Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok tudok olyan programot, ami a fotokat automatikusan fellovi felhőbe ha wifit kap? Anyu már nem egyszer letorolte a fotokat es nem tudom visszahozni. Valami regi eax vagy aex rendszer van rajta

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#28752) wanted5 válasza kerobi (#28751) üzenetére


wanted5
őstag

Google fotók

(#28753) Lacopapi válasza Lacopapi (#28750) üzenetére


Lacopapi
addikt

Végülis 7 óra SOT jött ki (pár perc híján). Azt viszont nem is tudtam,hogy támogatja a készülék a gyorstöltést :U Ja. Most nézem az összefoglalót :DD Tényleg nem árt elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#28754) Casoli válasza Lacopapi (#28753) üzenetére


Casoli
őstag

Kinek mi a "gyors" töltés.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#28755) Lacopapi válasza Casoli (#28754) üzenetére


Lacopapi
addikt

Csodát nem lehet várni a mostani szuper cuccokhoz képest,de nem három óra legalább, csak másfél. 10%-ról fullra. Nálam.

(#28756) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Tegnap este óta a Gboard (8.9.11.282392478-...) alkalmazás folyamatosan "elszáll".
Járt már valaki így?
Most csináltam egy "adattörlést" és úgy tűnik ez megoldotta...

gyulaszu

(#28757) Lackooo84 válasza gyulaszu (#28756) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hm anyum is erre panaszkodott a tabletjén tegnap....

The Truth is out there...

(#28758) gyulaszu válasza Lackooo84 (#28757) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én utoljára egy jegyzetet írtam be és az feküdte meg a gyomrát

gyulaszu

(#28759) Lackooo84 válasza gyulaszu (#28758) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

3 napja meg asszem a google play szolgálatások csinálta ugyanezt.

The Truth is out there...

(#28760) #27070592


#27070592
törölt tag

Sziasztok,
nem tudom találkozott-e már valaki ezzel a hibaüzivel:
A(z) Gboard alkalmazás állandóan leáll

hiába nyomok a jelentés gombra, és persze hiába nyomok a mégse gombra, nem változik semmi, nagyjából öt-tíz másodpercenként újra felugrik. Újraindításokon már túl vagyok, nem tudom mit tehetek ezen kívül.
A telefont nov 24én frissítettem, de csak ma jött elő ez a problem.

(#28761) Lacopapi válasza #27070592 (#28760) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem is ma tökölt ugyanezzel, frissítsd az alkalmazást, ha nincs az automatikus frissítés beállítva a Play-ben. Mondjuk nekem be van,mégsem jelezte,hogy ez a gondja....frissítettem,azóta jó.

[ Szerkesztve ]

(#28762) Lackooo84 válasza gyulaszu (#28756) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez most komoly?! :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#28763) Lacopapi válasza Lackooo84 (#28762) üzenetére


Lacopapi
addikt

A visszaolvasásra gondolsz ? :DDD

(#28764) #27070592 válasza Lackooo84 (#28762) üzenetére


#27070592
törölt tag

Bocs, lehet úgy tűnik hogy lusta voltam öt centit görgetni az oldalon.. :)
de az itt ajánlott "adattörlés" nálam nem volt opció, mert túlságosan tele van a belső mem ahhoz hogy ilyet csináljak, menteni pedig most nem tudok.

Egyelőre annyit tudtam tenni, hogy váltottam swiftkeyre (amit már hónapok óta nem használtam) és így sikerült playben frissíteni a gboardot. (egyébként play szerint tegnap frissült a gboard :U )
Majd frissítés és visszaváltás után újra gboardon vagyok, jelenleg jó. Swiftkey nélkül még mindig szenvednék vsz.

(#28765) Lackooo84 válasza #27070592 (#28764) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Csak az applikáció adatait kell törölni te. :DDD

The Truth is out there...

(#28766) #27070592 válasza Lackooo84 (#28765) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ja, hát mittomén.. enduser vagyok, nem machinátor. :N
De azért köszi.

(#28767) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Barátomnak van 1 ilyen készüléke (Global és talán még az a rendszer lehet rajta, amivel érkezett a készülék.) és az lenne a problémája hogy egyik napról a másikra nem boot-ol be. Telón beszéltem vele és annyit mondott hogy a boot/töltőképernyőnél megáll ill nem megy tovább. A reco bejön de kínai. Szeretnék neki segíteni hogy újra működjön a készülék és ebben kérném a segítségeteket.
Mit javasolnátok?

(#28768) trebrona válasza gorje (#28767) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha van a recovery-ben wipe data lehetőség, esetleg segíthet. Adatok értelemszerűen elvesznek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28769) rin33


rin33
senior tag

Felraktam a legújabb Pixel Experience ROM-ot. Nagyon gyors és ,, folyékony" , alapból 65 Hz-en megy a kijelző, összehasonlítottam egy Redmi Note 4-el, simán legyorsulja, minden app gyorsabban nyílik, a játékok simábbak (Havoc majd Los 16 volt a Note 4-en). Eddig bugmentes.

(#28770) gorje válasza trebrona (#28768) üzenetére


gorje
senior tag

Igen ezt a lehetőséget felvázoltam neki. Ha így sem akarja akkor milyen lehetőség van még?

(#28771) Lackooo84 válasza Lacopapi (#28763) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja. :DDD

The Truth is out there...

(#28772) orso0355 válasza gorje (#28770) üzenetére


orso0355
őstag

Rendszerfrissítés fel se merült? Úgy értem, korábban.

[ Szerkesztve ]

(#28773) gorje válasza orso0355 (#28772) üzenetére


gorje
senior tag

Felmerült de stabilan és jól működött minden anno mikor nekem is volt ilyen készülékem és ha jól emlékszem, az üzemidő csökkent azt követő verzión. Ezért mondtam hogy ne frissítsen és jelezze ha hibát tapasztal és majd akkor lépünk. Most jött el ez az idő.

Na használtam a keresőt:DDD Több mint 2 éve vettem neki és 8.2.10-en volt mai napig lehet.

De igazából az a lényeg hogy brazilba van és ő nem foglalkozik ilyennel inkább rendelt 1 one plus 7t prot:C mert ez elromlott... De amúgy imádja ezt a készüléket. Mondtam ha csak FR kell akkor minek..

(#28774) orso0355 válasza gorje (#28773) üzenetére


orso0355
őstag

Ja jó... :DD :U :DDD :DDD :DDD

(#28775) Teaway válasza gorje (#28773) üzenetére


Teaway
veterán

A legutolsó betonstabil 8-as verzió a 8.5.2.0
Utána már a 9-esek jönnek.

Nincs itthon csokid??

(#28776) dula


dula
csendes tag

Nekem is azt írta ki tegnap óta, hogya a Gboard alkalmazás állandóan leáll.
Tehát a billenytűzet off, mivel ez az alkalmazás a google billentyűzete.
Én beléptem a google play-re és hangvezérléssel megkerestem a Gboard alkalmazást (eslőre megtalálta). Frissítettem és azóta megitn ok. A Jelentgetés nem segít.

(#28777) tope


tope
addikt

Mail applikációval sikeresen beállítottam a céges email-t, viszont nem akar magától automatikusan szinkronizálni, illetve mikor hogy van kedve.
Ha belépek a Mail applikációba akkor megy, frissül, de nekem akkor is frissüljön mikor nem vagyok benne, illetve kikapcsolt kijelzőnél is.
Mit, hol kéne állítanom hogy ez menjen?

[ Szerkesztve ]

(#28778) siddis


siddis
őstag

GamerROM Eclipse Pro™ v1.00 for the Xiaomi Redmi 4X
- Initial release
- 2019-12-05 securtity patch
- Android 9 (SDK 28)
- Treble
- Gamer ROM downloader : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamerrom.downloader
- AFH-link : GamerROM Eclipse Pro™ v1.00 for the Xiaomi Redmi 4X

(első blikkre pimp-elt LOS 16)

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#28779) jeni


jeni
félisten

Hello!

A gyerek Redmi 4x telóját,hogy tudnám vissza tenni a korábbi verzióra?
Nem tudom,hogy a frissítés miatt van de ha hívnak akkor a térerő leesik 1-re mindkét szolgáltató esetén.
Ha jól láttam pár napja a MUI 11-t tette fel OTA-n.
Kérdés,hogy a frissités miatt lett ilyen vagy a főpanel lett hibás? Edigital vásárlású,sose volt mókolva.

(#28780) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Na feltettem ezt a pie alapú MIUI 11 eu romot, azt kell mondjam nagyon faszántos. Először dirtyflasht csináltam, akkor 1-2 app nem indult, azt leszámítva ment szépen, éjjel repülő módban 0%-ot merült. Aztán gyalultam a data partíciót, azóta meg tényleg perfekt. Minden működik ahogy kell, a sötét mód is. Egyedül 2 bugot találtam, automata fényerőt nagyon leveszi, minden újrandításnál adni kell rá fényt, valamint sehol nem írja/jezi a gyorstöltést, viszont megmértem, és 9V-al tölt QC2 töltővel ahogy azt kell. 1-2 menüpont maradt angol, de azokkal senkinek sem lesz gondja. Valamint végre helyre lett téve kernel szinten a ledek színe, már mind a 7 szín jó, nem csak 4 (lila, sárga, cián, fehér) van (működik a kék, zöld, és piros szín is). Ja, a legfontosabb, amivel anno nagyon sokat szarakodtam, de sehogy nem tudtam megoldani, véégre működik/megjelenik a statusbaron a VoWifi ikon. Szóval bátran ajánlom, letölthető INNEN.

(a 3 fixet is telepítsétek!)




[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#28781) Telda válasza Lackooo84 (#28780) üzenetére


Telda
addikt

Bluetooth-ot ki tudod próbálni kérlek? Nekem valamiért nem vitte át a hangot, de kis is írta hogy csatlakozva, kivéve média.

(#28782) orso0355 válasza Lackooo84 (#28780) üzenetére


orso0355
őstag

Nem értek a többi romhoz, de nekem közel két és fél éve gyárin repülő módban van minden éjjel, és mindig 0%-ot merül.

[ Szerkesztve ]

(#28783) Lackooo84 válasza Telda (#28781) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Voltam ma el itthonról, és azon hallgattam a zenét a wireles fülesemmel, semmi problámát nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#28784) Lackooo84 válasza orso0355 (#28782) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igazából ez a normális, csak azért írtam, mert így biztos, nincs vele gond.

The Truth is out there...

(#28785) orso0355 válasza Lackooo84 (#28784) üzenetére


orso0355
őstag

Többen írtak ilyenolyan merülést stb, ezért szerintem érdemes ezt helyén kezelni 😃

[ Szerkesztve ]

(#28786) Lacopapi válasza Lackooo84 (#28780) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszönöm,ma nyitható a telefon, úgyhogy meg is nézem ezt a romot. :R
Viszont mi az a 3 fix? :U

[ Szerkesztve ]

(#28787) Lacopapi válasza Lacopapi (#28786) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jóvanna... közben megnéztem,bocs az ostoba kérdésért. :W

[ Szerkesztve ]

(#28788) Amita


Amita
csendes tag

Sziasztok! 2 éves telefonnál mennyire "normális", hogy az érintésérzékenysége romlik? Illetve néha az egyik kártya nem fogadja a hívást, amikor a másikat hívják, az gond nélkül kicseng. Legújabb frissítés van rajta, más gondja eddig nincs. Jó lenne, ha még kitartana egy darabig...

(#28789) Lackooo84 válasza Amita (#28788) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mivel a készülék dual standby, így sajnos csak egy GSM rádióval rendelkezik, ami azt jelenti, hogy (hacsak nincs az egyik sim VoWifin) csak egyszerre az egyik sim tud hívást fogadi, addig a másik lejelentkezik a hálózatról.

The Truth is out there...

(#28790) Amita válasza Lackooo84 (#28789) üzenetére


Amita
csendes tag

Öööö... Lehet nem voltam egyértelmű. Természetesen nem egyszerre akarom a két kártyát hívni. Csak miután az egyiken "jelenleg nem elérhető" az üzenet, megpróbáltuk a másik kártyát hívni, ami gond nélkül kicsengett. Ugyanott, ugyanakkor. Ja, és mindkét kártya ugyanazon szolgáltatónál van, így ez sem lehetett a gond.

(#28791) Mercutio_ válasza Amita (#28788) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kártya téma:
Próbáljátok ki, hogy felcserélitek a 2 kártyát, és ugyanaz a kártya produkálja-e, ha igen, akkor kártyahiba, szolgáltatóhoz bementek és ingyen cserélik.
Ha a foglalat a ludas az már macerásabb akkor, első körben néhány sim-tálca ki-be tologatással az érintkezők "tisztítását" próbálnám meg, nem-e csak oxidáció. Ha ez nem használ, akkor passz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28792) Lacopapi válasza Lackooo84 (#28780) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nna...nyitás megvolt,rom fenn,éppen a szokásos appokat rakosgatom fel. Jónak tűnik,majd holnapra minden vagy majdnem minden kiderül,mindenesetre köszi a linket :R

(#28793) Lackooo84 válasza Lacopapi (#28792) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nm.

The Truth is out there...

(#28794) Lacopapi válasza Lacopapi (#28792) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nohát,nohát...óra alkalmazás folyamatosan leáll-konkrétan használhatatlan- , MiCloud úgyszintén. előbbi nem érdekes annyira de a felhő az idegesítő. Amúgy remekül testreszabható,sok beállítási lehetőséggel,jó kis rom. A hibákra próbálok megoldást találni. Telepítést (ahogyan szoktam)," format data" után csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#28795) Lackooo84 válasza Lacopapi (#28794) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Formáztad a system és vendor partíciókat telepítés előtt? Én megtettem és nálam nincs ilyen hiba.

The Truth is out there...

(#28796) Lacopapi válasza Lackooo84 (#28795) üzenetére


Lacopapi
addikt

Teljes törlést ugyan csináltam,de formázást csakugyan nem, voltaképpen még sosem. Eszembe sem jutott, eddig nem volt rá szükség. Persze más típus,ilyenem még nem volt. Na majd holnap.

[ Szerkesztve ]

(#28797) Lackooo84 válasza Lacopapi (#28796) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig oda is van írva az instrukciókhoz.

The Truth is out there...

(#28798) Lacopapi válasza Lackooo84 (#28797) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hát így jár,aki nem olvas... gondoltam a format data eléggé lesöpör mindent.

[ Szerkesztve ]

(#28799) Lackooo84 válasza Lacopapi (#28798) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, a data partícióról, de van még pár másik is. :DDD

The Truth is out there...

(#28800) gascili válasza Lackooo84 (#28799) üzenetére


gascili
csendes tag

wipe-ot ír a kolega, nem formatot
"* Wipe :
-cache
-Dalvik cache
-Data
-System
-Vendor
-Install Rom
-Install fix
-Reboot system
-Enjoy"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.