Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1345) KFORboy válasza counterbill (#1337) üzenetére


KFORboy
senior tag

Látom ha nincs mivel érvelni, folytatod tovább a hülyeségek írogatását...

Az alap téma az volt, hogy R5P vs N5P...
Árkülönbözet, ami még fene tudja mennyi lesz, de előferdülhet a 80 körüli ár mire ideér.

Viszont árkülönbözetben 30e HUF azért, hogy legyen még egy kamera a telefonon meg, hogy kicsit combosabb hardver... az nemigazán adja.

Erre jött az, hogy extra kamera, akkor már dedikáltan fényképezőgép.
Az, hogy egy váz 2006-os gyártású, nem azt jelenti, hogy szar, sok expós, mindentől széthullik.
(Az én D50-em pár hónapja vettem első tulajtól 4000expoval, gyönyörű matt állapotban, még a bajonetten sincs egy karc sem, mert a kitobi le se volt róla tekerve soha...)
Mi lesz a kövi? Megapixellekkel példálózás?
Ez az ostoba mentalitása az olyanoknak akik bemennek a MM-ba és a belépő fisfosok között válogatnak ahelyett, hogy néznének 1-2 évvel korábbi középkategóriásat (akár dettó újonnan).
Aztán persze csodálkoznak, hogy a belépő szintű csoda széthullik, eleve rémálom a kezelése és még sorolhatnám... attól, hogy valami széria újdonság, koránt sem jó :") különben nem menne még mindig 7-800e HUF-ért a D4s.

Ez nem a gombos telefon + TV kategória... ez is instant BS személyeskedés szinten mert nem tudod elfogadni, hogy igazam van.

Az én felhasználásom más, én igen is hordok magammal cél gépet is de ezt is csak te sarkítod, mert itt még mindig arról van szó, hogy 30e HUF-ért +1 mobil kamera és egy 10-essel nagyobb szám a Snapdragon után.
Márpedig erre jó alternatíva az amit írtam, függetlenül a topiktól.
A júzer a single mobil kamerával is megtudja alkotni azt amit impulzívan talál fotótémájának, ha meg konkrétabb indíttatással megy fotózni, akkor meg tán veszi a fáradtságot vinni magával még egy telefon méretű MILC-et amivel az egész mobilkamerás szegmenst körberöhögheti.

Bár felőlem el is mekizheti... bánom is én, de engem te ne hurrogj le azért mert adok egy reális alternatívát. :(((

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.