Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Barthezz2 válasza vampire17 (#4247) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kb ami le van írva changelog-ba.

Az a baj, hogy a Normál teljesítményprofil még mindig kevés, érezhetően gyorsabb Performance-ra rakva már az alap dolgokban(pl főképernyő animáció) is. Ez gáz.
Weblapokba ágyazott videókat most már full screenben nem tudjuk nézni. Hiába menne, nálam ugyan úgy nem töltenek be a beágyazott youtube videók. Se gyári böngésző, se chrome.

Azt meg árulja már el nekem valaki, hogy magyarul használva a gyári óra miért nem bírja kiírni a dátumot, míg más nyelven igen? :F

(#4250) Tomi_Ohl:
Nem mondom, hogy örülök, mert jobb lett volna, ha végre nekem nem, de sajnos még mindig. Ezen pedig még a performance mód sem segít.. :(
Ha rájössz, mi a baja, oszd meg velem is :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4252) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ma végre meglett a Mipadom is. :C
Jól láttam, hogy nincs még topikja? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4253) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4251) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nekem játsza full screenben a videókat a múlt heti frissítés óta.
Az óra widgetnek a magyar fordításával lehet valami, azért nem írja ki. A vagyula-féle ROMban még az időjárást is kiírja.
A galéria meg... Most megpróbáltam valamit. Először csak az indexképeket töröltem ki. Ettől egy fokkal mintha smoothabb lett volna. Aztán bátorkodtam kitörölni az adatait. Cserébe ezt kaptam:
-még mindig laggol
-dátum szerint vannak sorolva az albumjaim, eddig név szerint voltak(át lehet ezt állítani valahol?)
-most már az albumok megnyitásakor is elég durván akad. :W

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4254) Fejvadi válasza morfondőr (#4249) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én sem használom, mert teljesen meg vagyok elégedve a gyárival, csak van egy vadi új 2A töltőfejem és arra gondoltam, ha hirtelen nem maradna elég időm a töltésre akkor használhatnám e. Ha egyszerűen cserélhető lenne az aksi, más lenne a helyzet, de így nem kockáztatnék ha nem muszáj.

(#4255) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4253) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az adat törléssel már én is próbálkoztam, hiába. A nagyon akadás az majd megszűnik, ha visszatölti megint az indexképeket, de a kicsi akadozás ugyan úgy jelen van. Nálam a beta alatt volt utoljára jó.. :W

Mi4 van még valakinek? Mikor visszakerült a 4k felvétel, akkor jó volt, a múlt heti óta meg akadozik felvétel közben. A végeredmény jónak tűnik, de zavaró, hogy felvételkor meg röcög. Ez most is jelen van..

Most szedem a hivatalos 3 nyelvű ROM-ot, hátha..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4256) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4255) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Pedig úgy látom, hogy minden indexkép be van töltve... Lehet át kell váltanunk QuickPicre :W
Sőt, a legjobb lesz ha mindjárt AOSP-t teszek fel

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4257) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4256) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudod mi a galéria baja? A háttere. Most valahogy eltűntettem, és snassz fekete háttér van, és így nem akad..

Everybody lies.

(#4258) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4257) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem tudod véletlenül, hogy sikerült? És reboot után is úgy marad?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4259) tDr1v3r válasza Fejvadi (#4248) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A telefon szabályozza hogy mennyit szívjon le.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4260) s4tch válasza Barthezz2 (#4257) üzenetére


s4tch
veterán

Milyen háttérrel "kellene" akadnia? Nálam egy szürke-fekete átmenetes háttér van, és úgy tűnik, nem is tudom változtatni. Nem akad a galéria. (Sosem használom, quickpic az egyik első program, amit telepítek droid alá.)

(#4261) Tomi_Ohl válasza Tomi_Ohl (#4258) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

@Barthezz2

Pár érdekesség:
- Az új buildben a galéria 1,5mb-tal többet foglal, pedig elméletileg semmi sem változott (verziószám se)
-próbaképp visszatettem a 4.9.19-es galériát, és bizony nem akad, még szürke háttérrel sem ;) Ez most már nekem így jó lesz. Esetleg te is próbáld meg visszatenni az előző galériát (bár neked az is akadt).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4262) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Udv!
Lg g2-on kezdtem el hasznalni a miui-t, es igazabol nem tudom hol feltenni a kerdesemet....itt hatha kapok valaszt...

Szeretnem blokkolni a reklamokat a jol bevalt adaway nevu programmal.
Az alkalmazast levettek a play-rol, de az xda-rol letoltheto.
A problemam az, hogy a miui nem engedi a telepitest, mivel azt veszelyesnek iteli.
Nem ertem miert, raadasul egyeb alkalmazasoknal csak rakerdez a rendszer, es ha engedelyezem, akkor telepitheto, de ennel ilyen lehetosegem nincs.
Ezt hogyan tudom "kijatszani', vagyis telepiteni az apk-t?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4263) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nálam az óra kezdett el akadni, de még mennyire... és még fagy is. :O

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4264) Tomi_Ohl válasza HUTCHDB (#4262) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Én tudtam telepíteni, valószínű sérült az apk, töltsd le még egyszer és próbáld újra telepíteni. És biztos be vannak kapcsolva az ismeretlen források?

tDr1v3r what? Nekem egyáltalán nem...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4265) HUTCHDB válasza Tomi_Ohl (#4264) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Termeszetesen letoltottem ismet, de ua. volt a helyzet.
Az ismeretlen forrasok is be van kapcsolva, ellenkezo esetben ezt az ablakot dobja fel:

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4266) tDr1v3r válasza Tomi_Ohl (#4264) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most már jó. Gondolom cachelt még...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4267) s4tch válasza HUTCHDB (#4262) üzenetére


s4tch
veterán

Beállítások - biztonság és adatvédelem - alkalmazások ellenőrzése be van kapcsolva? Szerintem ez fogja meg a telepítést.

(#4268) Gabson88


Gabson88
újonc

üdv. nem vagyok nagy telefonguru, érdkelne, hogy melyik éri meg jobban:: s3 esetleg s4 vagy ez? mind kamera képminőségben és erőben. valamint emagról lehet rendelni. hány nap amíg megérkezik? köszi.

(#4269) HUTCHDB válasza s4tch (#4267) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nincs bekapcsolva.
Minden "kulso" apk telepites mukodik, csak ennek a reklamblokkoloe nem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4270) GoZoL


GoZoL
senior tag

A kezdőoldalról valahogy elvarázsoltam az eszközök menüt. Hogy tudom visszarakni?

(#4271) Zsocy155 válasza Gabson88 (#4268) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Én a MI3-at venném és majd veszem is , már csak anyagiak kérdése. :)
Az Emag-on úgy látom raktáron van valószínű 1-2 nap és kiviszik, ráadásul most 90K, de ha számít neked 10.000 ft akkor nézz körül itt a hardveraprón. Itt 80K, 1 év garancia amit az eladó intéz és nagyon jók a vélemények róla.

(#4272) s4tch válasza HUTCHDB (#4269) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem is kiírta, hogy az alkalmazás veszélyt jelent, ettől függetlenül felment gond nélkül. Nem tudom, mi foghatja meg. Mindenesetre ha nem jön össze semmiképp, próbáld ki a moaab módszert: ez is ugyanúgy a hosts fájlt írja felül, mint az adaway, és cwm-ből simán telepíthető.

(#4273) Tomi_Ohl válasza Gabson88 (#4268) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

LOL EGYÉRTELMŰEN EZ A LEGJOBB KÖZÜLÜK! Tán képminőségben lehet jobb az S4 de minden másban ez!

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4274) zolikaDB


zolikaDB
veterán

En kb 2 nap utan csereltem a Galeriat QuickPic-re. Symbianos korszak ota mas alkalmazasok szolgalnak ki ezen a teren, de 12 ev ota ez a legjobb...

(#4275) HUTCHDB válasza s4tch (#4272) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mint irtam, nekem mas apk-nal felteszi a kerdest, en engedelyezem, es telepul.
Az adawaynal kategorikus visszautasitast kapok...
Megprobalom amit ajanlottal, hatha, viszont en nem cwm-et, hanem twrp-t hasznalok.
No majd meglatom, koszi! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4276) Gabson88


Gabson88
újonc

köszi. számomra teljesen ismeretlen márka, ezért fenntartásokkal kezelem valamiért. mivel a samsungot jobban ismerem, jobban megvenném azt,de valamiért mégis ehhez húzok. nem tudom, hogy az emagoson pl milyen a garancia, lehet-e magyarországon szervizelni, mennyire könnyen lehet beszerezni hozzá aksit, tokot stb

(#4277) HUTCHDB válasza s4tch (#4272) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Feltettem twrp-bol, tokeletes lett.
Koszonom a segitseget! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4278) Bazs-


Bazs-
tag

Jelenleg melyik romot ajánljátok a telefonra ?

Ahogy olvasgattam a V6-nak még elég sok hiányossága van, így inkább egy stabilabb funkciógazdagabb romot használnék.
Vagy általános használatra jó lehet a V6 is ?

Köszi előre is.

(#4279) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Kinek milyen színű a teló? Beszéltem egy, a messzi messzi Keleten élvő eladóval, aki a feketét ajánlotta, mivel állítása szerint "fémesebbnek" hat a teló. A fekete és a fehér között vacilálok, tudom hogy szubjektív, meg hogy kinek mi tetszik, de azért csak meg kérdezem ki mit vett. Mini-n pl. a fehér színért 10 dolcsi felárat kérnek............. :Y
A teló am "csak" 3 színben létezik, régebbi promó képeken van lumiás kissé rikító színekben is!

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8T 8/256

(#4280) tupacamaru válasza ruszi_tomi (#4279) üzenetére


tupacamaru
veterán

A fekete és az ezüst az mattosabb festésű és nem látszanak rajta az újjlenyomatok. A fehér az fényes festésű és minden meglátszik rajta. Persze ha tokban lesz akkor mindegy.
Ez a legütősebb:

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4281) Tomi_Ohl válasza Gabson88 (#4276) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Attól, hogy nem ismered a márkát, még lehet jó. A Xiaomi az 5. legnagyobb mobilgyártó a világon, a negyedik legeladottab telefon pedig a Xiaomi Redmi 1s (ez a Mi3 mondhatni kistestvére). Minőségben simán lekörözi a Samsungot.
Fogalmam nincs, hogy emagnál mi hogy van, én Kínából vettem és minden kiegészítőt is Kínából rendeltem hozzá.

bazs- *SZERINTEM* általános használatra jó a v6, de ha nem akarsz kockáztatni akkor a legutolsó Android 4.3 alapú MIUI 5 az ajánlott. Az a 4.4.27-es verzió.

ruszi_tomi nekem fekete van, ezüstöt még csak képen láttam, de az is gyönyörűnek tűnik. Ha meg a többi szín nem ilyen matt, akkor szerintem olyat nem vegyél.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4282) s4tch válasza ruszi_tomi (#4279) üzenetére


s4tch
veterán

A kínai verziót lehet kapni egészen vad színekben is, pl. a zöld és a vörös is baromi jól néz ki, a sárgáról nem is beszélve. Egyébként a fehér fényes, a fekete és az ezüst matt felületű. Nekem ezüst van, minimálisan (gyakorlatilag nem) gyűjti az ujjlenyomatokat. A barátnőmnek fehér Hongmi van, az hasonlóan fényes, mint a fehér Mi3, és sokkal érzékenyebb. Egyébként a fehér is baromi jól mutat, legfeljebb néha le kell törölni, na bumm.

(#4283) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4261) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az apk-t szedted ki a korábbi ROM-ból, vagy hogyan tetted vissza? Töltsd már fel valahova légyszi, hátha..

(#4260) s4tch:
Igen, annál, és tudom, hogy nem változtatható, én sem tudom, csak nekem most nincs, snassz fekete az egész háttér. Néha egy pillanatra beugrik a háttér, de aztán eltűnik. Így nem akadozik annyira, csak itt ott.

Everybody lies.

(#4284) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4283) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igen, az apk-t szedtem ki az előző verzióból. Most már ez is akad, DE közel sem annyira, mint az új verzió. Szóval, sokkal smoothabbnak tűnik.
Telepítés:
Helyezd be a MiuiGallery.apk-t a system/priv-app mappába (felülírva a régit), győződj meg róla, hogy az engedélyek így vannak beállítva: rw-r--r--.
Ezután menj a Beállítások-alkalmazások-Galériába, itt töröld az adatokat. Most indíts újra recoverybe, wipe cache wipe dalvik cache, reboot és jó lesz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4285) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4284) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Holnap megpróbálom, ma már nincs kedvem vacakolni vele. Köszi :R

Everybody lies.

(#4286) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#4285) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Visszatért magától a háttér, és jelenleg nálam barnás, és nem szürkés, tehát valami miatt változik magától, valamihez képest. Az akadás most is megvan az animációknál(jobbra-balra lépés, görgetés album nézetben), de talán egy fokkal jobb..

Everybody lies.

(#4287) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4286) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nálam görgetéskor egyáltalán nem akad, jobbra-balra húzáskor csak először, de olyan kicsit, hogy észre sem venni (csak ha direkt lassan húzom), utána már ott se, album kinyitásánál meg csak akkor akad bele egy kicsit, ha abban az albumban legalább 30 kép van.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4288) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#4287) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindegy, nem szenvedek, csak javítják. Majd ha lesz már v6 stable, akkor 0-ról felrakom újra, ha addig nem javul meg.

Everybody lies.

(#4289) Fejvadi válasza tDr1v3r (#4259) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor elvileg nem lehet gond.

(#4290) Fejvadi válasza Gabson88 (#4268) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szerintem ezt válaszd. Ha ezt a kezedbe fogod rögtön rájössz mekkora a különbség.
Nekem 3 hete jött meg a Xiaomi Mi3 és 2 napon belül eladta minden szívfájdalom nélkül az s4-et.

(#4291) Fejvadi válasza Bazs- (#4278) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

MIUI V5. 4.8.22

(#4279) ruszi_tomi
Sokat vacilláltam én is de a fehéret választottam. Szerintem a feketén jobban látszik az ujjlenyomat.
Fehérben nagyon jól néz ki, de ízlések és pofonok. Különben feketét akartam, de csak amíg nem vettem a kezembe a fehéret.

(#4280) tupacamaru
A fehéren nem látszik annyira és a fekete még fényesedik is (mások írták)
Az ezüst meg hamar kopik (mások írták)

(#4292) tupacamaru válasza Fejvadi (#4291) üzenetére


tupacamaru
veterán

A fehéren jobban látszik. (mások írták) ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4293) Fejvadi válasza tupacamaru (#4292) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Most gyorsan megnéztem, nem nagyon látszik pedig nem törölgetem. (rosszul írták) :-)
Amúgy se érdekelne, mert azt venném ami éppen teszik. Gondolom te is. Max törölgetném:-)

(#4294) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#4293) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Na, akkor: szerintem a fehér gyűjti az ujjlenyomatokat, csak a színe miatt nem látszik rajta. A fekete és a szürke nem annyira gyűjti, de ha mégis ujjlenyomatos lesz, az sokkal feltűnőbb. A szürke akkor kopik, ha nem vigyázol rá eléggé. A fekete pedig tényleg hajlamos fényesedni, de ezek a fényesedések aztán szépen el is múlnak, tehát az egész visszamattul (saját tapasztalat).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4295) tupacamaru válasza Fejvadi (#4293) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem ezüst van mert ez tetszett, egyáltalán nem látszik rajta újjlenyomat, és nem is kopik mert van rajta egy átlátszó tok. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4296) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#4294) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyértelmű. Nincs megfelelő szín:-) Marad mindenkinek a saját ízlése:-)

(#4295) tupacamaru
Sok ezüst színű telefonom volt, most ezért valami teljesen mást akartam.
Én nem használok semmilyen tokot. Minden telefonomnál megbántam amikor vettem rá valamit. Nem is használtam még semmit 2 hétnél tovább, aztán odaadtam valakinek. Próbálok vigyázni rá amennyire csak lehet és általában az egy, másfél éves telefonjaim úgy adom el, mintha akkor csomagolnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#4297) vampire17


vampire17
addikt

Xiaomi 2nd Piston Earphone

EU raktarbol 20 dollaert :) Ha lattam volna hamarabb, innen rendelem, nem Kinabol....

[ Szerkesztve ]

(#4298) sirály69 válasza vampire17 (#4297) üzenetére


sirály69
őstag

Mennyi a szállítás?

Szerver Hosting Debrecenben

(#4299) calamites válasza sirály69 (#4298) üzenetére


calamites
őstag

Elvileg az van írva, hogy worldwide free.

Én is nagyon szemezek vele. Már csak ez hiányzik a kitűzött célból, meg, hogy megérkezzen amit rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#4300) llaszlo válasza vampire17 (#4297) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem akarom elvenni senkinek sem a kedvét, de ez a bolt mennyire megbízható? Nem csak arra gondolok, hogy megkapod-e a cuccot, hanem mondjuk a gariztatásra is meg, hogy egyáltalán mit is kapsz? Mert eddig sehol sem találkoztam ezzel az üzlettel. Gyanúsan olcsó a többi EU üzlethez is, de még a kínai shopokhoz képest is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.