Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) eFeMeR74 válasza Trooper82 (#2398) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Kapcsold ki a wifit. Csinálj egy cache törlést utána egy restart majd a rendszer felállás után WiFi vissza. Utána is fenáll a probléma? :F

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2402) Exelsior24 válasza Trooper82 (#2398) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Frissítés előtt soha nem volt ilyen gondod a tablettel?
Csak mert ez egy sima Android rendszer biztonsági frissítés volt, szóval nem igen nyúltak bele semmibe, nem szabadna ilyennek történnie tőle.

Milyen router-ed van, arra esetleg nem jött valami firmware frissítés, vagy a WiFi csatorna beállítását nézd meg esetleg, nem-e automatikusra van állítva, mert a Xiaomi eszközök nem nagyon szeretik a 12 - 13-as csatornákat 2,4Ghz-en, olyan esetleg előfordulhat, bár olyankor nem is látja a WiFi jelét, szóval erre nem gondolnám, hogy ez lenne a probléma, de esetleg egy (routert konnektorból kihúz, vársz 20-30 másodpercet majd visszadug) router újraindítás sem árthat, van hogy már az is segít a problémán.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2403) kat


kat
tag

Hello..
Ez már miui 14?

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#2404) erzol válasza kat (#2403) üzenetére


erzol
őstag

miui 13.1.5
kínai rom már 14-es béta.

(#2405) LilaLilla


LilaLilla
újonc

Sziasztok!
Tervezem megvenni a tabletet, és az érdekelne hogy nem tudtok e a tollra egy jó alternatívát, ha nem akarok +30k-t kifizetni rà?

(#2406) Dicker válasza LilaLilla (#2405) üzenetére


Dicker
őstag

Nincs más normális, de annyiért meg már Samsung jobb változatai is vannak, ha magas áron jutsz a tablethez. Stabilabb. Kivételesen. Mondom úgy, hogy azért nyüstölöm a Pad5-öt is.

(#2407) kaszibat válasza LilaLilla (#2405) üzenetére


kaszibat
tag

Én itt láttam a legolcsóbban. Első vásárlásnál ad egy 5 dolláros kedvezményt is. Érdemes a duty free shippinget választani , ugyanúgy ingyenes mint a standard shipping.

[ Szerkesztve ]

(#2408) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Frissítés óta másnál sem jelzi ki a kijelzőidőt az akkumulátor menüpontban?

(#2409) Trooper82 válasza Exelsior24 (#2402) üzenetére


Trooper82
senior tag

Eddig nem volt gond. De picit átkonfigoltam a routert, masik csatorna stb. Egyenlőre ok.

(#2410) Trooper82 válasza eFeMeR74 (#2401) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi wipe cache megtörtént frissítés után egyből. Azt mindig megcsinálom frissítés után...
De router újrakonfigurálás óta ok.

[ Szerkesztve ]

(#2411) *Mukeey* válasza kat (#2403) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem, 13.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2412) gazfickó


gazfickó
tag

Sziasztok!
Én is mostanában kezdtem el egy toll beszerzésén gondolkodni, de nem akarok se túl sokat költeni se túl sokat várni rá. Igazából grafikai dolgokra nem lenne használva, csak jegyzetelésre, dokumentumokba beleírogatásra, basic rajzolásra.
Ezt néztem első körben, ezzel van valakinek tapasztalata, jó lehet ilyesmire?

(#2413) ace05 válasza gazfickó (#2412) üzenetére


ace05
senior tag

Nézz szét a lenovo stylus pen-nek közt. Pad 5 ceruzával tudtam írni lenovos kihajlítható laptopra, szóval visszafelé is lehet, hogy működik. Amúgy most kb 22k a tomtopnál, sokkal olcsóbb most, mikor én vettem vagy 30k-ért márciusban.

(#2414) RobeeK válasza M_David (#2373) üzenetére


RobeeK
tag

Köszi, kipróbálom.

(#2415) RobeeK válasza Dévidzon (#2375) üzenetére


RobeeK
tag

Nem hiszem, az nincs beállítva. De azért megnézem tiltani lehet-e külön.

(#2416) jobarat01 válasza RobeeK (#2415) üzenetére


jobarat01
tag

Használsz valami mágneses tokot?
Nekem ha hátrahajtom, akkor néha lezáródik

[ Szerkesztve ]

(#2417) kopi72 válasza kopi72 (#2361) üzenetére


kopi72
aktív tag

csak megvettem a gyereknek a kituno felevi bizontitvanya miatt...
Klassz gep! Majd torlunk ha nem eleg a 128GB
Csak a gersin impacttal jatszik, mast le sem toltott ra :-(

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#2418) kaszibat válasza gazfickó (#2412) üzenetére


kaszibat
tag

Ha veszel egyet az olcsóbbak közül, akkor legyszíves oszd meg a tapasztalatokat, mert én pont ugyanilyen célra keresek egy megfelelőt, ami olcsóbb mint a xiaomi pen.

(#2419) kopi72 válasza kaszibat (#2418) üzenetére


kopi72
aktív tag

Ezt en is szeretnem kerni ha lehetseges, koszonom!

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#2420) kat válasza kopi72 (#2419) üzenetére


kat
tag

Nekem gyári van, szerintem pár ezret megér a gyári, a töltése, fogása, és minden egyéb miatt.. :R

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#2421) gazfickó válasza kopi72 (#2419) üzenetére


gazfickó
tag

MIndenképp írok ha van tapasztalat! Most amiről be tudok számolni az ez a tok. Kinyitós kategóriában ez volt a legolcsóbb, még szállításal együtt is. Nem a legjobb, de elmegy, igazából az okosfunkció működik, tehát lezárja, feloldja a képernyőt, de a mágnes nem túl erős benne, így tartása nem igen van simán kinyílik magától fejjel lefelé, de még az oldalára állítva is. Egyébként hajtogatni is lehet, és állványnak jó, úgy már elég jól tart is, nem csúszik szét, vagy dől el a tab, így nekem igazából megfelel, az anyaghasználata sem rossz, jó benne kézbe venni a gépet, így én összességében nem bántam meg, de hangsúlyozom, hogy akinek fontos hogy csukott álapotban legyen ellenállása kinyitáskor, az keressen inkább mást. :)

(#2422) Exelsior24 válasza gazfickó (#2421) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ránézésre ez ugyan annak a toknak tűnik, mint amit a goboo.com-os előrendelésnél is kaptunk hozzá páran ajándékba. Én azóta is ezzel a tokkal használom a tabletet, és ugyan ezek a tapasztalataim mint neked.
A képernyő szépen felold és lezár vele, de azért vigyázni kell, lógatni, vagy kinyitva rázogatni már nem lehetne, mert annyira azért nem erősek benne a mágnesek és akár a tablet is kieshet belőle egy erősebb rántásnál, rázásnál kicsúszhat a mágnesek tartásából.
Mondjuk ezzel kapcsolatban nekem még gondom nem volt vele szerencsére, egyetlen egyszer fordult elő, hogy a tablet hátlapjától is elvált a tok, de visszaigazítottam rá és azóta is a helyén van.
Az anyaghasználata szerintem is rendben van, fogásra, tapintásra is nagyon jó, szerintem is jó kézbe venni vele a gépet. Amit nagyon szeretek ebben a mágneses tokban, hogy a fedlap része 3 részre tagolódik és hátrahajtva háromszöggé lehet hajtogatni és így fektetett helyzetben tablet állványként is üzemel, nem kell külön állványt vagy tartó-támasztékot használnom.
Nem tudom, hogy az eredeti Xiaomi-s tok milyen minőségű, vagy más egyéb hasonló tokok, de számomra maximálisan megfelel a táblagéphez

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2423) bollokcs80 válasza Exelsior24 (#2422) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A goboo-s tokon viszont van egy fül, ami állandóan belelóg a képbe, azt hogy lehet félrehajtani? :F

B.Cs.

(#2424) Exelsior24 válasza bollokcs80 (#2423) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A kis lezáró fülre gondolsz, ami a másik oldalról rázár az előlapi védőre?
Azt is ugyan úgy hátrahajtom rajt, és a tablet hátulján ugyan úgy a mágnes megfogja és hátul tartja. Illetve ha álló helyzetben használom, akkor először a nagy képernyő védő részt hajtom hátra, majd utána ezt a kis fül részt is hátra hajtom és szépen ráfog.
Ha hazaérek készítek majd róla fotókat, sajnos így írásban nehezebb szemléltetni. :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2425) gazfickó válasza bollokcs80 (#2423) üzenetére


gazfickó
tag

Ezen a tokon nincs ilyen fül, legalábbis az enyémen biztosan nincs :D

(#2426) bollokcs80 válasza Exelsior24 (#2424) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen. Majd kipróbálom én is otthon. :D :R

@gazfickó: Igen, látom, hogy az másmilyen.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2427) Exelsior24 válasza bollokcs80 (#2426) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Tessék a képek a Goboo-tól kapott mágneses tokról:

1. Teljesen becsukott állapotban: [kép 1.]
2. Tok hátulja becsukott állapotban: [kép 2.]
3. Tok hátulról nyitott állapotban, kis fül is hátrahajtva: [kép 3.]
4. Tok háromszög kitámasztóvá hajtogatva: [kép 4.] [kép 5.] [kép 6.]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2428) bollokcs80 válasza Exelsior24 (#2427) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez aztán a képes bemutató! Köszi! :R :R :R

B.Cs.

(#2429) kopi72 válasza gazfickó (#2425) üzenetére


kopi72
aktív tag

Az enyemen sem, es sajnos rossz helyen van a magnes es egyaltalan nem tapad :-( Ez a fules biztosan jol zar.
Itthon vettem azt is, es kb ennyibe kerult.

most egy ilyenen gondolkodom meg: https://doopshop.hu/product/tech-protect-z1-universal-stand-holder-smartphone-tablet-white/

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#2430) erzol


erzol
őstag

Nekem eddig tapasztalatom a ceruza tartós dux ducis tokkal van. Ha nagy néha viszem valahova a tab-ot csak akkor használom, mert számomra kicsit vaskossá teszi a készüléket. A mágneses funkció jól működik, de kitámasztani nem minden esetben sikerül.





Itthonra maradtam az egyszerű Alza saját márkás szilikon tokjánál, ami nekem teljesen bevált.
AlzaGuard


(#2431) Exelsior24 válasza gazfickó (#2425) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Az nagy kár, akkor itthon sok helyen tényleg nem ezt árulják, csak hasonlót. Pedig az a záró fül kell rá, mert így biztosan, erősen lezárja, és amúgy a mágnesek is kellően erősek ebben, a tablet hátuljára is biztosan ráfognak. Meg ennek a toknak nincs ilyen oldalsó műanyag, vagy szilikon része amibe a tabletet bele kellene bújtatnom, mert látom képeken soknak olyan is van. Ez amit adtak mellé csak simán rácuppan a mágnesekkel a tablet hátuljára és rajt is marad.
Sajnos semmiféle típusszám, vagy jelzés nem volt annó a csomagolásában, egy sima átlátszó védőfóliába volt csak becsomagolva gyárilag.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2432) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Érkezőben a MIUI 14: [link]

Kíváncsi vagyok, hoz-e valami pozitív változást. :U

B.Cs.

(#2433) Exelsior24 válasza bollokcs80 (#2432) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Na ez szupi, végre valami jó hír. :C
Néztem róla youtube-on kínai videókat, azért nagy kár, hogy a téma választó applikáció az EU verzióban le van tiltva, sokkal jobban személyre lehetne szabni a tabletet.
Remélem a kutyás, cicás widgeteket mi is megkapjuk, bár sok értelmük nincs, de jól néznek ki, meg ha mondjuk kevesebb lenne az MIUI UI-jának újratöltögetése annak igencsak örülnék.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#2434) pergabb válasza bollokcs80 (#2432) üzenetére


pergabb
senior tag

telefonokon picit gyorsabbnak érzik a dolgok megnyitását, cserébe a jobb energia menedzsment úgy jött ki, hogy mindenkinek hamarabb merül a készüléke :Ditt is ez lesz, akkor én elköszönök a tablettől végleg, úgy is csak filmezem rajta, arra jó a laptop is, csak a kutya szőrtől féltem szegényt az ágyban (igen a kiscsaj ott alszik velem).

(#2435) formax


formax
tag

Sziasztok! Van egy Pad 5-ösünk, amihez szeretnék érintőceruzát, a lehető legteljesebb szolgáltatásokkal. Mit ajánlotok? Van-e olyan, amit a tablet is tud tölteni? Ha nincs ilyen, akkor USB-C töltés lenne a minimum. Köszi a segítséget!

formax

(#2436) Criminal017 válasza formax (#2435) üzenetére


Criminal017
őstag

A tabletnek van saját ceruzája (Mi Smart Pen for Pad 5) amit a tablet oldalán lehet tölteni, mágneses-wireless módon.

(#2437) formax válasza Criminal017 (#2436) üzenetére


formax
tag

Sajnos nem látok Magyarországon elérhetőt, rendeltem egyet Kínából...

formax

(#2438) formax


formax
tag

Megint én. Vettem még egy Pad 5-öt. A feleségem gépén, a felső rész lehúzásakor a wifi ikon alatt megjelenik egy kis hatszög (stilizált fogaskerék), amivel a beállításokhoz lehet lépni. Az új tableten ez nincs, sehol nem találom, hol lehet ezt bekapcsolni?

formax

(#2439) eFeMeR74 válasza formax (#2438) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

A táblet felső rész baloldal értesítési sáv + beállitások a másik jobb oldal pedig a gyorsbeállitási csempék ( wifi,bt, stb)
2 részre osztották fel. :K

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2440) Rigormortiis válasza eFeMeR74 (#2439) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A mai napig nem bírom ezt a fszaágot megszokni :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2441) eFeMeR74 válasza Rigormortiis (#2440) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Teljesen igazat adok neked :K :(((
Nem tudom ki volt ez a droid aki kitalálta.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2442) Edge válasza formax (#2438) üzenetére


Edge
veterán

Ez verzió függő, frissíts főverziót és a frissebben már ott lesz a fogaskerék jobb oldalt is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2443) formax válasza Edge (#2442) üzenetére


formax
tag

Köszi, a frissítéssel megjött!

formax

(#2444) Trooper82 válasza Rigormortiis (#2440) üzenetére


Trooper82
senior tag

Pedig nem túl bonyolult :DD . Ez legyen a legnagyobb baj.

(#2445) pergabb


pergabb
senior tag

létezik olyan tok mi pad 5-re ami klavi részt is tartalmaz és magyar ékezetes?

(#2446) kat válasza pergabb (#2445) üzenetére


kat
tag

Én még nem találtam... :F

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#2447) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Mostanában szeretnék hosszabítani előfizetést a Telekomnál, és egy ilyen tabletet rendelnék majd (egyelőre nincs készleten). Gyári billentyűzetes tokot csak az emagnál lehet itthon kapni? Az asztali mód tényleg csak a kínai készülékeken elérhető, vagy ezt valahogy meg lehet oldani?

(#2448) Geni86


Geni86
csendes tag

Sziasztok! A HDR filmek nagyon sötétek. Átfutva a fórumot láttam, hogy volt már szó róla. Van erre valami megoldás jelenleg?

(#2449) eFeMeR74 válasza Geni86 (#2448) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

[link]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2450) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Elbúcsúzom a tablettől és a topiktól, sziasztok! :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.