Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Mr.Csizmás válasza 8nemesis8 (#4400) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] barna. kellemes meglepetés, hogy a keret sötét színű, nem harsányan csillogó.

fólia a másik kérdezőnek: [link]

még nem raktam fel a nilkint, de profi cucc, dobozban jön, vagy 5féle bizbaszt, kendőt, stb. adnak a felrakáshoz.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4402) 8nemesis8 válasza Mr.Csizmás (#4401) üzenetére


8nemesis8
veterán

A fólia, amint linkeltél az nem is fólia, ugye? Hanem tempered glass?
Ha igen, akkor nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mondasz majd róla.

Van aki használ itt gyárti flipes tokot? Megéri beruházni rá? Samsungon egy idő után megutáltam, de itt is kipróbálnám, ha azt mondjátok, hogy fasza. Legfeljebb, ha nem jön be, akkor visszaviszem 14 napon belül!

(#4403) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok,

Ma egy erdekeset vettem eszre a MI3-al :)

ketszer is csinalta, h elkezdett jatszani egy dallamot, ami nem ertesites volt, meg semmi, hanem egy teljesen mas dallam... Azonnal abbahagyta, amint hozza ertem. Az ertesitesi savban sem latszodott semmi... szerintetek mi lehetett? A tietek csinalt mar ilyet? :D

Amint megmozditom a telot, elhallgat... KXDCNBF24.0 -ROM van fenn. (vagyula fele)

Lehet csak hianyzom neki?? :P

[ Szerkesztve ]

(#4404) petrson válasza vampire17 (#4403) üzenetére


petrson
senior tag

Hehe :DD
Hát nekem ilyen még nem volt, de be is fosnék, ha pl. éjszaka ilyet csinálna :B

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#4405) Mr.Csizmás válasza vampire17 (#4403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a kijelzőn nem rajzolt ki egy fekete kört?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4406) vampire17 válasza Mr.Csizmás (#4405) üzenetére


vampire17
addikt

Nem hiszem, de nem figyeltem... Ha megmozditom, abbahagyta.... meg az sem kell h a kepernyozarat feloldjam...

(#4407) djula válasza vampire17 (#4403) üzenetére


djula
aktív tag

Nekem redmi 1S-en volt kétszer ilyesmi, de nálam a csengőhangot kezdte el, mintha megcsörgetett volna valaki. Kb fél másodpercig szólt, aztán ugyan így semmi nyoma sehol.

(#4408) Mr.Csizmás válasza vampire17 (#4406) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4409) barackle válasza vampire17 (#4403) üzenetére


barackle
tag

HTC One esetén tapasztaltam ilyet, ott akkor a GSam volt a bűnös (hónapok alatt sikerült csak kideríteni)... Be volt állítva, hogy jelezzen túlmelegedés esetén, és vagy a hőmérő szenzor nem működött, vagy csak a lekérdezés volt hibás, ez nem derült ki, de random időnként elkezdett egy rövid dallamot lejátszani (nem volt összefüggésben a telefon használatával), és semmi jele nem volt annak, hogy mi történt. Egyszer sikerült elkapni egy pillanatra, hogy felvillant a notification baron egy kis ikon, de azonnal el is tűnt.

(#4410) Fejvadi válasza vampire17 (#4403) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztosan nem ez az oka, de azért leírom. Én megcsörgettem a telefonom Pc-ről a Google Dashboarddon belül akkor csörgött de semmit nem jelzett ki sehol. De ha nem te tetted akkor nem lehet, mert a te Gőőgle Play-en van regisztrálva a telefon.

(#4411) Amadako


Amadako
tag

szerintetek van értelme a külföldről rendelni eredeti mi fülest(headseteset) vagy ugyanannyiert ugyanolyat kapni mo-on is csak az nem mi hanem egy masik marka?

(#4412) szkorhetz válasza Amadako (#4411) üzenetére


szkorhetz
őstag

Sokkal jobb az a mi headset, mint amilyet ezen az áron más márkából kaphatnál. Szóval szerintem simán megéri.

(#4413) Fejvadi válasza Amadako (#4411) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha itthon veszed kicsit drágább, de hamarabb megvan.
Itt is kapsz eredetit. Dicsérik, hogy szépen szól.

(#4414) morfondőr


morfondőr
őstag

Help!
A Gmail app az elmúlt 2 órában kb. 200 mb adatforgalmat generált, mert folyamatosan töltögetni akarja a csatolmányokat! Be van állítva, hogy csak wifi-ről töltse le és folyamatosan várja a wifi kapcsolatot a letöltés app szerint. Wipe cache megvolt, a gamail és letöltés appnál wipe data is megvolt. Már a szinkronizációt is kikapcsoltam a gmail app-ban és mégsem oldódott meg.
Ötlet valaki?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4415) barackle válasza morfondőr (#4414) üzenetére


barackle
tag

Nekem a gmail 2 nappal ezelőtt sikeresen megette a teljes havi adatmennyiségemet... Én is egy csatolmányt akartam letölteni (1,1MB), de nem sikerült, kiléptem az alkalmazásból, elraktam a telefont, és két órával később láttam, hogy jött az sms a szolgáltatótól, hogy elértem a havi limitemet. Akkor néztem meg, hogy 2 óra alatt generált a gmail 480MB adatforgalmat a háttérben... örültem neki így a hónap legelején. Korábban nem volt még ilyen gondom.

(#4416) morfondőr válasza barackle (#4415) üzenetére


morfondőr
őstag

Megoldást találtál rá? Vagy ment a kukába a Gmail?
Ahogy néztem folyamatosan próbálkozik letölteni a csatolmányokat, de nem tudja, mert várja a wifi-t. De gondolom közben folyamatosan kéréseket küld a szervernek, és ez eszi a datát. Meg közben az akksi is merül, mert folyamatosan ébren tartja a telót.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4417) vampire17 válasza Amadako (#4411) üzenetére


vampire17
addikt

http://www.merimobiles.com/europe-warehouse/

ezt ajanlom. Olcso, mintha kinabol rendelnel, de megis EU-bol jon, tehat max egy het alatt itt van.

(#4418) barackle válasza morfondőr (#4416) üzenetére


barackle
tag

Újraindítottam a telefont, aztán wifis helyre értem, ott sikerült letölteni a csatolmányt, azóta pedig nem tapasztaltam, hogy feleslegesen használná a hálózatot. Bár csatolmányt se próbáltam azóta megnyitni mobilneten :)

(#4419) Amadako


Amadako
tag

tok ,fólia rendelésnél nem kell félni a vámolástól ha kínából rendelem?csak valamekkora összeg fellett van kell félni?

(#4420) morfondőr válasza barackle (#4418) üzenetére


morfondőr
őstag

Nekem ment a kukába a Gmail app! Egyszerűen nem tudtam megoldani a hibát és áttértem a MIUI E-mail appra.
A beérkező levelekre 30 napos szinkron volt beállítva. Ezt kivettem, vagyis beállítottam, hogy ne szinkronizáljon. 2-3 szoros újraindítás után végre megállt az adathasználat, viszont így nem kaptam meg az új leveleket, csak ha manuálisan frissítettem az alkalmazásba (lista lehúzása). Visszaállítottam, hogy csak 1 napot szinkronizáljon, de újra elkezdte tekerni a data-t, a levelekben szereplő képek letöltögetésének próbálkozásával. Nem vártam meg, hogy megegye az egész havi adatmennyiségem! :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4421) Tomi_Ohl válasza Amadako (#4419) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem valószínű, hogy vámoltatják, nekem pl tegnap előtt jött meg a Piston 2 Kínából, és a borítékon konkrétan az volt, hogy ez egy ajándéktárgy. Amikor a telefont küldték, arra is az volt írva, hogy ajándéktárgy (20$ értékű), az még karácsonyi ajándékcsomagolásba is be volt csomagolva.
Röviden: nem, nem kell félni, de azért nincs kizárva. Persze, egy fóliánál nyilván nem lesz olyan sok az adó, ha mégis kéne fizetni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4422) djula válasza morfondőr (#4420) üzenetére


djula
aktív tag

A gmail appban a fiókbeállításoknál ki lehet kapcsolni a mellékletek letöltését és a képek megjelenítését is. Az nem segít?

(#4423) virkir válasza vampire17 (#4417) üzenetére


virkir
veterán

Semmivel nem olcsóbb mint bármelyik EU raktáros cég.
Ugyan azok az árai mint pl a xiaomishop.com-nak ha a szállítással együtt nézed.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4424) djula válasza Tomi_Ohl (#4421) üzenetére


djula
aktív tag

Az EU vámterületén kívülről érkező küldemények esetében magánszemélyek közötti forgalomban 45 euró értékig, kereskedelmi forgalomban (ideértve a magánszemélyek által külföldi cégtől megrendelt árukat is) 22 euró értékig vám- és áfa-mentes a küldemény. Az ezeket meghaladó összeg esetén 150 euró értékig vámmentes a küldemény, de 27 % ÁFA terheli.

(#4425) morfondőr válasza djula (#4422) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem segített sajnos...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4426) Tomi_Ohl válasza djula (#4424) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Kösz a felvilágosítást. Nekem mondjuk ÁFÁt se kellett fizetnem a telefonért, éppen azért, mert a csomagoláson 20$ érték volt feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4427) djula válasza Tomi_Ohl (#4426) üzenetére


djula
aktív tag

Kínából szerintem nem jön olyan csomag, amire 20$-nál magasabb ár van ráírva. Ez inkább a szerencsén múlik :)

(#4428) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez se kutya: Xiaomi és a Firefox

(#4429) Fejvadi válasza zolikaDB (#4428) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Maradjon csak a MIUI :-)
Jól bevált.

(#4430) zolikaDB válasza Fejvadi (#4429) üzenetére


zolikaDB
veterán

Erről meg annyit, hogy azt sem értem, a többi készüléken miért más android fut és nem MIUI :D

(#4431) szkorhetz válasza zolikaDB (#4430) üzenetére


szkorhetz
őstag

+1.

[ Szerkesztve ]

(#4432) Fejvadi válasza zolikaDB (#4430) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mert nem tudják mi a jó:-)

(#4433) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A gmail tényleg szar mostanság. Nálam is ki van kapcsolva a mellékletek automatikus letöltése, ennek ellenére folyamatosan akar tölteni valamit, mobilnettel pedig akkor se teszi meg, ha engedélyezem, az akkut meg persze szívja.. :(((

Everybody lies.

(#4434) Drenadar válasza Barthezz2 (#4433) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet ez az egész csak a V6-ot érinti?
Nálam a gmail V5-ön alig pár KB-ot forgalmazott, pedig vannak nekem is mellékleteim szép nagyok is!

be akartam tenni ide a SS-t de a PH képfeltöltője közölte hogy túl nagy a kép... eddig ilyen nem volt :|

(#4435) Mr.Csizmás válasza Drenadar (#4434) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

v5-ön is buzul a gmail + download manager :W nézzél csak be a letöltésekbe. megoldás: gmail app csak kézi indításra, szinkronizálása off, mellékleteket ne töltse le.... :U :o

ui. elvtársak: megjött a karperecem :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4436) calamites válasza Mr.Csizmás (#4435) üzenetére


calamites
őstag

Bolhariasztós? :D

(#4437) Drenadar válasza Mr.Csizmás (#4435) üzenetére


Drenadar
veterán

jó én azt akartam írni és belinkelni, hogy nálam egyáltalán nincs semmi ami kiugróan magas letöltést produkálna... :)

szal nálam köszönöm, alap beállításokkal is minden oké...

(#4438) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

v5 és én feltettem a k@mail app.-ot. Sok mail fiókot kezel, rettenetesen sok a beállítási lehetőség és tökéletesen működik.

(#4439) Mr.Csizmás válasza calamites (#4436) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az :D

összefoglalóba: itt egy angolra fordított official app letöltés hozzá. ami QR kódos van a dobozban, az nem jó nálunk. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4440) Barthezz2 válasza Mr.Csizmás (#4439) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mi4-en nekem gyárilag is van egy MiBand app.

Everybody lies.

(#4441) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#4440) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Sőt Mi3-mon is. Sőt, mi több, az is angol.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4442) Mr.Csizmás válasza Tomi_Ohl (#4441) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, mert én nem találtam :DDD (V5) kitalálom, neked V6 van.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4443) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Bocsanat, hogy ismet ide irok, de nem talaltam eddig sehol megoldast...
Lg g2-on hasznalom a miui-t.

Hatteradatforgalommal van gondom.
A viber es a gmail is hatterben letolt iszonyat mennyisegu adatot mobilneten. (Es ezt minden nap megteszi... :W )

Ma pl. a viber 2x20 megat, a gmail pedi 9 mega hatterforgalmat generalt.
Igy 1 oras mobilnetes idoszakom alatt 50 megaval lettem szegenyebb.

Egyszeruen nem tudom, hogy miert teszik ezt ezek az alkalmazasok.
Raadasul a viber nem is mukodik jol, nem szinkronizal a hatterben, csak akkor kezdi el a csatlakozast, ha megnyitom az app-ot.

Nalatok ez jelentkezik?
Esetleg valakinek otlete a problemara?

Annyi még hozzatartozik a dologhoz, hogy a stock, vagy egyéb custom g2 romoknal semmi ilyen gond nincs.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4444) s4tch válasza HUTCHDB (#4443) üzenetére


s4tch
veterán

Ha picit visszaolvasol, láthatod, hogy a gmail másnál is kedveskedik hasonlóval. Nem tudni, mi okozza a bugot, és sajnos így megoldás sincs rá. Én jobb híján lefagyasztanám a két appot greenify segítségével, ill. elvenném tőlük az automatikus indítás lehetőségét. A gmail esetleg helyettesíthető másik klienssel.

[ Szerkesztve ]

(#4445) HUTCHDB válasza s4tch (#4444) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi az infot!
Ez biztos, hogy miui bug, (mert ilyen mas romnal nincs) igy joggal merul fel a kerdes, hogy a xiaomi fejlesztoi errol tudnak, es probalnak ezen javitani?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4446) Barthezz2 válasza HUTCHDB (#4445) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A viber-el nálam semmi gond. Ha indítom, akkor nekem is kiírja, hogy kapcsolódás, de attól közben is megy, ha rámírnak ugyan úgy jelez a háttérből is. Mondjuk nálam is kajált 20Mb-ot a háttérben..
A Gmail nálam is sz@r :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4447) hriska válasza Mr.Csizmás (#4442) üzenetére


hriska
aktív tag

ITT pedig egy magyar MiBand app! :D

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#4448) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok!

Létezik a telefonhoz gyári/utángyártott minőségi bedugós bőrtok ami méretpontos? Ki milyet használ? Mit tudnátok javasolni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4449) HUTCHDB válasza Barthezz2 (#4446) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkor csak a hatterfolyamatokra nagysagrendileg 1 gb adatmennyiseg megy el 1 honap alatt... :Y
Hat ez nem jo hir!
Lehet emiatt le kell cserelnem a romot...pedig ismet megszerettem a miui-t.

Esetleg van olyan oldal, ahol kovethetem, hogy ezen bugok javitasaval hogy allnak?

(Egyebkent miota van ez a gond, hogy nem lett meg kijavitva?)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4450) zolikaDB válasza Laca1212 (#4448) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bugatti tokom van, ez neoprén, naluk nezelodj XXL meretben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.