Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ha nem maradhat a plecsni, akkor az illetékes mod törölje, plíz! ;)

Rip and tear

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én wilkinson extra 2-t használok, a tetején van egy kis gomb, ami egyszerűen kitolja a szőrt a két penge közül. Problem solved. Nem mellesleg olcsó mint a fene.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Anno betáraztam egy rahedli Gillette Sensor 3 pengést. Hat darab van egy csomagolásban. Tuti, és van még belőle több, mint két érintetlen pakk. Mivel vasárnaponként borotválkozom, nálam sokáig kitart. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Csemike


Csemike
csendes tag

Én is a Gillette-re esküszöm. :D

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A Zsilette király, én is a Vilkinzonról tértem át rá, hát bizony ég és föld. A Mach 3-ból én a Turbo változatot használom, az nem húz annyira, és a fejbőröm is jobban szereti :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Иван


Иван
őstag

Én csak azért használok Wilkonsont, mert angol.

Hát nemáhogy ne. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Van Gillette Mach 3, Fusion Power (ez 5 pengés rezgős izé), de fasorba sincsenek a sima klasszikus "nagypapa-borotva" hatékonyságával szemben. Legalábbis az én arcszőrömet ez viszi, meg a 0-ás gép (hajnyíró). No meg nem tömődik el oly könnyen, és meg se vágom magam vele.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) Иван válasza psyho85 (#7) üzenetére


Иван
őstag

Én majd rendes, kihajthatós pengét akarok venni. Csak úgy a stílus miatt, amíg megtanulom biztos szanaszéjjel vágom magam, de milyen faszályos cucc.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) darál0w válasza Csemike (#4) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez NŐI te lyány! :D

btw énezt használom :

illetve ha kicsit elhanyagolom magam, akkor ez már kicsit huz....na olyankor kell rámenni hajnyíroval és utána ezzel :D

előtte mach3 volt, még meg is van...azzal borotválom a zsákom. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) danih


danih
addikt

Villanyosok vannak? :)

(#11) Vakegérke válasza Csemike (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegénykém, nő a bajuszod, szakállad? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Z86


Z86
őstag

Ti kb. hányszor használtok egy ilyen eldobható borotvát?

Amúgy meg egy ilyen Philipset használok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekünk passzoltak egy hibás, nem hazsnált kállatszőr-nyírót. Úgy 1-2 mm-re vág. Na én csak azt használom. Ha elég pénzem lesz, istenbiza lelézereztetem az arcomat, mert ha csak hozzáérek, kipirosodik és hámlik.

(#14) lsebestyen válasza darál0w (#9) üzenetére


lsebestyen
addikt

ez milyen típus?

én is mach 3at használok, de lehet áttérek az elektromosra...:U

(#15) darál0w válasza lsebestyen (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ami nekem van az Philips Nivea HS8040

~3 éves asszem'.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) DeFranco válasza Z86 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

~3 hét - egy hónap

(#17) baluka26


baluka26
veterán

Hajnyíró+Gillette Fusion power. Előbbi két-három naponta, utóbbi két-három havonta :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Crystalheart válasza baluka26 (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amúgy én is így nyomom. Csak akkor veszem elő a pengéset, ha megyek szociális életet élni. :D Falura jó a borosta is.

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

rajtam van szőr bőven...
a kedvenceim: hajnyíró(egy hájend philips) vagy biztonsági borotva(nem lehet bele rendes pengét kapni) vagy klasszikus borotvakés( nem vagyok képes rendesen megfenni)

van fjúzsön páverem is de szart sem ér. így többnyire kétpengés eldobható csíknélküli zsilette

lényeg a változatosság.

ezek a philips bodygroom csodák jók? a tesszőrnyírókra gondolok. abból melyiket érdemes?

(#20) psyho85 válasza Иван (#8) üzenetére


psyho85
aktív tag

Az derék dolog, sok sikert hozzá. Azért EÜ doboz legyen a közelben. :) Nekem a rendes vágáson (pontosabban a begyakorláson kívül) csak annyi bajom vele, hogy bizony azt fenni kell.

@Többiek: Azért megnyugtató, hogy a hajnyíró ily nagy népszerűségnek örvend, nem vagyok vele egyedül. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#21) máyköl


máyköl
veterán

Gillete Fusion Power

(#22) Gergő_ válasza Иван (#8) üzenetére


Gergő_
őstag

Nekem egy hétbe telt mire nem vágtam nagyon meg magam.Érdemes nem a legprofibb, legeslegélesebbet venni, mert akár meg is ölheted magad vele egy rossz mozdulattal a nyakadon. Kis apró mozdulatok, a vízszintességet érdemes elfelejteni. :D

(#23) Lenry


Lenry
félisten

Gilette Mach3.
gond nincs vele, de ettől még ugyanúgy rühellek borotválkozni :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Csemike válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az éppen nem, de vasárnapoként én is borotválkozom, mint te. :)

#25: nem vagyok jeti-típus, azé' lehet nekem is jótulajdonságom. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) darál0w válasza Csemike (#24) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hetente? olyan lassan nő a szőr a lábadon?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26) danih válasza darál0w (#25) üzenetére


danih
addikt

Említette a lábát?

;]

(#27) darál0w válasza danih (#26) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igaz.

de rossz az, aki rosszra gondol. ;]

#24) Csemike bnő se yeti tipus, de 3-4 naponta szedi, mert szur. én meg nem szeretem, ha szur...

ellenben lesz*rom ha én szurok :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Vakegérke válasza Csemike (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól összevesznénk a fürdőszoba használaton. ;)

Vagy kéz a kézben borotválkoznánk. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) danih válasza darál0w (#27) üzenetére


danih
addikt

Ezért is gondolok a jóra :DDD

(#30) darál0w válasza danih (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem meg lábfétisem van...szoval én is a jora gondolok. ;] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31) Csemike válasza Vakegérke (#28) üzenetére


Csemike
csendes tag

Értem én, miért olyan kedvesek veled a bankos kisasszonyok. :D

(#32) Dluinet válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha két napig nem borotválkozom, akkor úgy nézek ki, mint egy jeti.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33) hoffman_ válasza darál0w (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez buzis.

;]

Amúgy Mach 3 powa, azt egyszer kitalálták, azóta jó. Nekem Ferraris van, legtutibb a tűzpiros :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) Vakegérke válasza Csemike (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig ezt az édes titkot még meg sem osztottam velük.
Adtál egy ötletet. Legközelebb úgy fogok udvarolni, hogy csókolom, felőlem akár együtt is borotválkozhatnánk...
Szerinted bejön? :)

Dluinet: Egyéni adottság. Én egy hét múltán is csak erősen borostás vagyok. De miért nem használod ki a lehetőséget? Az arcszőrzet férfias. Önkínzásból borotválkozol? Esetleg valaki miatt? Vagy csak úgy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) horush


horush
addikt

Gilette Blue3. A teszkóba' van ilyenből 6-os csomag, ~1200Ft, s majd fél évig elég a 6.

(#36) Z86 válasza DeFranco (#16) üzenetére


Z86
őstag

Az nem is rossz.

(#37) DeFranco válasza Z86 (#36) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem mondom, hogy a végén nem húz, de az igazi férfi egy közepes hallal is megborotválkozik :DDD

(#38) Valty


Valty
aktív tag

Én Gillette Mach3 Turbo-t használok, eddig ez volt a legnormálisabb, amit próbáltam. A sima Mach3 is jó, csak nem csúszik olyan jól. Amit viszont nem szeretk az a Fusion, mert nagyon simára borotvál, szinte már kisgyerekesre. :)

Szoktam villannyal is borotválkozni, arra Philips RQ1050-t használok

(#39) P00By


P00By
nagyúr

Én hajvágóval nyírom. Borotvát nem bírja a bőröm. Nem is baj, mert teljesen csupaszon katasztrófálisan nézek ki :D

(#40) hoffman_ válasza Valty (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem csúszásnál szinte csak a hab/zselé számít. Én Fusion gelével tolom, patent nagyon.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) Z86 válasza DeFranco (#37) üzenetére


Z86
őstag

legfeljebb utána fáj egy kicsit....
:DDD

(#42) rankesz


rankesz
veterán

+1 a hajnyirora

(#43) Valty válasza hoffman_ (#40) üzenetére


Valty
aktív tag

Ez igaz, én is vagy azt vagy Nivea-t használok :K

Mikor a Mach 3am volt ( cca 9 éve, ez volt az első borotvám) még nem használtam zselét

(#44) DeFranco válasza Z86 (#41) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy ez szőrhossz függvénye. Egy ötnapos borostát már meghúz egy kopottabb borotva, de az sem vészes, de ha kétnaponta borotválkozol, (30 éves átlagos szőrösségű alanyokon tesztelve) akkor jól siklik az. Ezek általában előbb rozsdásodnak, mint életlenednek, csak hamar eldobják őket a tömődés miatt, vagy mert már lekopik a szappancsík róla. Ettől még ugyan olyan jó, csak nekik is meg kell élni valamiből.

Gilette zselés habot használok.

[ Szerkesztve ]

(#45) Smani


Smani
senior tag

Gilette blue 2

Olcsó jó. Van mach 3 vagy mennyi de ez jobban bejött.

Borotvahabnak vagyis zselének meg lidlis. Negyed annyi elég belőle mint a dzsilett gélből ráadásként olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#46) Armahun


Armahun
addikt

Egy ideje leszoktam a borotválkozásról. Van egy philishave villanyosom annak a szakállnyíró részével letolom és kész.

A pengésnél azt vettem észre, hogy minél több pengés, annál jobban húz.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#47) Smani válasza Armahun (#46) üzenetére


Smani
senior tag

Ez pont így van. Ezért tértem vissza a blue 2-re.

(#48) lsebestyen válasza Smani (#47) üzenetére


lsebestyen
addikt

A blue2 szvsz nagyon kényelmetlen...nem követi az arcom vonalát...

(#49) Smani válasza lsebestyen (#48) üzenetére


Smani
senior tag

Az arcod követi a borotva vonalát.

(#50) lsebestyen válasza Smani (#49) üzenetére


lsebestyen
addikt

Úgy gondoltam, hogy a blue2-nek nem mozgatható a feje. és itt nálam el is vérzett :K (mmint nem az arcom:D, asszem eddig egyszer sikerült magam megvágni :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#51) DeFranco válasza lsebestyen (#50) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Miért, a te fejed sem mozgatható? Soha nem értettem ezt a mozgatható fej dumát. Ott van a kacsa-vacsa kezed, mozgasd, ha már adta a jó isten. Legalább fejlődik a szem-kéz koordinációd.

szerk: vérző borotva LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) Smani válasza lsebestyen (#50) üzenetére


Smani
senior tag

Ott a kezed az nem mozog eléggé? :DDD

Mozgatható fej... Túl puhán mozog. Ezáltal a trágya meg ott marad az arcomon.

Szerintem legközelebb elmegyek arcgyantára. Csak nehogy letépjék az arcom :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) lsebestyen válasza DeFranco (#51) üzenetére


lsebestyen
addikt

De ha egyszer kicsit csontos az arcberendezésem akkor az álkapcsom alatt lehetetlen azzal a szarral leborotválni...most hova mozgassam a fejem, komolyan :)

Smani.: meg ne mondd már nekem h mit használjak... mondtam az elején h szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#54) Smani válasza lsebestyen (#53) üzenetére


Smani
senior tag

Próbáltad már a kezed mozgatni?

[ Szerkesztve ]

(#55) Crystalheart válasza lsebestyen (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én a bőrömet szoktam arrébb húzni, hogy laposra érjen a borotválandó. Én sem vagyok valami húsos képű. :D

Smani: Arcgyanta? :D Uh. Amúgy rajtam kívül senkinek nem jutott még eszébe itt az arcát leszőrteleníttetni véglegesen?

(#56) TayRol


TayRol
veterán

A pengés borotva nyuzta az arcom mindig is.
Most Braun 760-as van, minden nap hasznalom. hibátlan. Cserebe mocsok draga.

(#57) ferensz


ferensz
senior tag

Kethavonta megregulazom oldalt a szakallam, egyebkent hadd nojon, nincs is ettol kenyelmesebb, meg jobban hoszigetelo allapot.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#58) hoffman_ válasza TayRol (#56) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sose próbáltam még villanyost, de aki azt használ, és kérdeztem, azt mondta, hogy azért olyan simára nem tudja levinni, mint ha Makk 3-al neki esne, főleg, ha szárazon van használva.

Tapasztalat? Engem csak ez tart vissza a cserétől. 20-30 körül szerintem már durván jó gépeket lehet kapni, és ha azt nézzük, hogy egy szett fej a Makkba is 4-5 ezer, akkor nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#59) DeFranco válasza lsebestyen (#53) üzenetére


DeFranco
nagyúr

No offense, de igaza van. Hogy mit használsz, az a te dolgod, de hogy mit kellene használnod, azt mi sokkal de sokkal jobban tudjuk ;] ;] ;] :P :P :P

(#60) lsebestyen válasza Smani (#54) üzenetére


lsebestyen
addikt

(#59) DeFranco : de f@szom, minek használjam azt a szart ha a mach3 simán viszi? ne szivassatok már :W

[ Szerkesztve ]

(#61) Smani válasza DeFranco (#59) üzenetére


Smani
senior tag

(#62) Smani válasza lsebestyen (#60) üzenetére


Smani
senior tag

Mert olcsóbb és jobb?

[ Szerkesztve ]

(#63) TayRol válasza hoffman_ (#58) üzenetére


TayRol
veterán

persze, fajlagosan sosem hozza be az árát egy pengéshez képest. monduj nálam 99%-os (ha a penge 100).

vannak évente 1-2x probahonapok, érdemes kiprobalni egy-ket terméket.

(#64) hoffman_ válasza TayRol (#63) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pont azt mondtam, hogy szerintem mindegy, hogy egyszer 30k 5 évre, vagy (tegyük fel, nagyon babaszőr), évente 5k 5 évre, ugyanott vagy. Tehát nem az ár az akadály, hanem az eredmény.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#65) DeFranco válasza hoffman_ (#64) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A villanyos borotva nem olyan alapos, és hamarabb szúr. Összességében én szerintem akkor sem használnám, ha ingyen lenne, inkább két naponta vágom borotvával, de akkor nincs majomsziget, és délutánra nem vagyok smirgli.

(#66) hoffman_ válasza DeFranco (#65) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, erre voltam kíváncsi. Akkor nem invesztálok bele semmiképp. Amúgy is kölyökképem van, babaszőröm, heti egy borotva bőven elég, de Kandón még sokszor azt is megspórolom :D Sőt, mióta asszony kirakott, azóta sz*rok bele, úgy ahogy van :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#67) Crystalheart válasza hoffman_ (#66) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én pont ezért vennék elektromos borotvát, ha tehetném. Akar a halál borotvahabbal meg pengékkel tökölni, amikor nem kell babapopsi arc.

(#68) hoffman_ válasza Crystalheart (#67) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De nekem kell :DD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#69) DeFranco válasza hoffman_ (#66) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bármit megmondok bármikor, csak kérni kell. Sőt, bárminek az ellenkezőjét is. De az feláras. ;]

(#70) Z86 válasza DeFranco (#65) üzenetére


Z86
őstag

A villanyossal az is a gond (nálam), hogy bizonyos sunyi és laposan növő szálakat nem vág le, illetve aránytalanul sokat kellene vacakolni velük. Ezeket a sima borotva sokkal könnyebben eltávolítja.

(#71) hoffman_ válasza DeFranco (#69) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#72) total90


total90
veterán

Mach 3 már 8 éve... szóval elégedett vagyok vele :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#73) Gergő_ válasza Crystalheart (#55) üzenetére


Gergő_
őstag

Miért pont az arc?

(#74) Crystalheart válasza Gergő_ (#73) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mert akkor ~ 10 évig nem is kell borotválkozni. :) Az avatáromon látható arcszőrzet marad majd, csak ahol amúgy is borotválom, ott lézereztetném le. (Más egyéb testrészeimmel egyetemben. :D)

(#75) Wictor


Wictor
senior tag

Valami Teszkós sz*rt használok 1 éve (villanyborotva), van rajta pajeszvágó, meg orrszőrnyíró is, de szó szerint mindent visz. Egyetlen negatívum, hogy minden egyes takarításnál molekuláira hullik, dehát... 2000-ért?! :D

Eszem ágában sincs lecserélni, a célnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#76) TayRol válasza DeFranco (#65) üzenetére


TayRol
veterán

hamarabb semmiképpen nem szur. de nálam mar az alaposság is szinte tokeletes. nekem bevállt, vissza nem megyek a pengéhez.

(#77) darál0w válasza hoffman_ (#33) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érzékeny a nyakamon a bőr, kell rá a nivea :D

az avatarod buzis. csak hogy visszavágjak :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#78) kbencee


kbencee
aktív tag

valamilyen Remington villanyost használok, és nagyon jó, mindent visz mint állat

(#79) Sátán44 válasza total90 (#72) üzenetére


Sátán44
addikt

Szintén Mach 3-at használok immáron 2-3 éve és nagyon elégedett vagyok vele. A pengék sem olcsók, de mikor akciósak bevásárolok belőle.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#80) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi,ki milyen borotvát javasolna vizes borotválkozáshoz,ami jó,nem túl drága,sokáig bírja a kiképzést?
Eldobható is érdekelne,vagy olyan is,ahol csak a pengét kell cserélgetni.
Elektromosban ki milyet javasolna?
Várom megtisztelő válaszaitokat!

(#81) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#80) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nagy csönd honol,úgy látszik,már nem divat a borotválkozás. :)

(#82) McDog válasza Kezdő vagyok (#80) üzenetére


McDog
aktív tag

Gillette Fusion Power-t tudom ajánlani (, elölte mach3 turbo-t, mach3-at, excel-t használtam) tartós, kényelmesen lehet használni, nem húzza a bőrt, a borostát és észre se lehet venni tökéletes munkát végez.
Elektromos borotvában nem tudok segíteni.

(#83) oriic válasza McDog (#82) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezekkel csak ésszel, nem véletlen ha valahol olcsó, azok ugyanis hamisítványok. Én sajnos vettem egy ilyen csomagot, 3k volt, de szinte semmit nem ér. :( Az eredeti ami tetű drága szerintem, na az mint forró kés a vajat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#84) McDog válasza oriic (#83) üzenetére


McDog
aktív tag

Hamist boltban még nem vettem szerencsére, simán Rossmann-ba szoktam vásárolni. Az oldalt csak példának hoztam, hogy látható legyen. Egyszer vettem aluljáróba, először és utoljára, mert gyakorlatilag használhatatlan volt.
Az eredeti lehet hogy drága, de nekem, akinek érzékenyebb bőröm van is tökéletesen bevált Egy penge kb 2-3 hónapig jó (ez Excelnél max másfél-2 hónap volt és 1 hónapnál azért kicsit többször kellett áthúzni a bőrön.)

(#85) Samus


Samus
addikt

A Progilde betétek akartam kipróbálni, a vékonyabb pengék miatt, de sajnos pont nem volt a Rossmann-ban, csak a spéci változat, valahogy nem akartam kiadni majdnem 8k-t a 4 betétért, így maradt a Fusion Power 5k-ért...az a jó ezekben a betétekben, hogy az összes készülék a sima Fusion-tól kezdve a rezgőn át (az utolsó azt hiszem a Progilde a szériában) kompatibilis az összes Fusion betéttel, sőt, a Venus Power betétjei is rámennek, és fordítva (a régi Venusra pedig a Mach3 és fordítva). Az új Fusion-ban a hátsó pengét tartom a leghasznosabb találmánynak. Közvetlen az orrom alatti részhez nagyon könnyen hozzáférek. Picit zsúfolt már az öt penge a kis helyen, de ha élesen, jól visznek. Sokáig használtam a sima Mach3-at (4 évig), nagyon jó, de valahogy ez a rezgés kicsit jobb. Bár lehet csak hozzászoktam, nehezebbnek tűnik a borotva, és stabilabbnak a fogás (bár ebben a vastagabb nyél is közrejátszik).

Kipróbáltam csak próbaként a LIDL-ben kapható saját 5 pengés borotvát. A felfüggesztése borzalom. Gumi két oldalt, alig mozog a fej, de a pengék...mint az agyon használt Fusion pengéim, pedig ezek újak...készülék+2 betét volt 1,5k ennyit is ér...Mondjuk hozzá kell tennem, hogy elég erős az arcszőrzetem...ráadásként érzékeny is a bőröm...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#86) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Köszi a válaszokat!
A Mach 3 nyélre rámennek akkor a fentebb említett pengék?

(#87) Samus válasza Kezdő vagyok (#86) üzenetére


Samus
addikt

NEM. A Mach3 nyélre csak a Mach3 pengéi mennek rá, ebben emlékeim szerint anno kétfajta penge készült, de már csak a simát lehet kapni (valamikor volt ebből is rezgő, de én csak TV reklámban találkoztam vele). Esetleg a régi Venus modellek pengéi mennek rá, de az nem arcra van.

A Fusion nyélre mennek rá a fent említett pengék, ott van többféle, és még többféle nyél (Pl,: Sima, Cool White, Stealth, Progilde, és ezek Power (rezgő) verziói).

A Mach3 és a Fusion betétjei teljesen mások, rögzítés szempontjából is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#88) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
A MACH 3 sensitive mennyire jó?

(#89) Kezdő vagyok válasza Samus (#87) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Rontott.

[ Szerkesztve ]

(#90) Móci


Móci
addikt

Mach 3 itt is. Nem rossz cucc, mondjuk a frissen kibontott pengével brutálisan jól viszi az arcszőrt, mindig jó érzés új pengét használni. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.