Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Noukoum válasza kazsmerlaca (#299) üzenetére


Noukoum
veterán

"sokkal olcsóbban" kifejtenéd?
Hozod itt a baromságaidat érvek nélkül természetesen.

De tessék hogy lásd kivel van dolgod.
Árukereső:

Redmi note 6 pro

Legolcsóbb: 64e
Eustock: 70e

Ezt akárhogy számolom 6e forint, vagy 7-8% ártöbblet. Ez neked drága? Azért cserébe hogy egy megbízható helyről vásárolsz az utolsó névtelen gsm helyett?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#302) Simba86 válasza kazsmerlaca (#300) üzenetére


Simba86
senior tag

Leszállhatnál a magas lóról... Baromságokat beszélsz tények, linkek nélkül... A spamolást is befejezheted... Annyi embert nézhetsz hülyének, amennyit akarsz, de inkább ne terjeszd... :W

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#303) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Ha én 63-ért vettem és nem egy utolsó gsm helyről akkor a 70 nem sok érte? Te ti tudjátok srácok, vegyétek annyiért :D

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#304) Chaser válasza kazsmerlaca (#300) üzenetére


Chaser
titán

hajrá, kíváncsi vagyok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#305) Noukoum válasza kazsmerlaca (#303) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen tudjuk, köszönjük a hasznos hozzászólásaidat.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#306) Simba86


Simba86
senior tag

Még mindig nem volt képes egyetlen linket se berakni...
1. kamuzik
2. egynapos akció volt és ezzel bukja azt az érvét is, hogy "sokkal olcsóbban beszerezhető" jelenleg...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#307) helixP válasza kazsmerlaca (#303) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönöm előre is, ha dobsz egy linket :R

(#308) rellif válasza kazsmerlaca (#303) üzenetére


rellif
senior tag

Én is várom köszönettel ;)

(#309) kazsmerlaca válasza Simba86 (#306) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Megnéztem ahol mi vettünk a telókat most valóban 2000 Ft-al drágább. Mi 63-ért vettük a smartshop-ban, kettőt is. Mielőtt azt mondanátok sufni cég, elmondom tévedtek. Nagyon megbízhatóak... :P
(de még mindig 5.000 Ft-al olcsóbb mint az eustock-ban)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#310) pècsimunkás válasza kazsmerlaca (#309) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Smartshop - nál a Mi8 lite is nagyon jó áron van . Anyámnak vagy a Note 6 prot - t , vagy a Mi 8 lite - t ajánlottam . Majd át gondoljuk még ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#311) kazsmerlaca válasza pècsimunkás (#310) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Jó választás!
Mi azért maradtunk a Note 6 pro mellett mert így a töltő csatlakozók kompatibilisek maradtak a családban. Ez nem egy utolsó szempont :D

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#312) pècsimunkás válasza kazsmerlaca (#311) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem . Mondjuk akkor anyámnak váltani kell , mert eddig MicroUSB - t használt . De , még meg kell győznöm , hogy adjon ki annyi pénzt egy telefonért . ZTE v 5 - öt váltana egyébként .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#313) Simba86 válasza kazsmerlaca (#309) üzenetére


Simba86
senior tag

Gondoltam, hogy a smartshopot fogod mondani... De az se magyar raktár, hanem egyenesen külföldről hozatják, szóval azért a lassú kiszállítás... tehát csak kiderült, hogy sikerült körtét hoznod példának az almára... :W

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#314) kazsmerlaca válasza Simba86 (#313) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Persze, te csak tudod. Bármit rendeltünk tőlük eddig (Redmi 5, Redmi Note 5, Redmi Note 6 pro) ezek 2 nap múlva itt voltak nálunk. Sőt az elsőt kedden rendeltem és már szerdán nálam volt. Majdnem külföldi szállítás, ja...

részemről off a téma...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#315) rellif válasza kazsmerlaca (#314) üzenetére


rellif
senior tag

Garancia náluk kihez szól. Az oldalukon nem talaltam infót.

(#316) Graphics válasza kazsmerlaca (#309) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az jó, olvasd a véleményeket róluk, meg még tán valahol van is link, hogy vizsgálat is volt ellenük... :)

Keress rá a nevükre.... [link]

"Megbízható" hely.... 5 ezer forintért szemet hunytál a tények felett... Vagy nem tudtál róla.. Pedig ez már év eleje óta ismert tény... Hát én innen biztos nem vennék semmit se.

Ennyi erővel olcsóbb GB-ről is. ..

Biztató!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#317) hunaqua válasza Graphics (#316) üzenetére


hunaqua
addikt

"Ennyi erővel olcsóbb GB-ről is."

Ez így is van.Amíg a kisebb 160 usd.- volt .(45.000.-huf) Igaz, azért olcsó mert nincs rajta áfa.Az Eustock meg azért olcsóbb mert szlovák áfa van rajta.Mindenki döntse el ,hogy ki mit honnan.Nagyon rég nem vettem itthonról telefont,nem is fogok.Igaz,macerásabb a gariztatás,de eddig soha nem kellett. Amennyiben meg előfordul akkor ki fogom fizetni.

Tehát ne a Smartshop vagy Eustock vagy a GB legyen a téma.Egyik sem tesz azért semmit itt,hogy marketingelve legyen.

..térjünk vissza az eredeti témához!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#318) Graphics válasza hunaqua (#317) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért a problémás helyek megemlítése nem árt.

Volt rá példa, hogy mindenki vett egy helyről , aztán "megszűnt".... A vevők pedig pofára estek a garanciával

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#319) hunaqua válasza Graphics (#318) üzenetére


hunaqua
addikt

..és az milyen szlovák cég,szlovák telephellyel, aki szlovákiába nem szállít??? :D

"Szlovákiai címre is kiszállítanak?

Szlovákiai címre nem végzünk kiszállítást, jelenleg csak magyarországi címre tudunk rendelést teljesíteni."

Ne bonyolódjunk ebbe jobban.... :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#320) kazsmerlaca válasza Graphics (#316) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Marhaság! Hét azaz 7 készüléket rendeltünk már onnan családi és baráti társaságban, soha semmi gond nem volt. Garanciális problémát másnap orvosolták. Én inkább magamnak hiszek mint másoknak...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#321) Simba86 válasza kazsmerlaca (#320) üzenetére


Simba86
senior tag

tudjuk, mindenki hülye, csak te vagy helikopter...
hány éves vagy okostojás?

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#322) kazsmerlaca válasza Simba86 (#321) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Semmi közöd hozzá okostojás :DD

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#323) Graphics válasza kazsmerlaca (#320) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper! :)

Zárhatjuk. Érdemes minden fillért jó alaposan megb.szni. Az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#324) hunaqua válasza Graphics (#323) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezért ajánljuk akkor inkább a hivatalos Mi üzletet a Lurdyban? Pont ugyan annyi a nettó ára a készüléknek mint az Eustock-nál. Aki gyakorlatilag nem tart annyi embert,nem bérel horror áron bemutatótermet és legjobb esetben is szlovákiában adózik. Akkor melyik a nagyobb profittal dolgozó bolt? (annak ellenére,hogy tudom van átfedés)

Egyik sem fehér vagy fekete.Mindenkinek van olyan bolt amit szeret vagy nem,de mellszobrot sem kell állítani egyiknek sem Mindenki ott vásárol ahol jónak gondolja. Viszont már ez erősen Off.

Térjünk vissza az eredeti témához. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#325) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Annyira rendben van ez a telefon hogy nincs miről beszélni. Pang is a fórum. 😁

(#326) Chaser válasza hunaqua (#324) üzenetére


Chaser
titán

nyilván a mi store dolgozik több haszonnal, mivel saját üzlete a xiaominak, így nyilván a legkevesebbért kapják az eszközöket, eustock szintű történet talán több ezres tételeknél sem közelítené meg azt a beszerzési árat
mondjuk h egy egész boltban 7-8e-rel olcsóbb volt az meg nem sokat jelent, akkor derül ki a megbízhatóság ha garanciáztatni kell - ideális esetben, ha már előtte is gondok vannak ott nagy a baj -
telefonhoz beszerzési helye is hozzátartozik, sztem nem off

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#327) Robit Sakraf


Robit Sakraf
tag

Az arcfeloldást próbálta már valaki? Hogy lehet beállítani?

(#328) kazsmerlaca válasza Robit Sakraf (#327) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Állítsd át indiai régióra és megjelenik a Képernyőzár és Jelszónál. Én nagyon szeretem. Főleg autóban nagyon jó, nem kell az ujjlenyomtatot keresgélni és a kódot. Azonnal felold. Engem nem érdekel, hogy nem biztonságos, még sosem hagytam el a telómat :DDD

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#329) Robit Sakraf válasza kazsmerlaca (#328) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Köszi. 😉 Próbálgatni, tesztelgetni akarom. Nem valószínű hogy erre fogom bízni az adataim védelmét.

(#330) Simba86


Simba86
senior tag

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#331) kazsmerlaca válasza Simba86 (#330) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

És?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#332) Simba86 válasza kazsmerlaca (#331) üzenetére


Simba86
senior tag

kisfiam... látom a kultúra nem az erősséged... tudod, ha újdonság van, azt a normális emberek megosztják a közösséggel... de neked már az oviban is kapa lehetett a jeled... (ami kb 3-4 éve lehetett így saccra...)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#333) rellif válasza Simba86 (#330) üzenetére


rellif
senior tag

Remélhetőleg "hamarosan" frissítik majd pie-ra.

(#334) kazsmerlaca válasza Simba86 (#332) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Neked lehet újdonság, de másnak már 2 hete fent van :C A gyógyszert ne felejtsd el bevenni reggelente... ;]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#335) Simba86


Simba86
senior tag

Ha tudnád kispofám, ezt a frissítést visszavonták, csak most engedélyezték újra... de nem tudom, miért kell mindenbe belepofáznod? ettől nem fogod hamarabb elvégezni a nyócosztályt... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#336) Chaser


Chaser
titán

ezt az ovis stílust fejezzétek már be, köszönöm

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#337) GIJoe válasza Simba86 (#335) üzenetére


GIJoe
addikt

ezekben az új romokban, akkor a Google kamera app (4k?) videózás megyeget?

(#338) ux1 válasza Simba86 (#335) üzenetére


ux1
addikt

Nem vontak vissza semmit. Bitre azonos ez a frissítés azzal ami néhány embernek korábban megjött. Engedélyezték mindenki számára, csak ennyi a változás.:K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#339) vegyszer válasza kazsmerlaca (#334) üzenetére


vegyszer
addikt

Olyan jó ezt olvasni, hogy egyik másik user, bocsánat fórumtárs milyen izgalmas szócsatát képes vívni a semmiről. Vagy arról, hogy még semmi sincs, ne adj isten arról, hogy az a semmi, ami nincs, neki mennyire hiányzik, vagy mennyivel jobb, hogy neki már megvolt.

A tavasszal a Redmi 5 Plus topikot követtem csendesen. Ott az egyik fórumtárstól mást se lehetett látni, mint naponta X+1 rom linket dobott be bárminemű érdemi információ nélkül. Volt, aki feltette egyiket másikat, de volt, aki ügyesen egy tiszta orosz romot tett fel egy ilyen ajánlás után.
A vicc az, hogy a kollég nem a romolással ölte meg a telót, hanem kiesett a kezéből, és a busz átment rajta...

És bizony itt is elég érdekes közösség formálódik a készülék köré.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#340) keep2000


keep2000
tag

No, akkor én a készülékkel kapcsolatban írnék :)
A múlt héten érkezett, lassan kezdünk barátkozni, bár azért vannak furaságok vele.
A következőről érdeklődnék, hátha valakinek van tapasztalata vele
- van-e valami nem hackelős megoldás arra, hogy a notch miatt nem jelennek meg az app értesítések? Ez nálam rettenetesen idegesítő, rendszeresen lecsúszok értesítésekről, chat beszélgetésről, stb. Ellenben széttúrni nem szeretném, régi telefonjaimat rendszeresen romoltam, de már öreg vagyok játszani, már munkaeszköz :)
- bevált tempered glass forrás van? Valami normális minőségűt keresnék, eddigi telefonjaimra nagyon változó minőséget tudtam beszerezni
- ugyanígy tokot is. Az előző készüléket (Redmi 3) rendszeresen leejtettem, ezt egyelőre még jobban féltem
- pár éve próbáltam univerzális vezeték nélküli töltőt, ahol külsős fóliát kellett a hátlap és a tök közé rakni, majd annak a vezetékét az usb csatlakozóba dugni. Akkor borzasztó volt, nagyon lassan töltött (értsd: egy éjszaka alatt nem töltötte fel a készüléket) és precízen kellett pozicionálni, mert 1-2 centi és nem érzékelte. Esetleg valaki próbált már olyasmit, hogy a mostani felhozatalban van-e használható példány ilyesmire?

Köszönöm

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#341) Robit Sakraf válasza keep2000 (#340) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Üvegfólia nekem ez van rajta: 2.5D Premium Tempered Glass For Xiaomi Pocophone F1 Mi Max 2 3 8 SE A2 Lite Note 6 5 Pro S2 Screen Protector Protective Film
https://s.click.aliexpress.com/e/bu7dit1Q
Tökéletesen illeszkedik. A kijelző viszont fekete helyett szürkésebb árnyalatú. Ez csak akkor zavaró ha le van zárva. Az egyik ismerősömnek Note 5-re raktak 5000 Ft -ért valami fóliát. Nem hiszem hogy véd annyira mint az enyém, viszont nagyon szép fekete vele és az ujjlenyomatot sem szedi össze annyira.
-Tok nekem ilyen van: MAKAVO Fundas For Xiaomi Redmi Note 6 Pro Simple Brushed Silicone Carbon Fiber Texture Back Cover Case For Redmi Note6 Pro 6.26"
https://s.click.aliexpress.com/e/bIC89SV6
Ez is jól illeszkedik és szerintem jól is néz ki.
- Az értesítések engem is zavarnak. Ha látom a leden hogy jött valami akkor lehúzom a statusbart, ott kiírja mik történtek. Ha lenne jobb megoldás az engem is érdekelne.
- A töltőről nem tudok nyilatkozni mert még nem használtam olyat.

[ Szerkesztve ]

(#342) Robit Sakraf válasza ironbed (#212) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Szia! Az értesítéseket hogy raktad ki a záró képernyőre?

(#343) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Gyárilag egyébként van rajta fólia? Ha igen, milyen?

B.Cs.

(#344) Robit Sakraf válasza keep2000 (#340) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Phone waist bag Large Size Army Camo Mobile Phone Hook Belt Pouch Sleeve Holster Cover Case For Oukitel K10000 MAX K5000
https://s.click.aliexpress.com/e/c2hV0s1i
Ezt még az előző telómhoz vettem. Jó ehhez is. Van egy a melóhoz és egy másik a többi helyre.
Nagyon szeretem.

(#345) Robit Sakraf válasza bollokcs80 (#343) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Nincs.

(#346) keep2000 válasza bollokcs80 (#343) üzenetére


keep2000
tag

Bocs, nem ide

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#347) keep2000 válasza Robit Sakraf (#342) üzenetére


keep2000
tag

Képernyőzár és jelszó > további beállítások > a lezárási képernyőn

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#348) bogesy válasza Robit Sakraf (#341) üzenetére


bogesy
csendes tag

Létezik a hivatalos Miui forum note 6 pro subforumán is megosztva egy megoldás ami twrp alól flash-tő, persze ehhez bootloadert kell nyitni! A baloldalon az óra alá beteszi az értesítési ikonokat
Mivel hivatalos xda topikja még nincs a telonak, érdemben a miui toppikban van minden érdekesség, ajánlom bizalommal....

(#349) Robit Sakraf válasza keep2000 (#347) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Ott megadtam az összeset tartalommal együtt. Nem vettem észre hogy csinálna bármit is. 🤔

(#350) Robit Sakraf válasza bogesy (#348) üzenetére


Robit Sakraf
tag

Köszi! Sajna nem nagyon érteni inglis de azért ránézek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.