Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) ubyegon2 válasza aelod (#27850) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

4x után akkor neked ideális a R7.

Köszi a megerősítést, én is efelé hajlok. Az A3 még meg sem jelent, de sehol nem dicsérik, persze a Pocot halálra dicsérték, aztán egy év után már nem annyira. R7-et inkább pozitívan említik mindenütt. Jó lesz az. ;)

Amúgy a mai telókban engem kicsit zavar, hogy csak hosszában nő a mérete, inkább tetszene, ha arányosan nőne, de ez van.

Ár/érték arányban persze benne vannak a mezei felhasználói igények is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27852) aelod válasza ubyegon2 (#27851) üzenetére


aelod
veterán

Pár webshopban már elérhető. Pedig egyedül a 720as kijelző amibe bele lehet kötni. Minden másban kiváló.

Arányosan nő csak elb@szottan arányosan 😂😂

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27853) ubyegon2 válasza aelod (#27852) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na ugye, akkor kijelenthetjük, hogy a R7 mindenben sokkal jobb az R6-nál, míg ez nem igaz az A3 - A2 esetében. :N

Arányosan nő csak elb@szottan arányosan

Pedig én úgy láttam, mintha az R7 hosszabb lenne, de nem szélesebb, de lehet, hogy a 4X-hez mértem leírások alapján......

Mindegy, a lényeg, hogy az R7 ennyi pénzért gyakorlatilag a legtutibb belépő szinten.

A Samsung A50 volt még, amit nézegettem, utána olvasgattam a R7-ről. Ez tökéletes lesz nekem 4X után.

[ Szerkesztve ]

(#27854) macssessz


macssessz
tag

Üdv!
Szóval úgy néz ki, ha modern telefont akarok relatíve olcsón, mondjak le a 6" alattról. Nagyjából a R7-et mondjátok a leg jobb ár/érték arányúnak. Kérdés: Az R7 Note? 3/32 esetén Kb. 10-el drágább, újabb proci, Sokkal jobb kamera, alig méret különbség. R7 mellett a dedikált microSD szól. Valamit nem vettem észre?
R7note [link] , R7 [link] .

(#27855) macssessz


macssessz
tag

Kérdés újra
A 14nm-es procis telók is melegszenek veszettül navigáláskor?
Másik kérdés
Vajon ezekben is van automata hangrögzítés hívás alatt?

(#27856) Gogodj


Gogodj
tag

sziasztok! adott egy redmi 4x rootolt telefon. kérdésem az lenne,hogy sehogysem lehet rávenni arra hogy pl a böngészőből letöltött fileokat,zene,kép,stb sd kártára mentsen? xposed valamiért semmit nem csinál fogalmam nincs miért lehet én csinálok rosszul valamit.ugye miui nem tud internalként formázni szval ez sem megy. telljesen tanácstalan vagyok. az hogy alkalmazást nem lehet átdobni csak ugy az oké,de már letölteni sem? ez kicsit érdekes. valakinek valami ötlet?

Gogodj

(#27857) Teaway válasza macssessz (#27854) üzenetére


Teaway
veterán

+ a kijelző felbontása

Nincs itthon csokid??

(#27858) Teaway válasza Gogodj (#27856) üzenetére


Teaway
veterán

Letöltés után áthelyezed a fájlokat az SD kártyára?

Nincs itthon csokid??

(#27859) aelod válasza macssessz (#27854) üzenetére


aelod
veterán

Mind a kettőnél van bővítési lehetőség SD kártyával. A RN7 viszont type-c-s és van lehetőség gyors töltésre is :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27860) Jakuu válasza Franklin (#27840) üzenetére


Jakuu
őstag

Az RN7 nem ?

(#27861) szimi57 válasza Gogodj (#27856) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem van olyan böngésző, ahol be lehet állitani a letöltési mappát. Egyébként a Macrodroitd automatizálóval meg lehet oldani.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#27862) hzsolee válasza szimi57 (#27861) üzenetére


hzsolee
őstag

Chrome megkérdezi...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#27863) szimi57 válasza hzsolee (#27862) üzenetére


szimi57
őstag

Én az Operát használom, jobbnak tartom. Ott a beállitásoknál meg lehet adni egy letöltési mappát.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#27864) Gogodj válasza szimi57 (#27863) üzenetére


Gogodj
tag

én Gyári böngészővel probáltam. sehogy sem müködik!. uc browsernél sem müködik nálam. chrome ot nem szeretem :( operával probáltam de valamiért az is csak belsőre tud menteni.

letöltés után át tudom helyezni filekezelővel az okés. viszont az lenne az igazi ha közvetlen oda mentené a dolgokat. rootolt a cucc,próbákoztam pár dologgal valahogy nem tudtam rávenni. több helyen exposed frameworkot ajánlottak,sikerült is felvarázsolni,látszólag müködik,de kb semmi változás nem tapasztalható,szóval nem müködik. :(

Gogodj

(#27865) Sokka


Sokka
aktív tag

Ma megjött az usb panel, kicseréltem, tökéletesen működik a mikrofon. Ellenben az ujjlenyomat olvasó nem reagál semmire, sőt a beállításokban sem találom.
Ez mitől lehet?

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#27866) Dr.NX válasza Gogodj (#27864) üzenetére


Dr.NX
addikt

Amikor megadod a letöltésnek az SD kártya Download mappáját, jelöld meg az SD kártya gyökérkönyvtárát, amikor kéri. Minek ehhez exposed?

Elfogadom a sütiket.

(#27867) Bogyó bá' válasza Sokka (#27865) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Esetleg kihúzódott a szalagkábele? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27868) Sokka válasza Bogyó bá' (#27867) üzenetére


Sokka
aktív tag

Kihúztam, de vissza is csatlakoztattam.
Esetleg innentől elfelejtődik?
Az asszonyén a beállításokban "Képernyőzár és ujjlenyomatok" látható, az enyémen már csak "Képernyőzár és jelszavak"

[ Szerkesztve ]

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#27869) Gogodj válasza Dr.NX (#27866) üzenetére


Gogodj
tag

hát éppen ezaz,hogy nem tudod kijelölni a gyökérkönyvtárat.hiába hozok létre egy Download mappát az sd karin akkor sem látja,csak a belsőt. ezt probáltam meg orvosolni xposeddel,amivel nagyon nem sikerült... én nemtudom csak nálam nem működik?vagy ez rendszerszinten ennyire elcs*tt?? régi note 2-n probléma nélkül működött.de ez egyszerűen nem látja. filekezelő látja csak az sd-t és a flud nevü torrent kliens,de az is csak valami /storage/(számok)/ szóval nagyon nem értem

Gogodj

(#27870) siddis válasza Gogodj (#27869) üzenetére


siddis
őstag

Jogosultságok esetleg / külső tároló használata / külső tárolóra írás-olvasás.? A gyökérkönyvtárban én is kétféleképpen érem el a SD-t, vagy a /externalsd vagy /storage/XXXX-XXXX, lehet hogy csak az egyik jó neki..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#27871) Gogodj válasza siddis (#27870) üzenetére


Gogodj
tag

és ezeket a jogosultságokat hol látom, vagy szerkesztem?

Gogodj

(#27872) Gogodj válasza Gogodj (#27871) üzenetére


Gogodj
tag

nos nagy nehezen de megtaláltam. engedélykezelőben. engedélyeztem,minden alkalmazásnak,de a helyzet változatlan. úgy tűnik nekem hogy ez szándékosan van igy. valahogy biztosan meglehet oldani. kicsit utánaolvastam. elvileg android 6-tól nem támogatott az sd-re mentés biztonsági okok miatt pl alkamazást nem lehet átrakni. bár még mindig nem értem milyen biztonsági kockázattal jár ha pl google driveról böngészőn keresztül letöltök pl egy zipet sdre.... :W alkalmazás téren nem zavar. de az már inkább hogy átkell helyezgetni minden cuccot a bluetoothon kapott dolgoktol elkezdve a letöltésekig mindent mert képtelen kapásbol oda menteni. egyedül a fényképeket videokat menti kapásból oda semmi mást. de akkor nagyon sok értelme van igy egy uhs 3 as sd karinak ami legalább olyan gyors mint a belső tárhely. zenét meg videot meg képeket. otg-n kimentem pendrivera aztán csókolom,szóval...tényleg nem értem. most probállkoztam chrome al,ami valoban menti oda (ami vicces mert pont a google policy miatt van letiltva elvileg máshol)viszont nekem ez a chrome a halálom kb viszont eddig akármit probáltam semmi más nem tudja. hát komolyan akinek errevan valami mükődő ötlete,azt esküszöm meghívom egy sörre :C

Gogodj

(#27873) siddis válasza Gogodj (#27872) üzenetére


siddis
őstag

Csinálj egy linket terminálból (vagy olyan fájlkezelőből ami támogat ilyet) a SD/Download-mappáról az Internal/Download-ra..

-- Aux armes, citoyens --

(#27874) Gogodj válasza siddis (#27873) üzenetére


Gogodj
tag

uhhh.ezt hogy kellene? ennyire azért nem vagyok profi. tudszesetleg adni hozzá egy kis segitséget? én a terminálnál elakadtam. ezt gépről kellene? vagy playbőlletöltött terminál? :O

Gogodj

(#27875) siddis válasza Gogodj (#27874) üzenetére


siddis
őstag

Úgy kéne mint Linux alatt, hogy a belső memória Download könyvtárát kitörlöd egy fájlkezelőben, aztán terminálban kiadni azt a parancsot, hogy " ln -s /külső SD neve/Download /belső SD neve/Download"..

Azért kell először kitörölni, mert ha létezik nem hozza létre, legalábbis Linux-ok alatt. És persze a tartalmát mentsd le előtte szépen bárhova, csak nem ilyen néven. Tulajdonképpen -úgymond- beilleszted ilyenkor a kölső SD Download mappáját a belső SD Download mappájának helyére..

Nem tudom root nélkül működik-e, illetve enged-e ilyet a rendszer, de jobb per pillanat nem jutott eszembe..

Az is lehet hogy a például a Total Commander app tud ilyet, de már rég volt fent..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#27876) Gogodj válasza siddis (#27875) üzenetére


Gogodj
tag

megnézem. köszöntem. rootolt a telo szóval menie kéne

Gogodj

(#27877) szimi57 válasza Gogodj (#27876) üzenetére


szimi57
őstag

Telóval formáztad az SD-t?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#27878) Gogodj válasza Gogodj (#27876) üzenetére


Gogodj
tag

sajnos nem sikerült

Gogodj

(#27879) Gogodj válasza szimi57 (#27877) üzenetére


Gogodj
tag

igen teloval. ha internalra formázom akkor fullra megbolondul és nem is ismeri fel az sd kártyát. fogalmam nincs miért. ez a terminálos megoldás sem müködik egyszerüen nem csinálja meg. már ott tartok hogy elkönyvelem hogy nem lehet és kész. biztos csak nekem nem megy,de nem megy.kissé bosszantó de ez van. fogalmam nincs mit tudnék még ezzel kezdeni mindenesetre hálám üldözze a google-t amiért kitalálta ezt a f***t.más telefonoknál sincs avval baj ha sd re megy a download ennél a miuinál ugytünik egetrengető problémákat okoz. de olyan jól megoldották hogy amit megprobáltam semmi nem müködik. :@ bosszantó ez amikor van egy 12000ft os uhs 3 as sd kártyád ami sandisk direkt azért véve hogy majd ezen elférnek a torrentek,zenék,videok stb,mivel pc-t ritkán használok ezért gondolta merre hogy lényegében kitudom váltani a gépet mert redmi note 2n tökéletesen ment minden csak hát béke poraira.. :( de ez vicces kissé számomra. hogy bluetoothon küldenek valamit belső,letöltés belső, alkalmazásokat megértem még istenem együttélek vele,de ez kissé olyan kicseszésnek érzem.most viccen kivül,amire tudom használni az sd-t az az hogy fényképeket oda ment és videokat. esetleg zenét. hát köszönöm ezt megoldottam eddig otg-n is,de most akkor gyakorlatilag van egy full felesleges k...a gyors sd kártyám amit gyakorlatilag mondhatni semmire nem tudok használni. csak azt ne makarom elhinni hogy egy rootolt telefon androiddal ami nyilt és mindent meglehet csinálni,az istenért nem lehet rávenni hogy arra a nyamvadt kártyára mentsen. nem kérek aranyat sem kenyeret,csak ennyit szeretnék.De ahogy látom ez nagyobb kiivás mint gondoltam. vagy ténleg én vagyok nagyon béna,de leirások alapján amit tudtam kiprobáltam....

Gogodj

(#27880) siddis válasza Gogodj (#27879) üzenetére


siddis
őstag

Írjál akkor egy ütemezett script-et ami mondjuk öt percenként átmásolja a fájlokat a belsőről a külsőre.. :U

-- Aux armes, citoyens --

(#27881) Sokka válasza Sokka (#27868) üzenetére


Sokka
aktív tag

Valakinek ötlete, hogyan tudom visszaállítani az ujjlenyomat olvasót?

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#27882) Gogodj válasza siddis (#27880) üzenetére


Gogodj
tag

hmm....más nem marad!

Gogodj

(#27883) Lackooo84 válasza Sokka (#27881) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Visszadugtad rendesen? Én már nem egyszer szétszedtem a készülékeimet, és sosem volt vele baj.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#27884) Sokka válasza Lackooo84 (#27883) üzenetére


Sokka
aktív tag

Kétszer is utánanéztem.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#27885) aelod válasza Gogodj (#27879) üzenetére


aelod
veterán

Magisk alatt mintha láttam volna erre egy modult. Keress rá.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27886) Gogodj válasza aelod (#27885) üzenetére


Gogodj
tag

igen van is. nem működik. próbáltam. a scriptes megoldás müködik. de ennyiből én is átmásolom. szerintem ez rendszerszinten szar. nektek sem müködik? vagy csak engem szivat.

Gogodj

(#27887) csferke


csferke
senior tag

Erre van-e megoldás?

[link]

köszi

(#27888) szimi57 válasza Gogodj (#27879) üzenetére


szimi57
őstag

Akkor ajánlom a Macrodroidot. Pl. meg lehet adni neki, ha bezárod a böngészőt helyezze át a fájlokat a kiválasztott könyvtárba. Vagy lehet ütemezett áthelyezést is beállitani. Ezeket automatikusan fogja csinálni, nem kell tenned semmit.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#27889) Lackooo84 válasza csferke (#27887) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rooming? Az mi? Szobáról szobára jársz? :DDD

The Truth is out there...

(#27890) fradi81


fradi81
veterán

Hali, miuiban van lehetőség Play áruház frissítéseinek törlésére? Nem találok ilyet.

moto g72, Ninebot d28e

(#27891) Gogodj


Gogodj
tag

sajnos nem sikerült. "normális" megoldást találnom erre az sd-s jelenségre azért köszönöm mindenkinek!

Gogodj

(#27892) csferke válasza Lackooo84 (#27889) üzenetére


csferke
senior tag

Rooming? Az mi? Szobáról szobára jársz?

És most meg vagy győződve, hogy milyen okos és szellemes vagy?? :F

(#27893) hzsolee válasza csferke (#27892) üzenetére


hzsolee
őstag

Pedig én jót kuncogtam.... szerintem vicces.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#27894) DeFranco válasza csferke (#27892) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szokj hozzá, a világ ilyen, az igénytelenségből viccet csinál.

lehet ezen megsértődni de a saját érdekedben jobb ha tanulsz belőle.

(#27895) Lackooo84 válasza csferke (#27892) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem megy az angol, akkor maradj a "barangolásnál", és akkor mindenki érteni fogja miről beszélsz. (Amúgy meg sokak szerint vicces vagyok... :U )

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#27896) Jakuu válasza Gogodj (#27879) üzenetére


Jakuu
őstag

Magisk exposed modul es az XinternalSd ?
Vagy szimplan elotte meg kellene nezni az ExSDCard Write Access Enabler, magisk modult.

[ Szerkesztve ]

(#27897) Gogodj válasza Jakuu (#27896) üzenetére


Gogodj
tag

próbáltam mind2vel. xinternalsd modul látszólag fullra semmit nem csinál :(
az exsdcard write enabler annyit csinál hogy mostmár root explorerben látok egy sd card_rw csatolásu akármit ami sd-re mutat,viszont semelyik progi nem látja a rooton kivül. minden esetre még mindig érdekesnek találom,hogy konkrétan 2 hete kinlodom ezzel már adb-től elkezdve az égvilágon mindent néztem,de igazán semmi nem oldja meg... egyszerüen nem értem... miuiban semmi nem müködik? leirások alapján csináltam mindent. néztem videokat... mindent ugy csináltam egyszerüen semmi.... régen amilyen jo volt a redmi n2 ugylátszik ennél a 4xnél nem ennyire jó a rendszer.android policies ide vagy oda,elég jól elvan cseszve szerintem. és nem,egyáltalán nem a miui-t szidom... de tény hogy boszant az hogy nem tudom kihasználni a szerintem elég gyors kártyámat.

[ Szerkesztve ]

Gogodj

(#27898) Jakuu válasza Gogodj (#27897) üzenetére


Jakuu
őstag

(#27899) sharp007 válasza Gogodj (#27897) üzenetére


sharp007
tag

Puffin Browser, Kiwi Browser. Igaz, mindegyik az SD-n egy fix helyre menti a letöltéseket.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#27900) Gogodj válasza Jakuu (#27898) üzenetére


Gogodj
tag

tesztelem köszi

Gogodj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.