Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) morzsa válasza Tomi_Ohl (#7627) üzenetére


morzsa
aktív tag

Bocsánat a késői válaszért.
Igen és igen.
Végül a névjegyeket sikerült átvinni export import módszerrel.

https://linktr.ee/wbteam21

(#7652) rodeo74


rodeo74
csendes tag

Sziasztok, ki tudná megmondani mi a legjobb (frissebb) rom ami tud hívásrögzítést .... ?

Köszönöm

(#7653) rigoberto válasza rodeo74 (#7652) üzenetére


rigoberto
őstag

Csak custom rommal tudsz elővarázsolni ilyet..de hogy melyikkel, azt sajna nem tudom, már rég eladtam ezt a telómat..

(#7654) tboy93 válasza rigoberto (#7653) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem így hirtelen nem is rémlik, hogy volt-e olyan gyári ROM ami ezt tudta.

BTW az enyém lassan ünnepli majd a 4. szülinapját :D

[ Szerkesztve ]

(#7655) Acélfarkas válasza tboy93 (#7654) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Itt szintén nemsokára 4 éves. A gyári aksija van még benne, ami még mindig bírja az 1 napot viszonylag aktív használattal.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7656) Mezcal


Mezcal
addikt

Novemberben nekem is 4 éves, és ami komoly, hogy úgy néz ki, mint újonnan. Az akksi eredeti és max egyszer töltöm, pedig játszom rajta. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7657) tboy93 válasza Acélfarkas (#7655) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát nekem azért töltőre kerül napközben :) De szintén gyári akku.

(#7658) rigoberto válasza tboy93 (#7654) üzenetére


rigoberto
őstag

Android 11-ig volt benne ha jól emlékszem..

(#7659) mm89 válasza tboy93 (#7654) üzenetére


mm89
őstag

Xiaomi.eu tudja
Nekem a legutolsó stabil van fent és tökéletes.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#7660) coxy01


coxy01
tag

Üdv.
Aksit cserélnék. A hátlapot aki már vette le írja már meg nekem a hőlégfuvóval való melegítés hőfoka mennyi legyen? Illetve mennyi ideig kell melegíteni? Maga az aksi könnyen kijön vagy oldószert kell alkalmazni? Kell a csere alkalmával különösen nagyon figyelni valamife? thx.

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#7661) rigoberto válasza coxy01 (#7660) üzenetére


rigoberto
őstag

Ha ilyen kérdéseid vannak, akkor lehet jobb lenne ha elvinnéd egy olyan helyre, ahol szakszerűen megcsinálnák neked.. :U

[ Szerkesztve ]

(#7662) Acélfarkas válasza rigoberto (#7661) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Pl Xiaomi szerviz. Az aksit ne felejtsd otthon, mikor mész.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7663) coxy01 válasza rigoberto (#7661) üzenetére


coxy01
tag

Köszönöm válaszod! Ezek szerint Te így cseréltetted?

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#7664) Acélfarkas válasza coxy01 (#7663) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nem egészen, így fogom majd cseréltetni.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7665) rigoberto válasza coxy01 (#7663) üzenetére


rigoberto
őstag

Én nem cseréltem aksit, egyébként már eladtam a telót, de szervizbe vidd el inkább, ott megcsinálják neked jól, nem érdemes kísérletezgetni ilyennel..sztem..

[ Szerkesztve ]

(#7666) coxy01


coxy01
tag

Köszönöm a segítőkész javaslatokat.
Jelentem az akkumulátor általam kicserélve. 3nap elteltével úgy ítélem meg érdemes volt cserélni. ~+50%energiát kaptam. Közelíti szerintem a gyári Ah.

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#7667) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Pár napja elkezdett nagyon merülni a teló.A cella készenlét 40-50%, úgy hogy folyamatosan használva van tehát a kijelzőnek kellene a legnagyobb fogyazstónak lenni de az csak 25-30% körül van.

Mi lehet a bibim, újraindítás nem segített.
2 SIM van benne, de eddig is így volt.
A hívásokra hsznált SIM-et 2G-re kapcsoltam, az adat meg 4G előnyben van, de így e lett jobb.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#7668) rigoberto válasza Czimby (#7667) üzenetére


rigoberto
őstag

Akkucsere talán, ha még nem volt.

(#7669) Czimby válasza rigoberto (#7668) üzenetére


Czimby
addikt

Az akkunak nincs baja, ugyanannyi mAh megy bele mint a jelenség előtt.
Még 85%. körül van 3350mAh szoftveresen és USB-n mérve is.

A cellakészenlét fogyasztása let kb dupla mint ezelőtt.
Pedig semmin sem változtattam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#7670) rigoberto válasza Czimby (#7669) üzenetére


rigoberto
őstag

Cella készenlét ha jól emlékszem a sim kártya (vagy antenna?) sara.
Keresi a térerőt és azáltal leterheli a cpu-t.
Volt akinek sim kártya csere után megjavult, volt akinek elég volt egy restart, netán factory reset..ezek derengnek ezzel kapcsolatban..

(#7671) Czimby válasza rigoberto (#7670) üzenetére


Czimby
addikt

FActoryt még megpróbálom, hátha segít.
Nem szeretnék mási ktelót venni, ami észrevehetően job baz árban elég durva lenne.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#7672) egykettő


egykettő
aktív tag

Elhalálozott a kijelzőm, de lehet rendelnék másik kijelzőt Aliról és kicserélném, anyuméknak még bőven jó lesz.
Rendt már valaki kijelzőt? Milyen a minősége?
Ahogy látom 20-25k körül van keretestül, ami elég kényelmessé teszi a cserét.

(#7673) Lajmund válasza egykettő (#7672) üzenetére


Lajmund
senior tag

Már nincs gyári az tuti. Nekem kb 2-3 éve a kék telohoz mar csak pirosat tudtunk rendelni mert azvilt gyári. De ha idősebb szülőknek lesz általános dolgokra kb lehet mindegy is hogy milyen. Annyira szar nem hiszem hogy lenne max nem tud olyan fényerőt és szinmélységet.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#7674) egykettő válasza Lajmund (#7673) üzenetére


egykettő
aktív tag

Thx, legrosszabb esetben megreklamálom és kérek valamennyi refundot

(#7675) egykettő válasza egykettő (#7672) üzenetére


egykettő
aktív tag

meg is jött, a sarcokat megúsztam. Valamikor at is pakolok bele mindent.

(#7676) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Sziasztok!
Járt már valaki úgy, hogy telefon hívás közben egy darabig minden rendben, majd egyszer csak elkezdenek arra panaszkodni a másik oldalon, hogy nagyon rosszul hallanak.
Mi okozhatja?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#7677) Lajmund válasza Kisbatyu75 (#7676) üzenetére


Lajmund
senior tag

Bármi lehet a te és a másik oldalon is. Szerintem inkább térerő lehet a probléma ez nem telo specifikus probléma habár már nekem március óta nincs meg semmi bajom nem volt vele ilyen téren meg itt a forumba se volt hasonló probléma.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#7678) DarkChild


DarkChild
senior tag

Sziasztok. eBay-en találtam (elvileg) eredeti akksit a telóhoz. Meg is érkezett - egy francia mobilkereskedőtől -, és tényleg úgy néz ki, mint az original, ráadásul idei gyártási dátum van rajta. Jó értékelések voltak az üzleten és magán a terméken is, szóval bízom benne, hogy tényleg eredeti lesz :U

A kérdésem, hogy mennyire bonyolult lemelegíteni a hátlapot a telóról?
Elég a hajszárító hozzá, vagy érdemes beszerezni egy hőlégfúvót?
Illetve a másik kérdés, hogy csere után milyen ragasztót javasolt használni a hátlap visszarögzítéséhez? (A gyárihoz hasonló, hő hatására oldható megoldás lenne jó.)

Gondoltam rá, hogy beviszem Xiaomi szervízbe, de nem tudom, vállalják-e az azonnali cserét, mivel nem nagyon tudom nélkülözni a telót egy napra sem (azon vannak a bérleteim, stb).

(#7679) rigoberto válasza DarkChild (#7678) üzenetére


rigoberto
őstag

Pedig jobban járnál, ha szervizbe vinnéd.
Kérdéseid alapján még nem csináltál ilyet, és így azért rejt némi kockázatot magában a maszekolás.
Meg kell kérdezni őket, hogy megvárhatod-e, lehet szerencséd lesz.

(#7680) Lotto73 válasza Kisbatyu75 (#7676) üzenetére


Lotto73
csendes tag

Szia! Nálam is pont ez van néhány hete, Yetteles vagyok

(#7681) tboy93


tboy93
nagyúr

Érdekességként berakom ide:


4 éves elmúlt a telefon (mi 9t pro), gyári akku van még benne.

(#7682) Alemida


Alemida
tag

Szintén 4 éves, gyári akksival még ezt tudja:

(#7683) tboy93 válasza Alemida (#7682) üzenetére


tboy93
nagyúr

Durva. Valószínűleg jóval kevesebbet használod mint én. Töltésre te figyeltél? Én pl. fent hagoym éjszaka, meg töltöm ahogy jólesik, nem figyelek semmi ilyesmire.

(#7684) Alemida válasza tboy93 (#7683) üzenetére


Alemida
tag

Igen figyelek a töltésre, nem hagyom fent éjszakára és 91%-nál figyelmeztet az accubattery, akkor le is húzom.:B

(#7685) tboy93 válasza Alemida (#7684) üzenetére


tboy93
nagyúr

4 év alatt ez a hozzáállás azért jelentős különbséget eredményez, úgy tűnik. Ettől függetlenül én erre továbbra sem fogok így figyelni :P

[ Szerkesztve ]

(#7686) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok! Végleg megváltunk a mi9tPRO telónktól, de vissza maradt egy csomó fólia, előlapi, hátlapi, full cover, meg néhány tok. Ha valakinek kell, ingyen oda adom, csak keressen privátban. Nem ülök egyfolytában a telefonon, nem mindig tudok azonnal reagálni, de megigérem, jelentkezési sorrendben válaszolok.

(#7687) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok. Én is Mi9T pro tulaj vagyok. Ami azt illeti kettő is van. Én nagyon szeretem. Elég hardcore felhasználó vagyok. Tele van emulátorokkal. Termux Winlator Aethersx izzasztom rendesen. Gyári aksival, de nincs arra se panaszom. Az egyikre pár hete feltettem a google pixel rom ját. Sokkal jobb lett mint amire számítottam. Viszont a kamera kép nem olyan mint amihez hozzá vagyok szokva. Van rá lehetőség, hogy valahonnan leszedjem a gyári camera apk-t ? Vagy valaki esetleg ha megtenné hogy lementi és letölthetővé teszi azt nagyon meg köszönném. :R

Szerk. Mi ez a program amivel nézegetitek az aksi állapotát?

[ Szerkesztve ]

(#7688) DarkChild válasza Black-core (#7687) üzenetére


DarkChild
senior tag

Mi ez a program amivel nézegetitek az aksi állapotát?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

(#7689) cSuwwi válasza Black-core (#7687) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Accubattery az akkus app. 5 ciklusból nem annyira pontos, nekem volt telom, amin az elso perctol futott, ott pontos is volt :)
Xda developersen a sajat foruman szerintem ott lesz a linkje a kameranak, ha utanakeresel.

[ Szerkesztve ]

(#7690) Black-core válasza cSuwwi (#7689) üzenetére


Black-core
aktív tag

Köszi megnézem. Illetve találtam egy ilyet : [link] Ezt használja esetleg valaki? Tényleg jobb lehet mint a gyári app?

[ Szerkesztve ]

(#7691) Black-core válasza Black-core (#7690) üzenetére


Black-core
aktív tag

Közben megtaláltam az eredeti camera app ot, de sajnos nem működik android 13 on. Más alternatívát kell találnom. a 10T kamera appját már próbáltam, de annál az eredeti jobb volt.

(#7692) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki infót arról, hogy a gyári kamera modult (hátsó fő kamera) hogyan lehet úgy kicserélni, hogy működjön is?
Valószínűnek tartom, hogy szoftveresen nem fogadja el az új hardvert :(

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#7693) Acélfarkas válasza johniee (#7692) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ez nem apple, valszeg működni fog. Hacsak nem más típust raksz a helyére.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7694) johniee válasza Acélfarkas (#7693) üzenetére


johniee
senior tag

Ugyanaz, mint a gyári, mégsem fogadja el a telefon :U

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#7695) bendess7891


bendess7891
csendes tag

Sziasztok,

nekem sajnos sikerült a kijelzőjét betörnöm és nem éri meg javíttatni (55k-s ajánlatot kaptam).
Érdekelhet valakit "alkatrésznek"?

(#7696) Acélfarkas válasza johniee (#7694) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Akkor passz.

johniee: konzultálj bendess7891-el, hátha az ő telefonjának kamerája működne. Az tuti gyári.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7697) Cane válasza Black-core (#7691) üzenetére


Cane
őstag

Ezek szerint mégsem megy 9T pro-n telón az LMC?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7698) Black-core válasza Cane (#7697) üzenetére


Black-core
aktív tag

A gyári android 9/11 es camera app nem ment, android 13 on. Az LMC megy. De Gcam ra találtam tetszetősebb beállítást így az melett döntöttem.

(#7699) DarkChild


DarkChild
senior tag

Az volna a kérdésem, hogy tudna nekem valaki ajánlani olyan tokot, ami nagyjából megegyezik a készülékhez adott gyári tokkal? Beszerzési hellyel, ha lehet :)
Nagyon bejött nekem a gyári tok, mivel kellemes a fogása, nem túl vastag vele a telefon. (Van Nillkin Frosted tokom is hozzá, de az sokkal vaskosabbá teszi, ezért nem igazán szeretem.)

Vagy ha esetleg valakinek van gyári tokja, amit nem használt és már nem is tervezi, akkor szívesen megveszem.
Köszi. :R

(#7700) razorka777 válasza DarkChild (#7699) üzenetére


razorka777
veterán

Szia!

Ilyesmi jó lenne?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.