltételét a tornádónak.

Brutális vihart okoz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2485) akom


akom
senior tag

Kicsit szakad az eső ! :DDD (Kecskemét)
Mintha zuhanyzóból eresztenék.

(#2486) mazda626


mazda626
addikt

Tiszafüred, 21:45 perc 2007 Máj. 5

A hőmérséklet 13-15 fok között van, kisebb széllökések éreztetik még hidegebbnek a levegőt. Az ég erősen borult, néha szemedgél az eső. Komolyabban 18 órakor esett.

(#2487) eddie17 válasza Algieba (#2484) üzenetére


eddie17
addikt

Ezekből alakulnak ki a tornádók is nem?:)
Nálunk (Bicske, Fejér megye) szakad az eső még mindig. Előbb kint voltam és akkorát villámlott, hogy hirtelen mintha belevakuztak volna a szemebe, nem láttam semmit, csak egy nagy fehér foltot. Imádom a viharokat:)

(#2488) Dillon


Dillon
tag

Budapest XIX. ker: szakad :) Akit érdekel: [link]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2489) EQMontoya


EQMontoya
veterán

miskolc, szakad, és elég durván villámlik is.

Same rules apply!

(#2490) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm itt is csöpög valami nedv az égből, néha még előfordulnak elektronkisülések is

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2491) DarkSmile


DarkSmile
tag

Pécs:
Itt szimplán felhős az ég, de 21 °C van, megyek is motorozni! :C :Y

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#2492) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Végre volt egy kicsi zivatar felettünk is, Békéscsaba, Fényes kertség.
Hűha, Csaba felett szép, szürke az ég. Lekapcsolom a gépet. :U Ez azért már tényleg vastag a sötét színe alapján. Van benne ''anyag''. :D

Fotóim láthatók a [link] Andrea nevű beírásaimban.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2493) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba közelében morog az ég. Összeálltak a gomolyfelhők.
A radaron is látszódik, hogy zivatar aktivitás van Békés megyében.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2494) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

Aki szépet akar látni zivatarfelhő témában, a 23-as hozzászólásomat nézze meg. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2495) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs. Derűs napos idő, és még mindíg baró a tollam :))

[Szerkesztve]

(#2496) tildy


tildy
nagyúr

Ez nagyon durva:Y
Ország nyugati felében 14 fok van már csak!
[kép]
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2497) klepto


klepto
addikt

Dunaújvárosban 5 perce porvihar van. Az ég 10 perc alatt besötétedett, és már a szél is tombol. Az előrejelzések szerint lesz még rosszabb is [link] :((

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2498) #54715584


#54715584
törölt tag

pest margit-hidd budai hidfonel besotetedett 5 oerc alatt, jott a szel, mindjart esik sztem, iszonyat vihar lesz :D es se kabat, se pulcsi, se esernyo

(#2499) FehérHolló válasza #54715584 (#2498) üzenetére


FehérHolló
veterán

Petőfi híd pesti hídfőnél esik meg villámlik. Különben ugyanez történt előtte. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2500) #54715584 válasza FehérHolló (#2499) üzenetére


#54715584
törölt tag

hajjaj, akkor lehet parom elazott
itt most mar koromsotet van, remelem a blahaig nem ernek utol az esocseppek :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.