Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Danecay válasza Postas99 (#1899) üzenetére


Danecay
őstag

Lehet van benne valami, én is azt használom, a párom viszont nem.

(#1902) flash-


flash-
veterán

Hali

Nem frissitettem le a telefont miui 11re most pedig mar nem is jelzi a frissitest
Otlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1903) hhgygy válasza flash- (#1902) üzenetére


hhgygy
senior tag

Mindenesetre nem maradsz le semmiről

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#1904) royalka válasza flash- (#1902) üzenetére


royalka
őstag

Manuálisan esetleg.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1905) P.mini válasza flash- (#1902) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ne is akard. Nekem frissítés után másnap úgy lefagyott, hogy csak úgy bírtam működésre bírni, ha hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot, (Kb. 10 sec) és újraindítottam. Nem reagált az érintőkijelző, miután feloldottam. Persze, akkor amikor gyorsan kellett volna valamit intézni... Eddig sosem volt semmi gond, kb. 1 éve használom. Ja, és semmivel sem lett jobb, csak kapsz egy új kinézetet, amit 2 nap után megszoksz. Ennyi.

Szerk.: Ami külön nonszensz, hogy miért kellett ketté szedni a képernyőzárat. Van egy olyan opció hogy képernyőzár. És van egy olyan opció is hogy jelszavak és biztonság. Konkrétan ketté osztották az egy menüt. Az egyikben beállítod, hogy milyet szeretnél, a másikban meg hogy milyen beállítást adsz neki. Valaki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1906) flash- válasza P.mini (#1905) üzenetére


flash-
veterán

köszi a tippet, itt valaki a jobb üzemidőről számolt be ezért gondoltam...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1907) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Már lassan ez is,olyan lesz,mint a Windows 10 :D Mindenkinek máshogy,viselkedik.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1908) flash-


flash-
veterán

más: végra találtam müködö gcam-ot erre a telefonra, nem kell root,semmi, nekem indul.
vajon ez minőségre megegyezik azzal a gcammal aminek kell a camera2 api? :F
mindenesetre link itt:
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1909) Pokesz007 válasza flash- (#1908) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Bali27 a nagy tesztelő,ilyen szempontból :) Kíváncsi ,vagyok.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1910) flash- válasza Pokesz007 (#1909) üzenetére


flash-
veterán

hát pár tesztképet lőttem, világos szobában semmi különbség, félig sötét szobában viszont a gyári sokkal jobb(kevésbé zajos, és nem is annyira zajszürt)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1911) Pokesz007 válasza flash- (#1910) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Sötétbe 1méterre van a karàcsonyfa és szar képet csinàl vakuval. Gyari alkalmazas.
Majd kiprobalom ezzel.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1912) royalka válasza royalka (#1889) üzenetére


royalka
őstag

Nah kiderül miért nem megy a hotspot. A net szolgáltatóm nem engedi a megosztást. (Lycamobile). Bújtam a netet, de úgy fest hogy nem lesz egyszerú a megoldás. Ha esetleg valakinek lenne ötlete szívesen venném. :K

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1913) flash- válasza Pokesz007 (#1911) üzenetére


flash-
veterán

van olyan fényképezésre alkalmas ezköz ami jó képet csinál vakuval? :) még a dslr gépem se

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1914) Pokesz007 válasza flash- (#1913) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Páromnak a gyengébb telefonja,sokkal jobb képet csinál sötétbe :) Samsung galaxy j5 2017..
Ennyiből nem szeretem,az enyém,igaz ritkán használom sötétbe,de közelről sötétbe fényképezés okés.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1915) esox válasza flash- (#1913) üzenetére


esox
senior tag

dslr-hez külső vaku kell+derítő, a belsőt ott sem szabad használni ;)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#1916) flash- válasza esox (#1915) üzenetére


flash-
veterán

Jaja.. Egyszer mondjuk sikerult manual modba egy jót lőni vele😀

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1917) Postas99 válasza Danecay (#1901) üzenetére


Postas99
senior tag

Megtaláltam a megoldást a "Hibára"

[Itt van]

(#1918) Danecay válasza Postas99 (#1917) üzenetére


Danecay
őstag

És itt mit kellene ki vagy bekapcsolni?

(#1919) aprokaroka87 válasza Danecay (#1918) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ambient mód ki.

(#1920) Danecay válasza aprokaroka87 (#1919) üzenetére


Danecay
őstag

Nálam ez alapból ki van kapcsolva.

(#1921) Postas99 válasza Danecay (#1920) üzenetére


Postas99
senior tag

Google segéd...

(#1922) Danecay válasza Postas99 (#1921) üzenetére


Danecay
őstag

Az be volt. Ez min is segít, a töltés során be-be kapcsoló képernyő dolgot szüneteti meg?

(#1923) Postas99 válasza Danecay (#1922) üzenetére


Postas99
senior tag

Elvileg igen.

(#1924) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jött egy frissítés: 11.0.2

B.Cs.

(#1925) Danecay válasza bollokcs80 (#1924) üzenetére


Danecay
őstag

Azt hittem megint jött új. Még év végén frissítettem erre, igaz nálam a javítások listája kb. egy bejegyzés volt.

(#1926) bollokcs80 válasza Danecay (#1925) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Gondolom fokozatosan szórják ki.

Nekem is csak egyet jelzett, aztán mégis többb dolog van benne. :))

B.Cs.

(#1927) flash- válasza bollokcs80 (#1924) üzenetére


flash-
veterán

Erre frissitettem a 10ról
Azt vettem eszre h lassabb pl a wifi mobilnet allitasa a rolóról,

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1928) Danecay válasza Postas99 (#1923) üzenetére


Danecay
őstag

Bekapcsolgat ez így is.

(#1929) Danecay válasza flash- (#1927) üzenetére


Danecay
őstag

:F

(#1930) drag


drag
tag

Másnak is feldobálja a frissítés után hogy a háttérben akarja a kamerát használni több alkalmazás is? naponta többször is rákérdez a "biztonság" pedig mindig a nem-re állítom a csúszkát. Ki lehet ezt fixen kapcsolni hogy a hátérben nem használja a kemrát ha már a hangszorót amúgy is használja? Pl, Fb, messenger, google, insta stb... :Y

az engedélyeknél nem találtam ilyen lehetőséget....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1931) Danecay válasza drag (#1930) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem a Viber dobta de nemtulajdonítottam neki tulzott jelentőséget, gondoltam a fényképezőgép használata miatt, igaz nem is akartam akkor használni.

(#1932) hhgygy válasza Danecay (#1931) üzenetére


hhgygy
senior tag

Ez valami túlbiztosítás lehet, nekem a bankos applikáció bezárása után jött fel, de abban nyilván használtam is a kamerát.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#1933) flash- válasza Danecay (#1929) üzenetére


flash-
veterán

fenről lehúzható sáv ahol a funkció állító ikonok vannak ott ki be kapcsolom a wifit-mobilnetet,megnyomás után több idő kell hogy aktiválódjon a funkció..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1934) Danecay válasza flash- (#1933) üzenetére


Danecay
őstag

Én nem tapasztalok ilyet.

Viszont egy ettől eltérő érdekes dolgot igen, nevezetesen amennyiben DND módban megnézek egy beérkező üzenetet, azt követően ismét hangossá válik úgy, hogy közben DND módot jelez. Éjszakás műszakot toltam tegnap is és tegnapelőtt is és ilyenkor lefekvés előtt DND-be teszem a telefont, viszont tegnap is és ma is megébredtem és láttam, hogy villog az értesítő led, nem sokkal miután megnéztem a kapott üzenetet kaptam egy másik üzenetet aminek a beérkezését hangosan jelezte a telefon, ma pedig ugyanez volt csak hívással, simán kicsörgött DND-be.

[ Szerkesztve ]

(#1935) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

A lányom telefonja egész nap azt játsza, hogy ki-be kapcsolgat magától, meg néha rezeg is hozzá... Ha éppen nem ezeket csinálja, akkor lehet normálisan használni!!!
Valakinek van valami ötlete? Még 1 éves sincs a telefon!

(#1936) Danecay válasza Faresz29 (#1935) üzenetére


Danecay
őstag

A (#1917) Postas99 -től lefelé olvasgass, az ott leírtak van akinél megszüntetik az ilyen problémákat.

(#1937) Danecay válasza Danecay (#1934) üzenetére


Danecay
őstag

Kiderült, hogy mégsem hiba mert alapbeállítás szerint a kedvencnek megjelölt telefonszámokról kezdeményezett hívásoknál és ezzel együtt üzeneteknél nem némítja a telefont. Engem mindkét fenti esetben ilyen személy keresett. Természetesen át lehet állítani, hogy azoknak se legyen értesítőhangjuk amit meg is tettem :)

(#1938) Danecay


Danecay
őstag

Ez a beépített lépésszámláló működik valakinél? Nap végén mindig kaptam az értesítést, hogy nem értem el a célomat amíg ki nem kapcsoltam, viszont nem, hogy a beállított lépésszámot nem tettem meg de 1-et sem, legalábbis a szoftver szerint. A páromnak ugyanilyen telefonja van, neki sem számol semmit és a beállításoknál sem találok olyan opciót ahol esetleg be lehetne kapcsolni.

(#1939) lac14548 válasza Danecay (#1938) üzenetére


lac14548
aktív tag

Van benne "gyárilag"?
Én a Google Fitnesz-t használom, azzal kb. jó...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#1940) Danecay válasza lac14548 (#1939) üzenetére


Danecay
őstag

Igen, a 11.02 van fent és a főképernyőn balra lapozva balra lapozva a kártyák között egyből ott van de van hozzátartozó ikon is. Angolul Mi Health a neve és ezzel együtt talán a magyarázatot is megtaláltam a problémára :D
Köszi az alkalmazás tippet de engem elsősorban az érdekelt, hogy miért nem működik de lehet, hogy még Mindig BETA? Mondjuk a régiófüggő applikációk a korlátozott régiókba leginkább meg sem jelennek az alkalmazások között nem pedig elérhetőek, elindíthatóak csak nem működnek.

(#1941) flash- válasza Danecay (#1940) üzenetére


flash-
veterán

próbáld a pacer-t, nekem az vált be leginkább, és myfitnespal-al is lehet összekötni.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1942) Danecay válasza flash- (#1941) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm a tippet Neked is de mint fentebb írtam engem csak az csikol, hogy miért nem működik ha már benne van :) Nem vagyok egy fitt alkat :) Lehet a Global ROM-ban valóban nincs is benne de nekem EU-s van aminek a kínai az alapja és ebbe azért került bele de lehet itt tényleg nem működik, bár próbáltam átállítani a telefont kínai régióra és kézzel próbáltam imitálni a lépéseket, nem tudom, hogy így érzékelnie kellene e valamit, felteszem igen, de így sem számolt semmit.

(#1943) flash- válasza Danecay (#1942) üzenetére


flash-
veterán

3.8 pont az értékelése ami nem túl jó, szóval lehet másoknak is van ilyesmi gondja

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1944) Fredy74 válasza Danecay (#1942) üzenetére


Fredy74
tag

Hali
Nekem is EU-s rom van es nekem sem mukodik a Mi Health applikacio.
Majd a kovetkezo verzioban javtjak.

(#1945) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Keresek a Redmi note 6 Pro telómra Flip tokot.
Melyiket ajánljátok,ami normális?
Max 4000Ft költenék rá ,posta díjjal együtt.
Lehet Magyarország,vagy esetleg külföld.
Az lenne a legjobb,ha valakinek lenne.
A lényeg,hogy ne patentos legyen,mert sokszor kinyitom és hamar elhasználódna a fülecske.
MOFI vagy Bakeey márkákat találtam eddig.
Fekete,Kék,Barna esetleg arany szín érdekel.
Még csak annyit ,találtam
[link]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#1946) hhgygy válasza Pokesz007 (#1945) üzenetére


hhgygy
senior tag

Én ezt vettem, tök jól működik, feloldja a képernyőt és nem patentos
https://www.banggood.com/NILLKIN-Flip-Shockproof-Smart-Sleep-Leather-Protective-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-6-Pro-p-1369348.html?rmmds=myorder&ID=241&cur_warehouse=CN

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#1947) drag


drag
tag

Hali. A hangerő gombok másnál is változtak funkciójuk tekintve? Eddig nekem a media hangerőt állították most pedig a csengőhangét. Vissza lehet állítani vhol? :F

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1948) hhgygy válasza drag (#1947) üzenetére


hhgygy
senior tag

Nálam nem változott, a mediát ☊ szabályozza alapból.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#1949) darál0w


darál0w
Jómunkásember

sziasztok

létezik olyan gcam port, amihez nem kell root? illetve egyéb cam app, ami előrelépés a gyárihoz képest? párom panaszkodik a képek miatt, mintha romlott volna a minősége....

bár lassan cserés a készülék, de addig is vmi jobb app, mert elég sok képet készít....

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1950) Pokesz007 válasza hhgygy (#1946) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi :R

1908.as hsz-re kérdezz rá, darál0w.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.