Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#2251) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Békéscsaba Hétfő szeles,hűvös,napos lehet majd sepregetni a fákról lehulló levelet
10 fok

...

(#2252) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fejér megye:

-3°C, derült, csendes idő.

Kékesen már -7°C-ot mérnek :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2253) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hideg hűvös -3 fok Békéscsaba

...

(#2254) Necc


Necc
addikt

Napos, szélcsendes, hűvös.
Tatabánya / Oroszlány

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#2255) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs:Szélcsend, napfény olyan +8-10 körül, szép idő van :DDD

(#2256) Bash


Bash
őstag

Sarasota, FL: 30°F, 49% páratartalom, kellemes csendes.

http://bashtravel.com/

(#2257) Csepy válasza Janoska26 (#2255) üzenetére


Csepy
őstag

Mindez mostanra annyiban változott, hogy lefagy a t*köm :DDD

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#2258) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: esik az eső. nem is esik, csak taknyol, és hűvös van. nem szeretem az ilyen időt.

(#2259) Atlantis válasza ngabor2 (#2258) üzenetére


Atlantis
veterán

It Zalában is esik és hűvös van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2260) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#2252) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Fejér megye:

5°C, szutyok idő, esik az eső és sötét van :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2261) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

A jövő heti időjárást kérem jó hosszú időszakra!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2262) Sárpac válasza Algieba (#2261) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nov 15 után ismét brutális hideg jön ránk!:DD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2263) Algieba válasza Sárpac (#2262) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Neeeeeeeeeeeeeee. Ugye tévedsz?! Ne mondj ilyet! Ezzel még viccelni is rossz.
Persze egy ideje piszkálgat a sejtelem, hogy kemény telünk lesz. :O A macskáink egyvégtében zabálnának. A macska melegigényes állat. Zsírpárnákkal próbál védekezni a közelgő fagy ellen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2264) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Szeged: elkezdett szállingózni a hó

PSN:BiZzare_0 ️

(#2265) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fejér megye:

-8°C, derült, csendes idő. :)

(#2266) ngabor2


ngabor2
nagyúr

debrecen: süt a nap. reggel, mikor jöttem (6 óra magasságában) -2°C volt.

(#2267) JoHnni


JoHnni
senior tag

Dunakeszi 2fok, esik a hó, nem, most nézem szakad :DD

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#2268) ovw


ovw
tag

Ausztria, Klagenfurt, szakad a hó. :D

''Jog és fegyver az állam tartópillérei'' - Justinianus

(#2269) Atlantis


Atlantis
veterán

Zalaegerszeg: olyan hóvihar van, hogy öröm nézni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2270) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Békéscsaba Reggel,nagyon hideg,friss havas táj -7fok
D.u enyhült ,árnyékban -2fok napon olvad a hó

...

(#2271) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

Egy kellemes emlék. Trikóban és alsóban ültem az ágyon, a laptop égette a combomat, csorgott rólam a verejték, a nap gyilkos erővel tűzött... Visszasírom, és közben eljátszhatom a Hatodik érzékből a kisfiú híres mondatát: ''Halott embereket látok.'' Jól látszik a lehelletem. Négy réteg ruha van a felső testemen, három réteg pléd a lábamon, a laptop alá rakom időnként melegedni a kezeimet.

Utálom a hideget!

És a jelen...

[link]

[Szerkesztve]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2272) Atlantis válasza Algieba (#2271) üzenetére


Atlantis
veterán

Én pont fordítva vagyok. A meleget utálom. Végre jön az én időm. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2273) Sárpac válasza Algieba (#2271) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hali!
Tévedtem Már jövő7 péntektől itt lesz az újabb hideg havazással!
Csak 3nap jobb idő lesz sajna utána tartós hideg valószínű!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2274) Sárpac válasza Atlantis (#2272) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem tom mi a jó -20C ben széllel szemben bárhová is menni?
Szerintem egyik se jó se a 38C se a -20C valahol +20C körül van nálam a kellemes tartomány.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2275) várnarancs


várnarancs
addikt

Solymáron havazik! Rudi és Tkazmer mennyire örülhet neki:DD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#2276) KrAt


KrAt
veterán

Kispest: hideg van :(

(#2277) Algieba válasza Sárpac (#2273) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]

Egy honlapot nézünk? A kedvenc előrejelzőm szerint 15-16. lesz újra húzósabb, aztán beáll egy hűvösebb/hideg szakasz. De azért nem nevezném durván keménynek. Addigra megszokom a hideget. Majd mindennap abált szalonnát eszek. :DDD Mert kell fűtőenergia a testnek.

Na, de akkor is utálom a telet. Ma öröm volt látni, hogy olvad a csütörtöki fehér átok. Vasárnap meg jön a melegfront.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2278) Sárpac válasza Algieba (#2277) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Le van maradva 2napja még így volt , de most már nem!
Amúgy:[link]
Már ők is így jelzik!

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2279) Algieba válasza Sárpac (#2278) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:O Nem akarok erős hidegfrontokról még hallani sem. :W Horrorisztikus telünk lesz. Derékig hóban, homloküregig takonyban... de szép is lesz... :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2280) rolko


rolko
őstag

Itt Kisújszálláson: fúj a szél, elvan borulva, a nap elő-elő bukkan néha a felhők mögül. A felhőtakaró egyre vasatagul :O

(#2281) rolko


rolko
őstag

Elég sötét van a felhők miatt, de ami rossz is: esik az eső :O

(#2282) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Esik az eső. Itt a melegfront.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2283) Motion_Blur válasza Algieba (#2282) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van :(

Fejér megye:

Délután még 7°C volt, most már 10, és szakad az eső, viharos erejű a NY-i szél.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2284) rolko


rolko
őstag

Itt elég hideg van, és most égette tesóm el a microba a popcornt, büdös égett szag van és az abalakokon meg árad befele a hideg levegő :O :O :O :O

(#2285) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs 7:50, f@sza idő van, süt a nap hétágra :DDD

(#2286) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs:Ha így folytatja kánikula lesz, gyönyörűen látszik a napsütésben a mecsek, de kár hogy nincs nálam a fényképezőm.Derűs napot, hogy Szilárd bátyánk szavaival éljek :DDD

(#2287) Janoska26


Janoska26
addikt

6:45, eléggé csípős reggel volt ma, kezd olyan igazán télies lenni, viszont kezd megint tisztulni az ég, remélem ma is szép napos időnk lesz :DDD

(#2288) Janoska26


Janoska26
addikt

Na megint én:Olyan jó idő nincs mit tegnap, de ez is gyönyörű, napsütés ezerrel :DDD

(#2289) Janoska26


Janoska26
addikt

Pécs megen:Így 6:45-kor, eléggé őszies jellegű az idő, kicsit még hűvös, de nem sok felhővel legalább, szerintem ma is szép napos idő lesz :DDD

(#2290) Janoska26


Janoska26
addikt

Mondtam Én, süt a nap hétágra, pompás kis idő kerekedett :C

(#2291) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Békéscsaba. Megérkezett a hidegfront, megerősödött a szél. Egyelőre langyos a levegő. Ma enyhe, felhős idő volt. Estére ritka eső pötyögött. Komoly csapadék még nincs vagy nem is lesz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2292) Sárpac válasza Algieba (#2291) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Úgy néz ki keddtől nov.23.-áig kellemes 12-14C lesz a modellek szerint...

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2293) Algieba válasza Sárpac (#2292) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Remélem, hogy így is lesz! Mindennap három időjárási oldal előréjét nézem meg. :DDD
Reménykedem az enyhe időben, mert szeretnék néhány gombát találni a kedvenc helyemen.
Meg aztán az enyhe idő mégis csak kellemesebb, mint a cipő beázós hideg. Brrr...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2294) Sárpac válasza Algieba (#2293) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Vazz milyen gomba nől november közepén?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2295) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Például a kedvencem, a lilatönkű pereszke. Őszi gomba, és amíg a fagy el nem pusztítja a termőtesteit, fejleszti őket. :)

[link]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2296) Janoska26


Janoska26
addikt

Fél hét Pécs újra :) .Este fújt a szél rendesen, mostmár elcsendesedett, az ég viszonylag tiszta, és olyan 5-8 fok körül lehet, egyéltalán nincs hideg :DDD

(#2297) Janoska26


Janoska26
addikt

Na ugye megmondtam, szuper az idő, megint hétágra süt a nap itt Pécsett, tutira ez a legszebb nap a héten, főleg, hogy péntek van :DDD

(#2298) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Úgy néz ki, az előrejelzés alapján, hogy enyhe idő vár minket jövő héten. Legalább végre össze lehet szedni az avart.
Jelenleg felhős az ég, átlagos, unalmas a sok éves átlagnak megfelelő az időjárás.


Sárpac: lilatönkű pereszke valóban nő tavasszal is. Az idei szezon siralmas volt, várom 2007-et.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2299) Janoska26


Janoska26
addikt

Így negyed 10 magasságában, egyszerűn tökéletes az idő, hétágra süt a nap, gyönyörű hétfő reggel :DD

(#2300) Janoska26


Janoska26
addikt

Hujjujujj, kicsit elbújt a napocska és frankó szél kerekedett, na ennyit a jó időről :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.