Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés

Hozzászólások

(#1251) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Zalaegerszeg:

Felhőszakadás! Nagyon jó illat van! :) Imádom az ilyent, és mintha a semmiből jött volna az eső!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1252) e=mc²


e=mc²
őstag

Idei elso zapor/zivatar, hirtelen jott, hirtelen ment, volt kis jeg is kozte, meg egy ket villamlas/dorges...
Komarom

Ambulimax Provider

(#1253) anulu


anulu
félisten

mostani helyzetkép Árpádföldön (Budapest):

felhő sehol, és olyan meleg van, h ömlik rólam a víz. előbb kint voltam dohányozni, és 5 perc alatt patakokban folyt rólam... és nemsokára indulok be belvárosba, kb du2-ig ott leszek. betondzsungel :Y

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1254) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

:O Sry...K**** meleg van itt nálam erre fele, Pilis irányában, tűz a nap, felhő sehol, én meg egy gatyában ülök egy hidegvizes kendővel a fejemen és majd megpusztulok. :o

Úgyérzem mintha olvadnék...kéne egy klíma vagy ilyesmi.

2órát utaztam ma volánnal, nah azon meg főleg meleg van! Szardínia effektus....mindenki full tömve, büdösen, ezt a busz négyzetre emeli, és te meg próbálod tűrni.

Nincs különösebb bajom a meleggel, csak víz legyen közelben, de most nincs. :O:O:O

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1255) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Zalaegerszeg:

fülledt meleg (25 C), enyhe légmozgás. Viszont valszeg vihar lesz. Mégpedig nem is akármekkora. A fejem már most érzi és úgy nézem, hogy a közelben elkezdett villámlani. Végre lehül éjjel az idő! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1256) Gorneck


Gorneck
titán

Tbánya 13 fok...hideg von! Életkedv meg nulla!

Gorneck#1239

(#1257) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Kecskemét 14fok, enyhe szél, szakadó eső. Délutánra valszeg az marad meg aki úszni tud.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#1258) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Csákvár (Szfvár és Bp között):

8,6 fok, erős É-i szél, zuhogó eső, itt a nyár:DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1259) mynames


mynames
senior tag

Budapest, Blaha Lujza tér: borús, de már nem esik. Mikor jöttem akkor az autó 8°C-ot mutatott. Azóta szerintem, nem változott.

(#1261) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Debrecen: nyálas, borús, szeles idő. pont olyan, amit a legjobban utálok

(#1262) Kazimír


Kazimír
őstag

Zalaegerszeg - Bazi nagy zivatar, özönvízszerű eső, villámokkal, miegyébbel..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1263) Batman


Batman
őstag

Pest XIII. ker. esik az eső....

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1264) Gh0sT válasza Batman (#1263) üzenetére


Gh0sT
addikt

Zalaegerszeg - fülledt meleg (30 C). Valami készül, mert kezd beborulni. Remélem ideér az az eső. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1265) Batman válasza Gh0sT (#1264) üzenetére


Batman
őstag

Ennyi volt azt hittem több lesz de már el is állt.

Go to termál.:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1266) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Szeged már most kib@ durva meleg van mi lessz itt még vasárnapig

PSN:BiZzare_0 ️

(#1267) ReJim


ReJim
őstag

Szombathelyen is fertelmes meleg van...

már érdemes lenne bekapcsolni a klímát..

</end.?>

(#1268) riska1982


riska1982
tag

Újpest!

A gatyám is lerohad annyira meleg van itt este.

Na nem baj megyek haza este és ott vár a klima :D

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#1269) KrAt


KrAt
veterán

Kispest, panelház, 9. emelet. Fülledt meleg, mondhatni kibírhatatlan. 33 fok szobában.

(#1270) agba


agba
tag

Brüsszel :
18 fok és szakad az eső.

[Szerkesztve]

(#1271) klepto


klepto
addikt

Dunaújváros; már két napja meleg, de élénk szél fúj ami a hőérzetet csökkenti. Szerintem nincs hőség, árnyékban kifejezetten kellemes az idő. Meleg inkább éjjel van, amikor megáll a szél, és fülledt a levegő. Ha végig élénk, erős szél marad, akkor nem lesz gond nálunk a hőgutával :D

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1272) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Zalaegerszeg: szutyok sötét esős idő, párás levegő és 24 fok.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1273) asimov


asimov
aktív tag

Budakalász: esik, páratartalom 200%, harapni lehet a levegőt...

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#1274) RAM


RAM
őstag

A vasárnapra várt eső megérkezett. :U Bp. - Mogyoród. :P

Csak tisztán

(#1275) RAM válasza RAM (#1274) üzenetére


RAM
őstag

Ja és olyan kva sötét volt, hogy most már vmennyivel világosabb van. :Y

Csak tisztán

(#1276) Gorcsev


Gorcsev
tag

Veresegyházán is esik:O

(#1277) szumoo


szumoo
senior tag

Itt Szegeden, felhős és mocsok fülledt idő van. Csak esne már ez a szemét eső, akkor legalább lehülne egy kicsit a hőméréséklet.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#1278) Robaj


Robaj
addikt

Kecskemét, beborúlva, még no eső, de már lóg az eső lába

(#1279) net84


net84
őstag

Szombathely: levegő lehült, enyhe, eső szakad/esik/szemerkél (szépen váltakozva).

Read only...

(#1280) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Győrben volt egy f@sza felhőszakadás. 30perc alatt 57 mm esett le.

Forrás: metnet.


Itt pesttől nem messze csak egy kis csepergés volt. Már világosodik.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1281) ladybug


ladybug
őstag

Zala: kb 2 órát esett, most kellemes idő van, 20-22 fok körül.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1282) Gh0sT válasza ladybug (#1281) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bah, de jó neked, itt ahogy elállt az eső felkúszott 29-re. :(

OFF-ba nézz majd be plíz! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1283) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Én most jöttem haza Nürnberg-ből! Hát meg ne tudjátok milyen idő volt míg hazaértem Pestre! Vmi hihetetlen, az autópályáról olyan villámokat láttam, amiben még sose volt részem.... :Y

(#1284) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Miskolc: Zuhogó eső.

Még jó, hogy volt 1-2 hét nyár...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1285) Sárpac válasza Latissimus Dorsi (#1284) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem idén nincs és nem is lesz nyár a tavasz és az ősz teljesen egybefolyt.
20-22C fokos hőmérséklet ingadozás egy rendes nyáron nem fordulhat elő ilyen sűrűn. Ma 15C 2nap múlva meg közel 30C ez nem nyár!!!:(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1286) Slax


Slax
senior tag

Nyíregyháza és attól északra szakad az eső. Ebben a hideg szar időben a kismadaraknak a legnehezebb. Pölö a kisfecskék nemrég repültek ki. Mit esznek, ha egyszer a bogarak basznak előjönni?

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1287) Sárpac válasza Slax (#1286) üzenetére


Sárpac
nagyúr

BP. Stadionok környéke, még beszűrődik némi fény, de nagyon borul, bazz nem arról volt szó, hogy du. etakarodnak a felhűk a pi@ába?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1288) Sárpac válasza Slax (#1286) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Meztelencsigát!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1289) cornfake


cornfake
aktív tag

Debrecen:fuj a szel,kb 17 fok van,az elso adag felho oszlik,a masodik mar jon..:)

[Szerkesztve]

I'm what's left, I'm what's right..

(#1290) fokukac


fokukac
nagyúr

hassi messaoud, algéria : ma csak 41 fok lesz. egész hűvös van... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1291) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Valaki meg tudna nekem mondani, minnel elobb hog y ma este/ejjel milyen ido lesz pecsen? a met.hu-n regen volt normalis elorejelzes aznapra is de most nem talalok. :(

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#1292) tildy válasza b0unCe (#1291) üzenetére


tildy
nagyúr

Miert nem a metnetet, ill bociusz terkepet nezed?
Bővebben: linkBővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1293) PihentAgyMan


PihentAgyMan
csendes tag

Sziasztok!

Pécsen lehet esni fog lehet nem:) De meleg van.
Sajna nagyon bizonytalan.

Ati pécs

(#1294) Batman


Batman
őstag

Zalaegerszegen zuhog az eső keményen.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#1295) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bp-n IV. ill XVII. kerületben miylen az idő?

hgoy on is legyek Gödön néha csöpög, most csak borúlt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1296) ladybug


ladybug
őstag

Már 2 napja szürkület van, és egyfolytában esik az eső. Tiszta őszi idő van.:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1297) Sárpac válasza ladybug (#1296) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Röviden Szar!
Néztem az Európa felhőtérképét csak a Kárpát Medencében van ilyen fos idő, baromi jó még a végén nem tok lovagolni hétvégén!:(((

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1298) Sárpac válasza ladybug (#1296) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jegyzem meg az egész nyár egy nagy ősz volt!!!:(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#1299) pyrannha


pyrannha
senior tag

Ez remek! Hideg van és szakad az eső! És mind ez mikor? Hát persze hogy akkor, amikor végre talizunk barátnőmmel 1 hét után. Egész nap ülhetünk a lakásban. Szép kis nyár mondhatom!:(((

PSN ID: VDFPO

(#1300) anulu


anulu
félisten

Bp, Árpádföld. ömlik az eső, és szürke az idő. élni nincs kedve ilyenkor az embernek, én meg 10 perc múlva indulhatok el itthonról. előre úúúútálom! :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Real időjárásjelentés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.