Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

Sziasztok! :)

Tudnátok fóliát ajánlani a telefonra, ami bevállt és megelőzhető vele az itt említett newton gyűrű?
Elsősorban aliexpresses beszerzésre gondolnék, olyan eladótól, aki tényleg azt küldi.
Néztem a nillkin-t, amit említettetek, azonban szakavatatlan szemmel nem tudom eldönteni, hogy valódi-e?!

Előre is köszi a segítséget! :)

(#552) Ciccuka


Ciccuka
veterán

4/64
Kupon: BGR6CL4
EU Prioritiy Line

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#553) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Talált valaki olyan üvegfóliát amin nincs Newton gyűrű?

[ Szerkesztve ]

(#554) Viktor0610 válasza Robit Sakraf (#553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ragad fel teljesen, csak a széleken.
Olyat vegyél/keress, ami teljes felületen tapad.

Samsung Galaxy A54

(#555) imrus72


imrus72
tag

Figyeljetek oda ezekre a szuper üvegfóliákra,mert ilyeneket küldenek a noccsnál be van süllyesztve a rész,nem tudom mi célból,de két hét alatt tele is ment porral.
Az új ami jött szintén be van süllyesztve,de már nem ekkora területen van kivágva,de sztem szintén nem lesz jó.
Jön még átlátszó,ami ki van vágva lehet az marad.

rosszul kivágott

ez teljesen átlátszó volt felül viszont nem illeszkedett

ezt raktam fel most ,ez se lesz tökéletes sztem,itt is be tud menni a por a lencsékhez,de már kisebb helyen

ez jön még

(#556) gekkoXT válasza imrus72 (#555) üzenetére


gekkoXT
senior tag

azért vágják ki az előlapi kameránál a védőüvegeket, hogy az üveg ne zavarjon be a képminőségbe. Mivel a perem nem a kamera síkjában van, ezért oldalról beszűrődik fény az üvegrétegbe ettől kontrasztot veszít, fátyolos lesz, ha ott is van üveg. Alap hogy ott ne legyen rajta a védőüveg

ami fotót felraktál az nyilván szar, hogy ott meg nincs ragasztás vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#557) imrus72 válasza gekkoXT (#556) üzenetére


imrus72
tag

Az a baj, hogy felül van üveg. Tehát a kijelző felett van egy legrés, aztán az üvegfólia. A légrésbe pedig felgyűlik a por.

(#558) gekkoXT válasza imrus72 (#557) üzenetére


gekkoXT
senior tag

ez nyilván vacak. nem is értem

(#559) imrus72 válasza gekkoXT (#558) üzenetére


imrus72
tag

Az új amit most felraktam annyiban különbözik,hogy felülről már le van zárva,nem nyitott mint az elődje teljesen,viszont oldalról a hangszóró felől van egy kis csatorna,ahol ha kisebb mértékben is,de mehet be a por.
Nem is értem miért nem zárják körbe hiszen egyértelmű,hogy ahol légrés van ott por is.

(#560) esox válasza Ciccuka (#552) üzenetére


esox
senior tag

Köszi a kupont. EU Prio-val mennyi idő alatt jön meg kb? Csak mert ünnepek miatt nem tudom pontosan mikor hol leszünk.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#561) Gerr'y válasza esox (#560) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Feladastol szamitva 1-1,5 honap kb. Banggood topikot olvasva ez az atlag.

(#562) esox válasza Gerr'y (#561) üzenetére


esox
senior tag

Uhh köszi. Azt hittem a priority gyorsít rajta kicsit. Mondjuk 12ezer Ft árkülönbség miatt lehet, hogy érdemes annyit várni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#563) Ciccuka válasza esox (#562) üzenetére


Ciccuka
veterán

1 hónap lehet szerintem.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#564) Robit Sakraf válasza esox (#562) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Nekem pontosan 15 nap volt.

(#565) AxBattler


AxBattler
félisten

Lecsúsztam az EUstock-os akcióról... banyek. :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#566) esox válasza AxBattler (#565) üzenetére


esox
senior tag

Milyen akció volt?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#567) AxBattler válasza esox (#566) üzenetére


AxBattler
félisten

4/64GB ~ 64.900,- HUF

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#568) esox válasza AxBattler (#567) üzenetére


esox
senior tag

Ah értem.
Én végül megrendeltem @Ciccuka ajánlatát. Így cakk-pakk 55.000Ft lesz EU-ból.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#569) kazsmerlaca válasza AxBattler (#565) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért nem a smartshop-tól veszed? Ott még olcsóbb is. Tudom mindenki fikázza de szerintem rendkívül megbízható bolt. (nem reklám, nem dolgozom ott)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#570) Ciccuka válasza esox (#568) üzenetére


Ciccuka
veterán

Shipping Insurance nélkül legalább 1300-al lett volna még olcsóbb. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#571) AxBattler válasza esox (#568) üzenetére


AxBattler
félisten

Én viszont nem szeretnék postázós garit, szóval azt passzolom.

(#569) kazsmerlaca
Már nézegettem a weblapjukat, és az üzlethelyiségük sem tűnik gagyinak, szóval akár megbízhatóak is lehetnek. Végül is a Mobilarénának is sokszor az XXLGSM küldi a tesztpéldányokat.

Viszont ha januárban EUstock-ról megint 65k lesz, akkor inkább onnan venném...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#572) vegyszer válasza kazsmerlaca (#569) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem akarom őket savazni, de nem túl pozitív a véleményem róluk.
Fekete péntek vettem volna egy kék Mi 8 lite 6/128GB kék készüléket. Jött mail, hogy nincs. Cseten kérdeztem, azt mondták legyen fekete, és azon az áron lesz. Eddig óriási plusz.
De újra rendelve a készüléket nem kerestek, nem történt semmi. Mondom, OK, akkor legyen a régóta áhított Mi Mix 2 6/64GB szintén tőlük. Mert az ára gyakorlatilag a két készüléknek összeért. Semmi reakció. Majd a vásárlás/rendelés után két héttel jön mail, hogy egy munkanapon belül átvehető lesz. Újabb hét telik el, és kiderül, hogy az idő közben változó szándékom (kp helyett hitel) kizárólag új rendeléssel tudják lekezelni. Hiába mennék be személyesen.
Na ekkor mondtam azt, hogy akkor +4000Ft, és azonnal viszem a notebook.hu oldaláról nullás hitellel. (mert a smartshop.hu azt se tudta megmondani, hogy ők milyen konstrukciókkal dolgoznak)

Tudom, hogy rossz a mintavétel, de ezek után az ég óvjon náluk egy garanciális ügyintézéstől.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#573) hunaqua válasza vegyszer (#572) üzenetére


hunaqua
addikt

Olyan,hogy '0' % hitel az nincsen.Valaki fizeti a kamatokat.Azt megteheti az eladó,hogy átvállalja és előre kifizeti a banknak a kamatot a profitjából.Az viszont általában úgy működik,hogy vagy a vételárból "adják" oda ezt az összeget,vagy ezt a finanszírozásra fordítják.Vagy ez vagy az. Kétszer akkora kedvezmény nem fér bele.Nem ismerem ezt a céget,de ez nálunk is így működik. (teljesen más profil) :)

Gyakorlatilag ezt csinálta a notebook.hu is.Azt a plusz 4K-t adta a finanszírozónak a 0% hitelért.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#574) vegyszer válasza hunaqua (#573) üzenetére


vegyszer
addikt

Természetesen ez tiszta sor. Mármint, hogy egyetlen ebéd sincs ingyen. De ez ugye kettős: ha van hitel, nő a forgalom, ergo jobban pörög a készlet, több a készlet eladásból származó nyereség. És ezért a bolt hoz áldozatot (hogy kedvező, vagy kedvezőbb legyen).

Mert úgy könnyű olcsó lenni, ha nincs, de ha van, akkor már drága elv működik régóta. De az nem kerek, hogy a rendelés és a visszaigazoló levél között 4 hét telik el. Mert annyi idő alatt én is megveszem kínából (bár furcsa módon most ott drágább lett volna, mint itthon a teli ÁFAval).

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#575) izoli


izoli
csendes tag

Sziasztok!
Két hete én is boldog Redmi Note 6 Pro tulajdonos vagyok Redmi Note 4-ről váltottam. Olvastam, hogy sokan idegenkednek a notch-tól, engem nem zavar. Akit igen menjen a Beállítások->Teljes képernyős megjelenítés oldalra és kapcsolja be a képernyőkivágás elrejtése kapcsolót. :K
Üdv.

(#576) helixP válasza izoli (#575) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezzel semmit nem oldottál meg, ugye tudod? :)

(#577) M@cika válasza hunaqua (#573) üzenetére


M@cika
őstag

Ne bonyolítsuk már túl. Ha bemegyek mondjuk a MM-be és ki van téve egy TV 199990-ért kp-re és 0% THM (20 hónapra 10 rugó/hó) akkor hülye vagyok, ha nem hitelre veszem meg, ugye? :-))))

Nasit a kis fehér medvének!

(#578) izoli válasza helixP (#576) üzenetére


izoli
csendes tag

Tudom, de gondoltam közzéteszem, hátha valaki nem tudja, mert még nem olvastam a fórumon. Bocsánat PH kedvence, nem megoldani akartam, segíteni. Áldott, békés ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#579) oriolus123


oriolus123
tag

Arra van valami megoldás esetleg, hogy a záróképernyőn lássam az időjárást? Szép szép a csillagos égbolt, de nem túl hasznos így egymagában..

(#580) ux1 válasza oriolus123 (#579) üzenetére


ux1
addikt

Pl. Másik téma? Olyan ami a képernyőzáron mutatja az időjárást.:D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#581) oriolus123 válasza ux1 (#580) üzenetére


oriolus123
tag

Tudsz ilyet ajánlani? Csak használom, nem értek hozzá..

(#582) atosan


atosan
addikt

Boldog Karácsonyt mindenkinek! 🌲

Maine coon

(#583) Robit Sakraf válasza atosan (#582) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Viszont! Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! 🎄🎁

(#584) Ciccuka válasza Ciccuka (#552) üzenetére


Ciccuka
veterán

3/32
Kupon: 1BGN6PG
EU Prioritiy Line

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#585) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok! Fel szeretném oldani a Note 6 Pro-t de 401-es hibakóddal vissa utasít amikor az Accountot akarom a feloldó progihoz hozzáadni.
-Persze letöltöttem a gépre a Mi Unlockot de csak üres képernyő fogad.
-Összekötöm adatkábellel a telót a géppel és ez a 40-1 es hibakód.

(#586) Bali27


Bali27
addikt

Sikerült gmaillel a Xiaomi Accountot öszehozni de az unlock oldalon amikor be akarok lépni a google accommal kiirja hogy nem valós adatok.

(#587) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Redmi 3 pro-ról váltanék és jelenleg ez a telefon a legszimpatikusabb. Esetleg van itt olyan aki szintén 3 pro-ról váltott? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, elsősorban a méret ami kicsit aggaszt.

Redmi Note 7

(#588) oriolus123 válasza trassher (#587) üzenetére


oriolus123
tag

3S prime-ról váltottam! Imádom! Attól függ mekkora a mancsod. Nekem nem túl nagy, mégis el lehet vele lenni. Hosszában nagyobb egy centivel, szélességben nem számottevő. Az egykezes használatot szokták kifogásolni, szerintem teljesen jó. Hüvelyk ujjal nem lehet átérni, de azt amúgy is felesleges szerintem. Ha meg olyat csinálsz úgyis fogást kell váltani, szóval nem szempont. Szerintem egy ász ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#589) david_97


david_97
senior tag

Costum romokat már sosem fogunk kapni? A miui ram kezelése kiakaszt.

(#590) atosan válasza david_97 (#589) üzenetére


atosan
addikt

Xda-n van azt hiszem 3 darab nem hivatalos. Meg kell várni míg a Xiaomi kiadja a forráskódokat.

Maine coon

(#591) kazsmerlaca válasza david_97 (#589) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Miért akaszt ki? Semmi baj nincs vele, tökéletesen működik... Én a főzött romoktól hányok...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#592) flash- válasza kazsmerlaca (#591) üzenetére


flash-
veterán

Ma már a romolásnak pl teljesítménybeli értelme se sok..
Még egy galaxy mini nél nélkülözhetetlen volt hisz az a pár mega belső hely is kellett amit abromolássallehetett nyerni de ma már a 64gigás telefonok korában tok mindegy es a teljesítmenynel se lesz kulonbseg

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#593) helixP válasza kazsmerlaca (#591) üzenetére


helixP
nagyúr

Első dolgom cserélni a MIUI-t. Bloatware hegyek, kínai appok, ráderőszakolt megoldások.

(#594) atosan válasza helixP (#593) üzenetére


atosan
addikt

Mire szoktad cserélni, melyik vált be legjobban Neked?

Maine coon

(#595) helixP válasza atosan (#594) üzenetére


helixP
nagyúr

Note 4-et használok jelenleg, a váltás egyik oka pont az, hogy a "nagytesókon" még nincs megbízható custom. AEX, Lineage, Ressurrection Remix, és hozzá egy jó kernel. Az utóbbi miatt nincs flash- -nek igaza.

[ Szerkesztve ]

(#596) Viktor0610 válasza helixP (#593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az EU dev./stabil ROM-okat nézted már?
Sem Google, sem Xiaomi appokból nincs bennük sok.

Samsung Galaxy A54

(#597) helixP válasza Viktor0610 (#596) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi, megnézegettem, de alapvetően a MIUI-vel van gondom, nem a különböző alverziók közti különbséggel. Nekem nem elég testreszabható sajnos (tudom hülyén hangzik).

Ezt a lockscreen nem tudnám megcsinálni ott.
Navigációs gombokat ilyen szinten paraméterezni.
Rendszer alkalmazásokat natívan eltávolítani.
Navigációs sávot paraméterezni.
Substratum támogatás.
Ambient Display.
Vagy a ledet ilyen mértékben állítani.
+ Smoothabb sokkal.
Nem szeretem, hogy a MIUI rezgést / némaságot külön kezeli.

És még 1000 dolog :)
Kedves nejem, családom el van a MIUI-val, imádják, és meg is értem: szép, jól használható, de nekem nem elég. Ennyi.
Nem akarok szétoffolni, de azért ne jelentsük már ki explicit, hogy nincs értelme már a custom romoknak.

[ Szerkesztve ]

(#598) kazsmerlaca válasza helixP (#597) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Ilyen ember mint te 100.000-ből egy :D Azt az időt inkább a családdal töltöm mint bohóckodok a főzött romokkal, annyit nem ad.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#599) hunaqua válasza kazsmerlaca (#598) üzenetére


hunaqua
addikt

Sokkal több van mint gondolod! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#600) helixP válasza kazsmerlaca (#598) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem arról beszéltünk, hogy hány emberből hánynak, hanem hogy Ti azt feszegettétek, hogy nincs értelme a custom romoknak. Van.

Amúgy ha Neked annyi időbe tart feldobni egy custom Romot, hogy a családod megérzi, akkor valóban, inkább bele se kezdj egy ilyenbe ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.