Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) Samus


Samus
addikt

A Progilde betétek akartam kipróbálni, a vékonyabb pengék miatt, de sajnos pont nem volt a Rossmann-ban, csak a spéci változat, valahogy nem akartam kiadni majdnem 8k-t a 4 betétért, így maradt a Fusion Power 5k-ért...az a jó ezekben a betétekben, hogy az összes készülék a sima Fusion-tól kezdve a rezgőn át (az utolsó azt hiszem a Progilde a szériában) kompatibilis az összes Fusion betéttel, sőt, a Venus Power betétjei is rámennek, és fordítva (a régi Venusra pedig a Mach3 és fordítva). Az új Fusion-ban a hátsó pengét tartom a leghasznosabb találmánynak. Közvetlen az orrom alatti részhez nagyon könnyen hozzáférek. Picit zsúfolt már az öt penge a kis helyen, de ha élesen, jól visznek. Sokáig használtam a sima Mach3-at (4 évig), nagyon jó, de valahogy ez a rezgés kicsit jobb. Bár lehet csak hozzászoktam, nehezebbnek tűnik a borotva, és stabilabbnak a fogás (bár ebben a vastagabb nyél is közrejátszik).

Kipróbáltam csak próbaként a LIDL-ben kapható saját 5 pengés borotvát. A felfüggesztése borzalom. Gumi két oldalt, alig mozog a fej, de a pengék...mint az agyon használt Fusion pengéim, pedig ezek újak...készülék+2 betét volt 1,5k ennyit is ér...Mondjuk hozzá kell tennem, hogy elég erős az arcszőrzetem...ráadásként érzékeny is a bőröm...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.