Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) tupacamaru válasza Mr.Csizmás (#3794) üzenetére


tupacamaru
veterán

Meglátjuk, kiváncsi vagyok én is.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3802) 8nemesis8 válasza balazs1022 (#3785) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok, S3-at cserélnék erre.
Most jut időm foglalkozni a témával újra és látom nincs az edigitalnál és baromi sokára hoznának... 26.-a... Remélem hamarabb itt lesz és ha klasz akkor megtartom, ha nem akkor 14napon belül vissza is vihetem.
Mielőtt valaki lehülyézik, hogy miért nem kínából rendelem: ÁFÁs vagyok, tehát árban hasonlóan jönnék ki...

(#3803) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

A gmail download manager része folyamatosan ébren tartja a telefont V6 rendszer alatt. Másnak is van ilyen problémája? Mit érdemes használni helyette? Előre is köszi!

(#3804) petrson


petrson
senior tag

Milyen kameraszoftvert ajánlotok a gyári helyett? Nálam néha kritikán aluli képeket készít, pl a kép fele éles, a másik fele egy maszatos plecsni... A Camera360-at használom már régóta, de kipróbálnék mást is.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3805) s4tch válasza Kris87 (#3803) üzenetére


s4tch
veterán

1) be lehet állítani, hogy csak wifin töltse le a képeket
2) be lehet állítani, hogy egyáltalán ne töltse le a képeket automatikusan, csak akkor, ha kézzel rányomsz a képre
3) használhatod a gyári e-mail appot

(#3804) petrson: módosított cm11 app (párszor már linkeltem a topikba), vagy mondjuk a google kamera

[ Szerkesztve ]

(#3806) Predator2


Predator2
addikt

Helló

telefon vásárlás előtt állok, és ajánlották ezt a telefont is.
Volna pár kérdésem.

Magyar nyelvet támogatja?
Cserélhető az akkuja?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#3807) bozarjoska válasza Predator2 (#3806) üzenetére


bozarjoska
őstag

Igen
Nem

(#3808) tupacamaru válasza Predator2 (#3806) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, nem. :D

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3809) tDr1v3r válasza balazs1022 (#3796) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kamera nem olyan gáz szerintem, a dinamikatartomány nem egy nagy cucc de most őszintén, Instagram-ra ez tökéletes... a fülhallgatónál viszont lesznek különbségek, feltéve akkor ha a Wolfson-t Voodoo-val használtad akkor fel fog tűnni. De nem szól olyan szarul Sennheiser IE9-el és Monster Beats Tour mk1-el szvsz.

Srácok, nyugodtan vegyétek, egy Samesung-nál ez milliószor jobb. Bár azoknál mi nem mi nem az... :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3810) Tomi_Ohl válasza balazs1022 (#3796) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Kamerában mimdig erősek voltak a Samsung csúcsmodellek, S3-asé is jó, de ez se rossz.
A hangzás meg... Gyári lejátszót egyelőre még csak egy nem túl jó minőségű fülhallgatóval használtam (BlackBerry Q5-höz csomagolttal), szerintem úgy semmi kiemelkedő hangzásra nem kell számítani. Persze, jó fülessel gondolom más a helyzet. Amúgy szerintem a PowerAmp a legjobb Androidos zenelejátszó, azzal próbáld (persze megfelelő eq beállításokkal, hallom, a basszus is fontos, PowerAmpben azt is fel lehet tolni).
És lehet, hogy csak én vagyok béna, de én nem tudom a hangerő gombokkal irányítani a lejátszót (pedig elvileg úgy állítottam be). Persze, egy egyszerű kis módosítással két perc alatt beleteheted ezt a funkciót is a telefonba.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3811) VD


VD
őstag

Olyan szuper f@sza a 4.9.12-es ROM, hogy már fel is függeszteték a kiadását. :W

(#3812) balazs1022 válasza Tomi_Ohl (#3810) üzenetére


balazs1022
őstag

Mivel meggyőző választ most sem kaptam, most is úgy látom h azért ki kellene próbálni :D. Am nem Voodoo-val használtam, hanem boefflával, ez is ugyan olyan jó (Vodoo-t csak S2-re csináltak). Azért lényeges ez mert az S3 is gyárilag halkan szólt (hallás védelem). Az Mi3-ban milyen hangosra lehet venni? A hangvezérlés S3-nál Xposed-al vagy custom rommal műxik.

Kameránál meg tényleg úgy van, hogy némelyik kép a mit láttam nagyon jó, de voltak nagyon rosszak is. A rosszaknak megnéztem a beállításait és láttam h az automatika állított be olyan paramétereket, amik rossza hatással voltak a képre. Ezért gondolom úgy, hogy akár sokkal jobb is lehet a kamerája. De Amíg nem próbáltam ki, nem tudom eldönteni.

Az MHL csatlakozás (TV-re) ezeknél, hogy működik?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3813) Barthezz2 válasza VD (#3811) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Innen most is jön.

Everybody lies.

(#3814) cimp válasza VD (#3811) üzenetére


cimp
senior tag

Mi baj vele? Én félórája felraktam, de eddig nem láttam semmit ami ne működne.
Sőt! most a widget -es oldalak sem akadoznak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3815) Tomi_Ohl válasza balazs1022 (#3812) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hangvezérlés Xposeddel itt is működik, MIUI 5 alatt nagyon sok kamera beállítás van, szóval azzal se lesz gond... Az mhl az sajnos nem támogatott :(

cimp azt a widgetes dolgot a 3D kocka effektel érted? Mert ha igen, akkor el se hiszem

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3816) cimp válasza Tomi_Ohl (#3815) üzenetére


cimp
senior tag

Igen, 3D kockán, de azért néha van egy-két akadás. Szóval nem tökéletes, de szerintem érezhetően jobb mint a múlthetiben.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3817) balazs1022 válasza Tomi_Ohl (#3815) üzenetére


balazs1022
őstag

Nem lehet kirakni sehogy a tv-re a képernyőt? :S wifin se? Pedig ez eleg fontos, mert tv szoktam gamelni, meg nehela netezni. Tv musort is errol szoktam nezni, mert az albiban nincs arra elofizetesem, igy onlinen nezek mindent :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3818) Tomi_Ohl válasza balazs1022 (#3817) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

De, wifi display az van.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3819) balazs1022 válasza Tomi_Ohl (#3818) üzenetére


balazs1022
őstag

Koszi! Hat majd akkor felrak9m hirdetni az s3-at kicsit magasabb a piaci áránál azt ha elviszik akkor elviszik. Ha nem akkor meg megmarad amíg tonkre nem megy. Addig csak álmodozom :p.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3820) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igeeen! 4.9.12-es frissítés:

:C :DD :Y

És tényleg, a főképernyő nem akad 3D kocka effektel widgeteknél sem!!! Csak akkor képes beakadni, ha nagyon gyorsan pörgetem az oldalakat!
A RAM problémám (amiről pár napja írtam) nem jelentkezett, remélhetőleg nem is fog!
Good job, Xiaomi! Mire eljutunk a hivatalos (nem developer) kiadásig, hibátlan lesz! (Nekem mondjuk már most sem hiányzik semmi)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3821) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#3820) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Teljesítmény kapcsoló van az értesítési terület kapcsolói között? Első kiadásban volt, múlt hetiben már nem..

Everybody lies.

(#3822) Drenadar válasza Barthezz2 (#3821) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam az energiatakarékos mód tűnt el... (v5)

(#3823) Barthezz2 válasza Drenadar (#3822) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az már vagy egy hónapja nincs.

Más:
Csodás, megint most hal le az oldaluk, mikor már 90% felett járt a letöltés :W Nem hiszem el, hogy nem tudják valami normális helyre feltölteni.. :O

Everybody lies.

(#3824) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#3821) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ez?

Amúgy amikor én androidfilehostos oldalról töltöttem (vag, eddig is az volt xiaomi.eu-n?), ment is átlagban 1-1,5mb/s-mal, pár perc alatt lent volt. :)

Drenadar az még v5 alatt eltűnt. Augusztusi buildekben már biztos nem volt benne. Azelőttiket nem tudom.

Még valami: most már a menü gomb hosszan nyomására is előjönnek a launcher opciók, nem csak két ujjas távolítással.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3825) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#3824) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, igen, arra gondoltam. Ezek szerint akkor visszakerült. Köszi :R

Everybody lies.

(#3826) bozarjoska válasza Barthezz2 (#3825) üzenetére


bozarjoska
őstag

Érdekes mert nekem 4.9.5 van még fent és van teljesítmény kapcsoló
Miuiandroid.com-os verzió

[ Szerkesztve ]

(#3827) Barthezz2 válasza bozarjoska (#3826) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát akkor valóban, mert enyém is onnan van, és nincs.. :U

Everybody lies.

(#3828) tupacamaru válasza Tomi_Ohl (#3820) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most ezen a képen mit is kell nézni?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3829) Tomi_Ohl válasza tupacamaru (#3828) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hát hogy végre megint fel lehet venni videót 1080p-ben, v6 alatt eddig ez az opció hiányzott.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3830) tupacamaru válasza Tomi_Ohl (#3829) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, értem. Akkor régen volt ilyen opció, de eltünt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3831) Tomi_Ohl válasza tupacamaru (#3830) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igen. MIUI 5 alatt volt ilyen opció, de aztán a MIUI6-os frissítéssel eltűnt. De most megint visszakerült.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3832) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Sziasztok!

64GB-os verziót akarok rendelni, de itthon csak 16GB-os van, az meg nem valami sok... :O
Két külföldi shopot néztem: [link] és [link]

Külföldi boltok terén nem vagyok jártas. Ez a kettő megbízható szerintetek?

They don't know... PepeLaugh

(#3833) Zsocy155 válasza YellowFlash (#3832) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Még nem vettem tőle telefont (csak szeretnék) de a vélemények jók és a garancia is "magyar".
Xiaomi mi3 16/64GB

[ Szerkesztve ]

(#3834) VD válasza cimp (#3814) üzenetére


VD
őstag

Egy ideig le lehetett szedni, aztán amikor elkezdtek ömleni a bug jelentések, leállították. A magyar verzió most ki is marad. [link]

Az általános hiba, hogy a micloud folyamatosan FC. Illetve több google cucc is hasonlóan jár el, főleg a youtube.

(#3835) calamites válasza Zsocy155 (#3833) üzenetére


calamites
őstag

Én tőle vettem, és korrekt nagyon.

(#3836) Drenadar válasza Tomi_Ohl (#3831) üzenetére


Drenadar
veterán

És mondjátok csak... sűrűn szoktatok videózni?

én eddig kettő videót csináltam, egyiknek sem volt értelme és csak mást bosszantottam vele ^^

(#3837) Zsocy155 válasza calamites (#3835) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ez jó hír. Akkor jól elmentem magamnak ezt a hirdetést, mert sajnos még csak gyűjtöm a pénzt.

(#3838) bozarjoska válasza Drenadar (#3836) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ritkán elég ritkán és akkor is inkább lassított vagy gyorsított videót úgy sokkal viccesebb minden ^^

(#3839) cimp válasza VD (#3834) üzenetére


cimp
senior tag

miiandroid.com -on most is kint van. Sőt már 3 linkről is szedhető. Én azóta sem tapasztaltam problémát vele. De ez nem jelent semmit mert nem lógok folyamatosan a youtube-on. Elindulni elindult minden amit próbáltam.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3840) s4tch


s4tch
veterán

Rendszeresen kérik topiktársak privátban, úgyhogy itt van még egyszer:
módosított cm11 kamera app

Kell hozzá xda regisztráció, a linkelt poszthoz mellékelt apk-t egyszerűen le kell tölteni a telefonra, majd fel kell telepíteni.

Keresőnek további kulcsszavak: lassított felvétel slow motion camera

[ Szerkesztve ]

(#3841) Barthezz2 válasza Drenadar (#3836) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És? Úgy vettem a Mi4-em, hogy 4K videót tud, v6-tal visszarepültünk a 10 évvel ezelőtti tudáshoz. A készülék árában melyik van benne? Akkor igen is tudja..

Amúgy vicces, hogy a MiCloud FC meg pár app FC miatt visszavonják a mostani ROM-ot, pedig ilyen alapon ki se kellett volna akkor még adni a v6-ot.. :U

Everybody lies.

(#3842) Drenadar válasza Barthezz2 (#3841) üzenetére


Drenadar
veterán

A vasat fizetted ki, a vas tudja. A sw nem... Ezért jó megmaradni annál ami jó és bevállt. :-P

De persze megértem az elkeseredest... Majd egyszer jó lesz.

(#3843) Barthezz2 válasza Drenadar (#3842) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok, de ez nem egy PC, hogy mindenki maga tegye fel mellé a szoftvert. Itt sz sw+hw kombó, aminek úgy kell működni, ahogy.

Egyébként a 4.9.12-ben már valóban lehet, bár fényképek esetén még most sem.
Valóban jók a főképernyő efektek is végre, nálam a galéria laggol még mindig. Menü gomb hosszan nyomva működik főképernyőn is, de még mindig nem értem, a hosszanti képernyőre bökés miért nem jó, szvsz az lenne a legkézenfekvőbb.
Nálam nem FC-zik semmi, se youtube, se micloud.

Everybody lies.

(#3844) cimp válasza Barthezz2 (#3841) üzenetére


cimp
senior tag

Én ezt esküszöm nem értem! Mindenki azzon hőbörög, hogy visszavonták a heti rom-ot. Innen most is tölthető.

A másik, hogy felraksz egy béta rom-ot és azon reklamálsz, hogy mi nem működik benne és miért!? Gondolom az utolsó stabillal tudja amiért fizettél. Ha azzal sem akkor jogos a felháborodás.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3845) Tomi_Ohl válasza Drenadar (#3836) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Figyelj, de ha már videózok, legyen a lehető legjobb köszi

Amúgy nálam semmi probléma a Youtubbal az új builden, MiCloud FC-zik, de azt meg úgyse használom.

Szerk: magyarázat miért FC-zik a Micloud:
"Because their devs are noobs.
It's about Fc in new Cloud app. They left Chinese translations without default one. So app Fc.
Some langs like PL or SK that include that missing translation into their repo are safe."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3846) Drenadar válasza Tomi_Ohl (#3845) üzenetére


Drenadar
veterán

ki tudja még hány olyan funkció van ami nem működik évente használnád egyszer...

szerintem az jár jól, aki még hagyja a V6-ot a fenébe és majd egyszer az is jó lesz...

Természetesen én is azt szeretem ha a telefon a legjobb képességeit adja. Ezért is hagytam fenn a V5-öt :)
És nem azt akartam mondani hogy ne videózzatok... csak így rákérdeztem hogy milyen sűrűn FÁJ az uHD felvétel hiánya...?

(#3847) llaszlo


llaszlo
veterán

4.3 V5-ös rendszerrel, hogyan lehet lassított felvételt készíteni? Olyat ami jó minőségű is lesz. Abban csak a gyorsítottat találtam alapból.

(#3848) Barthezz2 válasza cimp (#3844) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pont arról beszélek, hogy nem értem, hogy miért van tiltva, mikor leszedtem, és semmi baja.

Azt meg tudom, hogy dev rom, de azért ne intézzük már annyival el, hogy minek az, úgy se használom gyakran. Azért van a fórum, hogy kibeszélhessük, mi jó mi nem, vagy nem?

Everybody lies.

(#3849) cimp válasza Barthezz2 (#3848) üzenetére


cimp
senior tag

Én meg pont arról beszélek, hogy nincs tiltva. Ott van, le lehet szedni az európai hivatalos oldalról. Mellesleg az a mondat nem is feltétlenül elsősorban csak neked szólt. Többen harsogják, hogy vissza vonták!!! Hát én meg nem úgy látom, hogy vissza lenne vonva.

A fórum azért van, hogy megbeszéljük mi a jó, mi nem. És az sem lehet mentség, hogy csak keveset használt funkció és ha nem működik hát sebaj. Ebben igazad van, de bocsánat ha félreértettem, nekem a "Akkor igen is tudja.." és a "ki se kellett volna akkor még adni a v6-ot.." megjegyzések inkább a reklamáció kategóriába tartoznak egy béta rom-mal kapcsolatban!! Inkább örüljünk hogy kipróbálhatjuk, ha nem tudunk vele együtt élni akkor vissza kell tenni egy másikat ami jól működik. Senki nem mondta, hogy ez innentől ilyen és így is marad.
Legalábbis nagyon remélem, senki nem mondott ilyet!

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#3850) Barthezz2 válasza cimp (#3849) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Bocsánat, rosszul fogalmaztam, én is arra gondoltam, hogy nem értem miért lenne tiltva, mikor én is simán leszedtem, és felraktam és semmi baja(a hiányosságokon kívül).
A ki sem kellett volna adni dolgot szintén úgy értettem, hogy ha amiatt lenne visszavonogatás, mert valami nem megy, akkor ilyen alapon ki sem adták volna, mert még mindig nincs kész, nem stabil. De kiadták, mint ahogy a mostani is tölthető, és használható.

De azt hiszem mennem kellene aludni, mert már fogalmazni sem tudok.. :D

Szerk.: GPS is megy végre az időjárás app alatt. Már csak egy manuális frissítés gomb, meg a frissítési időköz állítása hiányzik..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.