Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

i9-9880H 2.3Ghz 8-core
32GB RAM
2x 1TB m.2
Quadro RTX 3000 6GB

ez most kérdés? :D
Persze hogy kell akarjuk

CAD progi tesztet is néznénk

(#2) Luck Dragon válasza angyalpc2 (#1) üzenetére

+1 Fusion 360 & Solid Edge. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Végre egy rendes laptop...!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) Deske89


Deske89
csendes tag

+1, Hogy ne érdekelne :DD

(#5) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Közel egy éve várom és mindig tologatják a cserét, mert nem tudják beszerezni. Kicsit koros már a G2-m :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) DS39


DS39
nagyúr

Oszt kávét főz-e? :D

Jöhet a teszt. :K

(#7) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Jöhet, ha esetleg belefér egy kis játék benchmark némi hőmérséklet figyeléssel azt szívesen elolvasnám.

(#8) Luck Dragon válasza DS39 (#6) üzenetére

De jó lenne :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem felesleges lenne a teszt. Átlag Józsi bácsi ilyet úgy sem vesz, céges Józsi azt kapja, amit adnak, gamer Józsi meg csak asztali gépben gondolkodik. Szerintem cikk írás helyett menjetek el a családdal kirándulni. Sokkal több haszna van.

(#10) KISDUCK válasza icemad (#9) üzenetére


KISDUCK
addikt

Meg mobilarénán és prohardveren (meg az egész online tech sajtóban) is felesleges a tesztek 95%-a mert az olvasóknak csak a töredéke vesz maximum olyan eszközt. Szóval inkább sehol ne legyen teszt...

[ Szerkesztve ]

(#11) icemad válasza KISDUCK (#10) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen alapon a blogban szereplő kérdésnek sincs értelme. Csinálja meg a tesztet, ha kell, ha nem, szarni bele, hogy 4-5 órát elcseszik vele, de legalább 8 ember elolvassa. Szerintem azt az időt töltse hasznosabban. Fordítsa a hobbyjára, kapcsolódjon ki, nézzen meg egy filmet, kiránduljon a családjával, stb. Mobilarénás meg péhás srácok sem unalmukban írnak teszteket. Ezért pénzt kapnak. Meg nekik muszáj.

(#12) KISDUCK válasza icemad (#11) üzenetére


KISDUCK
addikt

Először az olvasó szemszögéből azt mondod hogy felesleges a teszt mert ugyse fog ilyet senki se venni.
Én erre azt írom hogy akkor az online techsajtónak sincs értelme mert az olvasók közül alig vesznek terméket a bemutatók alapján.
Erre azt válaszolod az irók szemszögéből hogy de ők ezért pénzt kapnak a logout blogger pedig nem.
Ha nem lennének olvasók, akkor ennyi fizetett újságíró se lenne. A kedves fórumtárs felajánlotta hogy ha van igény készít egy bemutatót, te pedig a csírájában akarod az egészet elfolytani mert szerinted teljesen értelmetlen, ha csak negatívan tudsz hozzáállni a dologhoz akkor kérlek hogy inkább fogadd meg a saját tanácsod és "Szerintem azt az időt töltse hasznosabban. Fordítsa a hobbyjára, kapcsolódjon ki, nézzen meg egy filmet, kiránduljon a családjával, stb."

(#13) twollah1976 válasza icemad (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerintem kobunkozzunk le mindenkit es masszunk vissza a fara, mert ugy tenyleg kozel vagyunk a termeszethet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) HyP3b0y válasza twollah1976 (#13) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ohh, a híres PH troll, twollah egyik utolsó kommentjét láthatjuk vajon? :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.