Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) flash- válasza juve600 (#948) üzenetére


flash-
veterán

Meglatjuk, ha tenyleg jon hamarosan a 9 akkor nem is irtam hülyeséget😊

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#952) vegyszer válasza flash- (#947) üzenetére


vegyszer
addikt

Had ajánljak egy filmet a figyelmedbe: A hülyeség kora

Sok érdekes dolog elhanzik benne.
Többek között az is, hogy "általában nem az sodor minket veszélybe, amit ismerünk, hanem az, amiről azt hisszük, hogy ismerjük"

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#953) juve600 válasza flash- (#951) üzenetére


juve600
nagyúr

Látom még mindig nem érted

(#954) flash- válasza juve600 (#953) üzenetére


flash-
veterán

De en ertem:) jon ra az android 9

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#955) flash- válasza vegyszer (#952) üzenetére


flash-
veterán

Nem igazan erdekel ki mit gondol par mondat után meg ismeretlen emberekrol kovetkezteteseket nem tulbbolcs dolog levonni

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#956) juve600 válasza flash- (#954) üzenetére


juve600
nagyúr

Azt írtad hogy Németországban kint van.
Így van? Nem
van köze a 9nek hogy milyen országban jön ki?
Nincs
Akkor ki írt hülyeséget?

(#957) atosan válasza juve600 (#956) üzenetére


atosan
addikt

Ok, nem tudta Xiaominál hogy megy a frissítés, semmi gond, van ilyen. A hozzászólásból ahol van egy ilyen rész "és más telefonokra is" nekem az jön le, hogy lassan erre is itt lesz, ezt szerette volna mondani meglátásom szerint, szerintem ebben sincs semmi rossz.

Maine coon

(#958) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Redmi Note 6 Pro Android 9 Pie update

Pie expected in Q1 2019 :C

The Redmi Note 6 Pro, being a budget phone, comes preinstalled with Android 8.1 Oreo with MIUI 9 on top. Of course, an update to Android 9 Pie is guaranteed, but when exactly this will happen remains anyone’s guess.

From our knowledge of how Xiaomi updates work, though, the Note 6 Pro should get a slice of Pie in Q1 2019.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#959) vegyszer válasza flash- (#955) üzenetére


vegyszer
addikt

Tehát be dobsz egy linket, hogy 2019Q1-ben jön P droid. #937
Majd azt mondod, hogy hű kijött a PocokFonra a P. De az általad linkelt oldalon egyértelműen szerepel, hogy december 10 (vélhetőleg ez a dev release date).
Az, hogy (jó eséllyel) a stabil vonalon esetleg a német cimbidnek a minap csorgott le, nem jelent semmit. Az összes dev user akár egy hónapja vígan használja.

És ne érts félre, én téged nem savazlak, nem bántalak. Csak felhívom a vakfoltjaidra a figyelmed. De nem bántásiból, hanem az urban legendek ellen...

Mert a Xiaomi még nem osztja X+1 régióra a világot (max global + Kína + India vonalon). De a nagy fejlesztések max a törvényi szabályozás miatt akadnak el (mint az arc alapú feloldás, és a témák), nem pedig azért, mert itt vagy ott nem készültek el vele. A kínai dev az első. Ott jön ki minden, majd global és EU dev. Ezek után épül be a stabil vonalakba egy egy fícsör. Amit egyes törvények (EU) blokkoltathat.

Na de zárjuk le, beszéljünk inkább a hüvelygombáról/szakmaibb témáról.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#960) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Őszig Note 5 tulaj voltam és csak azért cseréltem le mert fülessel halkan szólt.Ennél a telefonnál is ez a helyzet?

(#961) Robit Sakraf válasza martin1369 (#960) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én Bluetooth fülest használok. Szerintem teljesen rendben van a hangerő. Jó ideje ezzel használom. US $13.00 80%OFF | IPUDIS IP67 Waterproof Surfing Bluetooth Earphone Noise Cancelling Sport Wireless Headphone Ear Hook with Microphone 110mAh
https://s.click.aliexpress.com/e/c1wS6y3m Ha valaki olcsón akar nagyon jó hangzású, brutál hangerejű fülest annak nagyon ajánlom.

(#962) atosan válasza martin1369 (#960) üzenetére


atosan
addikt

Azt kell mondjam igen, jacken keresztül. Film nézés oké, youtube vanced halk, zenelejátszó flac fájl sem az igazi, de picit jobb. Szerintem beruházok egy bluetooth fülesre.

Maine coon

(#963) oriolus123 válasza martin1369 (#960) üzenetére


oriolus123
tag

Nekem teljesen jó vezetékes fülessel!
Ellenben a security fix a legújabb frissítéssel nekem is előhozta az ujjlenyomat gondot. Ha alszik egy darabig, akkor 4-5 másodperc is kell mire feloldja. :(

(#964) martin1369 válasza atosan (#962) üzenetére


martin1369
aktív tag

Nagyobb kijelző+akksi miatt gondoltam Huawei P10-ről a váltást.

(#965) atosan válasza martin1369 (#964) üzenetére


atosan
addikt

Én meg vagyok elégedve. Zenére visszatérve, a hangzással nincs baj, csak meglepődtem mennyire feljebb kell tekerni hogy elérjem a szintet amin szoktam hallgatni. Még annyi hogy dev romon vagyok, lehet ez is befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#966) buca84 válasza atosan (#965) üzenetére


buca84
őstag

Ha dev Pite alatt vagy akkor Mi A1 -en gyári Pite alatt is sokan panaszkodtak, hogy halkabb lett a telefon. Ott a beszéd is halkabb lett.

(#967) Robit Sakraf válasza atosan (#962) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Neked is ajánlom az előbb megosztott fülest. Amellett hogy tényleg nagyon jó, tudja a 6-7 órát folyamatos zenehallgatás közben.

[ Szerkesztve ]

(#968) flash- válasza vegyszer (#959) üzenetére


flash-
veterán

oké igazatok van, én kicsit jobban felvettem a dolgot mint kellett volna,mondtam valótlant,mert így gondoltam, de sry akkor ,most már képbe vagyok :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#969) martin1369 válasza atosan (#965) üzenetére


martin1369
aktív tag

Bocsi mi az a dev? 😀

(#970) atosan válasza martin1369 (#969) üzenetére


atosan
addikt

Developer rom, béta, heti frissítésekkel. Nem főzött hanem gyári. Itt lehet választani, hogy a stabilt vagy a bétát használod.

Robit Sakraf nézegettem a linkelt cuccot. Előbb utóbb úgy is az lesz, mert már kezd elegem lenni a tyúkbelekből :)

buca 84 Tudtommal itt még nincs béta pite, legalább is globalban

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#971) martin1369 válasza atosan (#970) üzenetére


martin1369
aktív tag

Szerintem a note 5nél is az volt nekem.

(#972) Robit Sakraf válasza atosan (#970) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Fejhallgatók közül Bluedio márkát vettem kintről filmnézéshez, zenehallgatáshoz. Na az is brutális.

(#973) Kolondrum válasza oriolus123 (#963) üzenetére

Melyik verzió alatt? 1.10 rossz, 1.17 és 24 jó.

(#974) oriolus123 válasza Kolondrum (#973) üzenetére


oriolus123
tag

Hűű, na most megfogtál! A 10.2.2.0 stabil, ami most jött.

(#975) oriolus123


oriolus123
tag

Megpróbálom visszarakni az előző 10.2.1—es verziót. Addig is valahol van valami összefoglaló arról hogy mi a tapasztalható különbség a stabil és a dev között? Mit látnék másnak ha a dev-et választanám? Jól tudom hogy ha ágat váltok akkor az mindent gyalul? Ettől még lehet oda-vissza is váltani ugye? Na befejeztem mára :)

(#976) Bali27 válasza oriolus123 (#975) üzenetére


Bali27
addikt

Én Eu Devet tettem fel és nagyon nem bántam meg.
Stabil és minden "fjúcsör" benne van ami hasznos.
Továbbá nincs kínai és semmilyen reklám.

[ Szerkesztve ]

(#977) Viktor0610 válasza Bali27 (#976) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

+1.

Sokadik Xiaomim nyúzom (jelenleg Redmi Note 5), de mindig az az első, hogy BL unlock, EU dev. ROM feldob. :)

Samsung Galaxy A54

(#978) Pokesz007 válasza oriolus123 (#974) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nekem is jött valamelyik nap mikor hozta a futár és nincs gond vele. Frissített és azóta használom.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#979) atosan válasza Bali27 (#976) üzenetére


atosan
addikt

Mi alapján raktad fel? Úgy értve melyik leírás szerint, melyik twrp stb. Szerintem elindítom én is a bootloader feloldást.

Maine coon

(#980) Bali27 válasza atosan (#979) üzenetére


Bali27
addikt

Ez a recoverym. (recovery3) [link]
Ez a videó volt a minta az op rendszerhez [link]
a videók alattmeg a letöltési link recoveryhez stb.

[ Szerkesztve ]

(#981) Ferycomp


Ferycomp
csendes tag

Sziasztok, kb 2 hete vagyok tulaja egy ilyen telefonnak, nagyon tetszik, ezelőtt Samsungok voltak, ez azért más. Nekem érezhetően gyorsabb, smoothabb mint egy középkategóriás Samsung ugyanennyiért.

Lenne pár kérdésem a talóval kapcsolatban:
- gyári ébresztőórában ha beállítom az ébresztést, akkor képernyő zárolása után nem mutat semmit, hogy pl holnap hány órakor van az ébresztő /be van állítva minden hogy mutassa a zárolási képernyőn/ (Samsung a zárolási képernyőn mutatta hogy Sz 6:15)

- zárolási képernyő alatt bal oldalon van a Mi távirányító és elemlámpa, jobb oldalon a kamera ezeket hogy lehet megváltoztatni melyik menüpont az?

- hogy tudok pl fm rádió, számológép hozzáadni a zárolási képernyőhöz? olvastam egy régebbi fórumon hogy a Beállítások/Képernyőzár és ujjlenyomat/Képernyőzár parancsikonok menüben a bal illetve jobb oldali parancsikonokat tudjuk módosítani, de nekem nincs olyan benne, ez csak régebbi MIUI-ban volt így?
az újabbakon hogy lehet módosítani?

köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#982) atosan válasza Bali27 (#980) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R

Maine coon

(#983) jarisz46


jarisz46
csendes tag

Néhány kérdésre szeretnek választ kapni😁 j

Január 24 én a Vodafon betette az új gépbe a SIM et és kérésemre installalta a legfrissebb MIUI T is, V10.1.2.
(Ügyintéző is xiaomis telos😁🤗)
Azóta nem láttam újabb frisitest érkezni!? Oké ez vagy ,,,,benéztem valamit,,,,?

1. Hol lehet beállítani, hogy telefonszámomat is írja ki hiváskor a fogadó felnek. t! (Van aki az ismeretlen számot kinyomja?!)
2./ QR kód mire való a telefonkonyvben? Köszi 😊

(#984) kazsmerlaca válasza jarisz46 (#983) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

1.-hez:
Megnyitod a tárcsázó alkalmazást, majd a bal alsó sarokban a három vízszintes vonalra nyomsz. Így eljutsz a hívásbeállításokhoz, majd a lista alján a további beállítások résznél megtalálod a hívóazonosító opciót.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#985) Viktor0610 válasza jarisz46 (#983) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2. Névjegyet megosztani egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#986) Kolondrum válasza oriolus123 (#974) üzenetére

Szomorú, hogy stabil vonalon is előfordul.

(#987) Bali27 válasza atosan (#982) üzenetére


Bali27
addikt

Nagyon szívesen.
Ja Recovery3.img-t megkönnyíted az életed ha bemásolod az ADB könyvtárába, mert akkor pl ennyi is elég miután Total Commenderbe az ADB könyvtárnál beírod: cmd.:
fastboot boot recovery3.img

(#988) Bali27 válasza Viktor0610 (#977) üzenetére


Bali27
addikt

Ma volt egy ilyen problémám EU Dev rom van fent.
Bejövő hívás megszakadt pár mp után és újraindult a telefon.
Aztán kiírta mi volt a hiba és elküldtem elemzésre.

(#989) Robit Sakraf válasza Ferycomp (#981) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Szia. Az órára nem tudok mit mondani, viszont a többi megoldható ha választol egy olyan témát amiben be lehet állítani. Ahhoz hogy legyen téma ikonod át kell állítani a régiót.

(#990) nagysusu


nagysusu
csendes tag

Sziasztok!
Gmail értesítés nagyon sokszor késik, ill. csak akkor kapom meg ha a képernyőt megmozdítom.
Van egy Lenovo P70-es telefonom ugyan erre a fiókra bejelentkezve, azonos wifi hálózaton, így biztosan tudom hogy késik.
Ha a Lenovo-val kilépek a fiókról akkor sincs változás. Mi lehet a probléma?

(#991) oriolus123


oriolus123
tag

Na kérem!
Ha az embernek nincs elég baja, akkor csinál magának! FB-n azt ajánlották, hogy tegyem fel a régebbi verziót! Letöltöttem, települt, újraindult, és most azt kéri hogy "az android indításához írja be jelszavát". És innen sehova tovább. Na most mi legyen?
A hangulati elemeket szándékosan nem helyeztem ide, gondolom nem segítene sokat.

[ Szerkesztve ]

(#992) Kolondrum válasza oriolus123 (#991) üzenetére

Minden előtt ki lett jelentkeztetve a MI fiók és a google fiók?

(#993) oriolus123 válasza Kolondrum (#992) üzenetére


oriolus123
tag

Sajnos nem. Azt gondoltam hogy úgy megy mint az automata.
Mi fiók nem is volt használva, de google igen.

[ Szerkesztve ]

(#994) Robit Sakraf válasza oriolus123 (#991) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Én a dev. rom felrakásakor jártam így. Nem léptem ki a fiókokból. Ráadásul nem emlékeztem a jelszóra. Ujjat kellett igényelni.

(#995) oriolus123 válasza Robit Sakraf (#994) üzenetére


oriolus123
tag

Mit kellett igényelni? Honnan? Pont a lényeg maradt le!
Bocsánat ha feszültnek tűnök, de éppen nincs működő telefonom, és nagyon kellene holnap.

(#996) atosan válasza oriolus123 (#995) üzenetére


atosan
addikt

Google fiók jelszót kérheti szerintem, ha nem használtad az Mi fiókot. Esetleg a képernyőzár jelszót? Gondolom azért valami mező van ott amibe írhatod a jelszót, vagy olyan hogy elfelejtette a jelszavát.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#997) Robit Sakraf válasza oriolus123 (#995) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Az mi fiók regisztrálása után meg lehetett adni a biztonsági beállítások kor egy telefonszámot meg e-mail címet. Számítógépen akartam belépni az MI fiókba. Ott kértem ideiglenes jelszót, majd amikor megadtam az új jelszavamat azt írtam be a telefonba.

(#998) oriolus123 válasza Robit Sakraf (#997) üzenetére


oriolus123
tag

Végül a gyári recovery-ben a wipe data segített. Mindent legyalult.
De legalább most már újra lehet használni.
Öröm az ürömben, hogy újra 10.2.1-es rom van rajta, sokkal fürgébbnek tűnik. Mondjuk lehet hogy placebo, és ezen a ponton már bárminek tudok örülni.
Öröm2, hogy mivel immáron nincs belakva a telefon, semmi akadálya hogy kipróbáljam a dev romot. Erről van valami összefoglaló valahol?

(#999) Robit Sakraf válasza oriolus123 (#998) üzenetére


Robit Sakraf
tag

A globál dev az ugyan úgy működik mint a stabil. Letöltöd a zip-et és a Rendszerfrissítés alatt telepíted. Ha a jobb felső 3 pötty alatt nem jön be a menü ahol kiválaszthatod a zipet akkor nyomkodd a nagy 10-est vagy a Miui verziót amíg fejlesztő nem leszel.

[ Szerkesztve ]

(#1000) oriolus123 válasza Robit Sakraf (#999) üzenetére


oriolus123
tag

Ezt kell letölteni? http://en.miui.com/download-356.html

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.