Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Noukoum válasza batai15 (#50) üzenetére


Noukoum
veterán

Elfogadom a téves véleményedet. Nem nem kell privátba menni mert nincs ennek semmi értelme. Bocs de én azzal aki nem tud érvet felhozni azzal nem tudok vitázni.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#52) ironbed válasza batai15 (#50) üzenetére


ironbed
aktív tag

Kíváncsi lennék hogy neked mi a az az összeg, ami nem "olcsó".
Nem keresek rosszul, de szerintem egy 50 ezres telefon ami a minimálbér kb fele biztosan nem olcsó.....
És ez nem egyéni vélemény kérdése... Szóval tartom magam ahhoz amit mások is írtak: el vagy tévedve.
(Ettől függetlenül persze lehet neked nem tetsző ez a telefon/márka)

(#53) Noukoum válasza ironbed (#52) üzenetére


Noukoum
veterán

Olcsó mert nem samsung vagy iphone.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#54) Keki válasza batai15 (#50) üzenetére


Keki
csendes tag

azt már érti mindenki hogy neked ez a teló nem tetszik (biztos hogy nem vagy egyedül) de most akkor hogyan is tovább?
Nekem sem tetszenek a fekete csillámpónik rózsaszín pöttyökkel de szerintem ez nem igazán sok embert érdekel, úgyse vennék egyet sem... (bár ha lehetne kékben pókemberes pónit kapni olcsón az más...)

(#55) Noukoum válasza Keki (#54) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak szórakozik. Vannak még egy páran, lásd első x kommentek elég nagy része.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#56) ironbed válasza Noukoum (#53) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ja, ha 2 pólusú világot nézünk, akkor tényleg csak olcsó telefonok és drága telefonok vannak. :)
Vagy csak szimplán el kell hagyni a drága jelzőt a második esetben? ;)

Érdekes világ ez hogy egyesek megveszik a ezeket A TELEFONOKAT (lehet, hogy csak részletre), de sokkal fontosabb dolgokra ezer forintot sem szánnak.....

(#57) batai15 válasza Noukoum (#53) üzenetére


batai15
félisten

Egyik sem. Mint írtam sem az olcsó, sem a drága készüléknek nincs érteleme. Itt látszik hogy mennyire olvassátok el mit ír az ember, és még ti okoskodtok.
Tény hogy nagy a szegénység, de egyrészt ne turkaljunk a másik zsebébe,másrészt évére 50 60k telefonra nem sok. Akinek sok, az kb az éhen hálás küszöbén van,az ne ilyen telefont vegyen. 50k nagyon sok minden másra el tud menni, hopp hopp.
Harmadrészt mint írtam picit kell többet adni számomra hogy kevesebb kompromiszum érjen.
Nyugodtan toljátok a süket dumát, ez csak engem bizonyít.
Egyébként mitattok ment el a téma,én csak reflektálok mert épp van rá időm, amúgy nem kívánok semmit sem bizonyítani, le írtam a szubjektív véleményem pont. Csak itt sajnos páran nehezen viselik, és engem akarnak megy győzni minden áron hogy mert picit több az igényem én vagyok a hülye. Samsungot szóval sem említettem ahogy applet sem.
Sagem :az a másik véleményének el nem fogadása hogy reflektálok a hülyeségre? Nem hiszem.
Rég nem erről szól a vita részemről hogy jó telefon vagy nem. Azon már túl vagyok. Viszont azon hogy én kicsit azt mondom többet adok máskor egy telefonra hogy több ideig használjam, és ezt nehezen fogadja el a topik, azt nem.
Rég nem lenne itt az ember ha ezt már sikerült volna az embereknek elfogadni.

[ Szerkesztve ]

(#58) sagem válasza batai15 (#50) üzenetére


sagem
addikt

Nekem úgy tűnik, hogy Te nem fogadod el mások véleményét. Leírtad, többször is. Rendben, hogy van véleményed, rendben hogy megírod, de a véleményed nem tény vagy ultimate "igazság", ne is kezeld úgy. Semmivel nem ér többet a véleményed, mint a másiké, sőt, ha a többség máshogy látja, akkor lehet, hogy nem náluk van a hiba. Amit most csinálsz az csak felesleges feszültségkeltés, szerintem tovább kellene lépned, megírtad, nem talált közegre, innentől kezdve ez rossz irányba viszi el a témát.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#59) Noukoum válasza ironbed (#56) üzenetére


Noukoum
veterán

Mindenkinek mások a preferenciái. Ezzel szerintem nincs is baj ameddig nem akarjuk a másikra rányomni a saját véleményünket. Felelőlem lehet venni 30ezres nokiát, meg 600ezres iphone-t is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#60) Noukoum válasza sagem (#58) üzenetére


Noukoum
veterán

+1
Úgy gondolja hogy az ő véleménye egyenlő a ténnyel, ergo te mást gondolsz rosszul gondolod.

Egyébként én mondtam hogy csak szórakozik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#61) batai15 válasza Noukoum (#60) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem tanulj meg olvasni, értelmezni.
Amúgy tény, vélemény.
Kapott a note 5 pro egy nocsot. Ugyan az a soc, kamerába nincs fejlődés, forma szinte ugyan az, soroljam? Ezt írtam tényként, ami továbbra is az, a szubjektív véleményt meg megint le írtam.
Szóval nyugodtan jöhet a demagóg duma.
Tartom hogy nulla fejlődés, ön másolás a telefon és a márka amivel alapvetően nekem van bajom, egyébként meg azt sehol nem írtam hogy ne vegyétek.
Sokan elfelejtik a tényt hogy elég sok xiomin túl vagyok, mert szeretem a márkát, csak a mostani arculattal nem vagyok meg elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#62) ironbed válasza batai15 (#61) üzenetére


ironbed
aktív tag

Na ezzel amit írtál egyet tudok érteni. Ez így rendben van. Én is így gondolom. :R
(Írom ezt úgy hogy nekem is ilyen telefonom van)
Szerintem velem együtt sokan, csak az árkategorizáláson akadtak ki.

[ Szerkesztve ]

(#63) Keki válasza batai15 (#61) üzenetére


Keki
csendes tag

De akkor tegyél ellene ha ennyire nem jön be a mostani xiaomi termékfelhozatal, irj nekik, hivd oket, kuldj nekik javaslatot hogy hogyan tudnának jobb cuccokat csinálni ami neked is jó lesz!
Vagy hagyd annyiba hogy a xiaomi csak ennyit tud... van meg sok jó másik gyártó. Amig csak itt elégedetlenkedsz addig ez csak üres puffogás amit csinálsz...

(#64) batai15 válasza ironbed (#62) üzenetére


batai15
félisten

Végre.
A xiaomi hidd el pedig még mindig az olcsóbb kategóriát célozza meg. Az olcsó hús hasonlat, egy ősi mondás amit még angol tudósok fejlesztettek ki, és hát nem mindenkinek jött át. Mondom van az olcsó és a cubot társai. Mint írtam azokat jobb kerülni.
Viszont az összeg az nem akkora összeg a mai világban hogy akkora pénz legyen. Ettől függetlenül nagy pénz (aki a kicsit nem becsüli alapon) de sajnos már nem olyan durva összeg.
Remélem sikerül túl lendülni mindenkinek, aztán mehet tovább a topik nélkülem, mert nem fogok be járni ide.
KEKI: HIDD el tud a xiaomi ha akar. Csak kialakitotak egy piacot ahol a nevük számít, kicsit kényelmesebbek lettek.
Amíg nem volt ilyen népszerű márka, sokkal egyedibbek voltak.
Na mindegy, megyek már azt hiszem minden ki lett tisztázva.

[ Szerkesztve ]

(#65) helixP válasza batai15 (#39) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem fáj, elfogadok én mindent, ha van mögötte valami érv, vagy bizonyíték, de itt sajnos nincs. :(

Személyes: bakker, Te valamikor tök jó arc voltál, valamilyen topicban sokat interraktáltunk, mi történt Veled? :( (Nem, nem az a baj, hogy nem értünk egyet, hanem a stílus)

[ Szerkesztve ]

(#66) Graphics válasza batai15 (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy darabig oké a véleménynyilvánítás. Ez viszont atcsap hangulatkeltésbe.

De minden Xiaominál.. de úgy látom nem csak én látom így...

Biztos bennünk van a hiba... Frankón szét lett cseszve a topic

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67) GIJoe válasza Kolondrum (#13) üzenetére


GIJoe
addikt

+1, vissza nem lépne az ember 4K videó...

(#68) batai15 válasza helixP (#65) üzenetére


batai15
félisten

Telnek az évek. Sok mindenen sikerült keresztül menni, tapasztalni, de felnőttem.
Nem vagyok hidd el roszabb arc, csak már nem az a naiv, gyerekes aki anno, hanem kiallok az elveim, nézeteim melett, bár pont múltkor írtam hogy nem minden esetben éri meg a vita. Sőt sokszor inkább nem, de néha bele kell menni. Viszont még mondom őszintén sok ember csak dobalozik, és valójában fel sem fogja amit ír az ember, elsőre legalábbis.
DULIEE: egyrészt fűznek érzelmek a márkához, szóval kivalt képp haragszom mostanság rájuk, másrészt, minden más cikkben le írom ha nem tetszik. Hol jobban hol kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#69) Magnat válasza batai15 (#64) üzenetére


Magnat
veterán

Tudok nekem szerezni egy ilyen készüléket akciósan 99k-ért ... annak már nem lesz híg a leve?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#70) logitech1


logitech1
tag

Egész jó lett.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#71) Noukoum válasza Magnat (#69) üzenetére


Noukoum
veterán

Én iphone árba is simán veszek neki egyet, akkor biztos jobb lesz:) majd rendelek rá valami alma matricát kínából:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#72) batai15 válasza Noukoum (#71) üzenetére


batai15
félisten

Az a szomorú hogy szó sem volt álmáról.
Szomorú.nem baj nem talált, bármennyire is szeretnéd.
Szomorú hogy még mindig van aki nem tud értelmezni.
Csak a saját intelligenciád szegénységét mutatod meg ezzel.
Továbbiakban privát aki kívánja.

[ Szerkesztve ]

(#73) ironbed


ironbed
aktív tag

Ha valakit érdekel Note 5 4/64 155 USD-ért: [link]
Ha kicsit korábban van ilyen akció, akkor nem a 3/32-es Note 6-ot veszem.... :)

[ Szerkesztve ]

(#74) Keki válasza ironbed (#73) üzenetére


Keki
csendes tag

Ez igen, eleg durván lezuhant kb 50 dolcsit az ára :Y ( bár sajna ez a b20 nelkuli verzio)

[ Szerkesztve ]

(#75) Noukoum válasza batai15 (#72) üzenetére


Noukoum
veterán

Itt egyedül te nem vagy jó helyen jelenleg. Mennyél sírni máshova légy szíves.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#76) pengwin válasza batai15 (#39) üzenetére


pengwin
addikt

Dehogynem jött át... azt mondod, hogy drágábban lehet jobbat, innovatívabbat, nagy ritkán egyedibbet kapni.

Csak az a baj, hogy ami tényleg jobb a Xiaomi-Meizu ~60 ezres középkategóriájánál, az minimum kétszer ennyibe kerül.
Sok embernek már a 70 ezer Ft is túl van a lélektani határon, amit egy ilyen eldobható eszközre hajlandó költeni.
Nekik tökéletes ez a kategória, aki meg többet akar, mert a szubjektív véleménye miatt nem felel meg neki az alap középkategória, az nyúlhat mélyen a zsebébe. Nincs itt vita, csak kár a középkategóriát leszólni a középszerűsége miatt.

Üdv, pengwin

(#77) Noukoum válasza ironbed (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Bomba ajánlat!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#78) ironbed válasza Keki (#74) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ott a pont. Megzavart az "International version" :D
Mondjuk attól még nem rossz vétel...

(#80) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

up!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#81) #81733120


#81733120
törölt tag

:U
Csúnya.

(#82) judas13


judas13
addikt

Hangárnyi méretű XL-es undorítö noccs.
microUSB.
Idáig olvastam.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#83) Noukoum válasza judas13 (#82) üzenetére


Noukoum
veterán

Majd más elolvassa nyugi

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#84) #81733120 válasza Noukoum (#83) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C

Szerintem nem fog ezen idegeskedni, hogy más elolvassa-e vagy sem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#85) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

A kamera szerintem jobb, AI pl van a N5-ben ?, 4K megy better camerával nálam legalábbis, nocs nekem bejön (bocs), a külső is menőbb mint a N5 pl a kék hátlapos előlapja már nem fehér, akinek N5-je van nem kell váltania, de aki most vesz új okost annak nyílván ez jobb választás mit az előd. 47e (kuponnal) 3/32 nincs jobb, ennyi.

(#86) ates válasza Sebhelyes (#79) üzenetére


ates
aktív tag

Most akkor piszkálnád vagy sem (bottal) :D

(#87) rellif


rellif
senior tag

Note 3-ról érdemes váltani? :U
RAW fotózás elérhető már hozzá?

(#88) Alarikman válasza ivógéptanács (#85) üzenetére


Alarikman
senior tag

AI kamera van a Note 5-ben. A kamera koppra ugyanaz hátul. A pontos típusa a Note 5 global-nak ami nekünk van: Redmi Note 5 Pro AI camera. Ennek az utódja a Note 6 pro.
Amúgy a cikkben nem azt írta a tesztelő, hogy nagyobb lett a pixel méret? Mert ha igen, akkor rosszul tudja. A Note 5 is 1.4 mikronos. Az indiai verzió volt 1.2 mikronos. De nagyon könnyű keverni, mert van vagy 3 változata.

[ Szerkesztve ]

(#89) Bass válasza Alarikman (#88) üzenetére


Bass
addikt

Jah nagy találmány ez az AI 😀 festményt csinál az emberből mert akkora a zaj hogy inkább elkeni,még jo hogy megy rajta az open kamera 😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#90) makoss


makoss
addikt

Még mindig nincs USB 3.1 Type C :(

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91) Atus85 válasza batai15 (#68) üzenetére


Atus85
aktív tag

Túlmagyarázod.
Szinte senki nem értett veled egyet ez láthatóan zavart téged, amitől az írásod átment ilyen túlmagyarázós fennhéjazós valamibe.
A Xiaomi népszerűsége nem azt mutatja ,hogy tévúton járnának, a konkurenciához képest sokkal jobb telefonokat csinálnak azonos áron. Nyílván nem lehet minden évben nagyon nagy újítás ez természetes.

[ Szerkesztve ]

(#92) Bass válasza makoss (#90) üzenetére


Bass
addikt

Régen a b20 most meg ez ,nagy kaland ,tölteni adatot átvinni lehet a régin is (bár szeretem h8-n a c-t) max részegeknek hátrány a régi 😂

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#93) Dr.FantastiK válasza Atus85 (#91) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

Nem Azonos aron ,, hanem Olcsobban !! :C SOOOOT : {felarba.}}.

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#94) batai15 válasza Atus85 (#91) üzenetére


batai15
félisten

Biztos hogy nem. Nyílván a fanok jóhogy nem fognak egyet érteni pont. De köszi azért.
Mint írtam én egy időre leszáltam a vonatról , szóval nem is kértem hogy bárki is egyet értsen velem, de a vélényem az enyém. Pont. :U
Szerintetek jóval olcsóbban adja mint amit a konkurencia,ami igaz is de én viszont inkább kicsit többet adok egy telefonért ha hosszú távra akarok mobilt már .ettől független mindenminek akinek viszonylag jó telefon kell és olcsón xiaomit ajánlok.(nem beszélve egy rakás xiomi cuccom van, ) Én viszont kinőttem a márkát, legalábbis a mobilokat . Viszont itt ami megy , az kb olyan mint Suzukisok , vs más márka. Ok hogy suzuki olcsó, jó megbizható, de nem ad olyan minőséget mint egy ford vagy VW. Itt is ez a helyzet. Ez volt az utolsó komment is, minden jót.

[ Szerkesztve ]

(#95) Doki42 válasza Graphics (#22) üzenetére


Doki42
őstag

+1 szerintem is.... 🤔

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#96) ProEvoFan válasza Alarikman (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De még mindig ott vagyunk, hogy ennyi pénzért nincs jobb vétel.Hiába fejlődik a konkurencia, ha ársávot is ugrik.Mate 10 lite most 70ezer akcioban.Mate 20 lite 115ezer akcióban.Ok, fejlődött, de az ára is!!Arról nem is beszélve, hogy 115ezerért már ott van az Pocophone F1...

(#97) Millerchris


Millerchris
tag

Azért én blokkolnám ezt a telót. :D

A holnap mèg messze van!

(#98) Atus85 válasza Dr.FantastiK (#93) üzenetére


Atus85
aktív tag

:) Igen de ha a különbséget kipótolod akkor még sokkal jobb Xiaomit kapsz. Xd

(#99) Graphics válasza batai15 (#94) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Befejeznéd végre az offolást, meg a hangulatkeltést?

Leírtad már 10x-szer a véleményed már itt is, köszi, tudjuk, láttuk olvastuk. Türelmes típus vagyok én is... De nah...

Most már ott tartunk, hogy szerinted Suzukisok a Xiaomi userek... Lassan mi lesz, jobbágyok leszünk, mert nekünk megfelel? :U Még mielőtt pofátlan sértegetésbe kezdesz...

Átmentél egy picit a határon... Őszintén, Téged az zavar, hogy van akinek megfelel ez a telefon? Ez miért fáj ennyire? Ne válaszolj..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) Alarikman válasza ProEvoFan (#96) üzenetére


Alarikman
senior tag

Egyet értek veled. Ez ugyanúgy Best Buy mint az elődje. Ilyen áron nincs hasonló tudás. Max meizu, de azt nem vennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.