Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) MechaNox


MechaNox
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Akkor valószínűleg az lesz, majd ha legközelebb Budapesten járok.

A bootloader unlock garanciavesztést jelentene? Már lejárt, úgyhogy olyan szempontból nem érint. Egyedül azt nem tudom, hogy ez zavarná-e az olyan játékokat, amik "nem szeretik" az USB debuggingot meg a rootot.

(#7052) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Bár inkább csak olvasója voltam a topiknak, de ezután annak is vége, elköszönök, váltottam egy 11T-re. :))

"Együtt vagyunk senkik"

(#7053) citkar válasza haiduo82 (#7052) üzenetére


citkar
addikt

Na, az is lyukas :D Nem is kerestél bevágás, vagy lyuk nélkülit, vagy kerestél, de ez valamiért nagyon megtetszett?

(#7054) haiduo82 válasza citkar (#7053) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nem igazán találtam alternatívát korábban, és nem is volt semmi, ami nagyon bejött volna. Ráadásul a 9T Pro Gcam-mel olyan képeket lőtt, mint az álom :DD Aztán megjelent a 11T és valamiért nagyon ki akartam próbálni. Kíváncsi voltam, hogy milyen az élet Snapdragonon túl, ráadáasul a kamerája is igencsak meggyőző lett (Gcam nlkül is, de érdekes módon erre is telepíthető). Szóval nálam ezek miatt történt a váltás. És érdekes módon nem zavar a lyukas kijelző, pedig ez az első ilyen telefonom. :D

"Együtt vagyunk senkik"

(#7055) laci laci válasza rigoberto (#7050) üzenetére


laci laci
addikt

Ismerős a hely valahonnan..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7056) enzahobi


enzahobi
aktív tag

Sziasztok!

60FPS + EIS kombóról milyen eddigi infóitok vannak? 😀

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#7057) enzahobi


enzahobi
aktív tag

Cseréltem még a nyáron, nem nagy művelet, csak nyugisan lassan kell csinálni mert mégiscsak az üveg az törik xD
Mondjuk a xiaomiszervíznél néztek nagyot amikor 2 akkut vettem "elvitelre" darabjat 12ezért xD

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#7058) turho válasza enzahobi (#7057) üzenetére


turho
őstag

Lehet hogy én is veszek, (bár jó lenne tuti eredeti vagyis nem gagyi), aztán keresek inkább Szolnokon valakit, aki beleteszi. Mert én nem merem :)
Nem durván kapacitáscsökkent még, szerintem 65 százalékos minimum van az újhoz képest.

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#7059) Tomi_Ohl válasza enzahobi (#7056) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szia. Gcammel simán megy, én egy éve csak úgy videózok.
Konkrétan a GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.5.apk verzióval (látom a napokban jött egy 2.6 is, de elvileg csak egy javítás F2 Próra).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#7060) DarkChild


DarkChild
senior tag

Valamelyikőtök cseréltetett már akksit a fentebb említett Xiaomi Szervízzel?
Milyen munkát végeznek? (Olyasmikre gondolok, hogy szépen visszaragasztják-e a hátlapot a csere után, vagy azért vannak minőségi kifogások?)
Általában mennyi idő alatt végeznek a művelettel? (Ott kell hagyni napokra a telót, vagy még aznap megoldják?)

Kezd fáradni az én két éves telómban is az akksi, szóval lassan időszerű lesz a cseréje :(

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#7061) batapepe


batapepe
csendes tag

Sziasztok
Az Always on display - n miért nem működik sz értesítés animáció a képernyő szélén?
Előre is köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#7062) rigoberto válasza batapepe (#7061) üzenetére


rigoberto
őstag

Működik az, csak be kell kapcsolni. :B

(#7063) Lotto73


Lotto73
csendes tag

Sziasztok!
Néhány hete időnként , mikor hívnak, nem vagyok kapcsolható. Kb 30-40 hívásonként 1x
Ilyenkor ha írnak viberen vagy messengeren, azonnal vissza tudom hívni az illetőt.
A hét elején cseréltettem SIM-et , de azóta már ismét elöjott a probléma, tehát nagy valószínűséggel a telefonnal van vmi gond. Van ötletetek?

(#7064) rigoberto válasza Lotto73 (#7063) üzenetére


rigoberto
őstag

Lehet az antennája rossz.
Ajánlott megnézetni, pl. Xiaomi szervíz.

(#7065) Bec válasza Lotto73 (#7063) üzenetére


Bec
tag

Ilyenkor mit hall aki hív téged? "adminisztrativ okok miatt nem kapcsolható"?? Samsungosoknál gyakran előfordul..

(#7066) gombasm válasza DarkChild (#7060) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nekem cseréltek akksit MI9 -ben.
Vidékről küldtem fel, másnap küldték vissza, szóval 3 munkanap alatt megvolt a csere.
Nagyon szépen dolgoztak, semmi sérülés nem történt, gyári állapotban jött vissza.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#7067) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

érdeklődöm, használ itt valaki vállalati emailhez outlook+Intune vállalati portál kombót? Ha igen, működik rendesen? Kolleganőm 8T vagy ehhez hasonló nevű Xiaomiján egyik napról a másikra befagyott az Outlook, újratelepítésnél pedig a fiók megadásakor hibát dob, ma pedig egy másik kolléga megkapta valaki más pár hónapja leadott 9T Pro-ját, amin korábban szintén futott a levelezés, most viszont arra sem települ ... van viszont más Xiaomi készülék (pontos típusát nem tudom) amivel most is műxik a levelezés.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7068) Lotto73 válasza Bec (#7065) üzenetére


Lotto73
csendes tag

"A hívott szám nem kapcsolható"

(#7069) DarkChild válasza gombasm (#7066) üzenetére


DarkChild
senior tag

Szuper, köszi :R Akkor lehet én is beadom cserére év elején az enyémet.

Bár most átmenetileg megoldódott az akksi-problémám: az utóbbi hetekben gyanúsan gyorsan merült, és bár az oprendszer nem jelzett semmi különöset, hogy esetleg egy alkalmazás zabálná a szokottnál jobban az áramot, kíváncsiságból újraindítottam a készüléket és láss csodát, visszatért a korábbi, sokkal elfogadhatóbb üzemidő * :DDD
Szóval a tanulság, hogy időnként azért nem árt újraindítani a telót (az enyém szerintem már vagy 3 hónapja nem volt rebootolva) :U

* A legutóbbi újraindítás előtt éjszaka már 7-10%-ot merült, úgy, hogy mindig repülő módba teszem. Most (és korábban is) 1-2%-ot merült éjjel, repülő módban.

[ Szerkesztve ]

(#7070) tboy93


tboy93
nagyúr

Van ötletetek, hogy gyári fekete keménytokot honnan tudnék szerezni?

(#7071) Alemida válasza tboy93 (#7070) üzenetére


Alemida
tag

Akinek nem jött be és nem használja az lehet hogy eladná. Mint ahogy nekem is ott pihen a dobozban, egyszer tettem rá de nekem túl csúszós ezért rendeltem másfajtát. Írj egy PÜ-t és megbeszéljük.

(#7072) DarkChild válasza tboy93 (#7070) üzenetére


DarkChild
senior tag

A Nillkin tokja nem szimpatikus? Szerintem sokkal jobb, mint a gyári: kényelmesebb a fogása, ráadásul a hátulján lévő textúra miatt sokkal kevésbé csúszik.

(#7073) Acélfarkas válasza tboy93 (#7070) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nekem ez van a telefonon. Igaz anno e-bayról rendeltem, de nagyon jó tok és nagyon jól véd leesés ellen, és jó fogást is biztosít. De ha ragaszkodsz a feketéhez, akkor én is a Nilkin tokot ajánlom. [Ringke Fusion X].

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7074) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Masnal is elofordul, hogy az AOD kikapcsol amgatol es nem akpcsol vissza?
Nem az utemezett mukodest mondom, este 11tol reggel 7ig van kikapcsolva. Delutan 6kor azt veszem eszre, hogy ki van kapcsolva, visszakapcsolom, majd kb 8kor mar megint ki van kapcsolva.

Mi lehet a hiba oka?

(#7075) Mezcal válasza SSlyTR (#7074) üzenetére


Mezcal
addikt

Gyárilag ilyen.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7076) Cane válasza Acélfarkas (#7073) üzenetére


Cane
őstag

Hello! Én is használtam ilyen "armor" típusú tokot, hasznos is sérülés ellen, viszont szvsz túl bumfordi lesz tőle a telefon. Azt megint más kérdés, hogy miért csinálják a hátlapot is törékenyre. :F

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7077) kelly416 válasza Cane (#7076) üzenetére


kelly416
veterán

Én ha védeni akarom a telót, akkor felteszem a buborékos szélű szilikon tokot és kész. Nem túl nagy, ha rajta felejtem, akkor sem zavar és mégis véd. Ez nem lenne arany középút Nálatok is? Tudom, ez nem 9T-re való, ez csak pelda, de a 9T-9Tpro-ra is van ilyen.

(#7078) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Mi 9T Pro modellnél az utolsó hivatalos (legfrissebb) verzió:
Global Stable -ból ez: V12.5.2.0.RFKMIXM 2021-08-13
EEA -ból ez: V12.5.1.0.RFKEUXM 2021-07-06
China Stable -ból ez: V12.5.6.0.RFKCNXM 2021-11-09
EU -ból (xiaomi.eu heti) pedig ez: V12.6.21.11.24 2021-11-23

Csak érdeklődve kérdezem.
Köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#7080) turho válasza turho (#7058) üzenetére


turho
őstag

Lemértem most napokig a mi9t pro-mat (mivelhogy most lett eladó), felesleges volt a para, akkucheck szerint 85 százalékos. Végülis naponta töltöttem, gondosan.
Gondolom, ez a kapacitáscsökkenés még nem számottevő. ?
Bár egy Samsung tudná ugyanezt 1 évesen akár.... :N :DDD

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#7081) Tomi_Ohl válasza user26 (#7078) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szia. Igen. Én is így tudom.
MIUI download Telegram channelre kikerül, ha lesz más.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#7082) jonnyjoker01 válasza turho (#7080) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Becslési érték, de nagyjából reális. Nekem 2 év után 75%-ra esett, de én nem kíméltem a Genshin Impacttel és csökkentett hőkezeléssel. Hátlapi ragasztás is elkezdett leválni a nagyobb hő hatására, szóval eléggé meggyötörtem ezzel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7083) HoaryFox válasza Tomi_Ohl (#7081) üzenetére


HoaryFox
őstag

Vajon fogunk-e még egyáltalán bármilyen frissítést kapni? :U

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#7084) turho válasza jonnyjoker01 (#7082) üzenetére


turho
őstag

Nálam semmi ilyesmi. Valószínűleg azért gondoltam hogy esetleg gyengült az akku, mrrt előtte egy jóval "butább" 6000 mAh akkus mobilom volt. Ott persze hogy összejött a 2 nap bőven 🙂

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#7085) DarkChild válasza HoaryFox (#7083) üzenetére


DarkChild
senior tag

Biztonsági frissítésből még lehetséges, de a MIUI-ból kizárt.
Saomi elengedte a 9T Pro-t.

(#7086) HoaryFox válasza DarkChild (#7085) üzenetére


HoaryFox
őstag

Valahogy sejtettem a választ, az a baj, hogy kvázi semmi bajom nincs a telefonnal, egyedül az akksi érezhetően gyengébb, de kap majd egy cserét, amikor megunom a gyakori(bb) töltögetést és szerintem egy 2 évet még el fogom használni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#7087) mizoli


mizoli
addikt

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek. 🎄

(#7088) laci laci válasza mizoli (#7087) üzenetére


laci laci
addikt

Boldog,békés ünnepeket kívánok mindenkinek.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7089) laci laci


laci laci
addikt

SparkOS,Android 12 [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7090) turho


turho
őstag

Viszonylag laikus tudja unlockolni ezt a készüléket, hogy tehessen rá ilyen ROM-okat?

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#7091) rigoberto válasza turho (#7090) üzenetére


rigoberto
őstag

Valahol el kell kezdeni, de totál laikusan nekiállni abból a telóból akár féltégla is lehet..

(#7092) rigoberto


rigoberto
őstag

Ma 2 éves a telóm.
Első hibája (bár lehet nem is az, csak valami befolyt oda) most jött elő.
Nem akar kibújni a selfie kamerája.
Szerintem volt itt hasonló nyűge valakinek, csak lusta vagyok visszakeresni..
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#7093) jonnyjoker01 válasza turho (#7090) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Annyira azért nem egy nagy dolog ahogy be van állítva, nehéz téglát csinálni a telefonból. Kell egy alap szintű informatikai tudás hozzá (fájlmásolással, csomagolással, parancssorral ne legyen gond már alap szinten) de ezen felül csak az kell hogy utasításokat tudj követni pontosan, amihez csak olvasni kell tudni :D

@rigoberto: úgy tudom te romolsz rendesen, AOSP romok alól van egy alkalmazás ami tudja javítani, hogyha nem hardveres a meghibásodás. Ide feltöltöttem, telegramról van. Én már többször hasznát vettem és jól működik, de MIUI alól nem megy, csak AOSP alól.

Üdv. Johnny

(#7094) kelly416 válasza rigoberto (#7092) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, megrázogattam az ujjammal a kamerát, nyösztettem, valahogy kivarázsoltam. A kisfiam talán ha 1 éves volt még akkor, nyálas, kajás, mindenfélés kézzel összefogdoshatta, mert amikor előbújt, tiszta morcs volt elől, hátul. Letakarítottam, azóta sem volt még egy ilyen és prímán szaladgál ki-be. Mármint a kamera.

(#7095) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Van, aki már a Miui 12.5.2-őt felrakta. Nem ilyen telefonom van, de adott egy probléma, amit nem tudok megoldani. [link]
"Telefon" alkalmazásban duplán mutatja a neveket. :U

.

(#7096) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#7093) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem romolgatok azért rendszeresen, ezt a telót már 1,5 éve nem is piszkáltam.
De megnézem, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#7097) rigoberto válasza kelly416 (#7094) üzenetére


rigoberto
őstag

megrázogattad?
azt hogy?
a "nyösztettem" szót meg nem ismerem. :D

(#7098) kelly416 válasza rigoberto (#7097) üzenetére


kelly416
veterán

Majd mellékelek egy műszaki szakszótárt is. :P
Rá tettem az ujjam, mozgattam ide-oda. Pár tized mm-t lehet azért mozdítani rajta, annyi elég, hogy a ragacsos dolgok engedjenek. De ha nem, legfeljebb picit óvatosan megnyomkodod, valamerre csak enged. Ha egyszer kijött, takarítsd meg mielőtt vissza engeded kúszni a helyére.
Ha viszont sikerült valami por beragadjon mellé, akkor az gáz. Azt nem tudom, hogy jön majd ki onnan.

Legrosszabb esetben egy kis egészségügyi szeszt szivárogtatnék be a kamera köré, az a legtöbb ragacsot megoldja, de inkább vidd el szakihoz megcsinálni, valószínűleg kevesebb veszéllyel jár.

(#7099) rigoberto válasza kelly416 (#7098) üzenetére


rigoberto
őstag

Nekem semmit sem mozdul, szóval lehet tényleg szervíz lesz inkább.

(#7100) rigoberto


rigoberto
őstag

Olvastam, hogy jön még erre a telóra is miui tízen3.
Lehetséges ez? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.