Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) jgreg válasza bb71 (#27917) üzenetére


jgreg
csendes tag

Szia! Nálam szívás ezzel a telóval az android auto. Barátnőmnek is ilyen telója van a legújabb rom al de neki se megy csak a Google maps fut szépen de a Waze nem. Az se mindegy melyik APK verzióját teszed fel a telóra mert valamelyikkel nem fut. Játszani kell vele. Nálam pl a 4.0.590437. Bár lehet a kocsi szoftvere nem kompatibilis a tieddel.

(#27952) ubyegon2 válasza dugynok (#27949) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

10 alatt van a különbség. ;]

Itt pillanatok alatt látod, miért drágább.

processzor
kijelző felbontás
kamera

Ha a RN7 64/4GB-os modellel hasonlítod össze, akkor jön majd ki a 20eft különbség.

(#27947) aelod

Honnan érdemes most rendelni Kínából?

[ Szerkesztve ]

(#27953) bb71 válasza jgreg (#27951) üzenetére


bb71
őstag

Köszi.

(#27954) orso0355 válasza jgreg (#27951) üzenetére


orso0355
őstag

Érdekes, nekem pont fordítva, a Maps iszonyat használhatatlan, max gyalog jó, a Waze tökéletes (mást nem is teszteltem ezért).

[ Szerkesztve ]

(#27955) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Nektek is jött egy ilyen frissítés, amit nem tud letölteni?

gyulaszu

(#27956) paolinho válasza DeFranco (#27950) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen, megpróbálom rászabadítani a lányt telefonon keresztül, bár elég bénuska, de most én fizikailag nem tudok neki segíteni, mert szabin van.

(#27957) Bogyó bá' válasza gyulaszu (#27955) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, kb. egy órája. Nálam sem műxik a letöltés.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27958) dugynok válasza ubyegon2 (#27952) üzenetére


dugynok
senior tag

Köszi, megvettem a RN7-et asszonynak a Lurdyba :)

(#27959) ubyegon2 válasza dugynok (#27958) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

;) Én is köszi, hogy felhoztad a témát, mert most elgondolkodtatott, hogy mégse R7 kéne nekem sem, hanem az RN7, elég komoly különbségek vannak a kettő között és azokat figyelembe véve, nem annyival drágább. RN7-et meg a Samsung A50-nel hasonlítgatom, de bőven elegendőnek látom az RN7-et.
Ezek szerint most van a Lurdyban! :Y

[ Szerkesztve ]

(#27960) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok! Van stabil rom ami újabb a gyárinál és érdemes váltani rá? Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#27961) Csaby25 válasza gyulaszu (#27955) üzenetére


Csaby25
senior tag

Szia, nálam is ugyanez van.

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#27962) re-d-evil válasza gyulaszu (#27955) üzenetére


re-d-evil
tag

Nekem délelőtt jelezte, hogy elérhető a frissítés, de akkor nem akartam mobil neten letölteni (40MB) így kilőttem. Most a wifin már fel sem kínálja. Azt írja, minden naprakész.

(#27963) aelod válasza dugynok (#27949) üzenetére


aelod
veterán

Kijelző, kamera. Ezekben jobb.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27964) lacentos válasza aelod (#27947) üzenetére


lacentos
aktív tag

RN 7Pro lett választva. :K

(#27965) gyulaszu válasza gyulaszu (#27955) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálam ma sikeresen felrakta a frissítést.

gyulaszu

(#27966) Bogyó bá' válasza re-d-evil (#27962) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most simán letölthető és telepíthető.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27967) aelod válasza lacentos (#27964) üzenetére


aelod
veterán

Nekem holnap jön. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27968) wanted5 válasza lacentos (#27964) üzenetére


wanted5
őstag

Remélem tudod, hogy abban nincs B20, így a 4G nem fog mindenhol működni.

(#27969) lacentos válasza wanted5 (#27968) üzenetére


lacentos
aktív tag

Nem tudom miért írtam oda sima note7 :K

(#27970) qge


qge
aktív tag

Ha valakit érdekel egy (sztem kamu) akció, ingyenes játék: link

[ Szerkesztve ]

(#27971) aelod


aelod
veterán

Srácok itt hagyom a topikot. Köszi a sok segítséget! Leváltottam a kis redmit egy nagyra (note 7).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27972) bb71 válasza aelod (#27971) üzenetére


bb71
őstag

Ezt sem tudom kihagyni: [link]
:D

(#27973) Teaway válasza bb71 (#27972) üzenetére


Teaway
veterán

Inkább nagyravágyó! 😀

Nincs itthon csokid??

(#27974) bb71


bb71
őstag

xiaomi.eu rom a legutsó 10.3.1 vagy mennyi...

- kissé jobban merül, mint a 9-es Baikal OS, ez ellene lehet valamit tenni?
- mh-en proxy-s wifi van, és a telefon automatikusan - be van kapcsolva - nem csatlakozik fel a wifire, majd ha kézzel elindítom a csatlakozást kiírja, hogy nincs internetelérés, sőt felugró ablak is jön róla. Pedig van! Ez meg hogy?

(#27975) siddis válasza bb71 (#27974) üzenetére


siddis
őstag

A kapcsolat speciális beállításainál tudsz beállítani proxy-t, nem.?

-- Aux armes, citoyens --

(#27976) bb71 válasza siddis (#27975) üzenetére


bb71
őstag

Be is van állítva, csak éppen automata nem konnektál, valamint folyamatosan kiírja, hogy nincs internetelérés, pedig a böngésző is működik...

(#27977) siddis válasza bb71 (#27976) üzenetére


siddis
őstag

Akkor ott a proxy-t kellene hegeszteni szerintem..

A windows is szokott ilyet csinálni proxyval, hogy az óra melletti hálózat ikonnál ott van a sárga felkiáltójel, aztán mégis megy a http meg a https, csak az az oldal van éppen tiltva, amire a windows küld egy csomagot és ha az visszajön, akkor "olyankor van internet kapcsolat"..

Érthető volt a példa.?

-- Aux armes, citoyens --

(#27978) bb71 válasza siddis (#27977) üzenetére


bb71
őstag

Igen, köszi.

(#27979) bb71


bb71
őstag

Miui10.3.1-et TWRP-ben backupoltam, most visszatettem, de sajnos előtte nem installáltam lazyflashert -> restore utáni induláskor valamit köhögött a encryptionről, mindent törölnöm kellett, csak úgy indult el nullárol.

A mentés még megvan, kipróbáltam, hogy restore - lazyflasher install - de így sem indult el. Se ujjlenyomat, se semmi vedelem nem volt aktív, amikor backupot csináltam. MIÉRT van ez?

(#27980) Lackooo84 válasza bb71 (#27979) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hogy érted, hogy nem indul el? Melyik partíciókról van mentésed?

The Truth is out there...

(#27981) bb71 válasza Lackooo84 (#27980) üzenetére


bb71
őstag

Nem jött be a MIUI - ez jelenti nálam, hogy nem indult el. Egy fekete képen fehér szöveg volt, hogy ... format datat csináltam TWRP alól.

Mentés TWRP-ben, ami szokásos: DATA, SYSTEM, meg még egy...

(#27982) aelod


aelod
veterán

(#27952) ubyegon2

Nem mertem kínából rendelni, inkább itthoni beszerzés volt a finominforól.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27983) siddis válasza bb71 (#27981) üzenetére


siddis
őstag

..és azóta maradt titkosítatlan is a data.?

-- Aux armes, citoyens --

(#27984) ubyegon2 válasza aelod (#27982) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Megértem, én sem gondolkodtam teló esetén ilyenen :N
Ma viszont pont a Lurdy Xiaomi shop esett útba és bementem megnézegetni a pórázon lévő telókat! Melléraktam Redmi N7-nek a 4X-et és a szomszédos tárolón ott kacsingató MI 9SE mellé is. Nekem zsebbe túl hosszú a RN7, kénytelen leszek várni a MI 9 SE-re! ;)
Pedig már simán elhozhattam volna, volt feketében! ☹️

A manóba, most látom ennél a finominfo-nál 7 rugóval olcsóbb a RN7, mint a Lurdyban!
Nem is hallottam még erről a boltról.

[ Szerkesztve ]

(#27985) aelod válasza ubyegon2 (#27984) üzenetére


aelod
veterán

Igen ott a store-ban drágább, azért nem vettem meg helyben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27986) ubyegon2 válasza aelod (#27985) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jó, hogy körbenéztél. ;] Mondjuk, ha ott hirtelen megvettem volna, utána már nem érdekelne, máshol mennyiért adják, sokan tudnak emiatt utólag bosszankodni, de marhaság. MI 9SE meg van most a Xiaomishop-nál, de arra a BB topikban meg elég sok negatív említés van! Még az is lehet, hogy fogom magam és megveszem a RN7-et, nekem az is nagyon tetszik, csak pont az az ujjnyi minusz, ami a MI 9SE-nél van.....

Ez a kijelző különbség sem semmi ám:

Viszont ez a töltő csatlakozó párszor tuti meg fog szívatni, mivel mindenütt microUSB van mindenkinek....

[ Szerkesztve ]

(#27987) aelod válasza ubyegon2 (#27986) üzenetére


aelod
veterán

Én nem bántam meg. Azt hittem szokatlan lesz a nagy tepsi de egy hét alatt ráállt a kezem. Ennyi pénzért remek telefon! Üzemidőben hozza a R4x-ét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27988) ubyegon2 válasza aelod (#27987) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az tuti, hogy megbánni én sem fogom, bármelyiket is veszem meg! Ahogy mondod, ár/érték arányban, de még ettől függetlenül is igen super telók ezek. Határozottan rossz érzés volt otthagyni őket a Lurdyban azok után, hogy kézbe foghattam, próbálgattam kicsit.

Ahogy a 4X is maximálisan kielégítő volt 2 éve, mikor vettem, de azért van egy kis ugrás egy 2 évvel frissebb modellnél!

Szóval csak használd egészséggel a 4X után ezt a másik remek készüléket! ;)

Ha már méret megszokás, nemrég még Defym volt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#27989) aelod válasza ubyegon2 (#27988) üzenetére


aelod
veterán

LoL

Az szép. Igen 2 év után már érett a váltás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27990) ubyegon2 válasza aelod (#27989) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Érett bizony! Ott a boltban rányomtam kíváncsiságból egy YT videóra és nagyon érezhető volt a különbség a 4X-hez képest! :K 2 év itt nagy idő!

(#27991) aelod válasza ubyegon2 (#27990) üzenetére


aelod
veterán

Yepp!

Srácok ha gyalulni akarom a telefont eladás előtt akkor a Goggle/MI fiókot célszerű leválasztani igaz? Elég csak a telefon-beállítások- fiókok résznél vagy külön is a google/MI fiókomban megkeresni a R4x-et és lecsatlakoztatni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27992) vince válasza ubyegon2 (#27986) üzenetére


vince
őstag

Mi a baj a Mi 9 SE-vel? Akksiban gyengébb, de ez a számok ismeretében előre tudható, egyébként nagyon klassz kis készülék.

(#27991) aelod
Nem célszerű, kötelező, enélkül az új tulajdonos nem fogja tudni használatba venni a készüléket. Telefonon válaszd le a fiókokat, majd factory reset és utána indítsd el a telefont és kezdd el belakni. Ha mi fiókot és google fiókot is kér (tehát e-mail címet, nem csak a korábbi fiók jelszavát), akkor rendben vagy, szabad a készülék.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#27993) ubyegon2 válasza vince (#27992) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mi baj? Sajnos még nem tudom megmondani! :N Épp azt ecseteltem minap, hogy a mérete miatt a Mi 9 SE lesz a választott a RN7 helyett. :D Egyébként én mindkettővel abszolút meg vagyok elégedve. Mióta élőben is tudtam nézegetni Lurdyban, főleg bejönnek! Ja igen, az volt ott a baj a Mi 9 SE-vel, hogy mindhárom szín tesztkészülékének cimkéjére ki volt írva, hogy jelenleg nincs készleten!!! :( Ez azért elég nagy baj!

[ Szerkesztve ]

(#27994) vince válasza ubyegon2 (#27993) üzenetére


vince
őstag

Írtad, hogy arra a BB topikban meg elég sok negatív említés van, erre gondoltam :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#27995) ubyegon2 válasza vince (#27994) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja, hogy az!? Nem fogalmaztam egyértelműen! Bocsi!

MI 9SE meg van most a Xiaomishop-nál, de arra a BB topikban meg elég sok negatív említés van!

Xiaomishop-ra értettem én azt, nem a telóra! :N

(#27996) vince válasza ubyegon2 (#27995) üzenetére


vince
őstag

Ja, ok, így világos :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#27997) aelod válasza vince (#27992) üzenetére


aelod
veterán

Okés köszi! :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27998) ubyegon2 válasza vince (#27996) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

;)

Egyébként meg a 4X óta Xiaomi fan vagyok, így aztán ha némely topikban olvasnék is bármi negatívat a készülékeikről, nagy ívben lekaka! ;]

(#27999) bb71


bb71
őstag

Azért elég 22-es csapdájába kerültem...

NINCS olyan ROM a telefonra - vagy legalábbis a 10-15, amit kipróbáltam között -, amely:

- céges proxys wifi hálózatra csatlakozik (ebből sok van, viszont egyikre sem megy fel az AA)
- android auto feltelepíthető rá (xiaomi.eu-ra felmegy, nincs internet elérés kiírás a munkahelyen...)
- célszerűen 9-es android lenne jó (AA telepítés elakad jogosultság vizsgálatnál)

csak úgy leírtam.

(#28000) dugynok


dugynok
senior tag

Hasznàl valaki Revolut appot gyàri rendszeren? Legfrissebb global rom, nyitott bootloader, de play àruhàz nem dobja fel az appot :(
Lehet a nyitott bootloader a gond? Eddig azt hittem a régi rendszer a gond, de azt kizàrtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.