Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) s4tch válasza Tomi_Ohl (#3898) üzenetére


s4tch
veterán

Azt az ajánlást a romot készítő fejlesztő tette. Gondolom, nem tesztelte külön tdb-vel, ezért nem is ajánlja.

Nálam bő egy hete megy a tdb, egy ideig cm11, szombat óta ez a kiszivárgott aosp rom van a system1 partíción, és egyetlen anomáliát tapasztaltam: a swiftkey minden egyes újraindításkor elfelejti a nyelveket, így újra le kell hozzá tölteni a nyelvi csomagokat.

Azon túl, hogy az ilyen buzerálásoknál mindenki mindent saját felelősségre csinál, a megfelelő procedúra mellett szerintem nincs gond a tdb-vel.

(#3902) Roland06 válasza s4tch (#3893) üzenetére


Roland06
aktív tag

Felraktam a romot! Hol találom benne a play-t?

(#3903) s4tch válasza Roland06 (#3902) üzenetére


s4tch
veterán

Sehol, amíg nem telepítesz egy gapps csomagot.

(#3904) Roland06 válasza s4tch (#3903) üzenetére


Roland06
aktív tag

Tudsz küldeni linket?
Köszönöm!

(#3905) bozarjoska válasza Roland06 (#3904) üzenetére


bozarjoska
őstag

Válassz...
forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397942

(#3906) Roland06 válasza bozarjoska (#3905) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszi de ? :F :D :R
továbbra sem találom. nem lehetne a zip-et magát?

(#3907) s4tch válasza Roland06 (#3906) üzenetére


s4tch
veterán

Uhh, feltételezem, nagykorú vagy, minimálisan tessék már önállósodni. Ott van minden a linkelt topikban, csomagonként 3 (három) letöltési linkkel.

Ha mégsem találod, kreatívan megguglizod a "gapps" kifejezést, arra is lesz néhány releváns találat.

(#3908) Milestone2 válasza Roland06 (#3906) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PA-GAPPS FULL PACK

PA-GAPPS-MICRO PACK

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3909) imrus72 válasza Roland06 (#3906) üzenetére


imrus72
tag

(#3910) s4tch


s4tch
veterán

Eljutott a gsmarenára is az AOSP ROM híre ([link]). Már azt találgatják, hogy a gyártó hivatalosan is elérhetővé tenné a stock androidot egyes telefonokra. Azért remélem, ettől függetlenül előbb-utóbb csak kiadják a forrásokat.

Ez pedig a fejlesztő saját oldala: http://www.3rdos.com/ Itt is kint van a ROM.

[ Szerkesztve ]

(#3911) calamites


calamites
őstag

Néhány napos használat után írnék egy rövid kis értékelést:

Én egy stabil V5-ös rendszert használok, semmi ébresztgetés, semmi beakadás amit próbáltam (fotó, videó, gps, wifi, net, minden megy zökkenő mentesen.)

Az én használatom mellett kb 3 napot bír ki a telefon hétköznap. Hétvégén csináltam egy hard tesztet, amikor wifi folyamatosan ment volt telefonálás 30 perc, 3 és fél óra játék, 2 óra további képernyőhasználat netezéssel, letöltéssel telepítéssel, youtube használattal, és 8%-on tettem töltőre. Panaszra nem lehet okom éjszaka max 1-3 százalékot merül, pedig csak a csendes órák vannak bekapcsolva.

A formája nagyon tetszik meg is szoktam a méretet. Most volt a MI4 tesz a mobilarenán, nos nekem (nem véletlenül talán sony xperia p volt az előző telefonom) sokkal jobban bejön a szögletes forma. A rendszer tökéletes, gyors, semmire nem lehet panaszom.

(#3912) Roland06 válasza Milestone2 (#3908) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm!
Lehet valahol átváltani százalékosra az akku kijelzést?

(#3913) llaszlo válasza Roland06 (#3912) üzenetére


llaszlo
veterán

A settings-battery-ben lehet változtatni, hogy mit mutasson. Három lehetőség. Az egyik, hogy egy csík van a képernyő tetején és az csökken, aztán a grafikus kijelzés egy zöld akku jel, ez az alap, és van a százalékos.

(#3914) Roland06 válasza s4tch (#3910) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv.!
Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy hol lehet átváltani "art"-ra?

(#3915) Milestone2 válasza Roland06 (#3914) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Általában a Settings / Developer optionsban.

Van olyan CM ahol a első négy sor valamelyikében, de a legtöbb CM-ben a Deverloper options legalján.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3916) Roland06 válasza Milestone2 (#3915) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm!
Meg van!

(#3917) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát ez durva... (elnézést az ismétlésért)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3918) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

postára került a karkötőm :DD :C

OPPOMART <support@oppomart.com>
3:23 (4 órája)
Main Website Store: Shipment # xxx for Order # xxx

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3919) s4tch válasza Milestone2 (#3917) üzenetére


s4tch
veterán

Ez tényleg nagyon csúf.

(#3920) Milestone2 válasza s4tch (#3919) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt voltak a multilang ROM-ok, nem?
Nyilván a KÖZÖSSÉG megoldja majd, hogy valahol máshol továbbra is legyenek.
Vagy a NAGYTESTVÉR mindenhová elér?
Nem értem ezt az üzletpolitikát....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3921) bozarjoska válasza Milestone2 (#3920) üzenetére


bozarjoska
őstag

Mit kell nézni? Eddig is ez az oldal volt ott

(#3922) s4tch válasza bozarjoska (#3921) üzenetére


s4tch
veterán

A főoldalon pár órája még kint volt egy nyilatkozat arról, hogy a Xiaomi a fordítók tudta nélkül lenyúlta a munkájukat, és beleépítette a saját ROM-ba, így az üzemeltető lelövi az oldalt. A fórum is read-only. Az üzemeltető korrupt, kapzsi bagázsnak nevezte a Xiaomit.

Remélem, valaki lementette a nyilatkozatot.

[ Szerkesztve ]

(#3923) kelzsoca válasza s4tch (#3922) üzenetére


kelzsoca
félisten

http://xiaomi.eu/ így jön be a szöveg.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3924) Milestone2 válasza s4tch (#3922) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajnos nem készítettem PrintScrean-t...

Csak a szöveget raktam a fordítóba, hogy megértsem:

XIAOMI.EU (Unofficial fan support site) closure notice

Due to recent actions by Xiaomi Corporation in China I have decided to mark the immediate closure of Xiaomi.eu. This is largely due to the fact that Xiaomi and its MIUI team have decided to take resources from our sites multi language project without any form of respect, credit or care. We have had no prior contact from Xiaomi to ask us if we wanted to help resource this work, they have simply bypassed us and took all the hard work of translators and absorbed it into the own workflow.

No one should be treated this way, im very sad to be writing this content today but this cannot go on another day. Xiaomi need to realise that actions have consequences and unfortunately for them this is the consequence.

File mirrors will be deactivated in DNS shortly so grab what you need NOW

I will leave a link open to the forum here for a few more days in case any one needs to get information but the board will be READ-ONLY

Thanks for all the support over the years, its been a fun, emotional ride, but its time to finally close the doors and say goodbye to a corrupted company with one thing in their sights... profit and greed

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3925) bozarjoska válasza s4tch (#3922) üzenetére


bozarjoska
őstag

Hmm az kemény... de most mégis megy minden akkor mivan, valami kamu?

(#3926) Milestone2 válasza kelzsoca (#3923) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De már nem jön be...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3927) kelzsoca válasza Milestone2 (#3926) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam bejön oldalfrissítés után is, erre jön be a fórum rész: http://xiaomi.eu/community/

https://vertigostore.eu

(#3928) Milestone2 válasza kelzsoca (#3927) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Fényképezd" már le nálam nem marad cache-ban, megköszönném. Olaszból is kéri egy haver, de nem tudom elküldeni...

Vagy egy hacker szórakozott?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3929) kelzsoca válasza Milestone2 (#3928) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdekes, már nálam sem jön be..

https://vertigostore.eu

(#3930) Milestone2 válasza kelzsoca (#3929) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindegy, a szöveg megvan.

Meglátjuk, ha READ-ONLY lesz az oldal akkor igaz, ha nem akkor valaki vicces kedvében volt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3931) s4tch válasza Milestone2 (#3930) üzenetére


s4tch
veterán

Úgy tűnik, a fórumban lehet hozzászólni.

Lehet, hogy "csak" felnyomták a honlapot.

(#3932) Milestone2 válasza s4tch (#3931) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Konkrét válasz még nincs, de egy fórum már indult róla az oldalon...

Meglátjuk hová jut az ügy...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3933) s4tch válasza Milestone2 (#3932) üzenetére


s4tch
veterán

Épp olvasom. Lengyel staff member írja:

"It's not entirely true. Just Mark did a tragedy from this like always. But the fact is that one of official translators was badly treated by Xiaomi. Also some of the country translations for MIUI 6 were started on crowdin without our knowledge and info."

(#3934) zolikaDB


zolikaDB
veterán

:) :)

(#3935) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok

a hivatalos xaomi fulesekrol mi velementyek? Megeri a penzuket vagy jobb minosegut lehet kapni olyan aron mar??

előre is köszi :C

(#3936) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Mi motiválta Hugo Barrát, h otthagyja a Google-t és pont a Xiaomihoz igazoljon??

(#3937) llaszlo válasza Amadako (#3935) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem nagyon. Elég jó füleseket gyártanak. Én BT-ost rendeltem, igaz nekem nem is jó az agybadugós, mert a kocsiban nagyon zavarna.

(#3938) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

A KXDCNBF24.0-e stabil ROM van fenn, a miuiandroid.hu-rol es a micloud nem nagyon akarja az SMS-eket es a hivasnaplot szinkronizalni (a kepek mennek)

Mas vett eszre ilyet? Van ra valami megoldas?

(#3939) gF válasza vampire17 (#3938) üzenetére


gF
senior tag

Ezt már én is tapasztaltam! :(

(#3940) calamites


calamites
őstag

Hogyan tudom működésre bírni a Mitools-t? Elvileg fent van minden ami kell, root is van, de valamiért nem változik semmi, hiába állítgatom.

(#3941) Fejvadi válasza calamites (#3940) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Változtatás után újra kell indítani a telefont.
Van benne elég sok funkció ami tényleg nem változik.
MIUI v5 re tervezték, úgy olvastam v6-hoz nem jó, hacsak nem változott.

(#3942) calamites válasza Fejvadi (#3941) üzenetére


calamites
őstag

Restartolgatom folyamatosan, de pl a restart menüt nem tudom sehogyan aktíválni. Pedig a wsm toolsnál be van pipálva, elméletileg akív a Mitools.

[ Szerkesztve ]

(#3943) Fejvadi válasza calamites (#3942) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A MiTools is be van pipálva a root-nál?
A telefon újraindító nekem ezek nélkül is megy szerintem.
Lehúzod fentről a gyors beállító redőnyt és ott az ikon.

(#3944) balazs1022 válasza kelzsoca (#3868) üzenetére


balazs1022
őstag

Kelzsoca Te itt? Mi lett az S3-al?

Kérdésem a többiekhez:
Akkor tv-re csak wifin lehet kirakni a kijelzo tartalmait? Akarmit ki lehet rakni? Akar jatekot is? Hangot is atviszi? Full hd-ba megy at a kep? Hany fps-sel? (30 vagy 60 Hz?) 16 giga eleg szokott nektek lenni? Ertesito Led van benne? Videot stereo hanggal vesz fel? Lassitott videot lehet vele csinalni?

köszi!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3945) bozarjoska válasza balazs1022 (#3944) üzenetére


bozarjoska
őstag

64 giga elég :D értesítő led van, lassított videó van de ahhoz nem az alap kamera alkalmazást kell használni, az (még) nem tudja! a többire majd válaszolnak mások :)

(#3946) s4tch válasza balazs1022 (#3944) üzenetére


s4tch
veterán

- Vezetékes átvitel tévére MHL csatlakozó híján nincs, a wireless display működik, nálam bő másodperces késéssel. Játékra szerintem alkalmatlan. Sudokuzni persze lehet. Filmet lehet nézni, átmegy a hang is. 720 soros tesztvideót csodásan megjeleníti a tévé, persze a másodperces késés itt is játszik. Nem tudom, milyen felbontás megy át; ha nagyon izgat, este megnézem.
- Elég.
- Van.
- Sztereó.
- Gyári appal nem, de van egy módosított CM11 kamera (topikba többször linkelve), amivel megy a lassított felvétel.

(#3947) balazs1022 válasza s4tch (#3946) üzenetére


balazs1022
őstag

Ugy olvastam az mi2-be meg van mhl. Am milyen wifi eszkozzel csatlakozol a tv-re? Esetleg egy masik wifi vevovel jobban mukodne a dolog? (Mirecast dongle hdmi)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3948) s4tch válasza balazs1022 (#3947) üzenetére


s4tch
veterán

Mi2-ről érdeklődj a saját topikjában, nincs róla releváns infóm. A Mi4-ben elvileg van MHL, gyakorlatilag még senki nem erősítette meg, hogy működik.

Ki kell próbálni... Nálam nincs kéznél chromecast/miracast dongle, a tévé saját wifijét használtam.

(#3949) llaszlo válasza bozarjoska (#3945) üzenetére


llaszlo
veterán

Melyik app tudja ezt?

(#3950) calamites válasza Fejvadi (#3943) üzenetére


calamites
őstag

A Mitools nem kért rott jogot, adni viszont nem tudom hogy kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.