Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 4A/Pro

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) trialboj válasza trialboj (#2133) üzenetére


trialboj
őstag

Hivatalos válasz:

The battery draining issue is already reported bug on 8.2.6.0 , if you want to solve this quickly, then you need to downgrade into lower version . Else wait for the next update.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2152) dugynok


dugynok
senior tag

Jól olvastam, hogy a MultiTool-t nem tudom használni Win7 32bit-en?

(#2153) trebrona válasza dugynok (#2152) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen jól.
Ez minden 64 bites Windowson megy ami XP-nél újabb. Sajnos az XP és 32 bites egyéb Windows egyáltalán nem támogatott!!!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2154) Viktor0610 válasza st6969 (#2147) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi extra app, csak a Messenger.

Jó reggelt! A legnagyobb erőforrás-zabálót nem tekinteném átlagos appnak.
Ha elég, próbáld ki a Messenger Lite-ot, meglátod, lényegesen jobban bírja majd. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2155) cstibi73 válasza dugynok (#2152) üzenetére


cstibi73
tag

Én először figyelmetlen voltam és win10 32bit-es géppel sikerült felraknom a twrp - t. A supersu-t már nem ezzel csináltam, de valszeg az is működött volna. A miui-s fórumon más is írta, hogy 32-es gépen is ment a multitool.

(#2156) dugynok válasza cstibi73 (#2155) üzenetére


dugynok
senior tag

Kipróbálom hátha... Köszi a tippet :)

(#2157) st6969 válasza Viktor0610 (#2154) üzenetére


st6969
őstag

:) Teszek egy próbát. De csak 0,8%-ot mutat az akku statisztikánál, eszerint nem meríti nagyon. 2 nap 14 óra, 20% van még.
Ja, most látom, hogy a SoT meg 2:45perc :Y Remek...egyre jobb...4 óra se lesz meg :(((

(#2158) joci86 válasza Graphics (#2145) üzenetére


joci86
senior tag

Az első tippem nekem is ez volt, de ezt nem szokták hozzátenni. :)
Mostanság 4-5 óra között szokott lenni 2-3 nap készenléttel, 2G-n, éjjel repülősen, kb 12 órát megy a mobilnet.
Ahogy elnézem nem én fogtam ki hibás készüléket, másoknál is hasonlókat produkál.
De azért csak nem hagy nyugodni a gondolat, hogy kellene egy tiszta telepítés megnézni, úgy mit mutat.

(#2146) hati
Én is kíváncsi lennék 1-2 képernyőképre, illetve beállításra.

(#2159) rsay


rsay
csendes tag

Kamera lencsevédőt valaki talált már rá méretest? iPhone 7re való pont felfekszik a lencse peremén és nem ragad oda...

(#2160) Bargab válasza kinghaxor (#1915) üzenetére


Bargab
tag

Nem tudom aktuális-e még: Nova beállításoknál van egy olyan menü hogy "alapméretezett képernyő kiválasztás" rákatt és utána elősször pipáld ki hogy "beállítás alapméretezettként" és utána kell a novát kiválasztani.

Nekem így tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#2161) #57527808


#57527808
törölt tag

ismét miband 2 story:
(előzmény)
szóval van 2 db redmi 4a telefon, csak színben különböznek, és van 2 db miband (1,2).
nálam nem okozott problémát a band1 párosítása, de a másik telefonnal nem akarta az igazságot a band2.
most kíváncsiságból megnéztem, hogy az enyémmel tudom-e párosítani. elsétáltam a telek végébe, gps-t bekapcsoltam (ez is nélkülözhetetlen :W ), majd csont nélkül csatlakozott. juhú, akkor leválasztottam a telefonomról, és ugyanezt megcsináltam a másik telefonnal. minden körülmény azonos (csillagállás, mi fit verzió, stb).
természetesen nem hajlandó csatlakozni a másik telefonra.

amúgy kb milyen messzire lát el a kékfog? a telek elejében van egy kocsi, aminek a kihangosítójával párosítva van. én a telek végébe sétáltam, ami legalább 50 méter. illetve egyidejűleg mennyi bluetooth eszközt tud kezelni?
szerk.: leválasztom a kocsi kihangosítót, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#2162) ollie válasza #57527808 (#2161) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Leválasztottad a párosított Band 2-t a Mi Fitről, mielőtt megpróbáltad a másik telefonnal?

***

(#2163) #57527808 válasza ollie (#2162) üzenetére


#57527808
törölt tag

pontosan. ahogy előtte megtettem a winfosnál is.
nem szereti az arany színű telefont a karperec, csak kékkel párosodik :DDD

(#2164) #57527808 válasza #57527808 (#2163) üzenetére


#57527808
törölt tag

kipróbáltam a band1-el, és azzal lehet párosítani. viszont a kettessel reménytelen még mindig. ahogy előzőleg írtam 10-ből párszor megrezzen párosítánál, és ha a másodperc töredéke alatt meg tudom nyomni a gombot, akkor megjelenik a band2 kijelzőjén a pipa ikon, hogy húdejó neki, de a telefon nem reagál semmit. ha a másik ugyanilyen telefonnal is ezt csinálná, akkor a band topikban rinyálnék, de a lassan egy elb...ott nap után biztosra veszem, hogy a telefon a szűk keresztmetszet. a telefon sw-je a mi fit verziója is azonos. kékfog, gps, wifi, mobilnet be van kapcsolva, mert ugye ezek nélkül nem hajlandó semmire. telefon restart többször is volt, kékfog ki-be minden próbálkozáskor, háttérben futó programok kilőve. próbáltam több régi mi fit apk-t is, jelenleg a legfrissebb van fent. amikor csatlakozott a telefonommal, akkor firmware is frissült a karperecen.
mondanám, hogy cseréljünk telefont, de az arany színű az csajos... illetve neki nem tetszik a kék/szürke.

[ Szerkesztve ]

(#2165) #30309376


#30309376
törölt tag

Sziasztok!

Most az Eustockon a 4A pro-t 2G rammal és 32G tárhellyel írják.
Ez helyes adat, vagy elírták?

http://eustock.eu/shop/okostelefon/xiaomi-redmi-4a-okostelefon-eu-rose-gold-reszletek

Köszönöm a válaszokat! :)

(#2166) trebrona válasza #30309376 (#2165) üzenetére


trebrona
nagyúr

Helyes, a dupla tárhely miatt Pro.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2167) Paklee


Paklee
csendes tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg a telefon amit a páromnak vettünk és azonnal lenne egy kérdésem. Kipróbáltuk a fényképezőgépet és amikor meg akartuk nyitni a Galéria alkalmazást a következő hibaüzenetet kaptuk: Zárt galéria, nincs szükség engedélyre. A Galéria felugrik és azonnal be is zár. Ti tapasztaltatok ilyet? Megoldást tud valaki?

Köszi!

(#2168) Gaborz1 válasza Paklee (#2167) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ebbe mi is belefutottunk anyum telefonjával. Csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és utána működött.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2169) Paklee válasza Gaborz1 (#2168) üzenetére


Paklee
csendes tag

Köszi!

(#2170) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Tud valaki üvegfóliát a telóra itthon?

(#2171) role_of_72 válasza Paklee (#2167) üzenetére


role_of_72
tag

Fentebb volt már említve (meg én is belefutottam még korábban): az alkalmazások engedélyeinél hozzáférést kell adni a galériának a névjegyekhez. Egyszer megkérdezte valószínű nektek is a telefon, arra nem-et nyomtatok és ezért van utána ez. ;)

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#2172) Lui04 válasza Batistuta7 (#2170) üzenetére


Lui04
aktív tag

(#2173) Graphics válasza Lui04 (#2172) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elfogyott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2174) trialboj


trialboj
őstag

Lehet hogy buta kérdés, de azért érdekelne, hogy miként lehet ellenőrizni hogy eredeti-e a telefonom?
Spemalltól van, amit komolyabb boltnak gondolok, de annyi kis apró hiba jött már elő, hogy komolyan megfordult a fejemben hogy szart küldtek mert úgysem veszem észre.

Pl smst kapok, és a lockscreenen csak egy tel számot ír ki, mikor a szám benne van névvel.
Ugyanígy előfordult hogy külön foldert nyitott a beérkező smsnek, és az én általam elküldöttnek (ezt azóta összedobta 1be)
nekem van az éjszakai 15%os merülésem, repülő mód megoldja de akkor is zavaró hiba - nappal is jobban merül
illetve ez lehet mindenkinél így van, de abszolút nem lineárs a fényerő csuszkája, kb az első 15% felhúzza 50% ra az erősséget, aztán középállásig alig erősödik, és középről teljes fényerőre is szinte észrevehetetlen a fényerő növekedés

ezt csak most figyeltem habár nem biztos hogy hiba nem tudok vízszintesen írni ha SMSre válaszolok

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2175) Graphics válasza trialboj (#2174) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eredeti ez biztos, a többi szoftveres beállítás.

Ez a MIUI

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2176) Batistuta7


Batistuta7
tag

igen sajnos elfogyott. esetleg a vaterán lévőt ismeri valaki?

(#2177) Lui04


Lui04
aktív tag

Pár kérdés:
- Nálatok is dob fel 4 ajánlott alkalmazást az asztalon elhelyezett mappáknál, ha nincs tele?
- Néha fogja magát és felvillan a kijelző, mintha értesítés jönne, de nincs semmi. Ez mitől lehet?
- A Xiaomi appok értesítéseit ki lehet kapcsolni? Pl. a cloud mindig szól, hogy jelentkezzek be.

[ Szerkesztve ]

(#2178) Graphics válasza Lui04 (#2177) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki lehet kapcsolni az értesítést apponként

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2179) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Informálódtam tok ügybe az eustocknál, és azt a választ kaptam, hogy jövőhéten lesz nekik minőségi IPAKY tok + üvegfólia együtt, 3 színben is, kedvező áron / kb 2500 Ft alatt marad.

Aki tervezi szerintem a telefonvásárlást egy kör alatt letudja

Másik , az viszont kérdés:

Női user, hogy Redmi 4A-val ha őt hívják felveszi, ő hallja a másik felet, de ha ő beszél, akkor azt nem és szétkapcsol..
Aztán ő hívja vissza minden oké.

Valaki ilyennel? Mert én nem, régen volt esetleg az RN3-ason oylan, ha hirtelen nyúltam a telefonért, akkor elutasította a hívást. Van valami pocket mód esetleg?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2180) qqcqqc válasza Graphics (#2179) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nálam headsetnél van ilyen, teszteltem és nem megy rendesen, de csak fülessel.

A tokról: f@ck, 2 napja rendeltem Kínából hasonló áron. Ez szerintem gyorsabb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#2181) attka válasza Graphics (#2179) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,
Nálunk is ez volt. Azt hiszem már itt is volt téma. Sajnos az arcával megnyomja a némitó gombot mert nem zár le a teló időben. Még egyszer a némító gomb és hallani fogják, ha addig a másik fél nem teszi le.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2182) Roley_05


Roley_05
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a telekomos mobilnet nem működik az új REDMI 4 készüléken. Voltam a TELEKOM-nál, ahol nem tudtak vele mit kezdeni. Beállították a megfelelő APN beállítáokat, a kártyát és a hálózatot felismeri a telefon, kiírja, hogy 4G, viszont netes forgalom semmi.

Van akinek telekomos mobilnete van és működött? Vagy valaki akinek telekomos mobilnete van és találkozott hasonló problémával? Ha igen, hogyan sikerült megoldani?

üdv, Roley

(#2183) Graphics válasza attka (#2181) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is erre gyanakszok, hogy idióta módon távol tartja az arcától a telefont, és aztán mikor hallóznak, akkor megnyomja az arcával.

Párom 3 hónapja használja a telefont semmi ilyen nem volt még.. Ismerősnél akinek van, annál sem.

User-error szerintem is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2184) kiskakas válasza Roley_05 (#2182) üzenetére


kiskakas
senior tag

bar ilyet redmi-vel nem hallottam,de dualsim lumiakkal jellemzoen nem ment a Telekom mobilnet, en honapokat szenvedtem vele. Csak akkor ment, ha letiltottam a masik sim-et.. Probald ki a Redmi-n te is, ha igy megy, akkor detto itt is jelentkezik :(

(#2185) SNor válasza Roley_05 (#2182) üzenetére


SNor
tag

MMS nincs kikapcsolva?

[link]

(#2186) qqcqqc válasza Roley_05 (#2182) üzenetére


qqcqqc
őstag

Gond nélkül megy nálam. Simet beraktam, telefont bekapcsoltam és volt net. Mondjuk én egy Redmi2-ről költöztem és vittem a beállításokat.

(#2187) namegin válasza Graphics (#2179) üzenetére


namegin
tag

Éppen kérdezni akartam.
Jó hír!
Kösz! :C

(#2188) stark100


stark100
csendes tag

Sziasztok! Múlt héten én is tulajdonosa lettem egy 4a pronak. 2 gondom lenne. Az egyik, hogy van mikor nem kapok értesítést, vagy később jön meg, amikor amúgy is belépek az appba. Jelenleg ez a vibert és a gmailt érinti. Vibernél ez nagyon zavaró. 2 napja olvasgatom a fórumokat, és végigpróbáltam már minden beállítást, de még mindig nem tökéletes. Azt írják a miuinál ez gyakori gond. A másik, hogy a névjegyeknél, és vibernél is 1 nap után elfelejti a hozzá beállított profilképeket a teló. Ezekre tudtok valami okosságot mondani? köszi

(#2189) Yellow73_a


Yellow73_a
tag

Sziasztok,

Erősen vívódom, hogy milyen Redmit vegyek, a 4A Pro-t, vagy a 4X-et.
Jelenleg egy LG Spiritem van, amihez lépest mindkettő óriási előrelépés lenne.
Mivel nem nagyon futtatok alkalmazásokat, maximum egy-két navigációs program (Sygic, Locus Map), meg egy-két apróság. Játszani nem használom, néha e-mail meg facebook és mssenger, meg böngészés, ha nincs kéznél a laptopom.
Ezekhez bőven elég lenne a 4A Pro is, úgy gondolom.
De mivel nem arról vagyok híres, hogy sűrűn cserélném a telefonjaimat, egy hosszabb távon megbízható, időtálló telefont szeretnék venni. Ebben az esetben pedig a 4X 3GB belső tárhelye jobb a 4A Pro 2GB-jánál, illetve prociban is némileg jobb a 4X, az akkuról már nem is beszélve, illetve a fém ház is vonzóbb.
Nem tudom, az időtállóság miatt érdemesebb-e plusz 13eFt-ot rákölteni a 4X-re.

Ki melyiket venné a helyemben?

(#2190) zodo válasza Yellow73_a (#2189) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam is ugyanez a szitu plusz első androidos telefonóm lenne.
Fentieken kívül a külcsín, középre helyezett és süllyesztett kamera, újlenyomat olvasó, újabb BT na meg az említett több ram/tárhely végett nálam az X felé billen a mérleg még ha egy kicsit sokkalom is a felárat.

(#2191) y300fire válasza Roley_05 (#2182) üzenetére


y300fire
tag

Szervusz!

Kettő redmi 4a van a családban.
Nálam a telekom fő sim előfizetéses, asszonyé mellék sim dominó.

Mindkettőben tökéletesen működik a telekom,4g hasít.

MMS TILTVA! ÉS MŰKÖDIK!

Leírom az én beállításaimat:

- Lényeges hogy a preferált hálózat 4g
- Mobilnet legyen engedélyezve! Lehúzod a menüsort... Adatforgalom...(akkor aktív ha sötét...)

-Beállítások....Sim kártyák....Telekom Hu....Hozzáférési pontok nevei....

Web:
Név: Web
Apn: wnw
Proxy:nincs megadva
Port:Nincs megadva
Felhasználónév:Nincs megadva
Jelszó:Nincs megadva
Szerver:nincs megadva
MMSC:Nincs megadva
MMS proxy :Nincs megadva
MMS port :nincs megadva
MCC:216
MNC:30
Azonosítás:Nincs megadva
APN: default,supl
Hozzáférés: IPv4,IPv6

[ Szerkesztve ]

(#2192) y300fire válasza stark100 (#2188) üzenetére


y300fire
tag

Egy picit több infó kéne...

Szolgáltató...Sim 1 vagy 2

Nálam telekom, tökéletes viber,gmail...
Iphone 5s ugyanezt produkálta mint nálad...

Lehet hogy egy rendszer vissza állítással kezdenék...

[ Szerkesztve ]

(#2193) trialboj


trialboj
őstag

Rettenet küzdelem ez a telefon :( Lehet tudni mikorra várható miui frissítés?

Tegnap voltam tekerni egyet, és stravaval fel szerettem volna venni az útvonalat, hogy lássam mennyit puhultam a télen.

Ma nézem az eredményeket, és a nyomorultja 1.12 és 1,3 percet vett fel az oda és visszaútból. Ezután lekapcsolta a gps-t és mikor elővettem h leállítsam a mérést húzott egy csíkot a térképen. Ezek mind olyan hibák amit egy első generációs telefon csinált 8 éve :(

Valaki ezt ajánlotta, Settings-bettery- Manage apps... - choose apps

Ma megyek megint kipróbálom.

hivatalos fórumon ajánlották hogy próbáljam visszarakni az egyel régebbi romot, ami még stabil volt,
ez mennyire bonyolult feladat ha még sosem csináltam ilyet?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2194) trebrona válasza trialboj (#2193) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezeket a dolgokat összeszedtem az összefoglalóba, van egy GYIK pont, érdemes átnézni. Linkelni most nem tudok, sorry.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2195) stark100


stark100
csendes tag

Viberes gondra mindent megcsináltam már, ami a gyik-ban van. Pluszban amit még beállítottam, az a fejlesztői beállításokban a memoria , és miui optimalizáció kikapcsolása. Most úgy néz ki, hogy az segített.

(#2196) namegin


namegin
tag

Problem1: GALÉRIA app felvillant egy ablakot, de NEM INDUL.
Problem2: Kamerával lőtt fénykép ikonjára tapizásra NEM INDUL a GALÉRIA.

Kelzsoca és role_of_72A teltársak tanácsai alapján a megoldás útvonala:
Beállítások / Telepített alkalmazások / Galéria / Alkalmazás engedélyek / Névjegyek legyen bekapcsolva!

(#2197) Pmohai válasza trialboj (#2193) üzenetére


Pmohai
csendes tag

Nem a telefonnal van a gond, hanem a beállításokkal.
Alapban sokmindent tilt. Én Runtasticcal jártam hasonlóan. Körbefutottam a Velencei tavat és néhol áthúzta a nyomvonalat a vízen. Akkor volt aktív a mérés, amikor éppen nyomkodtam a telefont.
Amióta levettem a Runtastic esetében az összes tiltást, tökéletes. (Redmi 3S Prime)
Sajnos a menüben több helyen kell összevaadászni a tiltások megszüntetését, plusz az általad is megtalált akku kezelés is fontos. Menni fog!

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#2198) atala


atala
addikt

Meg tudnátok mondani, hogy hol lehet a hívás kijelzését engedélyezni. Most ha valakit hívok akkor magánszám jelenik meg.
Már mindenhol kerestem a beállításokban, de nem találom.

(#2199) dedike válasza atala (#2198) üzenetére


dedike
addikt

Mert nem ott van. :DDD

Telefon - bal alsó három csík - beállítások - további beállítások - hívásazonosító.

Jó szerencsét!

(#2200) time87


time87
csendes tag

Tippet szeretnék kérni valakitől, aki gördülékenyen és (a helyzethez mérten persze) gyorsan tudott olcsó (nem 2500 Ft-os) csájna fóliához jutni. Még az se kell, hogy üvegből legyen, mert isten tuggya mé, fosok tűllle. JADE! Mert eltőrik a postán, rosszak az utak felénk! :'(

Aliról rendeltem egyet, már vagy 3 hónapja, de sehol kalács. Írtam persze, de ha megint kell várnom 40-60 napot, addigra lefeslik a gyári fólia a kijelzőről.

Az meg külön dehonesztáló, hogy minden ilyen kutuGSMből úgy hajtanak el, mintha kamionról leesett vesét vinnék vásárra, amikor fóliát kérek erre a jószágra. :'(

"Takarocctekuttya, ájfónra, samsungra van! BÜDÖSPROLI!"

Köszi a tippet előre is, ugyanitt ha van admin, mindenki érdekében teszi, ha berakja a gyikbe felülre ezt a közérdekűt.

Ugyanitt a kínzó kérdés. Így, hogy a telefon tetején van a jack, több esetben verejtékben úszva rémülök fel legszebb, unikornisokkal felhőfociásban úszó álmomból, mert hát hogy a retkesbe kell akkor ezt zsebre tenni! Úgy szoktam meg a régi telefonom, hogy az alja van a fejem felé, s ha kiveszem, akkor az a kasmír pulóver által nyújtott, 250%-os kényelemmel kecsegtet, viszont így ennél az 5 colnál elég kaki, ha még ott lapul a zsebben a csatlakozó lefelé. De ez mind semmi, hát megtörik 2 héten belül a vezeték! oóóóÓ!

Most persze tákoltam szerelhető jacket a füles végére, ami zsebben hordva biztosítja a kókány-balkán(y) élményt, hát nagyon jó tényleg, de így mivel a vezeték rövidebb lett, illetve a jövőbeni kábeltörést elkerülvén úgy kerül a zsebembe az interneteket magában rejtő masina, hogy felfelé van a csatlakozó, azonban így, ahogy kiveszem, rubikkockásokat megszégyenítő kézimunkával tekergek, mire meg tudom nézni az időt a kijelzőn. Ami nem jó, mert nem sokáig marad kijelző a kijelző, érezhetően benne van a szituban egy tenyérkatapult. Ilyenkor mit lehet tenni?

egyszószáz: a telefonok tetejére száműzött csatlakozóval mi a retkest kell csinálni, hogy olyan kényelmes legyen, mint a régi x10 mini telefonom, ahol alul volt a csatlakozó? L alakú hosszabbító? jobb nem jutott még eszembe.

Ki mit csinál? Vagy csak én vagyok finnya? Egyke vagyok, lehet az a baj. :'(

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.