Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Hrabovszki válasza bozarjoska (#3566) üzenetére


Hrabovszki
csendes tag

ok, köszi. Gyári visszaállításnál egyébként mi történik?

(#3602) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Aki még nem látta volna:
Kamera beállítások a 4.9.5-ös ROMmal

Videó felbontását továbbra se lehet állítani :( :O :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3603) s4tch


s4tch
veterán

A tegnapi miuiandroid.hu romot nem ajánlom senkinek. Minimális nyúzás után kiderült, hogy a böngésző folyton leáll. Megy vissza a múlt heti frissítés.

(#3604) Fejvadi válasza virkir (#3590) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Garantáltan eredeti, mivel rengeteg a hamisítvány. Hivatalos beszerzési forrásból.
Sajnos volt már szerencsém az agyónra reklámozott Mobilbolt egyikéből vennem olyan telefont ami annyiba került mint a hivatalos beszerzés és mindre meg is esküdtek, mert rákérdeztem rendelés előtt. Első soft. frissítés után nem is tudott magyarul a Nokia. 10 ezerbe került a Nokiánál az újratelepítés.
Volt nekem rendes számlám, garanciapapír. Érthetően elmondta a Nokiás, ez a telefon nem hivatalosan került az országba, a garancia csak abba a boltba szók ahol vettem.

Nem hiszem, hogy az ExtremDigital meg merné ezt kockáztatni mint ezek a sufni GSM-ek és hivatalosan a Waytecq a garanciális szerviz.

(#3605) virkir válasza Fejvadi (#3604) üzenetére


virkir
veterán

Akkor elmondanám, hogy itthon sehol nem kapsz hivatalos beszerzésű xiaomi-t, tehát a gyártótól hivatalosan importált terméket.
A .hu shop ugyan úgy kicioccó kínai webshopon keresztül importál mint a waytecq a garancia meg az egyiknél annyiban kimerül, hogy ők küldik ki kínába neked nem kell vele foglalkoznod.
Esetleg a WayteQ Europe Kft-nek lehet valamicske szervize de azok meg mint látom szarnak pl a tisztességes tájékoztatásra. Legalábbis amíg jól orcán nem bacca őket a fogyvédelem.
Azért ne keseredj el, jó üzletet csináltál, hogy közel annyiért vettél 16GB-ost mintha egy megbízható EU-s webshop-ból rendeltél volna 64GB-ost.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3606) Fejvadi válasza virkir (#3605) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Dehogy kesergek:-) Nekem pont elég ha nem én postázgatok, mert tárgyalgatok a kínaiakkal ha gond van.
Aztán vársz egy vagy még több hónapot mire visszakapod és rájössz, hogy semmit nem is csináltak vele.

Akkor elárulok neked egy érdekességet:
Vettem egy Tablettát Pécsett az eDigitalnál 2 év garival.
2 hónap után egyszer csak kikapcsolt és nem lehetett életre kelteni.
Azonnal telefonáltam a boltba, hogy mi történt és jöhet a futár érte.
2 év garancia háztól házig. Másnap délelőtt jött a futár és elvitte.
Még 2 hét sem telt el és jött a futár, elkészült. Tudod engem az a része nem is érdekel, hogy hol csináltatták.
A lényeg, hogy egyszerű és gyors volt minden.
A telefon ingyen postázva ha megrendeled. Ingyen hozzák viszik ha gond van, nem kell senkivel levelezgetni mire lesz belőle valami. Nekem ez többet ér, mint az extra gigák amit semmire nem használok.
Sok mindent rendel az egyik haverom többek közt Angliából, mindenfélét. Ruha, műszaki, bicikli, stb.
Voltak már visszaküldendő cuccok és persze cserélték is, meg sűrű elnézések, de akkor is csak a méreg volt és a türelmes várás. Meghagyom én nektek jó szívvel ezt a sportot aprópénzért. A 64 Gigás biztosan sokkal gyorsabb és fényesebb a kijelzője is, talán évente elég egyszer tölteni. Mert ha ennyivel jobb akkor nekem is az kell és holnap veszek abból is egyet, de ha nem akkor légyszi ne döntsd már el helyettem, hogy nekem kell e a 64 giga, mert 5" szeretnék éjjel nappal filmezni, vagy irgalmatlan nagyokat játszani és csúcsminőségű zenét hallgatni. Ha előbb szólsz kitettem volna a hidamra a 126cm FullHD 3D Cinema Smart tv mellé az X Boxot és a házimozit és élvezném az extra ramot. Bocs a szarkazmusért csak hát elég gúnyos volt a megjegyzésed, hogy micsoda pancser aki itthon vesz ugyan azért az árért kevesebb rammal telefont és nem szeretne a rizsföldekről egyenesben beszerezni.
Gondolom rendszeresen nézed a Moobilaréna adásait. Épp elégszer elmondják, hogy aki beáldozza a biztos garinciát egy ilyen áru készüléknél csak, hogy megspóroljon egy kis pénzt az azért legyen tisztába azzal is ha gondjai lesznek a javíttatással.

(#3607) tDr1v3r válasza virkir (#3605) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tekintve hogy ez a telefon szinte bonthatatlan, szinte biztos vagyok benne hogy cserekészüléket fognak adni Wayteq-ék.

Muszáj amúgy ez a stílus? Tudom hogy hihetetlen, de nem mindenki gondolkodik úgy mint te... meg amúgy nem véletlen vették el az arcképedet se tudtommal.

(#3606) Fejvadi: Az Antelife meg a Xiaomishop is előre szoftverezett készüléket ad. Na most ehhez be kell kapcsolni a készüléket is... így kétlem hogy gyári hibásat kaphasson bárki. Ezeknek van EU-s képviseletük is, sőt szerintem más boltokhoz hasonlóan szervízt is nyitnak hamarosan...

Amúgy én is a hivatalosból vettem volna. Ha nem a telefonom megérkezése napján jelentik be a forgalmazást... :DDD

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3608) calamites válasza Fejvadi (#3606) üzenetére


calamites
őstag

Az előző telefonomnál kényesen ügyeltem én is erre, most azonban pont fordított módon gondolkoztam.

(#3609) west76


west76
aktív tag

Lenne egy kérdésem ezzel a telefonnal kapcsolatban, ha az antelife-ról rendelem, akkor van előre telepített gapps? Előre is kösz az infót.

(#3610) Fejvadi válasza calamites (#3608) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nincs is azzal semmi baj. Mindenki el tudja dönteni neki mi a fontosabb vagy éppen mik az adott lehetőségék.
Mérlegel az ember és esetleg tanácsot is kér, aztán átgondolja és meghozza a döntést. Biztosan jól döntöttél, mert átgondoltad mi az előnyösebb abban a pillanatban. Szerintem a lényeg az, hogy örülni tudjon neki az ember amikor megérkezik és végre élvezheti. Nekem még csak 1 hete van meg, de jobban élvezem mint eddig bármelyik felső kategóriás telefonom. Ez olyan más érzést kelt bennem, hogy igen, ezt érdemes volt megvenni.

(#3611) tDr1v3r válasza west76 (#3609) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van, de a ROM-juk egy vicc, ajánlom hogy húzz fel egy normálisat.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3612) imrus72


imrus72
tag

Valaki találkozott már olyan jelenséggel,hogy a bluetooth kapcsolatot bezárja,leállítja a telefon,ha elindítassz valami komolyabb programot,vagy esetleg telefonálsz?
Bezárná memória hiány miatt? Olyankor a launcher is újra be szokott töltődni,azt vettem észre.
A memória kezelésen kívül nem találtam egyéb komoly gondot,mondjuk ez eléggé idegesítő hiba.

Komolyan mondom,hogy a 40 ezer forintos THL W8-am volt az idáig legstabilabb telefonom.
Mostanában volt nálam egy két komolyabb telefon,G2,Xperia Z1,P6,huzamosabb ideig.
A z1-et nem részletezem,hihetetlen egy laggtenger volt a telefon,és a memóriakezelés ott is katasztrófa volt,melegedett,és eléggé merült is .
A P6 nagyon szép,és az UI is jól meg van írva rajta,csak rettentően merült,és baromira forrósodott,bármilyen komolyabb műveletnél (böngésző)
Ami teljesen jól használható telefon,az a G2 ,akksi bika,memória kezelés király,nincs lag,vagy minimális,UI nagyon jó,rengeteg okos extra feature. Egy nagy hibája volt nekem,a 16-ból felhasználható 10gb hely nagyon kevés volt,de ez embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#3613) Fejvadi válasza tDr1v3r (#3607) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én a XIAOMI Shop-tól rendeltem, mert:

Legalább 10x telefonáltam és mindig ugyan azzal a sráccal beszéltem.
Mivel nem ismertem a telefont, sok kérdésem volt. Mindenre nagyon korrekten válaszot.
Mire megvettem mondhatni igen összehaverkodtunk. Meg is beszéltünk minden apró részletet és megkértem alaposan nézze át mielőtt elküldi. Gondolok itt a külsőre is. A legapróbb karc, folt, illeszkedés, feszes gombok, stb. Feltelepítette szépen a Magyar softvert, bombabiztosan csomagolta és másnap reggel már itt is volt a futár. Én rákérdeztem a garanciára és teljesen megnyugtatott, hogy higgyem el semmi probléma nem lesz. Még arra is rákérdeztem, mi van olyankor ha az aksi kinyiffan, mert ebben nem egyszerű a csere. Pillanatok alatt orvosolja, ha ilyen gondom lenne. Rákérdeztem, garancia időn túl is? Persze, volt a válasz, csak természetes az már nem ingyenes. Nekem ez megnyugtató volt és nagyon korrekt hozzáállás minden téren.
Számomra fontosak ezek a dolgok is.

(#3614) virkir válasza Fejvadi (#3606) üzenetére


virkir
veterán

Mindenki úgy pocsékolja a pénzét ahogy neki jól esik, ez így van.
Akkor maradjunk ennyiben, csak csacsiságokat nem kéne terjeszteni a "hivatalos" kereskedőkről.

tDr1v3r

Tekintve hogy ez a telefon szinte bonthatatlan,
Hát ja. Kicsavarsz két apró csavart, szépen körben kipattintod a kijelzőt és máris kezedben az egész belsőség.
Viszont amit az o+o-ról állítanak, na azt itthon biztosan nem szervizelhetik mivel a gyár nem szállít alkatrészt senkinek.
Innentől meg nekem már kétségeim vannak bárminemű "korrek" ügyintézés tekintetében.

imrus72
Látva aláírásod egy tanács.
Downgrade a legutolsó stabil multilang 4.3-as romra.
A 4.4-re alapuló v5-ök kb a bugtenger kategóriák, mindenkinek más és más hibák jöttek elő frissítésenként és igazából semmi pluszt nem ad a 4.3-hoz képest funkciók terén.
Nem is értem a cég koncepcióját ezzel a fossuk a romokat stílussal ahelyett, hogy lenne max havonta egy stabil amiben tényleg a hibákat javítanák meg a vállalkozó kedvű mazopistáknak a heti developer.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3615) syl5 válasza tDr1v3r (#3607) üzenetére


syl5
őstag

Mi ez hogy előre szoftverezett telefon?
Nincs rajta gyárilag angol MIUI?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3616) imrus72 válasza virkir (#3614) üzenetére


imrus72
tag

Köszi.
Lehet megfogadom. Még próbálgatom egy keveset,aztán gyalu akkor megint. :U

(#3617) Drenadar válasza virkir (#3614) üzenetére


Drenadar
veterán

Nálam jól működik a 4.4 multi lang v5... nem látok rajta idegesítő bugokat, elmúlt minden gondom is a telefonnal...

(#3618) imrus72 válasza Drenadar (#3617) üzenetére


imrus72
tag

Neked a bluetooth mindig be van kapcsolva?
Mert nekem is csak ennyi gondom van,nekem egy pebble órához csatlakozik.

(#3619) Drenadar válasza imrus72 (#3618) üzenetére


Drenadar
veterán

Ööö... bluetooth? Nekem nem volt még rá szükségem, nagyon régóta nincs olyan eszközöm ami ezt igényelné.

BT-t utoljára SEk800i-vel használtam ^^

sorry :)

(#3620) imrus72 válasza Drenadar (#3619) üzenetére


imrus72
tag

Hát nem vagyunk egyformák,de ezzel nincs is gond :)
Akkor azért nincs neked semmi gondod vele.

(#3621) Drenadar válasza imrus72 (#3620) üzenetére


Drenadar
veterán

ha valaki adna egy jó bt fülest akkor letesztelném :D

(#3622) tDr1v3r válasza syl5 (#3615) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De, csak konkrétan egy sz*r. Van rá Play Store, Facebook, Clean Master és ezer más hülyeség telepítve, meg nyelvpackok de pl. az Updater alkalmazást (ami keresztül frissítesz) kivették. Tákolt kategória, recovery-ből nagyon ajánlott másik ROM-ot (a kínait, valamelyik lokalizáltat, multilangot, vagyulást vagy igazából bármit) felrakni helyette, csak a sz*pás van vele.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3623) Barthezz2 válasza Drenadar (#3617) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Állítsd be áttűnési effektnek a 3D kockát, és már látsz is :DDD

Everybody lies.

(#3624) imrus72 válasza Barthezz2 (#3623) üzenetére


imrus72
tag

Na igen... :D

(#3625) Drenadar válasza Barthezz2 (#3623) üzenetére


Drenadar
veterán

De az nem tetszik nekem...

beállítottam nyomogattam forgattam, hol itt a bug?

(#3626) cimp válasza Barthezz2 (#3623) üzenetére


cimp
senior tag

Mi baj a 3D kockával? Mindig az van beállítva, de én nem láttam vele semmi gebaszt!
Sőt! V6 óta azzal szórakozok, hogy lassan tekerem át és annyira real-time húzza, hogy bele lehet halni a gyönyörűségbe. Lassan mindig szaggatva ment, de most teljesen sima.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3627) imrus72 válasza cimp (#3626) üzenetére


imrus72
tag

Akkor ezek szerint nekünk kettőnknek laggol csak a launcher,ha az van beállítva.
Nekem a 4.8.15-ös Vagyula van fent.
Teljesen szűz telepítés.
De ki fogok most már próbálni más verziószámokat is.

(#3628) Barthezz2 válasza Drenadar (#3625) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Widget van kint? Bődületesen akadnak nálam a widget-es oldalak ezzel az áttűnéssel. Friss rendszerrel, gyári widget-ek mellett is.

4.8.22 v5, beta, 4.8.29 és 4.9.5 v6-nál is.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3629) imrus72 válasza Barthezz2 (#3628) üzenetére


imrus72
tag

Kipróbáltam Nova launcherrel is ,szintén döcögött .
Viszont próbaképp leszedtem a nem gyári MI LAUNCHERT ,és ez elég simának tűnik.

(#3630) Barthezz2 válasza imrus72 (#3629) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na jó, de én azért használok MIUI-t, és veszek Xiaomi telefont, mert ezt szeretem, és nem akarok másik launchert használni. Ha Mi2 alatt nem volt gondja, nemár, hogy egy S801-re ne tudják optimalizálni.. :U

Everybody lies.

(#3631) cimp válasza imrus72 (#3627) üzenetére


cimp
senior tag

Nekem az utolsó miuiandroid.com -os. De eddig nem volt baj vele.
Azt azért hozzáteszem, hogy nekem mindig max.-on van a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3632) imrus72 válasza Barthezz2 (#3630) üzenetére


imrus72
tag

Teljesen igazad van.
Én sem használom őket töröltem is,csak teszt miatt próbáltam.
Egyébként a legutolsó normális android verzió, a 4.1.2-es volt,azóta csak a kínlódás van minden telefonon,talán csak nexuson nem,de az meg nem volt,mert egyik sem tetszett.
A MI2-esen,meg sztem az futott.

(#3633) Drenadar válasza Barthezz2 (#3628) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem szeretem a widgeteket se ^^ időjárás óra, ezeket használom.

De igazad van kitettem főleg nagy widgeteket és akad nagyon.
Igazából még nem találtam olyan widgetet ami tényleg nagyon hasznos lenne és jobb mintha elindítok egy appot hozzá...

(#3634) virkir válasza Drenadar (#3617) üzenetére


virkir
veterán

KXDCNBE17.0 (KitKat) STABIL, ROOTOLT
-e-mail kliens néha nehezen nyílik meg és és alul a nem minden gomb magyar
-bementem a beállításokba,és egyszer csak kikapcsolt a teló magától
-Play néha eldobja magát,kilép
-Hihetetlennek talalom, hogy egy Led hivasertesitest ne tudjanak optimalizalni...Söt, ez mar nevetsegesen allapot!
-A magyarosítás Tökéletes. Rom sz***, a stabiltól ez messze van. 4.3 stabilabb volt szerintem vissza is állok arra
-Alarm clock csak nekem kaki? Nem tudom beállítani a gyári órát, csak a másikat, de azt meg nem lehet snoozoltatni, mert bármit nyomok kikapcsol.
-Nem is elérhető a stabil KK rom a xiaomi oldaláról.Visszaálltak a JB-re.

KXDCNBE18.0 tölthető.
-(Nálam továbbra sem villognak az értesítő LED-ek) by vagyula
-Értesítő ledek közül nekem az üzenet érkezését jelzi néha, de az esetek többségében nem jelez semmit.
-Nállam nem volt hálózat. 2-3 percenként újraindult... sajnos le kellet szednem.

KXDCNBF21.0 (KitKat) STABIL, ROOTOLT
- a gyári backup ninics..
ha updatelem a 18-at akkor sincs.. appok közt látom de nem indítható.
-Eddig egy problémám akadt vele: Elsőre betöltött a MiCloud,tehát szinkronizált mindent,
Majd rá kb. 2_3 órára kaptam kis felhőcskés hibaüzenetet a bal felső sarokba,hogy a SIM kártyát nem
sikerült regisztrálni. Innentől kezdve nincs hívásnapló,és sms szinkronizáció.

Hirtelen ezeket találtam.
Nekem amivel jött 4.3 multi hibátlannak mondható az én felhasználási szokásaimhoz, egyedül az értesítő ledet nem tudom normálisan testre szabni de már megszoktam, hogy olyan amilyen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3635) Barthezz2 válasza Drenadar (#3633) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam se sok van kint, viszont az mind nagy. Eye in sky, felette a series guide, egy teljes oldalas naptár, egy teljes oldalas jegyzet, meg a yatse(xbmc remote) 2 widget-je. Ugyan ez volt Mi2-nél is, ott nem volt gond. Itt igen.

(#3632) imrus72:
Igen, Mi2S-en 4.1.2 van.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3636) imrus72 válasza Drenadar (#3633) üzenetére


imrus72
tag

Nálam 4 oldal van ,1:egy teljes oldalas APW amin a kedvenc névjegyek vannak fotóval,2:főoldal időjárás+óra kis naptár+fontosabb appok,3: appok elrendezve,4:teljes oldalas naptár havi nézet.

(#3637) tDr1v3r válasza imrus72 (#3636) üzenetére


tDr1v3r
veterán

7 oldal, 4 appos (-1 meg a homescreen a 8 ikonnal és az egy clockkal), és 3 widgetes (Tumblr, számológép, Flipboard, két Notes, egy Spotify, egy keresés és egy TVShowTime).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3638) imrus72 válasza tDr1v3r (#3637) üzenetére


imrus72
tag

Ezeket egy ilyen hardvernek röhögve kellene vinnie. :(((

(#3639) tDr1v3r válasza imrus72 (#3638) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Viszi is. :)

Látom, arról megy a diskurzus hogy akad úgy. Nos, én marha háklis vagyok az ilyenekre de nem akad itt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3640) imrus72 válasza tDr1v3r (#3639) üzenetére


imrus72
tag

Hányas ,milyen verzió van fent?

(#3641) tDr1v3r válasza imrus72 (#3640) üzenetére


tDr1v3r
veterán

V6 (4.9.5), de V5 alatt se akadt. Itt csak a böngésző a retek... meg a RAM management, de azt már megszoktam.

Viszont úgy olvasom hogy már minden megy a CyanogenMod-on.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3642) Barthezz2 válasza tDr1v3r (#3641) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

3D kocka áttűnéssel? Ezt akkor marhára nem értem, hogy neked miért megy, másnak meg miért nem..

Everybody lies.

(#3643) tDr1v3r válasza Barthezz2 (#3642) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, hogy kocka... úgy akad nálam is.

Affene, inkább megyek aludni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3644) hunace válasza Barthezz2 (#3642) üzenetére


hunace
tag

kíváncsi voltam és simán megy a 3d kocka a 4.8.15-ön, de lehet akkor én nem értettem jól hogy mi a probléma

(#3645) Barthezz2 válasza hunace (#3644) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az még 4.3 nem?

Everybody lies.

(#3646) morfondőr válasza tDr1v3r (#3641) üzenetére


morfondőr
őstag

A 4.9.5 alatt nekem egész jó lett a ram management! Átlagban 400 mb körül van a szabad ram, takarítás után 7-800 mb.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3647) Fejvadi válasza virkir (#3614) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem nem pénzpocsékolás a biztonság. Ezért fizetek lakásbiztosítást is. Mindenki el tudja dönteni mi a számára a fontosabb és én senkit nem is szeretnek semmire rábeszélni. Vásárlás előtt érdemes tájékozódni.
Neked az számít csacsiságnak, ha kicsivel többet fizet valaki egy lepróbált telefonért, mint egy más országból vásárol, a polcról lekapott dobozt venni?

Gondolkodj el rajta, hogy ha a tanácsodat megfogadva kintről rendelt telefon megsérül útközben.
Mi van ha az ember kifogja a sok jó közül azt az egy rosszat? Esetleg javítás után megint elromlik?
Hányszor postázol és mennyiért is? Mennyi időbe is telik mire visszaérkezik? Esetleg a nyelvet sem beszéled megfelelően? Mail hegyek? Mindezt mennyi pénz megspórolásáért?
Nekem nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha én beszélnék rá bárkit is arra, hogy úgy vegye ahogy szerinted kell. Mit szólnál hozzá, ha az az ember aki rád hallgatott pórul jár, esetleg többször is? Maximum megvonnád a vállad hiszen nem téged ért a kár.

Jobb ha az ember tisztában van a kockázatokkal.

Erről nem is akarok többet beszélni, mert nem ezért járok ide, hanem mert még sokat kell tanulnom erről a MIUI rendszerről. 8 napja van csak, már sok mindent megtanultam és még több van még vissza.

Inkább segíts ha kérdessem van, mert lesz bőven, mint ellenségeskedj.

(#3648) llaszlo válasza Fejvadi (#3647) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezt légyszi nyomassátok már privátban. Semmi köze a témához és semmi értelme itt vitázni.
Vagy van valami dühöngő topic is. Ott is lehet folytatni.
Kösz. Peace.

[ Szerkesztve ]

(#3649) Fejvadi válasza llaszlo (#3648) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem is állt szándékomban tovább erről beszélni, mint ahogy írtam is, nem ezért járok ide.

(#3650) virkir válasza Barthezz2 (#3645) üzenetére


virkir
veterán

Ha kint van egy nagyobb widget simán röcög a 4.3 alatt is ha arra az oldalra fordítod lassan, folyamatosan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.